Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

Ampak res...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

če je sam dolga lajtnga pol vsaj enkrat potegne, čeprov po dolgem cajtu, tle pa kar ne in ne... pomoje je en kr konkretno parkirov na njej...

Po mojem kr en un konkretni šlepar, ki hlode vozi dol po avstrijski strani in uničuje cesto :whistle: .

Menda so čez zimo še ovinke nafrezali na grobo .... bom šel gledat, če mi bo sosed kroslo posodil .... sej vem da imam enduro ... ampak na take jame je pa spet ne spustim :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. . . kle se še vedno "čebla" :slap: , pa to je tolk bedna cesta, da bi se že splačal zapret to temo :yawn: . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam zkva se vam gre,lani ste jo hvalili vsevprek,letos pa k da je bomba gor padla.Prov en dan bom šel gor če so jo je mraz in kamioni čez sezono tko zjebali da udrihate čez njo,razen če je še zasnežena :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam zkva se vam gre,lani ste jo hvalili vsevprek,letos pa k da je bomba gor padla.Prov en dan bom šel gor če so jo je mraz in kamioni čez sezono tko zjebali da udrihate čez njo,razen če je še zasnežena :naughty:

ma ni zasnežena kokr vem jo je en komenčan drgnu lansk let k zmešan z enmu suzukijem gor pa dol minimalno 10x na dan de je kr asfalt ven metal nč čudnga de je zjebana !!!

ne more šlepar tolk škode narest k senna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojma nimam zkva se vam gre,lani ste jo hvalili vsevprek,letos pa k da je bomba gor padla.Prov en dan bom šel gor če so jo je mraz in kamioni čez sezono tko zjebali da udrihate čez njo,razen če je še zasnežena :naughty:

škoda dneva za tako pokvarjeno turco..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahahahaaaaaaa :lol1: :lol1: :lol1: tole je pa že prou noro :naughty: ...dejmo počas nehat no, k bomo še s temu pisanjem še bl cesto zjebal kokr je že...gremo rajš mal pit :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ahahahahaaaaaaa :lol1: :lol1: :lol1: tole je pa že prou noro :naughty: ...dejmo počas nehat no, k bomo še s temu pisanjem še bl cesto zjebal kokr je že...gremo rajš mal pit :drunk:

Tist na konc mi je ušeč... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem šel dons preverit gor kakšno je in je še slabše kot pravite. Na vrhu je še več kot 1m snega, na vseh ovinkih je voda, ker se sneg topi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O marička, pa nemogoče, da je tako zima zdelala asfalt od Železne kaplje do vrha, pa tako lepo se je dalo peljat, vsakič sem se vračal tule domov iz Avstrije, na naši strani je bila vedno katastrofa, zdaj pa še na uni strani, moram čimprej preverit, :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šel dons gor da vidm ta makadam :naughty:

torej.. še vedno zanič cesta.. kajne? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom šel dons gor da vidm ta makadam :naughty:

Ej, sovaščan, kdaj gremo kšno skupi odjagat...pa magar na makadam na Jezersk :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, sovaščan, kdaj gremo kšno skupi odjagat...pa magar na makadam na Jezersk :naughty:

Ej se morva res dobit,da se zmenmo za kšn krog :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej.. še vedno zanič cesta.. kajne? :)

Eh še slabi je kt sm mislu :headbang: snega je pa pomoje na vrhu več kot meter :whistle:

post-9321-1239132492_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh še slabi je kt sm mislu :headbang: snega je pa pomoje na vrhu več kot meter :whistle:

To je lanska slika da si nebi kdo delal utvar :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je lanska slika da si nebi kdo delal utvar :krneki:

se mi je zdel da je slika lanska.. ko sem bil letos gor je tudi ta ovinek uničen.. ravno ko zaviraš so luknje, ki so se naredile zarad mraza :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da se zajebavate s snegom...

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da se zajebavate s snegom...

senčna stran je.. in se taja zlooooo počas.. pa še vse teče čez cesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!