Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

Ja itak, ne hod gor k je škoda bencina, če ne drujga :glare:

Ti pa deli, drugač pokličem šefico. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa deli, drugač pokličem šefico. :evilgrin:

Affff, da se nauš prehladu....sploh pa, zakaj pa ti nis na šiht :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in zakaj je petrol na jezerskem v cetrtek opoldan zaprt ?

malica, niso pripeljali goriv, ali gone forever ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem,amapak tudi dons je bl mrtvo izgledalo :trance_33_sleep:

Cesta dol proti Železni Kapli pa super :whistle: peska nič, samo nižje dol od ovinkov sta 2 gradbišči...

Popravljeno . Popravil Speedseeker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj pa govoriš, kaka lepa cesta? Obup! Sem moru moped peš gor porivat, tok je zjeban vse skup :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in zakaj je petrol na jezerskem v cetrtek opoldan zaprt ?

malica, niso pripeljali goriv, ali gone forever ?

yap, neki štrajkajo zgleda.. sm se gor prpelov z rezervo, v upanju da bom takov.. eh, šibov nazaj dol, tankov v LOGOtu, in pičil nazaj gor in šu čez mejo na en "off-road" :)

Ja kaj pa govoriš, kaka lepa cesta? Obup! Sem moru moped peš gor porivat, tok je zjeban vse skup :evilgrin:

sj pravm.. treba si je nabavt kšno endruco ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao,pa še dons nas gre cca 20 bmw-jev pop. po tej cesti in ni hudič da ne bomo asfalta ven zmetali :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in zakaj je petrol na jezerskem v cetrtek opoldan zaprt ?

malica, niso pripeljali goriv, ali gone forever ?

kokr sem jaz na hitro na tabli videl imajo ob četrtkih zaprto. Pa vsak dan 1 uro opoldan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons spet letu mal po avstrisk stran, slabo. :grim

Ja sej, eni kolena drgnete, drugi pa rit na šihtu :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej, eni kolena drgnete, drugi pa rit na šihtu :headbang:

No, eni na jezerskem sam rit pajsamo po zicu, kolenčka so še cela :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, eni na jezerskem sam rit pajsamo po zicu, kolenčka so še cela :rolleyes:

Eh, si še mlada, maš še cajt da se naučiš :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam stabo nej gre pa bo ratal. :OK:

Hmm, enga z ornk kilažo zadi, pa bom mogoč tud že do tal dosegla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu dons gor, pa so me jodlarski policaji takoj obrnil nazaj v Slovenijo...na srečo brez kazni, ker morš imet min. 2mm profila na gumi :krneki: Je reku, da bojo zdej skos gor preverjal :headbang: ...pa to se ne zajebavam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu dons gor, pa so me jodlarski policaji takoj obrnil nazaj v Slovenijo...na srečo brez kazni, ker morš imet min. 2mm profila na gumi :krneki: Je reku, da bojo zdej skos gor preverjal :headbang: ...pa to se ne zajebavam...

a ni drugač po cppju minimalno 1mm. a majo avstrijci 2?

Drugač bo pa za preživet, dokler je omejitev 100, upam da ne bodo šli kakih postavljat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni drugač po cppju minimalno 1mm. a majo avstrijci 2?

Drugač bo pa za preživet, dokler je omejitev 100, upam da ne bodo šli kakih postavljat.

Ja zgleda da majo jodlarji 2mm...se nism hotu nč prerekat, sta bla še prou prjazna in sem ju rajš kar upošteval...če bi bil pedr, bi mi loh kazn napisou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na keri gumi ti je meru?

Zadnjo mam novo, prva je pa lihk tm tm pomoje za njih :)

Zadnjo sta gledala :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm biu dons gor, pa so me jodlarski policaji takoj obrnil nazaj v Slovenijo...na srečo brez kazni, ker morš imet min. 2mm profila na gumi :krneki: Je reku, da bojo zdej skos gor preverjal :headbang: ...pa to se ne zajebavam...

hmm.. true/false? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil včeraj gor in sem imel kar srečo , ker so avstrijski policisti merili hitrost. K sreči sem bil turistično razpoložen in sem bil z gasom zelo zmeren. Nadaljeval sem do Železne Kaplje in potem spet nazaj. Ko sem prišel spet do njih so me ustavili in zahtevali dokumente. Vprašal sem jih ali sem peljal prehitro pa so mi rekli, da ne in da so začeli bolj ostro kontrolirati promet zaradi treh prometnih nesreč motoristov v zadnjih 14 dneh. Potem so mi prekontrolirali serijske številke in profil gum s komentarjem ,da so ravno poslali dva "moja kolega" nazaj zaradi premajhnega profila.

Kar se mene tiče, nimam nič proti temu, da preprečujejo kraje motorjev in izločajo tiste, ki brez potrebe šparajo na gumah samo bojim se, da je pravi razlog, da so se stanovalci tam naokoli pritožili nad hrupom in so policaji zaradi tega začeli malce zajebavati.

Oba sta bila na BMW RT-jih, ki jih je , če sta dobra voznika, kar teško pustit za seboj in še spodaj v Železni Kaplji sem videl en avto na čakanju. Tako da komurkoli odsvetujem kako bežanje. Lahko ostanete brez motorja pa še na hladnem nekaj časa. Oni tam, ne razumejo najbolje zajebancije.

Še lokacija na google earth-u 46°25'26.74"S 14°32'24.87"V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!