Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

p.s. A je treba kej motor stelat k wingsa gor ruknes? kolk vas je ze pokasiral kazni za auspuh. Ali kolkrtat ste bili ustavljeni in niste pokasirl. Tujina?

Štelat ni blo treba nič...vsaj pri meni ne. Kolega na banditu 1200 je štelal, samo ne samo zaradi wingsa :D

Kar se kazni tiče.....1000x prežvečena tema in 1000x napisano kako in kaj. Če te je strah,da boš kaj pokasiral pol kupi homolomo lonec! Ne se zanašat na izkušnje drugih !!! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi je 99% zdel da se ga ne da homologirat, sam bi blo pa fajn, za to ceno, pa pol kr mal upaš. Škoda.

Kar se kazni tiče me pa sam zanima, kolk so policaji kej tolerantni in kako pogrunta da ni original lonc (predpostavka da ne padeš mim njega s polnim plinom in da nimaš logota na auspuhu)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjkajoča številka, ki je odtisnjena na homologiranem loncu, te bo drago stala.....So zverzirani, kar se homologiranih delov tiče. Kako in koliko ti bo kdo toleriral, je odvisno od policaja in tvojega odnosa do njega......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se mi je 99% zdel da se ga ne da homologirat, sam bi blo pa fajn, za to ceno, pa pol kr mal upaš. Škoda.

Kar se kazni tiče me pa sam zanima, kolk so policaji kej tolerantni in kako pogrunta da ni original lonc (predpostavka da ne padeš mim njega s polnim plinom in da nimaš logota na auspuhu)?

Poglej, vse to sodi k kršitvam predpisov. In ko dobiš kazen ugotoviš, da biza ta denar dobil pol kompleta homologiranega Akrapoviča. Morda je kazen v odstotkih na vrednost modela za tvoj motocikel še višja. In ko jo plačaš, še zmeraj nis naredil nič. Še zmeraj imaš nehomologiran izpuh in še zmeraj si na udar zakona. Jaz takega razmišljanja ne razumem. Zakaj delati škodo sam sebi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, vse to sodi k kršitvam predpisov. In ko dobiš kazen ugotoviš, da biza ta denar dobil pol kompleta homologiranega Akrapoviča. Morda je kazen v odstotkih na vrednost modela za tvoj motocikel še višja. In ko jo plačaš, še zmeraj nis naredil nič. Še zmeraj imaš nehomologiran izpuh in še zmeraj si na udar zakona. Jaz takega razmišljanja ne razumem. Zakaj delati škodo sam sebi?

To njega ne zanima. Zanima ga, kolikšna je možnost, da policist ugotovi in če ugotovi, kaj sledi..blablabla..

Skratka, zanima ga praksa. Seveda z izpuhom, ki ni homologiran. In če nimaš nobenih izkušenj glede tega, butasto teorijo, ki jo vsi poznamo na pamet, obdrži zase.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To njega ne zanima. Zanima ga, kolikšna je možnost, da policist ugotovi in če ugotovi, kaj sledi..blablabla..

Skratka, zanima ga praksa. Seveda z izpuhom, ki ni homologiran. In če nimaš nobenih izkušenj glede tega, butasto teorijo, ki jo vsi poznamo na pamet, obdrži zase.

lp

Da te popravim. Med vsemi vami se po številu prevoženih kilometrv uvrščam v zgornjih 5 odstotkov piscev tega foruma. Posledično so moje možnosti, da me ustavijo, bistveno večje, kot pri večini. Temu so primerne tudi izkušnje s policijo. Večina vas, policijo podcenjuje in jih ima za bedake. Pozabljate pa, da nekdo, ki je po službeni dolžnosti vsak sleherni dan na cesti, o tej temi tudi veliko ve. In ko policist ustavi motorista, ki ima tablico zavito navzgor, dirkalne gume brez profila na robovih, ki je pritulil izza ovinka, potem mu verjetno ni težko pogledati še izpušnega lonca. Verjemi, da moraš imeti neznansko srečo, da boš naletel na policista, ki se vsaj malo ne spozna na motorje. Veliko njih so sami motoristi.

