Skoči na vsebino

VIŠJE KAZNI ZA PROMETNE PREKRŠKE


BremzPenzl

Priporočene objave

Ni fora v KDAJ, temveč v KJE. Fora je v tem, da naši bučmani niso sposobni logične postavitve signalizacije!

Pomembno je KDAJ zaradi npr. zmanjšane vidljivosti, polne ceste pešcev, polnoč in omejitev zaradi šole čeprav so prazni pločniki, dež in spolzka cesta, brez nasproti vozečih vozil,.....

KJE pa je misleča omejitev, npr. meritev takoj za tablo omejitve ali oznake naselja, čeprav imaš do prvih hiš še nekaj sto metrov, štiripasovnice s preglednimi križišči (v MB je tipična ulica Proleterskih brigad pri kasarni in omejitev 50 !!!??? :headbang: ).

Moj IBA je pred dobrim letom peljal za Varaždin. Pred mejnim prehodom in cca 200 m pred hišami, ga je na razdaljo skoraj 300 m dobil na radar psihopatski snajperist iz Gorišnice. Kako mu je zmeril iz roke na tako razdaljo hitrost 90, ve samo on. Kurba pokvarjena mu je mrtvo hladno dal položnico, vse logične pritožbe (razdalja, pogoji,...) niso zalegli. Sedaj je dobil odločbo za uklonilni zapor - kdo si je izmislil to ponižujočo svinjarijo :wub: , mu naj vse kure pocrkajo!!! ,dolžan si pa še kar dalje.A se je zato moja mama borila????

Škoda, da nimam jaz ateja, ki je najmočnejši od vseh sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ys nimam ateja ..

- ys ne poznam nobenega z naše vrle polizei

- ys ne poznam nobenega politika

- ys ne poznam nobenega vplivneža

- ys sem spljoh eno ubogo revše brez močnih zvez

a ni čudno

da zadnjih 10 let nisem plačal, razen za napačno parkiranje

(eno kolo je bilo na trototarju) nobene kazni

a ni čudno

da me polizei spljoh ne jebe, če sem na cesti

peš, z piciklnam, autom ali do nedavna z mopijam ..

hmmmm

:rolleyes:

ys mislim, da me ne marajo ...

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- ys nimam ateja ..

- ys ne poznam nobenega z naše vrle polizei

- ys ne poznam nobenega politika

- ys ne poznam nobenega vplivneža

- ys sem spljoh eno ubogo revše brez močnih zvez

a ni čudno

da zadnjih 10 let nisem plačal, razen za napačno parkiranje

(eno kolo je bilo na trototarju) nobene kazni

a ni čudno

da me polizei spljoh ne jebe, če sem na cesti

peš, z piciklnam, autom ali do nedavna z mopijam ..

hmmmm

:rolleyes:

ys mislim, da me ne marajo ...

:cry:

kaj pa če si prozoren? ali si komu sločen? maš 2,10 m in 120 kg mišične mase? Si lep kot roža? Ali grd ko smrt? Hiter kot zajček ali počasen kot želva? Se dosti giblješ? Ali se celo držiš vseh zakonov kot pijanc plota? ..... He - he, tudi jaz sem v 10 letih plačal samo dve mali neomembe vredni kazni. Malo retorika, malo leta, malo pritožbe, "svega po malo". :hmm: :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bo ... ja ... zato me še polizei ne mara ..

:rolleyes:

ja pa ki si ti stari filozof, nekam dolgo te ni blo na motosvetu, smo že prav pogrešali tvoje "globoke misli" hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da nimam jaz ateja, ki je najmočnejši od vseh sploh.

Ko maš enkrat najmočnejšejšega, tak ko jaz, potem si zmagal. :D

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Torej bom ceneje skozi prišel če motorja sploh ne registriram in se vozim brez tablice pa me naj slikajo kolko hočejo kot pa da plačam registracijo potem pa me dobi pri 80 na radar pa dobim enako kazen pa še odvzem izpita (zaradi 9 kazenskih točk, kot voznik začetnik jih lahko imaš 7) kot če bi se vozo brez tablice pa brez vsega. No super so to dosegli pač ne bomo več registrirali...

