Skoči na vsebino

Vožnja na šverc.


R1FREAK

Priporočene objave

Torej, nimam še izpita oz. imam za 125, oče pa namerava nabavit motor(600). Ne mi govorit da sem bedak če se bom gor vsedo kr kratite svoj in čas vseh bralcev te teme. Zanima me predvsem, če ste se drugi tudi tak vozli, kak daleč pa kak reagirat na policijo itd., malo nasvetov prosim. Hvala

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLONK

Reakcija na policaje? Ustavi se in ga povabi na kofe.

Pardon: JO povabi na kofe, če je kaka čuštna teta v uniformi :naughty:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon: JO povabi na kofe, če je kaka luštna teta v uniformi :naughty:

Kdaj gremo spet na Brod n/K? :naughty:

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem malo napačni forum izbral za postavitev takega vprašanja...verjamem da bom slišal še veliko moraliziranja itd. ker ste vsi tak pridni in se pred 21. letom, čeprav ste bli nori na motorje nebi vozli z njimi (četudi bi vam stal v garaži).

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, nimam še izpita oz. imam za 125, oče pa namerava nabavit motor(600). Ne mi govorit da sem bedak če se bom gor vsedo kr kratite svoj in čas vseh bralcev te teme. Zanima me predvsem, če ste se drugi tudi tak vozli, kak daleč pa kak reagirat na policijo itd., malo nasvetov prosim. Hvala

kakega pol leta sem se vozil na črno. Pazil kot hudič. Imel neznansko srečo - pozneje šele sem videl, kako hitro se naredi nesreča.

skratka - po možnosti bo oče kupil 600-kubičnega supersportaka? :naughty: Če bo, se probaj čimprej na Kačjih ridah it uležt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, cbr 600rr. Sicer vem da ga bom teral ko bo vrei plac sam preveč to gre da bi se španal tak ko drugi folk ko nori po naseljih. Zadnič sem mel priliko se pelat z cbr 1000rr hrc z 200konji pa je malo preostro to za take ko sn jas(sam filing pa še vseeno > all).

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 16-tih pridni nismo bili (kakšen krog okoli hiše je padel). Je pa res, da smo mogoče imeli bolj prisebne fotre, ki nam niso dali ključe v roke ampak raj kako okol kepe, da ne delamo bedarij.

Ma vozi se ti, sam ne v mene prletet :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ca. 4 leta sem se vozil brez, zakoni in kazni pa so bile precej milejše včasih, danes ne vem če bi postopal enako (morda to govori moja vesoljna pamet in izkušnje, ki sem jih nabral v letih od takrat).

Ja nč, če se misliš vozit - prvo pravilo gaas; drugo pravilo - kadar zavijaš desno dej lev žmigavc in če greš levo obratno (tako boš tudi zmedel nebodigatreba policiste, ki te bodo preganjali morda); tretje pravilo - ne ustavljaj nikomur.

Ne se igrat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist nov tut nisem tolk da ne boste tolk moralizirali, sicer ne bom reko da vem vse, daleč od tega, samo kolk tolko pa poznam ceste pa promet pa 2kolesi da vem kak je treba vozit. Mam že na 2kolesih okol 40k kilometrov BERI! NISEM eden izmed tistih, kot vi pravite, ki misli da ma vse moto modrost v sebi, tak da ne pričakujem takih pripomb nevmesnih.

// Tudi to vem, da se lahko poškodujem, tudi ubijem.

Do zdaj hvala: hajoktejn, brum brum

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ne leti name; jst sem ti dal konkretne predloge :unsure:

Še neki sem se spomnu: če se boš vozil na šverc, najbolje da greš v Srbijo, za par dinarjev v žep policaja, te ne bo nihče spraševal po izpitu ali čemurkoli :rolleyes: .

Nesmiselne stvari sprašuješ poba, tudi odgovore boš dobil take (vsaj z moje strani).

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, nimam še izpita oz. imam za 125, oče pa namerava nabavit motor(600). Ne mi govorit da sem bedak če se bom gor vsedo kr kratite svoj in čas vseh bralcev te teme. Zanima me predvsem, če ste se drugi tudi tak vozli, kak daleč pa kak reagirat na policijo itd., malo nasvetov prosim. Hvala

Butasta vprašanja imajo svojo rubriko,prešaltaj...

sicer ne razumem zakaj te skrbi policija,to je tvoja zadnja skrb pri tej zadevi.Srečno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tebi hvala hajo.