Zato je razglabljanje o tem ali ve, da izpušni lonec ni original ali ne, tako neumno, kot bi vprašal, če branjevka na tržnici loči med lubenico in jabolki.

P.S. Nestrinjanje z menoj pa ti še ne daje izhodišča in pravice, da si na tem forumu nesramen. Do mene ali kogarkoli drugega. Preberi pravila.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. A je treba kej motor stelat k wingsa gor ruknes?

Če lepo dela, se pravi nič ne brbota ali poka iz izpuha, ko zaviraš z mašino, pol je v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanimajo me praktične izkušnje. Pač sm generacija razštelanih tomosakijev. In vrjetno ga bom kupil, in tvegu kazn, pa se bom pol po buč tolku, čeprav računam da zelovrjetno nebom mel problemov.

Kar se tiče strokovne usposobljenosti policistov sm pa skeptičn, da prepoznal auspuh zgolj po videzu. Je pa mal preveč vozil nacest, da b za vsacga vedu kva je original. Prej po zvoku......

Sam se to...auspuh ti poslejo domov. Montaža naj nebi bila problematična....ali pač? mene mal skrbi stik..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanimajo me praktične izkušnje. Pač sm generacija razštelanih tomosakijev. In vrjetno ga bom kupil, in tvegu kazn, pa se bom pol po buč tolku, čeprav računam da zelovrjetno nebom mel problemov.

Kar se tiče strokovne usposobljenosti policistov sm pa skeptičn, da prepoznal auspuh zgolj po videzu. Je pa mal preveč vozil nacest, da b za vsacga vedu kva je original. Prej po zvoku......

Sam se to...auspuh ti poslejo domov. Montaža naj nebi bila problematična....ali pač? mene mal skrbi stik..

Nisi nikoli pomislil, da proizvajalec izpušnih loncev WINGS, gospod Gorazd Marovič iz Ptuja, ne lepi svoje etikete oziroma ploščice z imenom WINGS na svoje lonce? Fantje, fantje, pa kaj se morate res vsi po vrsti opeči s policijo, da boste verjeli, da se takšni pol nakupi ne izplačajo? Meni vas je žal. Že tako ste brez denarja, potem pa še takšne pol variante? Je to potrebno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zanimajo me praktične izkušnje. Pač sm generacija razštelanih tomosakijev. In vrjetno ga bom kupil, in tvegu kazn, pa se bom pol po buč tolku, čeprav računam da zelovrjetno nebom mel problemov.

Kar se tiče strokovne usposobljenosti policistov sm pa skeptičn, da prepoznal auspuh zgolj po videzu. Je pa mal preveč vozil nacest, da b za vsacga vedu kva je original. Prej po zvoku......

Sam se to...auspuh ti poslejo domov. Montaža naj nebi bila problematična....ali pač? mene mal skrbi stik..

Ne bo ga spoznal (mogoče) če bo alu, za karbonske vsi vejo "da niso original" in ti bo sikal. Pa bandit se ornk dere z Wingsom, tako, da bo že takoj po zvoku sumljiv. Ne vem kolk se ti splača, imaš veliko rorov s homologacijo (poglej Streetfighter, Hurric, BOS, Remus... ) za malenkost višjo ceno.

Policaju ni treba da ve, da je nehomologiran izpuh, dovolj je da sumi (za kar se pa lahko kaj hitro odloči, če mu nisi všeč), te bo poslal na tehničnega itd... (seveda s prevozom in vsem na tvoje stroške + kaznijo + še kaki sodni stroški itd.)

