Skoči na vsebino

Jezersko - Železna Kapla - Pavličevo sedlo + tam okrog...


ZOX

Priporočene objave

Baje da jest tud ane... :whistle:

Bo drzalo, ja! Sem se kr mal ustrasu, ampak je blo vse ok na koncu. Sem se pa se dons hahljal... ze ves zakaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut mene je tole vaše pisanje zrajcalo in sem po dolgem času enkrat spet na avstrijsko stran skoču. Zdaj ko smo "bratje" mi je to nekak kar malo laže :whistle:

Ja, super ovinki, ni kaj... so sicer ravno črte po sredini risal in so bili stožci celo pot, pa sem se zaradi njih morda celo bolje počutil (ne vem pa, zakaj jih je bilo toliko prevrnjenih?). Drugače pa polno H-D kolenčkarjev :lol: , ja, če bi šli bolj počas, bi mogl pa prov noge dol dat :lol: (da niso te barabe :whistle: stožce tovkl, tko za zajebancijo, za pir...).

Pol mi je pa na enem od strmejših ovinkov grdo gumo odnesl, pa sm po hitrem postopku odpeljal do Lawamunda, tm pa :yea2: . So mel sicer plavi racijo, ampak je blo vseen :yea2:

Vem, da sm že malo :topic: , pa vseeno, je kdo že slišal, da bi mel avstrijski policaji civilnega BMW-ja? Jih močno sumim...

Še obilo užitkov na ovinkih!

Lp

Popravljeno . Popravil Sirni
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to si biv dons gor? ker črte so men v soboto delovale sveže prepelesakne

Sm bil dons gor, ja, ene 6-7X :D . Črte so drugač vlekel prejšnjo sredo (če se prav spomnim), včeraj sem samo napisal. Dons so pa niže luknje s katranom zalival, pa travo kosil, više gor pa ograjo postavljal... skratka nekaj več previdnosti tudi v prihodnjih dneh!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm bil dons gor, ja, ene 6-7X :D . Črte so drugač vlekel prejšnjo sredo (če se prav spomnim), včeraj sem samo napisal. Dons so pa niže luknje s katranom zalival, pa travo kosil, više gor pa ograjo postavljal... skratka nekaj več previdnosti tudi v prihodnjih dneh!

Lp

Travo so kosil? sm bil prejšni tedn gor, pa se mi je zdela trava lepša ko pr men na vrtu :D, pa spet kosijo, so pa pridni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Androtam82 šla parkrat gor dol, bilo je bombastično. :OK:

:grim V bližnji prihodnosti bo treba ponovit :naughty:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva z Androtam82 šla parkrat gor dol, bilo je bombastično. :OK:
:grim V bližnji prihodnosti bo treba ponovit :naughty:

Le kaj vidte tm gor? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kaj vidte tm gor? :naughty:

Mah nč pametnga...sam me je glih u tiste konce zanesl...sej veš narava pa to, pa jodlarji :whistle:

No vidim pa da maš tud ti rad naravo... :naughty:

Popravljeno . Popravil Andro82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah nč pametnga...sam me je glih u tiste konce zanesl...sej veš narava pa to, pa jodlarji :whistle:

No vidim pa da maš tud ti rad naravo... :naughty:

Hmmmm, pa izvire dobre vode tudi ne smeš pozabiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa koga še!

Aneda! se strinjam s tabo!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: Ma ga ne vrzemo puske v koruzo do minusa........ Hm....No ja.... alpa ke do ene 4 stopinje no...... :blush: Prej pa res na dam srceku miru no..... Samo na miseka in gasa.... Ejga gorenjci pa res ne vrzemo tako hitr puske v koruzo, hudica!

