Skoči na vsebino

Vožnja na šverc.


R1FREAK

Priporočene objave

A se tebi zdi samoumevno da bi moral blokado vn pobrat ? Pa saj je ni težko veš, težko je potem živeti ko si na invalidskem vozičku..

Jaz sem te in te še 1x sprašujem če maš blokado not, ker se mi zdi čist kul pa še zanima me kje se da to vgradit. Pa nevem kak si ti to mislo ven pobrat, predvidevam da maš gixera. Ne vem kak bi blokado ven pobral, sej sploh ni serijsko vgrajena. Ni treba bit tak za kreganje ves čas ljudje božji, čez 2 leti bote vsi po vrsti popadali zaradi kakih infarktov. ccc

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem te in te še 1x sprašujem če maš blokado not, ker se mi zdi čist kul pa še zanima me kje se da to vgradit. Pa nevem kak si ti to mislo ven pobrat, predvidevam da maš gixera. Ne vem kak bi blokado ven pobral, sej sploh ni serijsko vgrajena. Ni treba bit tak za kreganje ves čas ljudje božji, čez 2 leti bote vsi po vrsti popadali zaradi kakih infarktov. ccc

ma blokado ja....on je vedno taki....svoj motor je enkrat imenoval "leteca krsta"....pa tako mnenje ma da se z 18imi leti ne da 180 konjev vozit na 2 kolesih....seveda se da,samo mors normalno vozit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem te in te še 1x sprašujem če maš blokado not, ker se mi zdi čist kul pa še zanima me kje se da to vgradit. Pa nevem kak si ti to mislo ven pobrat, predvidevam da maš gixera. Ne vem kak bi blokado ven pobral, sej sploh ni serijsko vgrajena. Ni treba bit tak za kreganje ves čas ljudje božji, čez 2 leti bote vsi po vrsti popadali zaradi kakih infarktov. ccc

HEJJ! Oprosti če je tako zvenelo, niti slučajno nisem tako hotel ! Imam blokado da, sicer omejitev hoda gasa in omejitev pritoka zraka z AIRBOXA. Če te več zanima kako kje kdaj cena mi piši PM boš vse odgovore dobil z prve roke.

ma blokado ja....on je vedno taki....svoj motor je enkrat imenoval "leteca krsta"....pa tako mnenje ma da se z 18imi leti ne da 180 konjev vozit na 2 kolesih....seveda se da,samo mors normalno vozit....

OPROSTI SE NE DA, LAHKO NABIJAVA PRED DRUGIMI DA SE, AMPAK SE NE DA. POVEM ISKRENO, IZ PRVE ROKE, IZ LASTNIH IZKUŠENJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se jih da 120, se jih da tudi 180.. Cisto odvisno od posameznika in njegovih izkusenj. Je pa res, da je v vecini primerov 180KM pri 18letih iskanje pizdarije.. Tudi pri 120 ni veliko drugace, zato pa je omejitev do 25kw, katero popolnoma podpiram.. Sam sem dobil neomejeno pri 19.. In ce pogledam za nazaj, sedaj pri 22, si nikoli nebi vec dal v roke 650ccm motorja takrat. 3 leta v teh letih je ogromno, kar se teh stvari tice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je začelo zanimat. Če bi se šlo po Sloveniji sem definitivno zravn.

Nočem te kritizirat ali ti moralizirat, ampak kot sem ti reku B) , samo opozorila se človeka ne primejo. :grrr

Po dveh dneh bi se že po Sloveniji fural, če pa bi dobil porcijo 500€, niti pomislil nebi več na motor dokler ne dobiš kategorije. ;)

lp

P.S. Pa ne se sedaj izgovarjat, da to si mislu it potem ko dobiš izpit, we do not buy it. :winkiss:

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEJJ! Oprosti če je tako zvenelo, niti slučajno nisem tako hotel ! Imam blokado da, sicer omejitev hoda gasa in omejitev pritoka zraka z AIRBOXA. Če te več zanima kako kje kdaj cena mi piši PM boš vse odgovore dobil z prve roke.

OPROSTI SE NE DA, LAHKO NABIJAVA PRED DRUGIMI DA SE, AMPAK SE NE DA. POVEM ISKRENO, IZ PRVE ROKE, IZ LASTNIH IZKUŠENJ.

in zakaj pol vozis 600ko,kero mislis v kratkem odpret????? daj ne mi s takimi,....valda da se da,....samo ne sme bit sofer taki ko si ti....ker s takim misljenjem se res ne da.....

