Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

pa kaj ti nisem malo prej omenil prispodobe s čebelami.....

sicer pa oni dečko z banditom menda ne bo pičil "frajerja" in se igral po mariborskem rondoju.... ista pesem je na ridah in še kje...

saj ni čudno da vas policaji hapsajo če pa množično peesdarije zganjate po takih in onakih rondojih in to na zelo prometnem delu, v neposredni bližini naselja.... :slap: mislim... dooh... :grrr

pa saj ne da bi hotel kaj moralizirati, samo tako početje je preveč očitno in oni policaj ni verjetno zaradi spora okrog kake punce vaš "zagrizen sovražnik"...

mi na kraj pameti ne pade, da bi se izživljal na kakem ovinku ali rondoju blizu mesta, kjer takorekoč prosiš batine.... :grim posebajpanestblicopress :nono:

se pa grem včasih, da ne bo pomote, malo izživljat samo ne v skupini po dvajset in še z raznimi takimi in drugačnimi snemalici, publiko in ne vem kaj še vse. :slap: .... lepo dva, največ trije, na določen kraj, relacijo, se znoriš (po pameti seveda-upoštevši neprecenljivost zdravja sebe in predvsem drugih) in lepo mirno odpeketaš proti domu... ne pa da noriš gor in dol po nekem ovinku, pol pa se fukneš na teraso prve kafane za ovinkom in čakaš batine poicajev :fight1: .... mamo srečo da le ti dandanes ne delijo več batin,vsaj uradno ne... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, kar praviš je res. Toda takšne zgodbe, vključno z onimi o nehomologiranih delih, so v takšnem okolju skrajno nedobrodošle. V Mariboru je popularna relacija Maribor - Šentilj. Stara cesta. Dolžina cca. 12 km. Cesta je luknjasta, asfalt poln tovornjakarskih kolesnic, odcep zdaj na to zdaj na ono vaško cesto vsakih nekaj sto metrov. Po tej "legendarni" progi drvijo eni in isti leta in leta. Ne glede na dejstvo, da se bližajo abrahamu in neglede na to, da se jih vsako leto prav na tej relaciji ponesreči konkretno število. Ne. Car si samo, če drviš do nezavesti. Do Šentilja. Bog ne daj, kam drugam. Kaj šele, da bi pobasal boljšo polovico in je zapeljal, pa če nič drugega, do Trojan na kavico in krof. Ne, ne. 1000 kubični stroj, nehomologiran izpuh, dvignjena tablica, koleno na asfaltu. In si car. V gostilni. Kako dolgo? Nikomur ni mar. Bolj se raztreščiš, več imajo "za obiranje". In potem se vprašaš, zakaj policaji pišejo položnice?

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse, kar praviš je res. Toda takšne zgodbe, vključno z onimi o nehomologiranih delih, so v takšnem okolju skrajno nedobrodošle. V Mariboru je popularna relacija Maribor - Šentilj. Stara cesta. Dolžina cca. 12 km. Cesta je luknjasta, asfalt poln tovornjakarskih kolesnic, odcep zdaj na to zdaj na ono vaško cesto vsakih nekaj sto metrov. Po tej "legendarni" progi drvijo eni in isti leta in leta. Ne glede na dejstvo, da se bližajo abrahamu in neglede na to, da se jih vsako leto prav na tej relaciji ponesreči konkretno število. Ne. Car si samo, če drviš do nezavesti. Do Šentilja. Bog ne daj, kam drugam. Kaj šele, da bi pobasal boljšo polovico in je zapeljal, pa če nič drugega, do Trojan na kavico in krof. Ne, ne. 1000 kubični stroj, nehomologiran izpuh, dvignjena tablica, koleno na asfaltu. In si car. V gostilni. Kako dolgo? Nikomur ni mar. Bolj se raztreščiš, več imajo "za obiranje". In potem se vprašaš, zakaj policaji pišejo položnice?

Aha torej se izpuh Wings definitivno splača kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodar ti kar kupi wingsa, saj za ta denar boljšega ne boš dobil, sem bil zelo zadovoljen z njim na prejšnjem motorju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brodar ti kar kupi wingsa, saj za ta denar boljšega ne boš dobil, sem bil zelo zadovoljen z njim na prejšnjem motorju .)

