Skoči na vsebino

Vožnja na šverc.


R1FREAK

Priporočene objave

A ta je tudi na šverc vozil?

Neumnim in tistim, ki nimajo sreče niti sto izpitov ne pomaga.

tocno tak....pa tistim ki hocejo sami sebe prehitet/premagat.....pocasi se dalec pride....ne mors kr iz nekega "pezdeca" it na SS 600...ker prej al slej pride nekaj narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ja kaj naj rečem, dolga leta sem se vozil brez, brez kakršne koli kazni in padca, tudi v avstrijo ko je še bila juga- vedno so gledal sam pasaporte in naši in njihovi :headbang: , sem naredu izpit in z lahkim srcem zdaj mi pa nič ne morejo, brezskrbno sem se vozil in tretji dan z izpitom vsekal ko kurba !! Nauk te zgodbe, tudi bedaki majo srečo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj če si nov na forumu ti lahk vsak soli pamet tak ko meni HHV?

Nevem, če ravno vsak, definitivno pa ima HHV, glede na njegovo življenjsko kilometrino, vso pravico ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral solate, le prvo in zadnjo objavo, odgovarjam na vprašanje, zastavljeno v podnaslovu teme:

Vzeli so mi izpit, seveda sem motor potem odjavil, vseeno pa se tu in tam še vedno peljem naokrog.

Običajno iz Maribora proti Slovenski Bistrici po stari cesti, ob petkih okrog 16. ure. Upam, da sem pomagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral solate, le prvo in zadnjo objavo, odgovarjam na vprašanje, zastavljeno v podnaslovu teme:

Vzeli so mi izpit, seveda sem motor potem odjavil, vseeno pa se tu in tam še vedno peljem naokrog.

Običajno iz Maribora proti Slovenski Bistrici po stari cesti, ob petkih okrog 16. ure. Upam, da sem pomagal.

In kaj bi sedaj rad? Medaljo za hrabrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral solate, le prvo in zadnjo objavo, odgovarjam na vprašanje, zastavljeno v podnaslovu teme:

Vzeli so mi izpit, seveda sem motor potem odjavil, vseeno pa se tu in tam še vedno peljem naokrog.

Običajno iz Maribora proti Slovenski Bistrici po stari cesti, ob petkih okrog 16. ure. Upam, da sem pomagal.

Hehehe boš rabu urnik spremenit, zdaj ko vsi vedo kdaj se furaš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe boš rabu urnik spremenit, zdaj ko vsi vedo kdaj se furaš :)

ne samo kdaj, tud lokacijo bo mogu spremenit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem se vozil en čas na šverc. z izpitom za 125 fural pa motor z "25kw". in so me dva krat ustavli. in ni noben policaj nič kompliciral. mogoče je bil to razlog da imam še stari izpit imam pod a štempl pa čist spodi mala opomba a1. ne pa toti novi. vseeno je pa čist drugi filing ko se pelješ in imaš vse pošlihtano. ne pa prej vedno oke na pecljih ki me bo kdo zaustavil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo zaradi ene stvari ne podpiram vožnje "na šverc". Ker, če tak osebek prbije v mene, mi nobena njegova zavarovalnica ne bo krila stroškov popravila, zdravljenja itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če se v tebe nekdo zaleti avto sredi noči pa pobegne, ga ne dobijo ti tut nebo njegova zavarovalnica krila stroškov...zaj pa malo premisli kaj je bolj mogoče; da se nekdo z motorjem pa brez izpita zaleti v tebe al pa da je namesto motorja tu avto. Stari če gledaš na vsako tako stvar tak pesimistično pol pomoje bolše da se zakoplješ 7 metrov globoko, pred tem pa greš z vlakom po hrano pa vodo. Čudim se da se sploh voziš z motorjem.

sarcasmotron.gif

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam sem se vozil en čas na šverc. z izpitom za 125 fural pa motor z "25kw". in so me dva krat ustavli. in ni noben policaj nič kompliciral. mogoče je bil to razlog da imam še stari izpit imam pod a štempl pa čist spodi mala opomba a1. ne pa toti novi. vseeno je pa čist drugi filing ko se pelješ in imaš vse pošlihtano. ne pa prej vedno oke na pecljih ki me bo kdo zaustavil.

glavno da so tebe naučili ločila postavljat, v prvem razredu osnovne šole :worship: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glavno da so tebe naučili ločila postavljat, v prvem razredu osnovne šole :worship: :lol1:

nisi edino ko mu je to povedal....samo profesorca je bla bol direktna :P

brez zamere norc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi edino ko mu je to povedal....samo profesorca je bla bol direktna :P

brez zamere norc :D

Zgleda je bila premalo O:-) :P :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če se v tebe nekdo zaleti avto sredi noči pa pobegne, ga ne dobijo ti tut nebo njegova zavarovalnica krila stroškov...zaj pa malo premisli kaj je bolj mogoče; da se nekdo z motorjem pa brez izpita zaleti v tebe al pa da je namesto motorja tu avto. Stari če gledaš na vsako tako stvar tak pesimistično pol pomoje bolše da se zakoplješ 7 metrov globoko, pred tem pa greš z vlakom po hrano pa vodo. Čudim se da se sploh voziš z motorjem.

sarcasmotron.gif

Ne mešaj hrušk in jabolk in ne išči izgovore za svojo grobo kršitev zakona..... :rolleyes:

Po tvojem primeru, je večja vrjetnost da me nabije en brez izpita kot pa avto sredi noči. Ne spomnem se, kdaj sem se nazadnje vozil sredi noči :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnjo na šverc tudi sam prekticiram. S tem se ne hvalim, kvečjemu grajam saj ni lepo od mene. Manjka mi še 3 mesece do izpita, naslednji mesc bom pa motor odregistriral tako da bom legalen kasneje.