Ce se jih da 120, se jih da tudi 180.. Cisto odvisno od posameznika in njegovih izkusenj. Je pa res, da je v vecini primerov 180KM pri 18letih iskanje pizdarije.. Tudi pri 120 ni veliko drugace, zato pa je omejitev do 25kw, katero popolnoma podpiram.. Sam sem dobil neomejeno pri 19.. In ce pogledam za nazaj, sedaj pri 22, si nikoli nebi vec dal v roke 650ccm motorja takrat. 3 leta v teh letih je ogromno, kar se teh stvari tice.

tak ko si reko odvisno od posameznika....drugac podpiram 25kW pri 18ih....vendar se najde tudi takih ki so sposobni vozit vec konjev pri teh letih....ne recem da jaz sem,ker nisem,...vidim zdaj ko mam hondo,res da se vozim okol 140 izven naselja,v naselju okol 70.....vendar ga vcasih tudi stisnem do 200 al pa se kaj vec,....najrajs mam pa tak ovinke,ker po ravnini je brezveze nekaj motor spanat,je pa vcasih pomirajujoce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dojel sem, vendar prepozno da se tako ne vozi. Saj poleg straha še druge ogrožaš. Res je, mladi norimo v naših letih, šele potem se tega zavedamo, ali pa velikokrat prepozno!

ma neč nisi ti dojel, dečko, kolker vidim tvoje objave, se obračaš po vetru skoz in skoz - enkrat bi tišal ko zmešan mimo Lucije, drugič bi pridigal, tretjič bi zalagal po ušesih - vsakič pa trobiš, kako da si pameten in preudaren

naj policaji vse po vrsti štrafajo - 500 evrov se lepo občuti

raje bodi vsaj tiho in se ne oglašaj, ker sezona bučk je že davno mimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem te in te še 1x sprašujem če maš blokado not, ker se mi zdi čist kul pa še zanima me kje se da to vgradit. Pa nevem kak si ti to mislo ven pobrat, predvidevam da maš gixera. Ne vem kak bi blokado ven pobral, sej sploh ni serijsko vgrajena. Ni treba bit tak za kreganje ves čas ljudje božji, čez 2 leti bote vsi po vrsti popadali zaradi kakih infarktov. ccc

najbolje da tipkovnico vržeš v keson, ker neke koristi od tipkanja nimaš - ti samo miško vzami v roke in beri, beri in še enkrat beri - odgovori na tvoja vprašanja so napisani že po nekajkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma neč nisi ti dojel, dečko, kolker vidim tvoje objave, se obračaš po vetru skoz in skoz - enkrat bi tišal ko zmešan mimo Lucije, drugič bi pridigal, tretjič bi zalagal po ušesih - vsakič pa trobiš, kako da si pameten in preudaren

naj policaji vse po vrsti štrafajo - 500 evrov se lepo občuti

raje bodi vsaj tiho in se ne oglašaj, ker sezona bučk je že davno mimo

Ti si raje najdi kako dekle da ne boš skoz na roke metal pa to agresijo name spravljal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva tema..

drgac pa..

r1freak ti se voz tm ker ves da ni policajev, takrat ko ves da jih ni....jest morm tut se cakat do konc oktobra...pa se vozim...ampak v mejah normale (razn ko RES ni nobenga na cesti :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, z absurdnim fiktivnim primerom sem želel pokazati na nesmiselnost, seveda subjektivno percipirano, to priznam, tovrstnih tem. Pa mi menda ni uspelo pozornosti v želeno smer obrniti. Škoda. Lep večer.

No worry, še Stevie Wonder bi vidu ironijo tvojga posta :krneki: . Ponavad take absurdne teme grejo svojo pot(se vidi po številu odgovorov)-je pa vsekakor zanimivo za brat, če maš vsaj mal smisla za humor :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Jas se mislim vozit u izi, čisto po hitrostnih omejitvah tudi ne ampak zagotovo ne več kot 10-15km/h več od omejitve.

...

Svaka cast ce ti bo ratal. Meni v tvojih letih prav zagotovo ne bi.

Aja, pa nekdo je napisal, da bo ob morebitni nesreci nasrkal tvoj oce. Tko kot jaz razumem zakon to ni cist res, dovolj si star da bi se te obravnavalo kot mlajsega odraslega... Mal razmisljam o variantah -> npr. Vozis se po cesti, iz stranske ulice s kolesom pripelje soseda stara npr. 60 let. Ne pogleda levo ali desno in ti jo snames. Na licu mesta umre. Ne glede na njeno nepazljivost si kriv za nesreco ti, ker nimas izpita. Za odskodnino te tozi zavarovalnica, zaradi uboja iz malomarnosti te tozi drzava, zaradi uboja in dusevne stiske te privatno tozijo sosedini otroci. Zdej je zakon tako napisan da financne odskodnine ne mores vec "oddelat" z zaporom, sedaj imamo t.i. uklonilni zapor, kjer si zaprt dokler ne pristanes na to, da bos placal. To pomeni - najprej bi sla vasa hisa, avto, motor, ce bo se kej vreden, potem pa bi bilo treba jemat kredite ipd... Verjetno te zaprli res ne bi, verjetno bi poleg odskodnine zavarovalnici in sosedinim sorodnikom dobil pogojno, ker si mlad in ker sklepam, da bi bilo to tvoje prvo hujse kaznivo dejanje. Seveda bi te tudi v vasi vasi gledali z drugimi ocmi, kar bi bilo precej tezko zdrzat. Seveda pa lahko racunas tudi na to da se kaj takega tebi res ne more zgodit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... dejatvo je, da gre motor na bencin in ne na vozniško ...

... dejstvo je, da lahko danes kupi vsak motor, ki ima xxx KM ...

... dejstvo je, da nihče ne potrebuje šole varne vožnje, da bi lahko šel na cesto ...

... dejstvo je, da le malo motoristov upošteva omejitve hitrosti ...

... dejstvo je, da sveče gorijo prepogosto ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!