Skoči na vsebino

VIŠJE KAZNI ZA PROMETNE PREKRŠKE


BremzPenzl

Priporočene objave

če bi ti namesto kokodajsanja malo bral časopise, bi vedel kaj se je omenjalo...

P.S. še vedno vljudno vabljen na pivo... samo povej kje te je mogoče srečati...

kako še zmer - kdaj si me pa povabil?

Komot se zmenima. Si kaj v Zagorju kdaj? Al pa vsaj v ljubljani, kjer se pogosto nahajam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za takšne bi potem znali domisliti kak odvzem vozila ;)

kaj pa če ti nimajo kaj vzet, ker pač ni tvoje uradno??? :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če ti nimajo kaj vzet, ker pač ni tvoje uradno??? :D

Uklonilni zapor, do 30 dni - medtem se ti pa lajf itak že tolk pokvari, da raje skrampaš skup tisti gnar ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo podatek, koliko je kazen, če je naprimer samo kontrola prometa in se ne vstaviš, ter spizdiš dalje, pa ti pač si zapomnijo tvojo registrsko...se pravi, ni drugih prekrškov razen pobega...kolk je to po novem kazen???

Kazen se v ZVCP-1E ne spremeni. Povedano drugače, bivših 120.000 SIT in najmanj 6 kt je po novem 500 € in točno 6 kt.

nevem ampak ogromno!

ogromno? V primerjavi s čim?

52 km/h mimo šole ob 2h ponoč, kjer je omejitev 30 km/h -> to je 500 €

@all: Samo malo provociram, si bo že vsak sam preračunal kaj in kako se bo peljal. S tem pisanjem tudi ne spodbujam bežanja, da se ne bi kdo obesil na to.

drugač pa dober je bil tisti predlog, da bi bile kazni glede na proračun posameznika...pol bi jaz dobo vedno 0 evrov kazni hehehe :D

tudi če je sistem zastavljen glede na dohodek, še vedno obstaja minimalna kazen. Za vse tiste ki uradno nimajo prihodkov ;)

razmišljaj v smeri sistemov - na bencinski ali pred kafičem ko parkiram jo imam vidno, med vožnjo ne :whistle:

Zelo težko je tak sistem zakrit, brez da bi bil sumljiv in bi dobil kazen za nehomologiran dodatek ;)

kaj pa če ti nimajo kaj vzet, ker pač ni tvoje uradno??? :D

nič bat, država prej ali slej dobi, vsaj kar se izterjave glob prometnih prekrškov tiče. Razen če se misliš "skrivat" celo življenje.

Ne vem pa kako je z obrestmi, če ne morejo takoj iztirjati, odpišejo jih verjetno ne ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

52 km/h mimo šole ob 2h ponoč, kjer je omejitev 30 km/h -> to je 500 €

@all: Samo malo provociram, si bo že vsak sam preračunal kaj in kako se bo peljal. S tem pisanjem tudi ne spodbujam bežanja, da se ne bi kdo obesil na to.

Spodbujaš ali ne! Če ne spodbujaš ti, pa to spodbuja zakon. Izračun je izredno preprost. Pri pobegu se lahko pritožiš, da te ni nihče ustavljal, pri izmerjeni hitrosti pa težko oporekaš, saj imajo ponavadi meritev, ki služi kot dokaz. Nekoliko neugodno je le, če te pri meritvi hitrosti tudi slikajo, potem pa še zbrišeš. Hitro se lahko znajdeš ponovno v avtošoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoliko neugodno je le, če te pri meritvi hitrosti tudi slikajo, potem pa še zbrišeš. Hitro se lahko znajdeš ponovno v avtošoli...

pa to pravim, če bežiš potem poskrbi da se ne vidi tablice - simpl!

sicer pa se kupijo sistemi kjer zelooooo težko policaji ugotovijo kakšen je njegov resnični namen, niso poceni, so recimo polovica ene srednje kazni - se pravi še vedno poceni. več pa ne bom rekel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@bladzo, PERVY: spodbujata, oba :P

Pervy, nima veze za kakšen sistem gre, če se vidi da je sistem (ni original), se verjetno ne bodo dosti ukvarjali z njegovo funkcijo, ampak bo lepo kazen padla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša rešitev je zagotovo vgradnja sistema za zaznavanje radarske frekvence, ki zna glede na moč in šum tudi dokaj natančno opredeliti izvor sevanja. Sistem lahko čisto samostojno tudi lansira raketo (velikost je res zanemarljiva), ki ima konico polnjeno s t.i. oksidacijskimi polnili (njihova učinkoitost niti ni v eksplozivnosti, ampak v toplotni vrednosti, saj v delčku sekunde razvijejo temperaturo v rangu med 8 in 12 tisoč stopinjami Celzija) in uniči izvor sevanja in morebitne dokaze, kakor tudi priče.

