Skoči na vsebino

Vožnja po zadnjem kolesu


Megajver

Priporočene objave

OK, . :Vožnje po zadnjem kolesu na cesti ne podpiram.

Ne vem pa zakaj mora vsaka tema na motosvetu podobna tej, zaviti v moraliziranje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, . :Vožnje po zadnjem kolesu na cesti ne podpiram.

Ne vem pa zakaj mora vsaka tema na motosvetu podobna tej, zaviti v moraliziranje..

Zakaj si proti temu, da zaide tema v moraliziranje!?

Glej, to početje ni pametno, sploh pa ne na javni površini, kjer so avtomobili, kolesarji, pešci ... itd.

Vprašaj enega starega motorističnega mačka, ki je star recimo 60 let in se 40let ukvarja z uživanjem v vožnji motorja, če je to res normalno početje.

Banalni primer: imamš pištolo, lahko streljaš v asvalt, samo ne pa v ljudi . A je to dovoljeno?

Ustavi se pri policijski patrulji pa njih vprašaj, boš videl, kako bodo moralizirali.

Saj ne da pametujem, prav tako moj post ni temu namenjen, pač sem izrazil svoje mnenje, ki pa vsakomor ni všeč, kar ima vso pravico.

Zaradi mene se lahko po fusrasterih "vozite".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno se ne zdi preveč frajersko, če ga kateri kdaj v mestu dvigne in uprizori predstavo od semaforja do semaforja. Ne rečem , da ne pogledam ampak imam svoje mnenje o tem. Sam se ne znam peljat na vago, niti menjat vmes ne. Res redko se mi zgodi ,da mi ga dvigne na zadnjo in še takrat samo držim, da se sam počasi spusti. Meni je škoda ketne, zobčenikov in gume,.... za to. Me pa mika, da bi nabavo (glede na to kake so cene) enega jap. športaka, ga predelal za freestyle in se preizkusil na kakšnem zaprtem parkirišču, glede na to, da je cesta postala jeba.... če bi se kakšna scena furala v MB, bi bil zagotovo zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno se ne zdi preveč frajersko, če ga kateri kdaj v mestu dvigne in uprizori predstavo od semaforja do semaforja. Ne rečem , da ne pogledam ampak imam svoje mnenje o tem. Sam se ne znam peljat na vago, niti menjat vmes ne. Res redko se mi zgodi ,da mi ga dvigne na zadnjo in še takrat samo držim, da se sam počasi spusti. Meni je škoda ketne, zobčenikov in gume,.... za to. Me pa mika, da bi nabavo (glede na to kake so cene) enega jap. športaka, ga predelal za freestyle in se preizkusil na kakšnem zaprtem parkirišču, glede na to, da je cesta postala jeba.... če bi se kakšna scena furala v MB, bi bil zagotovo zraven

Kar se tiče gum in prenosov je res kriza :D Čudno se mi je zdelo, kako lahko gumo tako znucam po sredini, če pa sm samo v ovinkih?! Power-wheelie gumo dobesedno radira. Če imaš zobnike in ketno novo še ni tak problem. Če je vse skupaj dotrajano, pa se z vsakim podvigom vseskupaj samo še bolj uničuje...Torej, ni tako nedolžno vseskupaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz ne vozim po zadnjem in ne odobravam tega, vendar mislim, da je ta tema namenjena tistim, ki si tega želijo in je vsekakor bolje, da se tega naučijo na primeren način. Obvladovanje vožnje po zadnjem kolesu (in zaviranja po sprednjem) je lahko le prednost, če tega seveda ne uporabljaš na neprimeren način in na neprimernih mestih. Ko se pri pospeševanju ali zaviranju motor dvigne na eno kolo, dosti lažje in brez panike obvladaš takšno situacijo. Če bi imel primeren motor, bi tudi jaz želel znati tako peljati in včasih rad pogledam kak video o takih vožnjah (npr. en tip, ki je vozil po garaži). Ne odobravam pa take vožnje v javnem prometu.

Tudi na kolesu se mnogi znajo peljati po zadnjem kolesu in jih nihče ne kritizira (kaj pa ti je tega treba) ampak to smatrajo kot veščino, ki jo dotični obvlada.

