Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

dons grem pogledat kaj je kj drugače kot pa je blo mesc nazaj.

pa še @juree bo šu z mano.. bo poj še on povedou kašna je cesta, ker ne verjame (kot kar nekaj folka tukaj) da je cesta u k*rcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa še huj kokr do moje bajte ko je makedam...se po makedamu se lažje pelje...Sneg, voda, pesk, luknje...Čista katastrofa...Izguba časa...

No saj, neki sm meu od dneva :rolleyes::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še zmer je slaba cesta.. in nič ne delajo na tem da bi jo izbolšal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil prvič gor, cesta je res sup... kkhhhhmm... makadam skoz in skoz :D

btw čez Logarsko dolino je podobno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw čez Logarsko dolino je podobno?

(11.4.2009) Cez Logarsko dolino gor na pavlicevo sedlo je precej peska, na vrhu je tudi sneg (1,5m ob cesti, na cesti nic), pa vsake toliko voda cez tece. Tako da je prevozno, ampak pocasi..

Jezersko si pa sam videl kaksno je :whistle:

Popravljeno . Popravil Anzee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so slučajno tiste kile peska na ovinkih že spucal?

Je bil kdo gor?

če sam pesk spucajo še zmer nau nč uredu. bi mogl tut lukne zafilat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so slučajno tiste kile peska na ovinkih že spucal?

Je bil kdo gor?

V petek sem bil in je bilo se kar veliko peska/vode/vsega srota na Slo strani.

No potem sem sel na Jezersko po avstrijski strani..in..cela stala tam bila :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej k mam novo mašinko, morm pa res mal pogledat na Jezersk....da me mine že enkrat :whistle:

če sam pesk spucajo še zmer nau nč uredu. bi mogl tut lukne zafilat.

Sej jih zaflikajo....s peskom :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena novica: na edini dobri ravnini na tej cesti, v Kokri pri transformatorju so začeli graditi novo naselje in bodo sredi ravnine postavili otok. Hitrost pa bo omejena na 50 oz. 60. Tko, da res se ne splača več gor hodt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena novica: na edini dobri ravnini na tej cesti, v Kokri pri transformatorju so začeli graditi novo naselje in bodo sredi ravnine postavili otok. Hitrost pa bo omejena na 50 oz. 60. Tko, da res se ne splača več gor hodt.

Po naši strani se itak ne splača vozt k je katastrofa, po avstrijski je pa že kr solidno, sem bil u soboto pa še dež me je napral za povrh :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En ata je pr uni kmetiji na Avstrijski strani kr z lopato pesk na cesto metou :lol1:

tega ata sm pa že vidu ja.. baje občasno kr pusti lopato na cesti :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na temu mestu se pa skoz slikajo pa snemajo. No so se, letos se verjetno ne bojo več ker so tam zdaj smo ostanki plazu, ki je močno poškodoval cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na temu mestu se pa skoz slikajo pa snemajo. No so se, letos se verjetno ne bojo več ker so tam zdaj smo ostanki plazu, ki je močno poškodoval cesto.

tuki se je blo učasih zmer fajn ustavt :) ker velik vidš.. pa še klopce so ble itd.

upejmo da bodo to uštimal v prihodnjih letih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej je pa še sneg gor padu :BUA:

zarad mene tut če king-kong gor skače.. itak je cesta že tako ali tako uničena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes preverjala situacijo, sploh ni bilo veliko motoristov :unsure: , mokro še, ker se sneg tali, na naši strani itak oglodana cesta, na Avstrijski strani tudi vleče cesto. Res ste pravilno povedali :whistle: , bova še preverjala, če se bo kaj popravilo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!