P.S. Jaz sem ga imel na FZR pred časom s tem, da je bil vgraviran z originalno oznako + FZR ima EXUP ventil, pod katerim dela motor v prostem teku zelo tiho. Na srečo ni bilo problemov, imaš pa vsakič, ko vidiš policaja beden filing. Ne vem če se ti splača, za vsega 100 ojrov zajebavat s ta plavimi (sploh v tujini!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne ga srat s temi policaji :headbang: :slap:

v moji družbi ( cca 10- 15 motorjev) imamo vsi nehomologirane izpuhe, akrapo, wings, leovince,arrow pa tudi doma narejene in še nikoli ni bilo problema s policijo..

vozimo se pa tudi po italiji in hrvaški, hrvaški policaji celo vedno želijo, da slišijo kakšen glas ima motor na obratih, tako da je treba pred njimi nažigat

kaj jim pomeni gledat izpuhe, če ena nova R6 z original loncem grmi bolj kot akrapović .. ali pa vsi čoperisti, ki imajo prazne cevi ...

v bistvu ne poznam primera, da bi komu zatežili kaj šele kaznovali.. razen tu na tem forumu, berem dogodke iz planinskih rid, kjer se dogajajo provokacije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisi nikoli pomislil, da proizvajalec izpušnih loncev WINGS, gospod Gorazd Marovič iz Ptuja, ne lepi svoje etikete oziroma ploščice z imenom WINGS na svoje lonce? Fantje, fantje, pa kaj se morate res vsi po vrsti opeči s policijo, da boste verjeli, da se takšni pol nakupi ne izplačajo? Meni vas je žal. Že tako ste brez denarja, potem pa še takšne pol variante? Je to potrebno?

:topic: Preberi si pravila foruma in ne žali. Ne moreš obsojat nekoga oz govoriti koliko denarja ima ali nima, ker tega NE VEŠ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne ga srat s temi policaji :headbang: :slap:

Glej... zakon je tak. Če pa še nisi bil kaznovan, je pa to zgolj srečno naključje. Tudi jaz sem se vozil z nehomologiranimi izpuhi, pa se ne mislim več, še posebej če bom še kdaj kupoval novega. Raje dam še 100eur zraven, kot pa da je potencialna možnost, da me na naslednjem ovinku zaradi tega drka policaj.

Ne pravim, da ti bo vsak policaj težil zaradi tega. Lahko pa se najde...po Murphy-ju, ni nemogoče.

In ko se najde, bo piz.....ja - velika!

P.S. Na hrvaškem je glede tega še popolna anarhija, če pa misliš potovati po Evropi...?

Brezveze... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Preberi si pravila foruma in ne žali. Ne moreš obsojat nekoga oz govoriti koliko denarja ima ali nima, ker tega NE VEŠ.

Ne žalim te in popolnoma vseeno mi je, koliko denarja imaš. Dejstvo pa je, da razmišljanje o WINGS-u, ki ni homologiran, kjer ne moreš kupiti tudi kolektorjev, kjer ne moreš dobiti homologacijskega potrdila, kjer izdelujejo samo po naročilu in ki cenovno sodi med najcenejše, nakazuje na dejstvo, da kupuješ poceni. Če denar ne bi bil problem, ne bi tukaj razpravljal o WINGS-u, ampak o Akrapoviču. In debate o homologaciiji JA ali NE, ne bi prišle v poštev.

Angleži bi temu rekli:"Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni". Zato bodi pameten in ne kupuj nehomologiranih stvari. Prej ali slej te bo "dohitelo" v obliki policije. In potem boš žalosten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z gospodom iz wingsa sm se pogovarju in ni problem brez logota dobit.

Kar se pa policajev tiče pa ima vsak motorist svoje mnenje, kriterij. Če najebeš si hitr proti ilegali. Js osebno mam dobre izkusne in se vedno sm se vredu pomenu s policaji. Edino če ga preveč serješ pol najebes. Enkrat sm enga "spregledu" k me je ustavlu in mi je nastel vse kazni od potnega naloga do nalepke za omejitev hitrosti (na kombiju).

Tko da ce ne mislis po mestu po tazadni 150km/h pičit, je pomojem wings cist varn. Je pa res da te zna mal stiskat k vids policaja. Spet odvisn od cloveka...

