Skoči na vsebino

Vožnja po zadnjem kolesu


Megajver

Priporočene objave

Jaz pa ne mislim tak! Pri meni gre predvsem za popolno obvladanje motorja! Res da je kar riskantno sam nebi pa blo slabo če bi ga znal dvigniti na tazadnjo! s tem pa ne mislim neki pretiravat pa izvajat neke neumnosti :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne mislim tak! Pri meni gre predvsem za popolno obvladanje motorja! Res da je kar riskantno sam nebi pa blo slabo če bi ga znal dvigniti na tazadnjo! s tem pa ne mislim neki pretiravat pa izvajat neke neumnosti :unsure:

s takim mišljenjam sm se začel voziti po sprednjem kolesu, sprevrglo pa se je v izvajanje neumnosti ob najmanjši možni priliki :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno povem... FZ6 se z lahkoto dvigne tudi v 2. prestavi - preverjeno in testirano. seveda je potrebno nekaj vaje in po možnosti na neprometni cesti z dolgo široko ravnino. pelji se v drugi ene 8000 obratov.. spusti gas in ga na hitro dodaj.. sam ne kr do konca... zmeraj malo več... nogo mej vedno na zadnji zavori... pač tko je.. mojster dela vajo... vaja pa mojsta. Sj bom spluvan k dajem glupe nasvete... ampak vem da boš v vsakem primeru to probal, ne glede kok bomo mi tukaj "pametni".

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vožnja po zadnjem kolesu - zagotovljena smrt?

Ne ! Fentati - trvmatološki oddelek (živ/srce bije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je preizkušeno ti seveda verjamem! Res pa je da sem že tudi neki malega sprobaval pa ni blo glih neki učinka! Bom srobal postopoma! Saj sem reko da nisem neki freak ki hoce to da bi se neki ''španal'' okoli!

To dalam samo zaradi sebe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je preizkušeno ti seveda verjamem! Res pa je da sem že tudi neki malega sprobaval pa ni blo glih neki učinka! Bom srobal postopoma! Saj sem reko da nisem neki freak ki hoce to da bi se neki ''španal'' okoli!

To dalam samo zaradi sebe :rolleyes:

:lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1:

:lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol:

:lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1:

:lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol: :lol1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No takšnih in drugačnih filmčkov sm vidu že mnogo.... med njimi tut veliko kako padejo ob takem zvajanju. :)

Ampak sm pa opazil nekatere, da imajo na pol spuščeno gumo.

Če ti je pa Fejzr prešvoh da ga z gasom dvigne pa daj zadaj za 3 zobe večji zobnik ali pa spredaj enga manšega.

Efekt zagotovljen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno! :worship: Moja je pa prešvoh da bi se dvignila kar tak na zadnjo! Mojih 600 kubikov pa 100KS je malce premalo se mi zdi no!

Hm, ni mi jasno kako je lahko 100konjev premalo... jest lahko mojo (no, sm) dvignem brez sklopke pa ima samo 25 konj. Seveda, če uporabim sklopko veliko lepše zgleda, samo... ne rečt da je 100konj premal. Na netu je video, k tip z yamaho ybr 125(tistih 12 konj k ma) tak dela na zadnji gumi da lohk sam gledaš tkole :blink: :eek: sam znat morš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pravim da bom preizkuso sam seveda ko bo vreme vredu ker zdaj je katastrofa! Pač pravim da do zdaj ga nisem uspel dvigniti samo gasom zato sem poskušal z sklopko! Pač na rabiš takšne hitrosti pa mislim da je bolj efektivno :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz tvojih objav je razvidno da se nisi razvil osnovnega obcutka do motorja. kaj ko bi imel za rotirati na sprednjem kolesu za 180st in potem za odpeljati po zadnjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hooj !

Glede tega da ne bo šlo brez sklopke pa ne drži, v drugi tud gre samo na gas se obesi.

Jaz sem začel počasi, postopoma. Dal v prvo prestavo pa peljal v prvi okrog 6 tisoč na števcu potem pa dal gas toliko da se je prednje kolo par cm dvignilo od tal. Gas kar močno odpri pa z občutom vse počni.

Tako sem kar dolgo telovadu, skoraj cel dan. Potem pa ko mi je začelo se prednje kolo visoko dvigovat sem začel se uležt na rezervar in sem dobil veliko boljši občutek glede ravnotežja. Moč motorja je pa itak dovolj visoka da sploh ni pomembno v kakšnem položaju je voznik. Tako da za začetek lahko tako se začneš učiti.

To so bale kar pišemo, dajmo se enkrat dobit na kaki pisti pa bomo tud praktično sprobali ! To bi bilo idealno če bi prišel kak mojster pokazat. Če ne pa se vidmo na maksi delavnici ampak tam ne bo tega, ampak druge tehnike.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, če lahko z enim oslom greš po zadnji(bicikel), pol greš s 100konji komot... Meni je začelo samo dvigovat, ven iz ovinka, cesta malo navzgor, 1.prestava, 8000rpm in odprt gas...

Enkrat avtocesta, mel v 2., nižal v prvo(ene 60km/h in lih tko ko maus ponesreči prehitel avto po zadnji)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ko je dovolj izkušenj in znanja se to samo od sebe zgodi ... tudi v tretji predstavi ...

... na silo trenirat zaradi "poziranja" ... no comment ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tega nisem reko da je zaradi poziranja! Saj mene je ze isto postavilo na zadnjo za trenutek pri prestavljanju sam to bolj po nesreci :naughty:

Sicer pa vsak dela kakor hoče pa če je to zaradi poziranja al pa ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tega nisem reko da je zaradi poziranja! Saj mene je ze isto postavilo na zadnjo za trenutek pri prestavljanju sam to bolj po nesreci :naughty:

Sicer pa vsak dela kakor hoče pa če je to zaradi poziranja al pa ne!

Z mojemu se pelješ, niti ni važno 1. ali 2., pri ene 8-9krpm(v drugi, v prvi prej) mejhn popustiš, se malo vzravnaš in nabiješ gas...

Tolko da sem probal, nisem pa na tem delal, ker je še kar tvegano, saj veš promet...

Kako pa je z šestotaki pa ne vem, verjetno podobno, le obrate je potrebno recej dvignit in pa predstavljal bi si, da ga je teže obdržat na zadnjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!