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Torej bom ceneje skozi prišel če motorja sploh ne registriram in se vozim brez tablice pa me naj slikajo kolko hočejo kot pa da plačam registracijo potem pa me dobi pri 80 na radar pa dobim enako kazen pa še odvzem izpita (zaradi 9 kazenskih točk, kot voznik začetnik jih lahko imaš 7) kot če bi se vozo brez tablice pa brez vsega. No super so to dosegli pač ne bomo več registrirali...

....bežali še bolj, ko sedaj.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Torej bom ceneje skozi prišel če motorja sploh ne registriram in se vozim brez tablice pa me naj slikajo kolko hočejo kot pa da plačam registracijo potem pa me dobi pri 80 na radar pa dobim enako kazen pa še odvzem izpita (zaradi 9 kazenskih točk, kot voznik začetnik jih lahko imaš 7) kot če bi se vozo brez tablice pa brez vsega. No super so to dosegli pač ne bomo več registrirali...

registriral bomo ... :whistle: sam tablco bomo zgubl :whistle: ; sej skos pravm: Zmago za predsednika pa bodo kazni 50% nižje pa še prbiti bomo lohk vozil :yea1: :yea1: :yea1:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

registriral bomo ... :whistle: sam tablco bomo zgubl :whistle: ; sej skos pravm: Zmago za predsednika pa bodo kazni 50% nižje pa še prbiti bomo lohk vozil :yea1: :yea1: :yea1:

na kajenje si pa pozabu, glede višjih kazni pa sam tolk, nič ne bo bolje, ker dokler si v svojih glavah ne rasčistimo, bo divjanja po cestah še vedno tolk in še več, dokler bodo faberke delale tolk hitre motorje in avtomobile, tolk časa se bo divjalo po našioh cestah, edino kar pomaga pri zmanjševanju hitrosti so naše slabe ceste (kolovozi) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

registriral bomo ... :whistle: sam tablco bomo zgubl :whistle: ; sej skos pravm: Zmago za predsednika pa bodo kazni 50% nižje pa še prbiti bomo lohk vozil :yea1: :yea1: :yea1:

daj ti pa nehaj s tem fašistom, nič ne bi ble kazni manjše pa pijani vozli, vozi lahko on pijan ko ma diplomatsko imuniteto pa se mu najbrž jebe za take kot sva midva... edino kaj bi mel od njega, samo povsod kreganje pa prepire pa slabše odnose s hrvaško :headbang: ko mu jebe mater

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

registriral bomo ... :whistle: sam tablco bomo zgubl :whistle: ; sej skos pravm: Zmago za predsednika pa bodo kazni 50% nižje pa še prbiti bomo lohk vozil :yea1: :yea1: :yea1:

Glede Zmagota se strinjam :worship: . Ni čudno, da je Zmago zmago od Lendave do Konjic :yea2: !!!! Za nemontirano tablico pa je klinc, ker si preveč viden. Med samo vožnjo ni problema. Te že počakajo. Bo bolj pametno pametno voziti. Gasa na preglednih delih, saj te z radarjem nad 100 m ne more in ne sme meriti. Je cilj premajhen. Na 100 m pa tako moraš imeti preglednost pri vožnji. Za motor ni takega straha, bolj glupo bo pri avtomobilih :slap: . Saj bi razložil nekaj v letih dodelanih tehnik.... :whistle: :whistle: , samo so modrinjaki tudi pismeni.... pa še ateja nimam najmočenejsejega oh in sploh....LP, grem na Golico, čeprav mi :wub: pravi, da sem :headbang: . Mogoče pa bo kdo gori??? Se čujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Torej bom ceneje skozi prišel če motorja sploh ne registriram in se vozim brez tablice pa me naj slikajo kolko hočejo kot pa da plačam registracijo potem pa me dobi pri 80 na radar pa dobim enako kazen pa še odvzem izpita (zaradi 9 kazenskih točk, kot voznik začetnik jih lahko imaš 7) kot če bi se vozo brez tablice pa brez vsega. No super so to dosegli pač ne bomo več registrirali...

tako je, bo treba krepko razmislit v tej smeri, če se mi še sploh splača davat blokado not pa registrirat, pol se bom pa 100 pelal po proletarskih brigad, ko se še avti nea 50 vozijo, pa bojo me bolj zakasirali kot da sploh nei mel izpita pa registracije...svaka čast državi res za te zakone, samo še bolj spodbujajo k nelegalni vožnji in divjanju :worship: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ima država preverjetno tehniko, ki marsikje deluje, da se vozniki motornih koles ne vozijo hitreje kot bi se sicer... reče se ji pa: "Razpadajoče, gnile, luknjaste ceste, polne peska in obcestnih ograj"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ki si ti stari filozof, nekam dolgo te ni blo na motosvetu, smo že prav pogrešali tvoje "globoke misli" hehe