Popravljeno . Popravil lavit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z gospodom iz wingsa sm se pogovarju in ni problem brez logota dobit.

Kar se pa policajev tiče pa ima vsak motorist svoje mnenje, kriterij. Če najebeš si hitr proti ilegali. Js osebno mam dobre izkusne in se vedno sm se vredu pomenu s policaji. Edino če ga preveč serješ pol najebes. Enkrat sm enga "spregledu" k me je ustavlu in mi je nastel vse kazni od potnega naloga do nalepke za omejitev hitrosti (na kombiju).

Tko da ce ne mislis po mestu po tazadni 150km/h pičit, je pomojem wings cist varn. Je pa res da te zna mal stiskat k vids policaja. Spet odvisn od cloveka...

Se ti nikoli ne pelješ z motorjem kam v tujino, na kak eno ali večdnevni izlet v Avstrijo, Italijo, Hrvaško, Francijo...? Se je res vredno zaradi enega WINGS-a tako izpostavljati? Samo kazen, brez ostalih stroškov, ko te bodo policisti odrli, je višja od najdražjega Akrapovičevega lonca. Če si še zmeraj optimist, potem se raje vozi brez tablice. Boš ob istem prekršku več privarčeval. No, oboje je noro in nevredno odraslega človeka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....kjer izdelujejo samo po naročilu in ki cenovno sodi med najcenejše, nakazuje na dejstvo, da kupuješ poceni.

ja in kaj zdaj, če je tako poceni :hmm: v enem od starejših Motopulsov, na testu izpuhov je 'ceneni' wings odnesel drugo mesto (za prvo se ve, keri je bil :rolleyes: ) in na celi črti posekal nekaj priznanih znamk, ki so bili občutno dražji :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in kaj zdaj, če je tako poceni :hmm: v enem od starejših Motopulsov, na testu izpuhov je 'ceneni' wings odnesel drugo mesto (za prvo se ve, keri je bil :rolleyes: ) in na celi črti posekal nekaj priznanih znamk, ki so bili občutno dražji :doze:

Poglej, zakaj noče nihče od vas razumeti, da z nehomologiranimi izdelki spravljate sami sebe v prekršek, ki ogromno stane? Zakoni so vedno rigoroznejši, policisti vedno bolj delajo na "normo" in prej ali slej plačaš kazen, ki je enormna. Čemu? Kot sem zapisal...., raje se potem vozi z neregistriranim motociklom, ker te kazen stane enako, le ti privarčuješ več.

O ceni pa je tekla debata zato, ker nekdo, ki kupuje WINGS misli predvsem na ceno in mu teh nekaj eurov veliko pomeni. Ko bo plačal samo kazni 500 eur, da o drugih stroških sploh ne govorim, ga bo zadela od žalosti kap.

Kako pa se je WINGS obnesel na testih, je podatek, ki ga lahko uporabiš samo na dirkališču.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne žalim te in popolnoma vseeno mi je, koliko denarja imaš. Dejstvo pa je, da razmišljanje o WINGS-u, ki ni homologiran, kjer ne moreš kupiti tudi kolektorjev, kjer ne moreš dobiti homologacijskega potrdila, kjer izdelujejo samo po naročilu in ki cenovno sodi med najcenejše, nakazuje na dejstvo, da kupuješ poceni. Če denar ne bi bil problem, ne bi tukaj razpravljal o WINGS-u, ampak o Akrapoviču. In debate o homologaciiji JA ali NE, ne bi prišle v poštev.

Angleži bi temu rekli:"Nisem tako bogat, da bi kupoval poceni". Zato bodi pameten in ne kupuj nehomologiranih stvari. Prej ali slej te bo "dohitelo" v obliki policije. In potem boš žalosten.

Spoštovani Gattolina....

Če bi pozorno bral moje poste, bi videl, da se glede nakupa wingsa s tabo strinjam. Vsakemu svetujem naj še nekaj primakne in nabavi homolomo lonec. Če ne drugega bo bolj mirno spal.