Meni se ne zdi to butasto, zdi se mi pa butasto tvoje razmišljanje. Če se bo nekdo vozo je pomoje bolše mu dat kak nasvet al pa 2 kot pa mu rečt idi nekam debil itak si bedak. Bravo motosvet(razn izjem)!!!

ccc

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne izpadem prepameten, sam sem isto počel, le s svojim motorjem in brez spraševanja kogarkoli (zategadelj moja pripomba o nesmiselnih vprašanjih) :whistle:

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem malo napačni forum izbral za postavitev takega vprašanja...verjamem da bom slišal še veliko moraliziranja itd. ker ste vsi tak pridni in se pred 21. letom, čeprav ste bli nori na motorje nebi vozli z njimi (četudi bi vam stal v garaži).

odvisno kako je s tvojo podstreho. naš mulc ma na dosegu roke kadarkoli futuro pa se nekak dobr počut na rs-ki?

ma načrte, ma.... za takrat ko bo star 21 let.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je še keje kaj kokic :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kako je s tvojo podstreho. naš mulc ma na dosegu roke kadarkoli futuro pa se nekak dobr počut na rs-ki?

ma načrte, ma.... za takrat ko bo star 21 let.....

Če bi jaz mel rs me kaj druga tut nebi tolk vleklo sm žal, nimam je.

PROSIM, NE NABIJAT! TISTI KO NE MISLITE ODGOVORIT RAJE NE NAPIŠITE NIČ, OZ. MI POŠLJITE PM!

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLONK ?

Mam vprašanje: A fotr ti bi dal ključe ali bi jih pajsnu?

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PROSIM, NE NABIJAT! TISTI KO NE MISLITE ODGOVORIT RAJE NE NAPIŠITE NIČ, OZ. MI POŠLJITE PM!

provzaprov sem ti odgovoril na vprašanje:

...ker ste vsi tak pridni in se pred 21. letom, čeprav ste bli nori na motorje nebi vozli z njimi (četudi bi vam stal v garaži)...

a sm ti odgovoru s primerom? a ti bi rad, da TUKAJ spodbujamo nelegalna početja? že brez tega je neka rubrika tukaj DOVOLJ napolnjena....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi rad? Že tvoje vprašanje na začetku teme je nabijanje, jebi ga ne zdej jokcat, če dobiš na butasto vprašanje butast odgovor.

P.S. Me pa res zanima tvoj odgovor na Fripsovo vprašanje. Ti bo fotr dal ključe ali jih imaš namen izmakniti, ko fotra ne bo blizu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

<br />Torej, nimam še izpita oz. imam za 125, oče pa namerava nabavit motor(600). Ne mi govorit da sem bedak če se bom gor vsedo kr kratite svoj in čas vseh bralcev te teme. Zanima me predvsem, če ste se drugi tudi tak vozli, kak daleč pa kak reagirat na policijo itd., malo nasvetov prosim. Hvala<br />
<br /><br /><br />

Ok. GLede na to, da imaš za 125 izpit, pa bi rad mel veči motor, predvidevam, da si mlad voznik. Če te policija ustavi, dobiš 8 pik+ 500 €. Izgubiš izpit torej. Za pol leta, pol si pa spet 3 leta mladi voznik. To je neugodno, a obstajata dve alternativi. Ena je, da najprej nardiš izpit, druga pa da se voziš in te slej ko prej hoče ustavit policist. Glede na to, koliko jih je na posameznih cestah imaš različne možnosti. Na ridah te bodo skor sigurno hotli ustavit, kje drugje je možnost drastično manjša. Recimo pa, da si v situaciji, ko te lovijo policaji. Lahko vidijo tablico, lahko ne. Če je ne si v prednosti. A motiv za beg je v tvojem primeru večji, saj v primeru, da te ujamejo izgubiš izpit. Torej bežiš "močneje" kot kdo drug in morda tvegaš več. Lahko si sedaj pametn, pa rečeš da ne boš divjal, bla bla. K si enkrat v situaciji, pobegneš, pa pol začneš računat, kolk si že zaslužu. Pa bežiš še bolj. Mogoče se ti nič ne nardi, pa pride policija na dom... Ne vem, jest mam dost dnarja, da bi si že kupu motor, pa ne bom, k nimam še izpita in nočem met sranja za brezveze. Bežal sem pa tudi že, tako da vem o čem govorim. A to je zgodovina...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem se tut švercal s 125ko kako sezono, lahk da tud dve :whistle: , sam ni to to, se ne moreš nikol tako pelat kot z izpitom ker skos gledaš kje bo kdo, na daleč je tko in tko kriza, pol sem mel vmes še eno nesrečo kjer nisem bil jst kriv, sam kaj naj težim brez izpita :rolleyes:, raje počakaj da boš star 18 let, pa dejte motor zablokirat na 25kw, pa ga boš lahko normalno vozil, do takrat si lahko pa kopilot.

Pa nesreča se lahko res zlo hiter zgodi, predstavlej kaj se lahk zgodi če koga zbiješ, ti si pa brez izpita...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!