Skoči na vsebino

VIŠJE KAZNI ZA PROMETNE PREKRŠKE


BremzPenzl

Priporočene objave

Kaj pa če plačam v 8.dneh, je 250 eur?

Če je samo to, je še dobro! :whistle:

Kje pa .. po novem zakonu za

tako količino krvi v maliganih:

čeber pera in 10 minut

dihati pod gladino

samo perove mehurčke.

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr prepozno, ko je enkrat spisano.

Drugače pa cca najmanj 500 ojrov, najmanj 10 pik

Napača....to je za DO.........1,00

1000 ojrov.....pa 12 pik......pa pol leta minimum odvezm!!!!!!!.....če je pa tečn sodnik.....pa še več!!!!

Poizkusi.....KVZD......g. Renato........040 322 415.......morda ti lahko pomaga!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rtfm:

Dost mam !!!

Doooooooooooooost !!!!!!!!!!!!!!!!

Ys si bom nabavil en magnum 45,

jebemtimatr

:angry: :angry: :angry:

in

začew ubijati tiste, ki me hočejo

za zabavo ubiti na cesti !!

Danes na poti do šole in nazaj 4X!

Pa to ni res! Človek vozi natanko po

predpisih, cestni morilci pa

"Naaaa juuuriiiš!" en za drugim ...

Prekleta gnila policija lena zafukana,

ki nikoli ni tam, kjer je treba.

Poleg tega pa za sladkorček na torti

sladkih jutranjih prometnih doživetij:

učitelj

pelje razred (7. ali 8.) čez prehod za pešce ob polni rdeči luči,

torej prva noga stopi s pločnika na cestišče, ko že gori

rdeča luč za pešce. Če bi kak zamudnik prinorel v tem trenutku

bi bilo 6 otrok mrtvih. Učitelj se pa mirno pogovarja z učenci

in NITI MALO ne pogleda ne levo, ne desno, ne na semafor.

Pizda, kot da je biw zadrogiran.

Jasno, da na tem križišču (Gasilska - Celovška v Siški) dnevno doživim

vsaj 2 peesdarije in kljub temu, da sem našo vrlo pocestniško polizei

opozoril na konkretne težave v mailu, se za to opozorilo/prijavo zmenijo

ravno toliko kot pocestnica, ko išče svoje sex-stranke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Broj, ne ga biksat! Boš doživel ofenzivo atov, čolničkov in kakatov.

Pravila za "lepe in drzne" vendar ne veljajo. :evilgrin:

Ti, a lovci lahko nosijo/vozijo v

avtu magnum 45 ali večji kaliber?

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti, a lovci lahko nosijo/vozijo v

avtu magnum 45 ali večji kaliber?

:evilgrin:

Ne, ne smejo nositi! Lahko pa prenašajo. Torej orožje posebej in municijo posebej, zaprto, da se ne vidi. A ker obstajajo quick loaderji... :naughty:

Se vpišeš v našo lovsko družino? Se javim za mentorja. Bova žgala kokto do onemoglosti. :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ne smejo nositi! Lahko pa prenašajo. Torej orožje posebej in municijo posebej, zaprto, da se ne vidi. A ker obstajajo quick loaderji... :naughty:

Se vpišeš v našo lovsko družino? Se javim za mentorja. Bova žgala kokto do onemoglosti. :kva1:

Bom premisliw .. zaenkrat se mi zdi v redu ideja.

Eno staro dvoceno šibrovko sem podedoval po očetu,

pa mislim, da se nekje še valja par starih patronov .. gumijaste

zelene škornje sem pa pred kratkim kupil nove za 2,5 € .. zelenih

jogr-jaken pa kolkr čš .. še od fotra ... so mi čist prow .. tak da

za začetek bo ..

:rolleyes:

A

pridete naslednji teden na Ljubljana Open/šport. dvorana Kodeljevo .. tam

lahko rečeva kako na to temo ...

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil Br1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obdolžilni predlog je bil podan 19.03.2007, po 130 čl./4/d. Če je najmanj 500 eur in 10 točk, po presoji sodnika, do koliko lahko pridem, do neomejeno eur in 18 točk?

Po presoji sodnika......lahko ti se huda piše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A

pridete naslednji teden na Ljubljana Open/šport. dvorana Kodeljevo .. tam

lahko rečeva kako na to temo ...

:rolleyes:

A prneseva šrote s sabo? Bo na tistem konc vse prazn :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prneseva šrote s sabo? Bo na tistem konc vse prazn :lol1:

ys je ne smem okol nositi

pa

tudi do dopusta na Powšetovi mi ni

brez konretnega razloga, kar pomeni

najmanj 25 mrtvih morilskih

BMW-Fahrer-jof ..

torej

pol pridete na LJ-Open .. se vidimo

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil Br1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem.......in sprašujem se..........zakaj taka panika okol novih....višjih....kazni.

ItaQ so veleumi Motosveta jasno obrazložili, z dejstvi podkrepili.............da se policajem pač ne ustavlja. Torej..........?????????

Samo še tablice dol poberemo.....pa smo na konju!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tkoaltko prej al slej .. pri teh davkih ne bo več niti za benz ...

konje bomo pa pasli v Tivoliju

Tam bo gužva. ne bo ostala niti bilka. Prijahaj do mene na kostanj. Je močno krmilo.

Nič ne vem o odprti Laibach. Danes ko pride s treninga, ga vprašam kaj in kako. Samo jaz bom šel ali na jago ali na štrajk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem v casopisu, da mislijo cestarji zaracunati vozniku, ki bo ob snezenju povzrocil zaradi neustrezne opreme zastoj, od 400 eur za najmanjsi zastoj, do 100 000 (stotisoc!!!) eur za velikega.