Sam sem imel wingsa (bil zelo zadovoljen z njim) in sem ga zamenjal za Akrapoviča med drugim tudi zaradi homolomo potrdila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani Gattolina....

Če bi pozorno bral moje poste, bi videl, da se glede nakupa wingsa s tabo strinjam. Vsakemu svetujem naj še nekaj primakne in nabavi homolomo lonec. Če ne drugega bo bolj mirno spal.

Sam sem imel wingsa (bil zelo zadovoljen z njim) in sem ga zamenjal za Akrapoviča med drugim tudi zaradi homolomo potrdila.

No, pa se enkrat strinjava. Se res ne izplača. Na štajerskem koncu je Policija še kolikortoliko liberalna. Na Primorskem pa so čisto divji. Da ti o Avstrijcih, bog ne daj Švicarjih, sploh ne razlagam. Zato previdnost ni odveč. Z Akrapovičlem pa je težava ta, da ti ga v Italiji, še raje pa v Franciji z veseljem čez noč ukradejo z motorja. Zato sem jaz na vseh svojih motorjih z loncev takoj po nakupu odstranil nalepko. Manj bode v oči in več verjetnosti je, da ne ostaneš brez njega. Včasih pa ti tudi to ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, zakaj noče nihče od vas razumeti, da z nehomologiranimi izdelki spravljate sami sebe v prekršek, ki ogromno stane?

Zase se brigaj in nehaj že enkrat moralizirat :angry: Vsak sam je odgovoren in bo nosil posledice, če ga zaustavijo in oglobijo. :doze:

Na HR glede homologiranih izpuhov ni problemov, ker možje postave tega ne kontrolirajo (sem se pozanimal pri njih ob prestopu meje) V AUT se pa držim priporočila enega od motosvetovcev, ki že vrsto let živi gor in se vozi z nehomologiranimi rori, ki pravi, da če se 'kulturno' voziš skozi gosto poseljena območja in ne 'turiraš' v obrate, ni panike in se ti noben ne bo pičo v njih. Obstajajo pa seveda tudi izjeme :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigaj in nehaj že enkrat moralizirat :angry: Vsak sam je odgovoren in bo nosil posledice, če ga zaustavijo in oglobijo. :doze:

Na HR glede homologiranih izpuhov ni problemov, ker možje postave tega ne kontrolirajo (sem se pozanimal pri njih ob prestopu meje) V AUT se pa držim priporočila enega od motosvetovcev, ki že vrsto let živi gor in se vozi z nehomologiranimi rori, ki pravi, da če se 'kulturno' voziš skozi gosto poseljena območja in ne 'turiraš' v obrate, ni panike in se ti noben ne bo pičo v njih. Obstajajo pa seveda tudi izjeme :whistle:

Jose, sodeč po tvojem geografskem poreklu si Prekmurec. In Prekmurci so zelo simpatični, pametni, vljudni, sposobni, topli, dobri ljudje. Večkrat mesečno hodim po tvojih krajih, pa še nisem srečal nekoga, ki bi bil podoben tebi.

Da pa ne bo pomote, zaradi mene se lahko voziš tudi brez izpuha, se kregaš s policijo ipd. Na forumu pa dopusti, da ljudje izražajo svoja mnenja. Takšna, ki so všeč tebi in takšna, ki ti niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jose, sodeč po tvojem geografskem poreklu si Prekmurec. In Prekmurci so zelo simpatični, pametni, vljudni, sposobni, topli, dobri ljudje. Večkrat mesečno hodim po tvojih krajih, pa še nisem srečal nekoga, ki bi bil podoben tebi.

Tudi sam poznam par štajercev, in noben ni tak kokr ti :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ne ga srat s temi policaji :headbang: :slap:

...

v bistvu ne poznam primera, da bi komu zatežili kaj šele kaznovali.. razen tu na tem forumu, berem dogodke iz planinskih rid, kjer se dogajajo provokacije...

se podpišem... ride so pa res čisto nekaj drugega.... kot bi šel krast med in bi se ti čudno zdelo, da si opikan... :grrr

Glej... zakon je tak. ......po Murphy-ju, ni nemogoče.