Jvalant se ga mahamo an.... Ce ne kj druzga :winkiss: ....Jaz tud vztrajam do prvega snega.....ITAKKKKKKK..... pa do tiste bele nocne more, kt jo posipavajo..... :closedeyes: Pol se pa res vse veselje neha..... :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jvalant se ga mahamo an.... Ce ne kj druzga :winkiss: ....Jaz tud vztrajam do prvega snega.....ITAKKKKKKK..... pa do tiste bele nocne more, kt jo posipavajo..... :closedeyes: Pol se pa res vse veselje neha..... :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes:

Seveda! Kar "kj druzga :winkiss: " nj bo! :naughty: Je pa ze Igor s pumpe reku, da sva sam midva tolk usekana, da se januarja vozva, sva kr za skp! Iste barve tici skup letijo! ;)

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, no če bojo pa mačke na Jezerskem pol bo pa zihr tud januarja vroče :blush: Tko da nazaj jemlem tist o koncu sezone :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda! Kar "kj druzga :winkiss: " nj bo! :naughty: Je pa ze Igor s pumpe reku, da sva sam midva tolk usekana, da se januarja vozva, sva kr za skp! Iste barve tici skup letijo! ;)

Hihihihi, Ja itakkkkkkkkkkkkk! Ja klinc...ce je bil pa tolk lep januar....... treba zajahat koncke, pa mal na prosto spustit........ no ja alpa kobilce, hihihihi :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, no če bojo pa mačke na Jezerskem pol bo pa zihr tud januarja vroče :blush: Tko da nazaj jemlem tist o koncu sezone :P

Ih meni verjemi.... da za ostalo poskrbi wind stoper, hihihihi.... Samo da se pelje........ Ma saj ves........Kroniki smo kroniki......... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup napenjanja!

K je bila toča pa dež pa veter sva se samo z Kevin34 peljala, drugi ste pa pussiji čaj pil po gostilnah !

Ma daj daj....No name.....a te spomnim....do kdaj sta vidva s Kevimom se *v vatki pazla svoje koncke*? Kt smo se ostali- no ja nekateri :whistle: ze kar ene par mesecev- furali :devil:

:winkiss:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup napenjanja!

K je bila toča pa dež pa veter sva se samo z Kevin34 peljala, drugi ste pa pussiji čaj pil po gostilnah !

:) Priznam. Je pac treba na spopotnice mal pazt, pa se klavirje narest itd... In je bla kokakola, tolk da ves!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma daj daj....No name.....a te spomnim....do kdaj sta vidva s Kevimom se *v vatki pazla svoje koncke*? Kt smo se ostali- no ja nekateri :whistle: ze kar ene par mesecev- furali :devil:

:winkiss:

ej soseda.........

kaj pa ga zdj serješ!!!

z no name mam sva bla že januarja na moto zboru na finskem :whistle:

ti pa če nauš pridna boš sama motor prala,gume pumpala pa plastiko flikala :evilgrin:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej soseda.........

kaj pa ga zdj serješ!!!

z no name mam sva bla že januarja na moto zboru na finskem :whistle:

ti pa če nauš pridna boš sama motor prala,gume pumpala pa plastiko flikala :evilgrin:

:winkiss:

Ti, a bos men tud motor pral, bom kej lepega reku, pa mal pomeziknu z ocki in tako? :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Sam verjetno z veliko več rezerve kot ponavadi :?

... No ja, no... niti ne. Gume drzijo tko k je treba, ce le nimas kakih SS gum. Moje Z6 se tok hitr ogrejejo na delovno temperaturo, da skor ne opazim razlike. Sva sla zadnjic z bratrancem gor pa ma on neke SS gume gor, je cel cas jamral, da zdrsuje, jst pa full trefer pa gasa pa je... Turing gume gor, ljudje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim širiti dejavnost, še enga zaposlit !

Enga k bo znal manšete popravljat; da drži 9 mescov in ni vsak mesec uscano...

:fredy:

Ti kr provuciri, hihihihi, caki se..... :evilgrin: Pridemo ze se wkep.....

No ja.... Ce startam ene 3 urce prej..... Me ujamete nek na sred, hihihihi O:-) O:-) :slap:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je,sam taprave gume morš met....

jest mam dunlop gp,je motor res sam še za kruzat,tko da bo šu pod odejco :unsure:

Lohk ga pa samo opremis tako kot je treba za ta cas (turing gume, alla Z6) pa se vozis do 31.12 in nadaljujes naslednje leto od 1.1. naprej. Brez heca. Sam po pameti pa dobr se obleci pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!