Moraliziranje v tej temi se mi zdi podobno, kot bi vegetarijanci kritizirali kuharske recepte za mrežne pečenke.

Popravljeno . Popravil Darko3g
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moraliziranje v tej temi se mi zdi podobno, kot bi vegetarijanci kritizirali kuharske recepte za mrežne pečenke.

:OK::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki mislite (tudi jaz sem tako mislil), da se vam nikoli ne more nič zgoditi imam na zalogi (tudi prodam lahko) Se da tudi z njim voziti po "ta zadnmu" :naughty:

jakATV

Predlagam, da si na motosvetovi zabavi nagrajen za to izjavo leta!

Saj poznate tisto; "Kaj mi mar, to se dogaja drugim!"

Sedaj pa veselo po tazadnjem (po cesti.) :slap:

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste, ki mislite (tudi jaz sem tako mislil), da se vam nikoli ne more nič zgoditi imam na zalogi (tudi prodam lahko) Se da tudi z njim voziti po "ta zadnmu" :naughty:

no, jaz sem afnanje zaenkrat plačal samo s par modricami pa šepanjem, upam da bo pri tem tudi ostalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se vcasih zgodi samo od sebe, po nesreci. Da bi se nalasc tako postavljal mi je pa skoda tako mene kot motocikla. Je pa zanimivo gledat, to pa. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se še s kolesom ne znam, kaj šele da bi se z motorjem :headbang:

Z mopedom je lažje... ;)če ima dovolj konjev....

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mopedom je lažje... ;)če ima dovolj konjev....

D.

To seveda ni res. S kolesom se vozim po zadnjem kolikor dolgo hočeš, vendar so na kolesu manjše hitrosti (cca. 10km/h), ponavadi se voziš rahlo v klanec in lahko odskočiš, če te potegne nazaj, če padeš naprej pa itak ni panike, ker ne moreš padet. Na motorju pa so hitrosti tudi 200km/h+ in nimaš kam odskočiti in potem pride lahko do tega, da uporabljaš, če imaš srečo voziček, kot je podal jakATV in upaš, da boš še kdaj hodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To seveda ni res. S kolesom se vozim po zadnjem kolikor dolgo hočeš, vendar so na kolesu manjše hitrosti (cca. 10km/h), ponavadi se voziš rahlo v klanec in lahko odskočiš, če te potegne nazaj, če padeš naprej pa itak ni panike, ker ne moreš padet.

Saj nisem reku, da je z motorjem bolj varno... :rolleyes:

Na motorju pa so hitrosti tudi 200km/h+

:eek: Mogoče pri tebi. Pri nas pa parkirišča niso dovolj velika za kaj takega. :naughty:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se še s kolesom ne znam, kaj šele da bi se z motorjem :headbang:

s kolesom pa sploh ni problema. v mojih studentskih casih sem imel enega BMXa samo za tovrstne vragolije. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj nisem reku, da je z motorjem bolj varno... :rolleyes:

:eek: Mogoče pri tebi. Pri nas pa parkirišča niso dovolj velika za kaj takega. :naughty:

D.

Ja, tudi take poznam, ki so se hvalili s tem, kazali celo posnetke, danes nažalost ne vozijo več :(. Ali je to treba naj presodi vsak sam. Pa tudi nobenga nisem videl da bi to delal po parkiriščih, zato se ne delat lepega. Parkirišča nažalost skoraj nikoli niso prazna, tak da malo pretiravaš. Večina frajerjev to počne po cesti!

Varno ali lažje. Vseeno, ker je s kolesom varno in lažje, ni pa priporočljivo, vsekakor pa bolj kot na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi tud znal, pa me je strah. Ceprov supermoto res kr vabi na zadnjega.... :grim

s sm pa je res najlažje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zgodi, da gre zadeva kr sama od sebe po zadnjem čez kakšen hribček ali pa pri pospeševanju.... Sam skušnjava je pa včasih zelo velika, da bi malo sklopko hitreje popustil, vendar se jo z vsemi štirimi branim, ker mi nekako ni do tega da bi kej od @jakATV mogu kupit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!