In ko se najde, bo piz.....ja - velika!

P.S. Na hrvaškem je glede tega še popolna anarhija, če pa misliš potovati po Evropi...?

Brezveze... :glare:

sem bil marsikje, tudi Avstrija, Nemčija, vsi z odprtimi, bognedaj homologiranimi auspuhi, nekateri celo z doma narejeno "strojnico" varianto izpuha :grim pa nihče težil... Smo bili na srečanju kluba v Nemčiji, katerega polovica članov je policajev in so se samo režali strojinici-izpuhu.. nihče ni niti omenil, da bi zaradi tega lahko imeli probleme niti ko so nam na odhodu dajali nasvete kje stojijo patrulje in da naj previdno vozimo... pa mimogrede... v švabariji sem videl veliko več ilegalnih kot legalnih izpuhov... tak da... če ne drezaš ravno v policaje in si vljuden, ne bi smel imeti problemov... kot je bilo rečeno, Hrvati celo vzpodbujajo, da nažigaš gas... poznam celo primer, ko so Hrvaški policaji prosili tipa, če jim pokaže vožnjo po zadnjem... se je tip vozil sem in tja čez mejo po zadnjem, Hrvati pa jokali od smeha... :D

... zaradi mene se lahko voziš tudi brez izpuha, se kregaš s policijo ipd. Na forumu pa dopusti, da ljudje izražajo svoja mnenja. Takšna, ki so všeč tebi in takšna, ki ti niso.

pa kaj ti bi res rad Syma prekosil.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem... ride so pa res čisto nekaj drugega.... kot bi šel krast med in bi se ti čudno zdelo, da si opikan... :grrr

sem bil marsikje, tudi Avstrija, Nemčija, vsi z odprtimi, bognedaj homologiranimi auspuhi, nekateri celo z doma narejeno "strojnico" varianto izpuha :grim pa nihče težil... Smo bili na srečanju kluba v Nemčiji, katerega polovica članov je policajev in so se samo režali strojinici-izpuhu.. nihče ni niti omenil, da bi zaradi tega lahko imeli probleme niti ko so nam na odhodu dajali nasvete kje stojijo patrulje in da naj previdno vozimo... pa mimogrede... v švabariji sem videl veliko več ilegalnih kot legalnih izpuhov... tak da... če ne drezaš ravno v policaje in si vljuden, ne bi smel imeti problemov... kot je bilo rečeno, Hrvati celo vzpodbujajo, da nažigaš gas... poznam celo primer, ko so Hrvaški policaji prosili tipa, če jim pokaže vožnjo po zadnjem... se je tip vozil sem in tja čez mejo po zadnjem, Hrvati pa jokali od smeha... :D

pa kaj ti bi res rad Syma prekosil.... :grim

V Mariboru obstoja določena skupina motoristov, ki vozi bolj ali manj samo SS motocikle. Če smo kdaj načeli temo o nehomologiranih zadevah na motociklih, je bil odziv enak kot na forumu. Oni najbolj pametni, ostali nimamo pojma. Pa se je potem nekega dne, slučajno primerilo, bil sem celo zraven, da se je na, v Mariboru slovitem OVINKU ustavila policijska patrulja v beli Vectri - Provideo. Policaja, eden od njiju naš zagrizeni sovražnik, sta izstopila in veselica se je začela. Pribor za Rdeči križ, dvignjene registrske tablice, nehomologirani izpuhi, motocikli brez smerokazov in vzvratnih ogledal...so bili takoj "na pregledu". In v hipu je vsak od junakov dobil položnico. Najmanjša je bila za 120.000 SIT. Da bi videli te obraze. Nobeden ni bil več pameten. Nobenemu ni bilo več do smeha. In tudi popoldanskega nažiganja je bilo konec. Zanimivo, mar ne?! Samo položnico rabiš in tiger se v hipu spremeni v ovco.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!