Jose, vsaj ti bi lahko bil malo vzgojen in pedagoški. Nihče ne oporeka izpuhom WINGS kvalitete in uporabnosti. Prav nasprotno. Problem pa je s Policijo. In povej mi, od kod bo mladec, ki je komaj privarčeval teh nekaj sto eurov za WINGS-e, plačal kazen 500 eur in vse ostalo kar sodi zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jose, vsaj ti bi lahko bil malo vzgojen in pedagoški. Nihče ne oporeka izpuhom WINGS kvalitete in uporabnosti. Prav nasprotno. Problem pa je s Policijo. In povej mi, od kod bo mladec, ki je komaj privarčeval teh nekaj sto eurov za WINGS-e, plačal kazen 500 eur in vse ostalo kar sodi zraven?

Khm, a se te sploh tiče od kje bo mulc dobil 500€?

Kjer jih je dobil za motor, opremo in nenazadnje za Wingsa. Prav tam.

Pa ne mi spet da kako te žalim. Ti pa ne "mulcem" kaki reveži smo. Veš eni si najdemo službo, eni pa dnar ki ga dobijo od mame zapijejo ali zakadijo ali si kupjo računalnik. Eni si kupjo umetno brado, ker prave nimajo. :P Tolk o žaljenju

Popravljeno . Popravil Stric Burek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm, a se te sploh tiče od kje bo mulc dobil 500€?

Kjer jih je dobil za motor, opremo in nenazadnje za Wingsa. Prav tam.

Pa ne mi spet da kako te žalim. Ti pa ne "mulcem" kaki reveži smo. Veš eni si najdemo službo, eni pa dnar ki ga dobijo od mame zapijejo ali zakadijo ali si kupjo računalnik. Eni si kupjo umetno brado, ker prave nimajo. :P Tolk o žaljenju

S takšnimi komentarji žališ samo svoj intelekt in kažeš na svojo nezrelost. Zakaj pa ne oropaš banke? Zakaj ravnatelja svoje šole, ko imaš slab dan, ne pošlješ nekam? Zakaj se skozi mesto ne voziš 200 km/h? Za se ne voziš z neregistriranim motociklom? Nenazadnje, prav ti, ki imaš namenoma zaprt motocikel na 25 Kw, zakaj ga ne odpreš in se voziš s polno močjo?

Zato, ker so vsa ta dejanja sankcionirana. In ker to veš, tega ne počneš. Tudi najdražji Akrapovičev homoligoran lonec stane manj od kazni. Da ne govorimo o stroških vleke, novega tehničnega pregleda, stroškov z nakupom ustreznega lonca itd. Prav ti, ki se s svojim Suzukijem hudo resno držiš zakono, napeljuješ na kršenje zakona. Eh,... In verjetno se ob takšnih komentarjih, svojih, počutiš neznanskega carja. Res bi te bilo lepo videti, kako se obnašaš, ko te ustavi policija. Si tudi tam tako pameten, kot tukaj na forumu? Težko verjamem.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S takšnimi komentarji žališ samo svoj intelekt in kažeš na svojo nezrelost. Zakaj pa ne oropaš banke? Zakaj ravnatelja svoje šole, ko imaš slab dan, ne pošlješ nekam? Zakaj se skozi mesto ne voziš 200 km/h? Za se ne voziš z neregistriranim motociklom? Nenazadnje, prav ti, ki imaš namenoma zaprt motocikel na 25 Kw, zakaj ga ne odpreš in se voziš s polno močjo?

Zato, ker so vsa ta dejanja sankcionirana. In ker to veš, tega ne počneš. Tudi najdražji Akrapovičev homoligoran lonec stane manj od kazni. Da ne govorimo o stroških vleke, novega tehničnega pregleda, stroškov z nakupom ustreznega lonca itd. Prav ti, ki se s svojim Suzukijem hudo resno držiš zakono, napeljuješ na kršenje zakona. Eh,... In verjetno se ob takšnih komentarjih, svojih, počutiš neznanskega carja. Res bi te bilo lepo videti, kako se obnašaš, ko te ustavi policija. Si tudi tam tako pameten, kot tukaj na forumu? Težko verjamem.

Hihi, pokaži mi ENO besedo kjer napeljujem na kršenje zakona. Imam zablokiran motor, izpraven, registriran, vedno nosm čelado in ostalo opremo, imam LeoVince, ki se prekleto dobro dere brez tistga lulčka notr, ampak guess what, ja lulčk ostaja v luknji :devil:

V tistem postu sem sam povedal, da se u bistvu tebe ne tiče kje dobi denar-nonstop ponavaljaš kako golobradci nimamo za "burek". Torej? če je pa nekdo tak da gre tvegat to da bo kupu akrapoviča državi, pol je pa samo njegova napaka in neumnost. In si že povedal da lahko dobi kazen. Na živce mi pa gre ker napišieš: "Jooj, pa kje bo bogi revček dobu dnar za kazen. Sej še za izpuh nima. Ojoj ojoj, dejmo zbirat denar, ko bo moral plačat kazen." Pomiluješ mlade in mislš da smo vsi brezficka.