V vožnji ne uživaš prekomerno saj skozi gledaš kje bo kaj priletelo pa kakšen policist. No, slednjega se najmanj bojim.

Za vse ki to počnejo naj to poberejo, to ni nujno pri vseh, je pa moj sinočni primer.

Sinoči so me pa ustavli policisti ob 11 uri zvečer malo naprej od Postojne. Najprej dober večer, kako smo kaj, potem pa če lahko vidi dokumente. Pa mu dam. Pa gleda ponoči z svetilko pa potem ugotovi, aha pa saj imate omejitve vi. Sem reku, da kakšne omejitve? Mogoče ni več veljavno vozniško pa moram it podaljšat? Potem pa pravi, ne ne omejitve z izpitom. Pa sem reku da sem šel pred 2 leti k ištruktorju pa mi je reku da če naredim izpit za A da lahk poem vse vozim. Potem je pa reku, boste pihali, pa sem reku seveda saj motor in alkohol ne gre zravn. 0,0 valda!

Potem je pa prometno gledal pa 25KW kar piše not, pa sem mu gas pokazal pa je reku dobro fantina če si res tako korekten pa tudi mi ne bomo težili za 2 mesca. Potem mi je pa šasijo pogledal pa gume potem pa je reku da če dirkam z motorjem pa sem reku da ja, potem je pa reku ja potem pa najbrž znaš vozit saj si pilot. Potem pa začela debata kaj je predelano pa kaj je to za enastvar, pa moj sin ma podobnega pa takega onakvega. Potem pa srečno vožnjo !

POLICIST JE BIL ZELO KOREKTEN. DEJAL JE DA SE ZA TO PRIDOBI 500€ OZ 120 000 BIVŠIH SIT KAZNI AMPAK JE REKU DA NISEM PIL, MOTOR NIMA NIČ MOČI PA ŠE IZPIT ČEZ 2 MESECA DOBIM PA JE DOBROVOLJNO POGLEDAL ČEZ PRSTE. S TEM SEM VELIKO VEČ DOJEL, Z NJEGOVIM POGLEDOM, KOT PA DA MI JE NAPISAL KAZEN! BRAVO G.POLICIST-A !

Popravljeno . Popravil Gsx600
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POLICIST JE BIL ZELO KOREKTEN. DEJAL JE DA SE ZA TO PRIDOBI 500€ OZ 120 000 BIVŠIH SIT KAZNI AMPAK JE REKU DA NISEM PIL, MOTOR NIMA NIČ MOČI PA ŠE IZPIT ČEZ 2 MESECA DOBIM PA JE DOBROVOLJNO POGLEDAL ČEZ PRSTE. S TEM SEM VELIKO VEČ DOJEL, Z NJEGOVIM POGLEDOM, KOT PA DA MI JE NAPISAL KAZEN! BRAVO G.POLICIST-A !

Dvomim da ima samo opozorilo večji učinek!

Je pa absolutni boljši občutek.

lp

P.S. Kaj pa si dojel, če smem vprašat ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dojel sem, vendar prepozno da se tako ne vozi. Saj poleg straha še druge ogrožaš. Res je, mladi norimo v naših letih, šele potem se tega zavedamo, ali pa velikokrat prepozno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te ne razumem!

Če voziš z glavo in po predpisih, koga ogrožaš bolj kot bi ga drugače??

Izvzeto svoje zdravje in finančno stanje, ker morebitne stroške kriješ sam.

Edino če delaš pi*darije zaradi nepoznavanja CPPja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce nimas izpita, ob 11-ih zvecer nimas kaj iskati na cesti. Po mojih izkusnjaj je takrat najvec moznosti, da te dobijo, so nekako najbolj akivni (lovijo vinjene, ko zapirajo gostilne).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se tebi zdi samoumevno da bi moral blokado vn pobrat ? Pa saj je ni težko veš, težko je potem živeti ko si na invalidskem vozičku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist nov tut nisem tolk da ne boste tolk moralizirali, sicer ne bom reko da vem vse, daleč od tega, samo kolk tolko pa poznam ceste pa promet pa 2kolesi da vem kak je treba vozit. Mam že na 2kolesih okol 40k kilometrov BERI! NISEM eden izmed tistih, kot vi pravite, ki misli da ma vse moto modrost v sebi, tak da ne pričakujem takih pripomb nevmesnih.

// Tudi to vem, da se lahko poškodujem, tudi ubijem.

Do zdaj hvala: hajoktejn, brum brum

Jes bi na tvojmu mestu šu na Grobnik. Fajn se boš navozu pa še skos ti nav treba mislt ke bo treba kšnmu polcaju spizdit.

Drgač pa jes tut nestrpno čakam ... pr men je to 12. oktober :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bral solate, le prvo in zadnjo objavo, odgovarjam na vprašanje, zastavljeno v podnaslovu teme:

Vzeli so mi izpit, seveda sem motor potem odjavil, vseeno pa se tu in tam še vedno peljem naokrog.

Običajno iz Maribora proti Slovenski Bistrici po stari cesti, ob petkih okrog 16. ure. Upam, da sem pomagal.

In kaj bi sedaj rad? Medaljo za hrabrost?

Hehehe boš rabu urnik spremenit, zdaj ko vsi vedo kdaj se furaš :)

Hehe, z absurdnim fiktivnim primerom sem želel pokazati na nesmiselnost, seveda subjektivno percipirano, to priznam, tovrstnih tem. Pa mi menda ni uspelo pozornosti v želeno smer obrniti. Škoda. Lep večer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!