Skoči na vsebino

VIŠJE KAZNI ZA PROMETNE PREKRŠKE


BremzPenzl

Priporočene objave

No, danes sem fasala eno grozljivo sodnico, ki mi je prisodila 500 eur, 10 točk in 1 mesec prepovedi vožnje. Ali kdo ve, kaj se zgodi, če me dobijo, da kljub prepovedi vozim? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem fasala eno grozljivo sodnico, ki mi je prisodila 500 eur, 10 točk in 1 mesec prepovedi vožnje. Ali kdo ve, kaj se zgodi, če me dobijo, da kljub prepovedi vozim? :worship:

furej dalje, majhna možnost da te bojo ponovno ustavlji, pač v tem času se skušaj držat omejitve in ostalih cpp...drgač pa če te dobijo moraš delat ponovno izpit pa še kakšna kazen verjetno...drugač pa---sočustvujem s tabo :BUA:

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem fasala eno grozljivo sodnico, ki mi je prisodila 500 eur, 10 točk in 1 mesec prepovedi vožnje. Ali kdo ve, kaj se zgodi, če me dobijo, da kljub prepovedi vozim? :worship:

grda, grda sodnica ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam 2 ki se vozita brez izpita

1 cez leto, in pred kratkim je imel se nesrečo

2 čez 1,5 leta in ga nikdar se niso dobli

za take pa niso kazni, ti :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mislim, da ne bi smeli samo kazni višat v nedogled, ampak bi lahko uvedli tudi kake nagrade za voznike brez točk, npr. pri plačilu registracije...hmm? :hmm:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varnosti ne bojo povečal, ker se je tako ne poveča, bojo pa bolj mastno zaslužil.

Tist k je zdej plaču bo tut pol. €€€

To je isto kot da bi kadilcu povečal ceno cigarete. Kaj mu boš po tem zdravje izboljšal??? :headbang:

Točn tko...

Z višjimi kaznimi se varnost ne bo povečalo, treba je začet štelat glave...to pa traja in traja in seveda je precejšnja možnost, da je prej mandat vlade mimo, preden so rezultati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom premisliw .. zaenkrat se mi zdi v redu ideja.

Eno staro dvoceno šibrovko sem podedoval po očetu,

pa mislim, da se nekje še valja par starih patronov .. gumijaste

zelene škornje sem pa pred kratkim kupil nove za 2,5 € .. zelenih

jogr-jaken pa kolkr čš .. še od fotra ... so mi čist prow .. tak da

za začetek bo ..

:rolleyes:

A

pridete naslednji teden na Ljubljana Open/šport. dvorana Kodeljevo .. tam

lahko rečeva kako na to temo ...

:rolleyes:

Prostak, bedak, idijot.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slovenija 1 na tv je bil gost Brane Kuzmič in je lepo povedu, da so višje kazni brezveze in da bi marsikatero zadevo rešilo dirkališče, ne poligon varne vožne, kjer bi se lahko sproščal adrenalin živahnejših, prav tako, pa bi laahko marsikateri na varen način sprobaval zmožnosti svojega vozila. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na POP TV včeraj je tud enako povedal.. dani to samo za brezglavo divjanje, ampak varno sproščanje adrenalina :) ki bi ga dirkališča omogočala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so lan tak čas imeli u trenjih višanje zneskov ,da bo manj nesreč pa jih ni blo

in je blo letos isto .važno da dvignejo nivo zneska-ni jim pomembno kolk je mrtvih!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kazni so svašta.. mislim da je za 20km/h v naselju 1000€ kazni :headbang: Nenormalno :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo že večkrat prišli do zaključka, čemu služijo višje kazni. Polnjenju državne blagajne.

Lep primer je v Bukovski vasi. Namesto, da bi popravili zjeban asfalt (zaradi tega je že bila ena smrtna žrtev), dajo tablo z omejitvijo na 60/uro. Bo počasi že leto dni, ta omejitev. In ta komentar je dal policist, ki je ustavil brata, ko je tam pripeljal z normalno hitrostjo, kot je bilo prej.. Tako, da še policaji vedo, da nekaj tu smrdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem fasala eno grozljivo sodnico, ki mi je prisodila 500 eur, 10 točk in 1 mesec prepovedi vožnje. Ali kdo ve, kaj se zgodi, če me dobijo, da kljub prepovedi vozim? :worship:

Boli te kurac, vozi dalje. Točno tak, kot bi vsak od teh "morala" gurujev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, danes sem fasala eno grozljivo sodnico, ki mi je prisodila 500 eur, 10 točk in 1 mesec prepovedi vožnje. Ali kdo ve, kaj se zgodi, če me dobijo, da kljub prepovedi vozim? :worship:

..in če sem lahko radovedna? kakšen je pa bil prekršek?

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na slovenija 1 na tv je bil gost Brane Kuzmič in je lepo povedu, da so višje kazni brezveze in da bi marsikatero zadevo rešilo dirkališče, ne poligon varne vožne, kjer bi se lahko sproščal adrenalin živahnejših, prav tako, pa bi laahko marsikateri na varen način sprobaval zmožnosti svojega vozila. :worship:

:worship: :worship: Brane Kuzmič :worship: :worship: .

Je pa še nekaj za razmislit. Če kdo nima pospravljenega podstrešja, bo s pridobljenim "znanjem" ratal še hujša kamikaza na cesti. Tolaži me to, da bo vsaj bolj spreten, ker bo bolj obvladal strojček.

Še vedno pa povdarjam. Marsikje so znaki postavljeni za najbolj neugodne vremenske razmere, ki jih je zelo lahko izkoriščati za "kasiranje". Hitrost 20 - 30 nad omejitvijo je v mnogih primerih normalna in omejitev pri popolni preglednosti popolna neumnost(izven naselij pri pregledni cesti,...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok mislite da je kazen za: padec s sopotnico, desni ovinek, pristanek v levem delu ceste, lepo vreme, poškodbe srednje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli te kurac, vozi dalje. Točno tak, kot bi vsak od teh "morala" gurujev...

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj če nemoreš plačati?A pol so obresti?

Ne.

Uklonilni zapor.

To pomeni, za toliko časa v luknjo, dokler ti ali kdo tvojih ne plača.

S sedenjem v luknji ne odplačuješ. Samo denar na mizo, velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok mislite da je kazen za: padec s sopotnico, desni ovinek, pristanek v levem delu ceste, lepo vreme, poškodbe srednje

Kere gume si meu gori na motori?

Hamdalizija!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ne bi smeli samo kazni višat v nedogled, ampak bi lahko uvedli tudi kake nagrade za voznike brez točk, npr. pri plačilu registracije...hmm? :hmm:

lp

ali brez prometne nesreče, brez napihanega promila ......... (registracijo pa vseeno plačujemo vsako leto večjo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse voznike: na vsake 5 let obvezen trening varne vožnje skupaj s tečajem prve pomoči ter preverjanje znanja in sposobnosti za podaljšanje vozniškega dovoljenja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!