Ma ja ..

prekinil sem počitnice, da vas malce razveselim ... telebajsek

me je poslal na dopust za 3 tedne, pa mi je bilo tako neizmerno všeč, da sem

kar sam podaljšal do jeseni ... če kaj vem o telebajskih, bom moral spet kmalu

na hladno, saj je ledenkotu tam najbolj všeč, pa misli da bi morali vsi tja,

da bi on imel ledeni mir pred nami.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja ..

prekinil sem počitnice, da vas malce razveselim ... telebajsek

me je poslal na dopust za 3 tedne, pa mi je bilo tako neizmerno všeč, da sem

kar sam podaljšal do jeseni ... če kaj vem o telebajskih, bom moral spet kmalu

na hladno, saj je ledenkotu tam najbolj všeč, pa misli da bi morali vsi tja,

da bi on imel ledeni mir pred nami.

:naughty:

hahaha :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto blokado na 90kmh, mašina bo zdržala še 400 kkm, med vožnjo bom lahko pil in kadil, dvakrat več prtljage in krame bom lahko vozil okoli.

Druga alternativa je, da pač prvih 300 km poti potrpimo, potem pa vozimo po nekoliko svobodnejših ozemljih.

Tretja pa je, da nehamo plačevat davke, nakar bodo predlagateljem znižali plače in se jim ne bo ljubilo niti takšnih pobud več porivati naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede Zmagota se strinjam :worship: . Ni čudno, da je Zmago zmago od Lendave do Konjic :yea2: !!!! Za nemontirano tablico pa je klinc, ker si preveč viden. Med samo vožnjo ni problema. Te že počakajo. Bo bolj pametno pametno voziti. Gasa na preglednih delih, saj te z radarjem nad 100 m ne more in ne sme meriti. Je cilj premajhen. Na 100 m pa tako moraš imeti preglednost pri vožnji. Za motor ni takega straha, bolj glupo bo pri avtomobilih :slap: . Saj bi razložil nekaj v letih dodelanih tehnik.... :whistle: :whistle: , samo so modrinjaki tudi pismeni.... pa še ateja nimam najmočenejsejega oh in sploh....LP, grem na Golico, čeprav mi :wub: pravi, da sem :headbang: . Mogoče pa bo kdo gori??? Se čujemo.

In res si srečal dva Jetija... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Foter mi je postregel s podatkom, da bo potrebno za 10km/h prekoračitve v naselju plačati 200€, medtem, ko se je pijancem dvignila kazen za 30%. Ja, tisti, ki vozimo 55km/h povzročimo največ nesreč :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj so nevarni in hinavski skriti radarji, ki te poslikajo v guzico. Ali dobiš po pošti voščilnico za prehitro vožnjo, ali pa te par sto metrov naprej patrulja ustavi in še tam malo pokasira. Če pa pobegneš je pa sploh problem.

Klasični radarji na pištolo so še najmanjši problem. :glare: Ko vidiš da te meri je že prepozno za bremzanje, glede na trenutno hitrost se je treba odločit če boš ustavil ali pa gas naprej. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje je pobirati kazni za "prehitro vožnjo" kot preplastiti naše čudovite ceste z dobrim asfaltom-saj tu še nismo v Evropi :naughty: Pa mislim, da še nekaj časa s tem vodstvom ne bomo! Sicer ga pa imamo takega,kot si ga zaslužimo.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje je pobirati kazni za "prehitro vožnjo" kot preplastiti naše čudovite ceste z dobrim asfaltom-saj tu še nismo v Evropi :naughty: Pa mislim, da še nekaj časa s tem vodstvom ne bomo! Sicer ga pa imamo takega,kot si ga zaslužimo.... :unsure:

Prav si povedal, pa še dodam... da je lažje postavit znake, kot asfaltirat... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje je pobirati kazni za "prehitro vožnjo" kot preplastiti naše čudovite ceste z dobrim asfaltom-saj tu še nismo v Evropi :naughty: Pa mislim, da še nekaj časa s tem vodstvom ne bomo! Sicer ga pa imamo takega,kot si ga zaslužimo.... :unsure:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!