Skoči na vsebino

Vožnja na šverc.


R1FREAK

Priporočene objave

bna ka si pol nareo narobe da so te dobli?

hotel sem jima pobegniti čez en most ki je samo za pešče in je imel dve stopnici pred mostom sem ustavil da bi dvigni prednje kolo čez stopnico tedaj pa se je zamano pripeljal policaj v civilu ki sploh ni bil v službi ampak je vseeno sodeloval v lovu bil pa je z avtom .

letečima sem itak pobrisal in me nebi našla nikoli če bi bil malo hitrejši in bi mi uspelo priti čez most bi bil rešen .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bna ka si pol nareo narobe da so te dobli?

s 125ko bol tezko pobegnes policajem,sploh kaksnem domacinu ki pozna cesto,...pa se 125ka ni tako eksplozivna in hitra da bi kr tak spizdo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tud jaz sem za enkrat "v prekršku".

Sem na brzino kupil motor, sem pa še brez izpita. V prvem tednu naredil 500km brez izpita... sam je ful neprijetno, ves cas gledaš, če so kje policaji... z avtošolo pa začnem drug teden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav sem se jaz kar dve leti vozil na sverc........

Izpit za moped sem naredil pri 16-ih letih, se potem preselil v Avstrijo, kjer sem si prepisal samo izpit za B, slovenski izpit pa sem koral vrniti na obcino.

Ko sem se potem preselil v SLO, bi si moral izpit spet prepisati na slovenskega, ker pa se mi nekako ni dalo delati papirologije in skakati na obcino, je trajalo kar dve leti, da sem spet dobil slovenski izpit z vpisano A kategorijo.

Pa se tega nisem naredil po normalni poti, ampak sem naredil nekaj trikov, da mi ni bilo treba vseh stroskov placati......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliko, ko se je 16letnik zabil z ninjo 10 staro če se prav spomnim, sem vido... sam pomoje je blo pr njem krivo špananje pa brezglavo norenje. Jas se mislim vozit u izi, čisto po hitrostnih omejitvah tudi ne ampak zagotovo ne več kot 10-15km/h več od omejitve. Mogoče še kaj o teh šolah varne vožnje al pa kaj takega če lahk keri malo opiše al pa kak link da.

Isto džankiji rečejo - samo enkrat bom probal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem malo napačni forum izbral za postavitev takega vprašanja...verjamem da bom slišal še veliko moraliziranja itd. ker ste vsi tak pridni in se pred 21. letom, čeprav ste bli nori na motorje nebi vozli z njimi (četudi bi vam stal v garaži).

Hja, ne bom trdil, da se nisem vozil s neustrezno kategorijo. Dokler nisem imel skuterja (torej, do 16. leta) sem se navadno vozil s fotrom, ki me je vsake toliko časa peljal na parkirišče, kjer sem spoznaval veščine upravljanja z motorjem (prej nisem imel niti APN-a). Moj "učiteljski" motor je bil VN800 Classic. Dvakrat sva tudi lepo padla po tleh, enkrat na mestu in drugič na mokrem listju. Foter je začuda, samo skomignil z rameni, medtem, ko sem se jaz počutil kot drek. Ko sem približno že znal upravljat s tem tovornjakom, sem se po vsaki vožnji, preden je šel motor v garažo, odpeljal še en krog okol. Najprej samo po bližnji ulici, potem pa vedno dlje. Hudo daleč nikoli nisem šel.... dokler ni foter kupil ZX-6Ra. Ko so šli na morje (upam, da tega sploh nikoli ne bo bral), sem se precej vozil naokoli po Mariboru. Izbral sem si mesto, kot najbolj nevarno okolje, da se ti kaj zgodi. Poleg tega, sem mislil samo na to, da me ne ustavijo policaji in sem se vozil po manj prometnih ulicah. Kaj pa, če bi se zgodila nesreča? Tako daleč, nisem razmišljal. Če bi se še enkrat vrnil 9 let nazaj, tega ne bi šel nikoli delat. Komaj zdaj vidim, kako nevarna je cesta in kakšne so lahko posledice pri nesreči (še posebno, če nimaš vozniške). Ko je foter kupil Blackbirda, sem že imel izpit do 350ccm, ampak se nisem pol toliko vozil okoli kot s Ninjo. Edino po prleških dolinah sva zamenjala sedeže in sem vozil po nekaj kilometrov sam, saj so ceste bile skoraj brez prometa, policije pa tam nikoli nisem videl. Jaz ti priporočam, da raje počakaš, kupi si neko prdalico za začetek, ker vem, da je težko, če se ne moreš voziti (jaz imam že 1 teden abstinenčno krizo), potem pa, ko opraviš formalnosti in si legalen voznik motorja, kupiš R1, če ti paše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če nisi prebral še prejšnjih strani ti lahk povem da bo foter kupo motor tak da ni za mene. Sej r1 pa mi sploh ne diši oz. mi 1literski niso tolk kul kr nevem kje bi se s tem sploh vozo po sloveniji, to je samo nick nič druga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Sej r1 pa mi sploh ne diši oz. mi 1literski niso tolk kul kr nevem kje bi se s tem sploh vozo po sloveniji, to je samo nick nič druga :)