To je edino kar mi gre tle na živce. Enim dajo mamica pa oči-OK

Drugi gremo delat pa si zaslužmo, prodamo delnice, katere je fotr kupu pred 20leti.

Spet tretji zapijejo in nimajo motorja.

A razumeš kaj ti hočm povedat? Ti nas žališ s tem prokletim denarjem in našo "revščino" :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hihi, pokaži mi ENO besedo kjer napeljujem na kršenje zakona. Imam zablokiran motor, izpraven, registriran, vedno nosm čelado in ostalo opremo, imam LeoVince, ki se prekleto dobro dere brez tistga lulčka notr, ampak guess what, ja lulčk ostaja v luknji :devil:

V tistem postu sem sam povedal, da se u bistvu tebe ne tiče kje dobi denar-nonstop ponavaljaš kako golobradci nimamo za "burek". Torej? če je pa nekdo tak da gre tvegat to da bo kupu akrapoviča državi, pol je pa samo njegova napaka in neumnost. In si že povedal da lahko dobi kazen. Na živce mi pa gre ker napišieš: "Jooj, pa kje bo bogi revček dobu dnar za kazen. Sej še za izpuh nima. Ojoj ojoj, dejmo zbirat denar, ko bo moral plačat kazen." Pomiluješ mlade in mislš da smo vsi brezficka.

To je edino kar mi gre tle na živce. Enim dajo mamica pa oči-OK

Drugi gremo delat pa si zaslužmo, prodamo delnice, katere je fotr kupu pred 20leti.

Spet tretji zapijejo in nimajo motorja.

A razumeš kaj ti hočm povedat? Ti nas žališ s tem prokletim denarjem in našo "revščino" :glare:

Zagovarjaš nakup nehomologiranih produktov WINGS v namene cestne uporabe. Preprosto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagovarjaš nakup nehomologiranih produktov WINGS v namene cestne uporabe. Preprosto.

Pa kaj tebe to peče, vsak se zaveda svojih dejanj, če ve, da bo kupil nehomologo auspuf, aprejema tudi možnost, da bo za to kaznovan.........kako bo pa kazen plačel pa tudi ni tvoja skrb, itak mu ne boš dal nič zraven :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj tebe to peče, vsak se zaveda svojih dejanj, če ve, da bo kupil nehomologo auspuf, aprejema tudi možnost, da bo za to kaznovan.........kako bo pa kazen plačel pa tudi ni tvoja skrb, itak mu ne boš dal nič zraven :doze:

saj sem mu že jaz to tupil, ampak zgleda da ne razume, al se pa dela neumnega :BUA: mimogrede sem z wingsom prišel tudi skoz tehničnega, me je stric tam samo vprašal, če se lepo 'dere' :rolleyes: in sploh ni nič težil glede homologacije, pa bi moral :whistle: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaključek in povzete iskušenih lastnikov produktov WINGS je; kupite WINGS in se lepo nasmejte policistu, ko vam bo vročal položnico za 500 eur. Drugi nasmešek privarčujte za drugega policista, ki vam bo snemal registrsko tablico. Takrat jima povejte, da so vam to svetovali poznavalci Jose, Stric Burek in Zdrawc iz Motosveta. Srečno vožnjo z WINGS-om vam želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaključek in povzete iskušenih lastnikov produktov WINGS je; kupite WINGS in se lepo nasmejte policistu, ko vam bo vročal položnico za 500 eur. Drugi nasmešek privarčujte za drugega policista, ki vam bo snemal registrsko tablico. Takrat jima povejte, da so vam to svetovali poznavalci Jose, Stric Burek in Zdrawc iz Motosveta. Srečno vožnjo z WINGS-om vam želim.

Za ceno novih Akrapovič loncev (samo loncev) si lahko privoščim kar dve takšni položnici in še za burek mi ostane.

Ker pa na cestah ne počnem bedarij, vozim s primerno hitrostjo in se znam primerno obnašat do policistov, me ni preveč strah - sem do zdaj vedno dobro skozi prišel.

Me pa zanima, če ti to resno misliš:

ga lahko poženeva po ovinkih in vidiva, kdo je brezvezen. Ti izbiraš traso, jaz dolžino in višino stave. O.K.?

