Skoči na vsebino

Wings izpuhi


spidy

Priporočene objave

:OK: jaz sem jih danes naročil za mojo novo Varadero. :OK:

Rok dobave je :( 3 tedne, ampak se splača počakat :D .

Ko bomo pa imeli zmontirane vam pa sporočim kako se obnesejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne ga srat z Wingsi :grrr

slej ko prej vam bo žal vsakega tolarja ki ste ga dali gospodu Maroviču :grim

mojstru se fučka za homoligirane uzdelke :eek:

ko pa nas taplavi (to bo slej ko prej)oglobi bo še enkrat dražje kot najdražji rori na svetu :grim

pa še nekaj naroćil sem Leo vince izpuhe ki so cenejši od Wingsa za večino motorjev pa še HOMOLOGIRANI so :OK:

Popravljeno . Popravil Avtokad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje ne ga srat z Wingsi :grrr

slej ko prej vam bo žal vsakega tolarja ki ste ga dali gospodu Maroviču :grim

mojstru se fučka za homoligirane uzdelke :eek:

ko pa nas taplavi (to bo slej ko prej)oglobi bo še enkrat dražje kot najdražji rori na svetu :grim

pa še nekaj naroćil sem Leo vince izpuhe ki so cenejši od Wingsa za večino motorjev pa še HOMOLOGIRANI so :OK:

Kje si jih pa dobil tako ugodno? :?

A se daj se kaj zrihtat? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglejte v temo Trgovine v Italiji mislim da je firma MotoStar na njihovi strani so tako fotke kot celotni podatki vključno s cenami ali pa direkt kar na WWW leovince pa bo :grim jaz pa sem naročil preko Simčiča v Gorici so iste cene kot v IT pa po pošti pošlje tel:053005900 prodajalec Martin pa se vse pomente :OK:

matr da nisem kle mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem imel na VTR-ki Wings-e (karbonske) dve leti in sem bil z njimi zelo zadovoljen :OK: Zdaj ko sem jo prodal pa je kupec v njih dal dušilce in je zopet zadovoljen. Ne vem zakaj ne bi bili vredni tega denarja,

baje so Wings kopija Akrapoviča .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz mel do nedavnega na CBR 600F(99) Wingsa in kar se tiče zvoka :OK: je pa bil okrogel in še zato za kanček glasnejši od ovalnega .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj ne bi bili vredni tega denarja,

nihče ni rekel da so Wingsi slabi ali nevredni denarja :grrr

problem je ker je potrebna HOMOLIGACIJA!!!

na to pa se lastnik požvižga in te pošlje v k***c če ga povprašaš po papirjih :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na to pa se lastnik požvižga in te pošlje v k***c če ga povprašaš po papirjih :eek:

misliš, proizvajalec se požvižga ipd... :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš, proizvajalec se požvižga ipd... :hmm: :?

ma ja saj maš prav lastnik firme ter proizvajalec je ena in ista oseba mislim da je to tud kompletna številka zaposlenih v Wingsu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima ce je ze kdo vidu ali ima Wingsa na BMW GS 650?

In se to...

Nobeden se ni veliko pisal o razliki med dušilci iz aluminija,karbon,titan.

A se splaca dat 10 jurjev vec za titan ali pridobis samo lepsi izgled???

Dec jaz imam Wings lonec na F650 Dakar - zadeva je dobra in pozna se razlika - je precej lazji kot (dvo klobasni original)

Z vlozkom je zadeva normalnega hrupa - brez pa je resno glasen... well za mene je to OK in mi se kako prav pride malo vec hrupa (Sudan / Khartoum / promet / katastrofa / :eek: )

Pri razliki v moci - well tezko ocenim - sem se pac premalo vozil z originali ... - NIC....

Je pa res, da ko sem zadevo zamenjal sem dal motor nastaviti na pooblascen servis in zadeva deluje odlicno.

Imam Alu verzijo...

lp

DaNe

Khartoum / Sudan

Ja pa se to - ce das Wings lonec na F650 - ti odpade katalizator - moc / razlika je verjetno vecja... tako da preveri kako je s tem in registarcijo...v dezelici pod alpami...

Pri meni je to bilo itak pod obvezno saj tu z Sudanu ni nic zeleno - bencin pa sploh ne... ne obstaja.. :OK: Imas Diesel in Benzine... in nic vec.. well sicer osebno ne tankam nikjer drugje kot na SHe... pa tud tam ni cist sigurno kaj dobis...bencin s peskom ali pesek z bencinom.... zaenkrat se deluje - bo pa obvezno preciscevanje na naslednjem (home art) :krneki: servisu..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

106.000 tolarjev za nehomologirane.....ni malo...... :hmm: Jih še nisem videl na Hornetki, čeprav se jih da naročit (jih ima predvidene za izdelavo)......Res so 1/2 cene Akrapoviča, samo na probleme s policijo (glede na to, da se voziš tud po AUT in IT) moraš tudi računat. Pri nas pa je (ali pa še bo) enako.....Drugače pa gre za kvalitetno izdelane izpuhe iz domače "radionice"... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

js sm klicu dans, za bandita 1200. Cakalna doba 1mesec, stane 205eu (alu vrjanta), da se ga dobit brez logotov,...homologiranje? Gaspud je reku, da je enim uspel, baje... :hmm: :doze:

p.s. A je treba kej motor stelat k wingsa gor ruknes? kolk vas je ze pokasiral kazni za auspuh. Ali kolkrtat ste bili ustavljeni in niste pokasirl. Tujina?

Popravljeno . Popravil lavit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...homologiranje? Gaspud je reku, da je enim uspel, baje... :hmm: :doze:

Ne vem, ne vem, pri njih ne dobiš onega belega kartončka zraven, vsaj jaz ga nisem dobil 3 leta nazaj :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem sicer kako je lahko wingsa homoligiral, če pa wings nima certifikata TUV :hmm: ta je pa obvezen pri homologiranju :yes: težko :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!