En post nad tvojim si oglej, kako se piše. Da se te bo vsaj približno razumelo. Saj vendar nisi v vrtcu. Ali pač?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ogledal, hvala za kompliment. Po mojem mnenju bi že lahko vedel, da pri šestnajstih letih ne moreš več obiskovati vrtca. Čudi me, da me nisi razumel, na tvojo željo pa bom pisal bolj slovnično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ogledal, hvala za kompliment. Po mojem mnenju bi že lahko vedel, da pri šestnajstih letih ne moreš več obiskovati vrtca. Čudi me, da me nisi razumel, na tvojo željo pa bom pisal bolj slovnično.

po mwaje je tanartabulše d usi pišemo po swaje bwmo zihr usi štekali kaj č kdu kej rječ. Je taku? naaaarbulše ja. svede se kšnh vejc ne postavlja kr md tipkanjam uzame prjevč cajta ma kwaga briga alpa kšnh velikh začjtnc...

Frajer pride na forum spraševat buče in drugim solit pamet... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mwaje je tanartabulše d usi pišemo po swaje bwmo zihr usi štekali kaj č kdu kej rječ. Je taku? naaaarbulše ja. svede se kšnh vejc ne postavlja kr md tipkanjam uzame prjevč cajta ma kwaga briga alpa kšnh velikh začjtnc...

Frajer pride na forum spraševat buče in drugim solit pamet... :headbang: :headbang:

da se tud se manj berlivo pisat,kot si pa ti trenutno :P

drugac je pa vsak vido,da na tako vprasanje ne more dobit pametniga odgovora

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se tud se manj berlivo pisat,kot si pa ti trenutno :P

drugac je pa vsak vido,da na tako vprasanje ne more dobit pametniga odgovora

Vem, sam žal ne znam, pisal sem pa v svojem narečju :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj te ma to veze zaj? Zaj če si nov na forumu ti lahk vsak soli pamet tak ko meni HHV? Čudi me da nisi komu drugemu tega napisal, ti lahko v 2 temah nadem 300x bolj nečitljivo in neslovnično napisane poste pa si biu tiho. sama foušija...pa reči če ni res HAHA :headbang: :headbang: bed ti je paranoik

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, je le pogruntal. Še nekaj bo iz njega. :grim

samo, da mu ne boš preveč možganow spral......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama foušija...

in ka smo ti fouš???? da se boš s fotrovim motorjem 100km/h izven naselij vozu - jejhata kak fajn :worship: - daj poba pomiri se že enkrat pa pejd raj svojga pony-expresa pucat - edino kar je pametno za v tvoje roke - pa tud če brez izpita in glave!!!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ka smo ti fouš???? da se boš s fotrovim motorjem 100km/h izven naselij vozu - jejhata kak fajn :worship: - daj poba pomiri se že enkrat pa pejd raj svojga pony-expresa pucat - edino kar je pametno za v tvoje roke - pa tud če brez izpita in glave!!!

ajd

haha, če se bo kdaj tolko peljal izven naselij bo tak zelo umirjen voznik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej-a si ti čist ziher, de ma tebe tvoj fotr sploh kej rad?? Men se zmerej bel zdi de je fotr prpravlen investirat kar velik dnara(za vrednost cbr 600rr) za tvoj ''odstrel'' in da on nebi zgledou nič kriv... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj naj gre ata gor na forum pa prispevimo vsi po par evrov atetu na račun pa naj res raj za fiksno kupta 1000ccm!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.Naj povem,da sem že kar v letih,na motorju sem cel življenje,izpit imam pa šele 3leta.Brez sem prevozil skoraj celo evropo pa nisem imel nikdar problemov.Kazni so pa bile drastično manjše.Kar nekajkrat mi je ratal se izgovoriti,da sem izpit pozabil v avtu,nekajkrat pa sem plačal,tako,da če bi seštel bi jih naredil ene dva.Nikdar pa nisem noru ali delal večjih prekrškov.

LP :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj te ma to veze zaj? Zaj če si nov na forumu ti lahk vsak soli pamet tak ko meni HHV? Čudi me da nisi komu drugemu tega napisal, ti lahko v 2 temah nadem 300x bolj nečitljivo in neslovnično napisane poste pa si biu tiho. sama foušija...pa reči če ni res HAHA :headbang: :headbang: bed ti je paranoik

Fouš tebi?

1. ne znaš se obnašat

2. ne znaš pisat

3. fotru boš "kral" motor zato da se boš umirjeno vozu brez izpita? (Jest zaenkrat imam motor, imam izpit in imam vse potrebno za vožnjo...)

Ja, tebi bo pa HHV solil pamet, ker je pri starejših in izkušenih na forumu, ne pa ti, ko nisi še videl 600ccm motorja

Dej krneki, pol se pa tolažiš s tem da smo ti fouš. Fouš česa?

In to te ma te veze tu, ker se trudmo vsi pisat tko da se med sabo razumemo.. Ni treba da samo štajerci zastopijo, kaj meniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole se zgoi ........

A ta je tudi na šverc vozil?

Neumnim in tistim, ki nimajo sreče niti sto izpitov ne pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!