Skoči na vsebino

Vožnja po zadnjem kolesu


Megajver

Priporočene objave

Halo!

Jaz bi vas pa samo prosil mojstre vožnje po zadnjem kolesu, če lahko na hitro opišete kako vi postavite svoj motor na zadnje kolo! Sam vozim Yamaho Fazer 600 pa se mi zdi da je v meni še preveč strahu za ta podvig :P ! Zanima me predvsem ravnanje s sklopko pa kdaj pospešiti pa tako naprej! Vaše koristne informacije bi mi prišle zelo prav!

Hvala za odgovore

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo!

Jaz bi vas pa samo prosil mojstre vožnje po zadnjem kolesu, če lahko na hitro opišete kako vi postavite svoj motor na zadnje kolo! Sam vozim Yamaho Fazer 600 pa se mi zdi da je v meni še preveč strahu za ta podvig :P ! Zanima me predvsem ravnanje s sklopko pa kdaj pospešiti pa tako naprej! Vaše koristne informacije bi mi prišle zelo prav!

Hvala za odgovore

Marko

Iskalnik v roke pubec.......... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že našel samo resnici na ljubo kaj dosti ne opisujejo :headbang:

res da še nisem vsega pregledal samo....

hvala vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že našel samo resnici na ljubo kaj dosti ne opisujejo :headbang:

res da še nisem vsega pregledal samo....

hvala vseeno

zdaj ko si pa ti temo o tem odpru bodo pa ziher vsi povedali kako trepalnice spodvihali da je šlo po zadnem :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega nisem reko! Mogoče se pa najde kdo ki nebo tako tečnaril ko pa ti :trance_33_sleep:

:grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rukneš ga v drugo pa gas do konca.........pol pa bo :krneki:

obilo uspeha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes ti lahko povem sam kako sm se jes vozu po zadnjem kolesu pri 14.ih letij z tomos APN.

daš u prvo, gas go konca in hitro spustiš sklopko.

če ne gre se vsedeš na prtlažnik :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega nisem reko! Mogoče se pa najde kdo ki nebo tako tečnaril ko pa ti :trance_33_sleep:

v 1. prestavi, pri okoli 7-8k rpm, odpri, zapri in ko se motor usede, znova odpri do konca.. se more dvignt. ko boš to osvojil pa nova lekcija: menjavanje prestav v zraku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes ti lahko povem sam kako sm se jes vozu po zadnjem kolesu pri 14.ih letij z tomos APN.

daš u prvo, gas go konca in hitro spustiš sklopko.

če ne gre se vsedeš na prtlažnik :naughty:

si pozabil dodat... če maš kufer gor... padeš v kufer :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dejansko sem že sprobaval dosti! Res pa je da je strah prisoten! Strah predvsem pred tem da ga nebi preveč navil :rolleyes: . Vem da naj bi ko se ze peljem na hitro stsnis pa spustil sklopko sam nisem pa ravno preprican kolko gasa dodat pa tega! ne bi rad da me prevrne :rolleyes:

Sicer pa hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dejansko sem že sprobaval dosti! Res pa je da je strah prisoten! Strah predvsem pred tem da ga nebi preveč navil :rolleyes: . Vem da naj bi ko se ze peljem na hitro stsnis pa spustil sklopko sam nisem pa ravno preprican kolko gasa dodat pa tega! ne bi rad da me prevrne :rolleyes:

Sicer pa hvala za odgovore

Pusti sklopko pri miru. Brez sklopke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus ti vozis FZ1?

In kak se kaj vozi? Sem nameraval to nabavit pa nisem vedo kak je kaj za vozit! Bi mogu probat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super se vozi... tud po zadnjem.. sam, kaj k se men po nesreči vzdigne (kolo mislim :unsure: )... zadnjič pri prehitevanju, sem ruknu pri ene 150 dol... gas navil in po zadnjem prehitu avto :whistle: ... tko je zgeldal k da znam :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj bi brez sklopke sam dvomim da se bo moja Fazerka dvignila brez nje :headbang:

bo, bo v 1. prestavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super se vozi... tud po zadnjem.. sam, kaj k se men po nesreči vzdigne (kolo mislim :unsure: )... zadnjič pri prehitevanju, sem ruknu pri ene 150 dol... gas navil in po zadnjem prehitu avto :whistle: ... tko je zgeldal k da znam :lol1:

ne povej vsega naglas :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno! :worship: Moja je pa prešvoh da bi se dvignila kar tak na zadnjo! Mojih 600 kubikov pa 100KS je malce premalo se mi zdi no!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da naj bi ko se ze peljem na hitro stsnis pa spustil sklopko sam nisem pa ravno preprican kolko gasa dodat pa tega! ne bi rad da me prevrne :rolleyes:

Če take banalnosti sprašuješ, ti toplo priporočam da se najprej navadi normalno vozit, pol pa eksperimentiraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj mi je zadišalo po tem, da se nekdo hoče fentat po hitrem postopku :evilgrin:

vožnja po zadnjem kolesu - zagotovljena smrt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!