Skoči na vsebino

VIŠJE KAZNI ZA PROMETNE PREKRŠKE


BremzPenzl

Priporočene objave

moje mnenje samo na naše zakone!

za kozlat!!!!!!!!!!!!

zaradi tega ne bo nič manj mrtvih!

največji problem - nedeljski vozniki!!!!!!!!!!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mnenje samo na naše zakone!

za kozlat!!!!!!!!!!!!

zaradi tega ne bo nič manj mrtvih!

največji problem - nedeljski vozniki!!!!!!!!!!!!! :lol1:

Ja res za :SS največji problem - divjanje hormonov, ki upravljajo desnico pred možgani!

To in nedeljski vozniki - smrtna kombinacija !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res za :SS največji problem - divjanje hormonov, ki upravljajo desnico pred možgani!

To in nedeljski vozniki - smrtna kombinacija !

Ampak

še vedno je pa - kakorkoli obrneš - na cestah največ mrtve

agresivne mularije, zadete z extazijem in maximalno navito

humpa-humpa muziko v malih kantah cenejših od Hi-Fi opreme

v kanti.

Takim

ne pomaga nič: ne avto šola, ne visoke kazni, ne radarji .. edino

razpičkitis na asfaltu ...

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da daš gas in jim pobegneš, te sploh grejo lovit?

Še dobro, da so to svinjarijo od zakona sprejeli zdaj, ko sva si pridelala poštene mopede. :naughty: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj najbol kretensekga ... mar je država res v tako hudi finančni stiski ? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro, da so to svinjarijo od zakona sprejeli zdaj, ko sva si pridelala poštene mopede. :naughty: :SS

Heh, ja. Sploh nimam besed.

Aja, še nekaj sem slišal, ni pa preverjeno. Je to možno, da so sedaj še podražili "prehitro speljevanje", ko se prižge zelena luč na semaforju? Obenem namreč avtošole učijo, da naj čimprej speljemo pri zeleni luči. Mislim, da zakone pišejo takšni, ki sploh nimajo izkušenj na cesti (in jih prevažajo drugi naokoli). Sami sebi namreč hodijo v kontradikcije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak

še vedno je pa - kakorkoli obrneš - na cestah največ mrtve

agresivne mularije, zadete z extazijem in maximalno navito

humpa-humpa muziko v malih kantah cenejših od Hi-Fi opreme

v kanti.

Takim

ne pomaga nič: ne avto šola, ne visoke kazni, ne radarji .. edino

razpičkitis na asfaltu ...

:cry:

Tudi to obdobje je treba preživeti. Pa vsi smo bili taki - več ali manj. Se spomnem, ko sem kakšnemu "šlateku" peljal za ritjo na pol metra, češ daj gasa stari. Sedaj pa popizdim, če meni kdo to dela. Nisem razmišljal o možnosti karambola, saj ja mam take reflekse, znanje, Fičo ma dobre bremze,.... Starejši - pametnejši - izkušenejši in bolj potrpežljiv postaneš, če to " James Deanovo" obdobje preživiš brez posledic - telesnih in finančnih. Spomnem se samo, kako so nam šli starci ki so stalno piz..li na ku.ac. Če ti je pa kdo z nasmehom in normalnim odnosom razložil, da delaš neumnosti, ej to pa se je prijelo. LP. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to obdobje je treba preživeti. Pa vsi smo bili taki - več ali manj. Se spomnem, ko sem kakšnemu "šlateku" peljal za ritjo na pol metra, češ daj gasa stari. Sedaj pa popizdim, če meni kdo to dela. Nisem razmišljal o možnosti karambola, saj ja mam take reflekse, znanje, Fičo ma dobre bremze,.... Starejši - pametnejši - izkušenejši in bolj potrpežljiv postaneš, če to " James Deanovo" obdobje preživiš brez posledic - telesnih in finančnih. Spomnem se samo, kako so nam šli starci ki so stalno piz..li na ku.ac. Če ti je pa kdo z nasmehom in normalnim odnosom razložil, da delaš neumnosti, ej to pa se je prijelo. LP. :yea2:

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsem zgoraj napisanim okoli glupo postavljenih omejitev se strinjam in me močno skrbi da bom v kakem teoretičnem naselju (stara hiša ob lokalni cesti pa je baje to že vas) priletel na omejitev 50 ali na kakem bivšem gradbišču (omejitev 40) kjer so pozabili table odstranit ali kakem podobnem mestu kjer naši inkasanti najrajši stojijo.

probelm je ker je to 9 pik in če se ti to zgodi znotraj 2 let si brez izpita :headbang:

ampak kaj naredit?

zbrat skupino ljudi in pravnikov in zagonit dosti časa in energije in sprožit kak referendum?

napisat pobudo da zahtevamo nov pregled postavljenih omejitev in pobudo poslat raznim društvom (MAKSI, itd.) in avto-moto klubom in čakat če bodo oni kaj dosegli?

se vozit strogo po omejitvah?

se vozit kot doslej in klet na forumu če te dobijo?

skrit tablico ali sploh ne registrirat in bežat?

nevem, ker nimam časa se it don kihota proti državi se nagibam k možnosti, da motor registriram ampak se večinoma vozim brez tablice, tablico pa dam gor za fure prek meje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se nagibam k možnosti, da motor registriram ampak se večinoma vozim brez tablice, tablico pa dam gor za fure prek meje!

:hmm: :kva1: :naughty: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil the JACK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se večinoma vozim brez tablice, tablico pa dam gor za fure prek meje!

Vedno sem cenil tvoje izvirne rešitve problemov.

:worship:

Res bo najbolje, da vsi poberemo tablice z vozil ..

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

padavidimokojejačipičkavammaterna

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z vsem zgoraj napisanim okoli glupo postavljenih omejitev se strinjam in me močno skrbi da bom v kakem teoretičnem naselju (stara hiša ob lokalni cesti pa je baje to že vas) priletel na omejitev 50 ali na kakem bivšem gradbišču (omejitev 40) kjer so pozabili table odstranit ali kakem podobnem mestu kjer naši inkasanti najrajši stojijo.

probelm je ker je to 9 pik in če se ti to zgodi znotraj 2 let si brez izpita :headbang:

ampak kaj naredit?

zbrat skupino ljudi in pravnikov in zagonit dosti časa in energije in sprožit kak referendum?

napisat pobudo da zahtevamo nov pregled postavljenih omejitev in pobudo poslat raznim društvom (MAKSI, itd.) in avto-moto klubom in čakat če bodo oni kaj dosegli?

se vozit strogo po omejitvah?

se vozit kot doslej in klet na forumu če te dobijo?

skrit tablico ali sploh ne registrirat in bežat?

nevem, ker nimam časa se it don kihota proti državi se nagibam k možnosti, da motor registriram ampak se večinoma vozim brez tablice, tablico pa dam gor za fure prek meje!

Deluje! :whistle:

Vidim, da sploh ne rabimo advokatov... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tretja pa je, da nehamo plačevat davke, nakar bodo predlagateljem znižali plače in se jim ne bo ljubilo niti takšnih pobud več porivati naprej.

Narobe, narobe :nono: . Ravno zato, ker je premalo prilivov iz "normalnih" virov in ker stroški vseh, ki so na cuclu države, je potrebno najti lopovske rezerve pri raji :hmm: . Sej kazni ne bodo plačevali idioti, divjaki, norci,... ker teh :devil: je premalo. Plačevali jih bomo ali bodo popolnoma nerizična skupina dobrih voznikov, ki dobro vozijo, imajo mnogo km, brez karambolov,.... Nedeljski vozniki in vozniki, ki ne razmišljajo z glavo, ampak zijajo samo prometne znake pa so tako in tako v manšini. So pa glasni, ker svoje neznanje in strah pred prometom skrivajo za način vožnje s hitrostjo, ki je še pod omejitvijo....in povzročajo piz..rije :lol1: . LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kam to pelje ampak tudi sami veste da nobena kazen ni ublažila števila mrtvih na cestah. Je pač tako, da se je v zadnjih letih prometa početverilo, ceste so ostale v približno takem obsegu kot pred tridesetimi leti, tempo življenja pa je podivjal. Vsem se mudi, ljudje so živčni, če jih kaznujejo na cesti pa samo še bolj podivjajo. Sami vemo da je ta problem globji kot se zdi na prvi pogled in da obsega tako gospodarstvo kot samo življenje posameznika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deluje! :whistle:

že ampak potem ne rabiš motorja (oz ga ne smeš met) ali normalnega avta, zadostuje kak star zapacan matiz ki ga kupiš od mamike ki se je z njim vozla v trgovino :krneki:

no moja filozofija je preprosta - ko bom moral vedno in povsod vozit po omejitvah bom prodal motor ker ga ne bom rabil!

v princimu me skrbi kako bo takrat tudi z avtom, enostavno popizdim ko me prehiti polž na selitvi iz njive na njivo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Pervy, se strinjam. Veselja bi v takšnem primeru bilo konec. Ampak zanašam se na to, da bodo kontrole takšne kot do sedaj. Torej, nikakve.

Še zmeraj ni nobeden ničesar odgovoril o (pre)hitrem pospeševanju izpred semaforjev in kazni. Torej bo še več polžev na cesti, kot sedaj?

Zanimivo je, da za nenakazovanje smerokaza kazen ne bo višja. Zgolj 40€.

Že Marija Terezija je imela na dvoru kmete, ki so drugim kmetom znali na preprosti način povedat, kar morajo vedet. Pri nas pa nas drkajo ti učeni pravniki z nekimi nerazumljivo spisanimi zakoniki (verjetno tekmujejo, kateri bo čimbolj zajebano napisal zadevo), ki drug drugemu brcajo drek. Potem si pa hodijo v protislovja, nekdo pa na ta način fajn zasluži (beri: odvetniki, ki jih najameš, da ti najdejo luknje v zakonu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probelm je ker je to 9 pik in če se ti to zgodi znotraj 2 let si brez izpita :headbang:

Naj te popravim, po novem znotraj 3 let :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj te z radarjem nad 100 m ne more in ne sme meriti.

Kake nebludoze. Bil zmerjen žena 320 metrov :) Res pa da takrat nisem plaču kazni, sem dubu sam opomin :hmm:

Sem pa že 2x plaču pa kasiru pike na 140 metrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na veliko razpravljati o tem novem zakonu se mi zdi nesmiselno, ker tako ne bo pomagalo nič. Ljudje bomo še naprej udeleženi v nesrečah, še bolj se bo polnila državna malha, vozniki bomo na cestah prestrašeni kot nebogljena bitja, ki bomo non stop oprezali kdaj nas bo kakšen policaj "nastrelal" in se tako sukali v začaranem krogu. Živa ruska ruleta. Učinkovitih rezultatov pa itak ne bo. To je dejstvo, kot je znano dejstvo, da kadilca in alkoholika ne odvrne od cigarete in alkohola še tako grozna nalepka, ki opozarja na škodljivost kajenja in pitja. Vse je samo v naših glavah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na veliko razpravljati o tem novem zakonu se mi zdi nesmiselno, ker tako ne bo pomagalo nič. Ljudje bomo še naprej udeleženi v nesrečah, še bolj se bo polnila državna malha, vozniki bomo na cestah prestrašeni kot nebogljena bitja, ki bomo non stop oprezali kdaj nas bo kakšen policaj "nastrelal" in se tako sukali v začaranem krogu. Živa ruska ruleta. Učinkovitih rezultatov pa itak ne bo. To je dejstvo, kot je znano dejstvo, da kadilca in alkoholika ne odvrne od cigarete in alkohola še tako grozna nalepka, ki opozarja na škodljivost kajenja in pitja. Vse je samo v naših glavah.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ne bo pomagalo nič. Ljudje bomo še naprej udeleženi v nesrečah ...

Ne

bo držalo .. v Švici so z drastično visokimi kaznimi uvedli neverjeten

red na cestah in ulicah.

Sploh

bi si lahko brez težav njihovo zakonodajo na veliiiko področjih

vzeli za vzor, saj s s svojo novelo zakona o opojnih substancah

s katero so pred leti LEGALIZIRALI UŽIVANJE DROG, čez noč

naredili konec preprodaji na ulicah, spremljajočemu kriminalu

in dosegli, da se število narkomanov letno zmanjša skoraj za

tretinjo.

Ampak

ne, nord-balkanci-posranci so bili

tkoaltko

zmeri najpametnejši na tem

planetu in so zmeraj uspešno

wse sfukal do amenabožjega.

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!