Kako lahko združuješ moraliziranje in pridiganje o upoštevanju predpisov ter cestne dirke?!?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ceno novih Akrapovič loncev (samo loncev) si lahko privoščim kar dve takšni položnici in še za burek mi ostane.

Ker pa na cestah ne počnem bedarij, vozim s primerno hitrostjo in se znam primerno obnašat do policistov, me ni preveč strah - sem do zdaj vedno dobro skozi prišel.

Me pa zanima, če ti to resno misliš:

Kako lahko združuješ moraliziranje in pridiganje o upoštevanju predpisov ter cestne dirke?!?

D.

Sem malo OT, ampak me zelooooo zanima. Je na tem forumu kdo, ki je dobil kazen zaradi izpuha?

Vsi neki pravite, da je dobil prjatu, znanec, en tam v ridah.... Sam iz prve roke se ni NOBEN oglasil.

Jaz sem o tem vprašal na tehničnem. Rekli so mi, da so motorji lahko glasni kot avti N-skupine za dirkanje, to je 98 decibelov. Sam s čim ti pa merijo? Pravzaprav na osnovi česa ti policaj da kazen? Je strokovnjak za zvok?

Dejte me osvetlit, mene izpušnega laika, ki drvi po Evropi(razen dolomitov in Švice) z dvemi odprtimi Akrapoviči da ne bom živel v zmoti.

Sploh pa bi rad da mi Gattolina kej pove :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaključek in povzete iskušenih lastnikov produktov WINGS je; kupite WINGS in se lepo nasmejte policistu, ko vam bo vročal položnico za 500 eur. Drugi nasmešek privarčujte za drugega policista, ki vam bo snemal registrsko tablico. Takrat jima povejte, da so vam to svetovali poznavalci Jose, Stric Burek in Zdrawc iz Motosveta. Srečno vožnjo z WINGS-om vam želim.

S tem ko sem ti rekel da se brigaj zase in da ne žali mulcev ker itak ne bojo imeli denarja za plačat, kurksi ti reku, še ne pomeni da zagovarjam nakup Wingsa. In tudi če bi ga...

VSAK, čisto VSAK ki ima na motorju nehomologirano opremo, zrabljene gume, se vozi brez izpita točno VE da ima, razen če mu je lihkar žarnca pregorela pa ni opazu. In ta VSAK se tega očitno zaveda in očitno ve kaj ga čaka ob naletu na tečnega policaja. Ni treba da vsak drugi post moraliziraš kok smo neumni. Pač nekateri sprejmejo iziv, nekaterim se zdi da ne bodo plačali, nekatere je strah in si kupmo homologiran lonc.

Nehi se že vtikat (tolk) v finančno stanje drugih. Ti si očitno zelo bogat, imaš denar za 30k km ana leto, za akrapota komplet, za vsako leto novo Arai/Shoei čelado. OK. Dobro zate, ti nism prou nč fouš. Ampak zaboga ne govori drugim kako so brez dnarja. Faaak, a res ne morš razumet al kaj?

Sem malo OT, ampak me zelooooo zanima. Je na tem forumu kdo, ki je dobil kazen zaradi izpuha?

Vsi neki pravite, da je dobil prjatu, znanec, en tam v ridah.... Sam iz prve roke se ni NOBEN oglasil.

Jaz sem o tem vprašal na tehničnem. Rekli so mi, da so motorji lahko glasni kot avti N-skupine za dirkanje, to je 98 decibelov. Sam s čim ti pa merijo? Pravzaprav na osnovi česa ti policaj da kazen? Je strokovnjak za zvok?

Dejte me osvetlit, mene izpušnega laika, ki drvi po Evropi(razen dolomitov in Švice) z dvemi odprtimi Akrapoviči da ne bom živel v zmoti.

Sploh pa bi rad da mi Gattolina kej pove :P

Mal čudno mi je da s tem nisi seznanjen. Vsak del na motorju/avtu... mora bit homologiran. če je homologiran ima poleg TÜV papir. V naši republiki morš ta dodan kos še vpisat v homologacijski kartonček. To delajo na manipulacijskem oddelku LPPja, te fejst oberejo and you are free to go. Če imaš odprte Akrapote na avspuhu, ti LAHKO policaj napiše kazen. Ker kršiš zakon. Ne smeš met glasnejšega od predpisane glasnosti. Ne smeš imeti nehomologiranega izdelka na motorju/avtu sploh.

Torej lahko ti napiše kazen. Čist upravičeno.