Pravzaprav bi se tako cestarjem splacalo ob snezenju malo pocakati z ciscenjem, da se naredijo zastoji, saj bodo tako lahko dodatno krepko zasluzili! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem v casopisu, da mislijo cestarji zaracunati vozniku, ki bo ob snezenju povzrocil zaradi neustrezne opreme zastoj, od 400 eur za najmanjsi zastoj, do 100 000 (stotisoc!!!) eur za velikega.

Pravzaprav bi se tako cestarjem splacalo ob snezenju malo pocakati z ciscenjem, da se naredijo zastoji, saj bodo tako lahko dodatno krepko zasluzili! :BUA:

Samo podvprašanje......koliko košta šlepanje zdrsnjenega kamiona na Trojanskem klancu??????????

BTV.....pluženje se ........po zakonu.........začne pri KOLIKO cm???????????????????????????????????

Cena je........zgolj v info........premajhna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem v casopisu, da mislijo cestarji zaracunati vozniku, ki bo ob snezenju povzrocil zaradi neustrezne opreme zastoj, od 400 eur za najmanjsi zastoj, do 100 000 (stotisoc!!!) eur za velikega.

Pravzaprav bi se tako cestarjem splacalo ob snezenju malo pocakati z ciscenjem, da se naredijo zastoji, saj bodo tako lahko dodatno krepko zasluzili! :BUA:

pravilno!!!! ko stojiš v koloni ker je en romunski šleper z letnimi gumami obstal na bregu ali ker je zagrebčan z letnimi gumami obstal na poti na smučišče je kazen še najmanj kar bi mu naredil :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam bo gužva. ne bo ostala niti bilka. Prijahaj do mene na kostanj. Je močno krmilo.

Nič ne vem o odprti Laibach. Danes ko pride s treninga, ga vprašam kaj in kako. Samo jaz bom šel ali na jago ali na štrajk.

1 Ljubljana Open = drug teden v soboto 24.11.

2 to soboto 17. 11. pa štrajk/protesti

kamor tudi grem

:rolleyes:

jahat ne maram - kojnow .. se preveč gunca wse skupaj

če bom .. bom vpregew živino v rikšo in

juuuuuhuuuhuuuuuu

:010

pridemo na kostanj ..

ampak najprej moram najti štalo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša država je uvedla višje kazni za prometne prekrške in misli da bo z tem posegom povečala varnost na cestah?

Več o tem tukaj

Varnosti ne bojo povečal, ker se je tako ne poveča, bojo pa bolj mastno zaslužil.

Tist k je zdej plaču bo tut pol. €€€

To je isto kot da bi kadilcu povečal ceno cigarete. Kaj mu boš po tem zdravje izboljšal??? :headbang:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo podvprašanje......koliko košta šlepanje zdrsnjenega kamiona na Trojanskem klancu??????????

BTV.....pluženje se ........po zakonu.........začne pri KOLIKO cm???????????????????????????????????

Cena je........zgolj v info........premajhna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Torej cestna lepo caka, da zapade 10 cm snega, potem pa na delo. In ko pridejo zadnji odseki na vrsto, ga je tam ze recimo 30-40cm. Po mojem nestrokovnem mnenju bi morali ob zacetku snezenja posipati-soliti, da se sneg ne bi sprijemal z cestiscem, ko se naredijo plosce, ti ne pomaga niti predpisana zimska oprema (razen verig).

Cena 100 000 eur premajhna? Kaj, ko bi tudi mi bili upraviceni do takih odskodnin, kadar cestna zatupi?

Saj tisti, ki nima predpisane opreme, je tako kaznovan po ZVCP.

Popravljeno . Popravil Buzdovan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena 100 000 eur premajhna? Kaj, ko bi tudi mi bili upraviceni do takih odskodnin, kadar cestna zatupi?

Saj tisti, ki nima predpisane opreme, je tako kaznovan po ZVCP.

ma ne paničari 100.000€ sigurno ne boš plačal ti ali kak navadni revež, če pa je podjetje poslalo neopremljen tovornjak na cesto so ogrožali voznika in ostale v prometu in potem naj kar plača podjetje kazen.

o delu cestarjev pa nebi zgubljal besed, dejstvo je da lahko pričakujemo da jih sneg preseneti in se temu primerno opremimo in pripravimo. tudi v tujini sem že naletel na konkretne zastoje na AC ker niso redno plužili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No....pa pejmo lepo počas:

10 cm.....je pravilni odgovor!

Ceste se začno posipati, če je napoved vremena taka, da se lahko pričakuje večje količine snega.( v nasprotnem primeru, se to ne počne.....saj za to NI denarja)

Vse ceste, so razdeljene na odseke.......torej.......na njih pluži VEČ vozil istočasno.

V strošek valčenja zdrslega kamiona pa gredo sledeče stvari.

- stroški policije, ki zavaruje mesto zdrsa.

- stroški upravljalca ceste, (dežurna služba), ki obvesti pooblaščenega vzdrževalca ceste.

-stroški pooblaščenega vzdrževalca ceste, ki mora obvestiti avtovleko,dvigalo.....WE......in njegovih preglednikov, ki prevzamejo dolžnosti policije......in zavarujejo mesto v skladu z zakonskimi predpisi

-delo

Še dobro, da se takemu kamjonarju ne nabije še stroške udeležencev v prometu,ki so zaradi njegovega neodgovornega dejanja čakali na sprostitev prometa.

Simpl k pasuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!