Če maš na avtu prage in spojler lahko dobiš kazen-seveda če nimaš vpisanih v homologacijskem kartonu.

To je vse :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ceno novih Akrapovič loncev (samo loncev) si lahko privoščim kar dve takšni položnici in še za burek mi ostane.

Ker pa na cestah ne počnem bedarij, vozim s primerno hitrostjo in se znam primerno obnašat do policistov, me ni preveč strah - sem do zdaj vedno dobro skozi prišel.

Me pa zanima, če ti to resno misliš:

Kako lahko združuješ moraliziranje in pridiganje o upoštevanju predpisov ter cestne dirke?!?

D.

Da bo enkrat jasno. Tebi in vsem ostalim na temo forumu. Meni cestno prometni predpisi "dol visijo" tako dolgo, dokler me to preveč ne stane in dokler se lahko odločam, kje bom dal gas in kje ne. Pri nehomologiran izpuhu pa se o tem ne odločaš ti, ampak policist. Razen tega se mi je dve sezoni dogajalo, da so me zaradi Akrapoviča slišali že pet ovinkov prej, preden me je policaj sploh videl. Veš, da takšnega ustavi. V tem je keč. Tiši kolikor te je volja, vendar se ne izpostavljaj tam, kjer to ni potrebno. Razen, če se odločiš, da skriješ tablico pod sedež in policistom ne ustavljaš. Potem je vseeno, koliko tuli. Sicer pa je to z nehomologiranim loncem, neumnost.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

načeloma, če le nisi preveč pameten, te bo policist normalno spustu dalje. .) ne komplicirat no. kolikor vem, se wingsi še kr prodajajo in tudi kopica drugih proizvajalcev izpušnih sistemov (ki ne ponujajo homologacije) je še kr v uporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Nova spletna stran od Wingsa --> !KLIK!

Prav tako so tu novi modeli rorov.. Ampak sem kar malce zbegan, a Wings sploh ne dela več rorov za ostale motocikle al kako? Ker na strani je omenjen izključno KTM. :hmm:

Drugače pa lep design :)

[attachmentid=94485]

[attachmentid=94486]

post-1190-1174941695_thumb.jpg

post-1190-1174941720_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova spletna stran od Wingsa --> !KLIK!

Prav tako so tu novi modeli rorov.. Ampak sem kar malce zbegan, a Wings sploh ne dela več rorov za ostale motocikle al kako? Ker na strani je omenjen izključno KTM. :hmm:

Drugače pa lep design :)

[attachmentid=94485]

[attachmentid=94486]

Prejšni teden sem mu poslal mail za rore za bandita , pa mi je odgovoril da trenutno dela samo za KTM :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj zdaj, če je tako poceni :hmm: v enem od starejših Motopulsov, na testu izpuhov je 'ceneni' wings odnesel drugo mesto (za prvo se ve, keri je bil :rolleyes: ) in na celi črti posekal nekaj priznanih znamk, ki so bili občutno dražji :doze:

To ni res, ker je bil tretji in ne drugi, je pa res, da sta za njim bila Yoshimura in originalni izpuh, pred njim pa Akrapovič in še ena firma (vem da ni bil Leo Vince)...... Predvsem je bila cena tista, ki je imela odločilno vlogo pri tretjem mestu (res je tudi, da so ga ocenili kot relativno dobro izdelan izdelek)....Če bom našel revijo bom čalnek pripopal sem gor..... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal čudno mi je da s tem nisi seznanjen. Vsak del na motorju/avtu... mora bit homologiran. če je homologiran ima poleg TÜV papir. V naši republiki morš ta dodan kos še vpisat v homologacijski kartonček. To delajo na manipulacijskem oddelku LPPja, te fejst oberejo and you are free to go. Če imaš odprte Akrapote na avspuhu, ti LAHKO policaj napiše kazen. Ker kršiš zakon. Ne smeš met glasnejšega od predpisane glasnosti. Ne smeš imeti nehomologiranega izdelka na motorju/avtu sploh.

Torej lahko ti napiše kazen. Čist upravičeno.

Če maš na avtu prage in spojler lahko dobiš kazen-seveda če nimaš vpisanih v homologacijskem kartonu.

To je vse :D

Meni je čudno da mi neki govoriš/pišeš pa nič ne poveš. S tem si povedal teorijo, prakso pa ne- kar mene zanima.

Kaj policaj naredi in kaj ne me en k... briga, ker so mi že dajali kazen na originalnem motorju z originalnimi deli....

Koliko je predpisana glasnost? s čim jo izmeri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!