Kot pravi ena južnjaška... Ostao je samo pepeo i dim... Cena je napram enoletni dozi kazni zanemarljiva.

:naughty:

Predem me kdo obtoži, da pišem bedarije, naj krepko premisli, kaj je pisal sam... zase vem, da sem namenoma naklamfal neumnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede kazni!!! ti niso normalniii kar nek zvišujejo ke u tri krasne!!!! dejmo se pritožt :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede kazni!!! ti niso normalniii kar nek zvišujejo ke u tri krasne!!!! dejmo se pritožt :naughty:

A bejž bejž...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede kazni!!! ti niso normalniii kar nek zvišujejo ke u tri krasne!!!! dejmo se pritožt :naughty:

Tak je ja..... :D Boš malo zbirala podpise, a ne??

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša rešitev je zagotovo vgradnja sistema za zaznavanje radarske frekvence, ki zna glede na moč in šum tudi dokaj natančno opredeliti izvor sevanja. Sistem lahko čisto samostojno tudi lansira raketo (velikost je res zanemarljiva), ki ima konico polnjeno s t.i. oksidacijskimi polnili (njihova učinkoitost niti ni v eksplozivnosti, ampak v toplotni vrednosti, saj v delčku sekunde razvijejo temperaturo v rangu med 8 in 12 tisoč stopinjami Celzija) in uniči izvor sevanja in morebitne dokaze, kakor tudi priče.

Kot pravi ena južnjaška... Ostao je samo pepeo i dim... Cena je napram enoletni dozi kazni zanemarljiva.

:naughty:

Predem me kdo obtoži, da pišem bedarije, naj krepko premisli, kaj je pisal sam... zase vem, da sem namenoma naklamfal neumnost.

Zadevo sem imel lani namontirano na motorju in deluje res odlično. Zdaj je cena padla že pod 1400€, kar je za nas "ghost rider-je" zanemarljivo. Dodatni saržer laserskih raket (12 kom.) pa dobiš za 275€ in ti praviloma zadostuje za celo sezono! :naughty: :rolleyes: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša rešitev je zagotovo vgradnja sistema za zaznavanje radarske frekvence, ki zna glede na moč in šum tudi dokaj natančno opredeliti izvor sevanja. Sistem lahko čisto samostojno tudi lansira raketo (velikost je res zanemarljiva), ki ima konico polnjeno s t.i. oksidacijskimi polnili (njihova učinkoitost niti ni v eksplozivnosti, ampak v toplotni vrednosti, saj v delčku sekunde razvijejo temperaturo v rangu med 8 in 12 tisoč stopinjami Celzija) in uniči izvor sevanja in morebitne dokaze, kakor tudi priče.

Kot pravi ena južnjaška... Ostao je samo pepeo i dim... Cena je napram enoletni dozi kazni zanemarljiva.

:naughty:

Predem me kdo obtoži, da pišem bedarije, naj krepko premisli, kaj je pisal sam... zase vem, da sem namenoma naklamfal neumnost.

Flare, flare, flare, chaff, chaff, chaff,... ....EJECT! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljša rešitev je zagotovo vgradnja sistema za zaznavanje radarske frekvence, ki zna glede na moč in šum tudi dokaj natančno opredeliti izvor sevanja. Sistem lahko čisto samostojno tudi lansira raketo (velikost je res zanemarljiva), ki ima konico polnjeno s t.i. oksidacijskimi polnili (njihova učinkoitost niti ni v eksplozivnosti, ampak v toplotni vrednosti, saj v delčku sekunde razvijejo temperaturo v rangu med 8 in 12 tisoč stopinjami Celzija) in uniči izvor sevanja in morebitne dokaze, kakor tudi priče.

Kot pravi ena južnjaška... Ostao je samo pepeo i dim... Cena je napram enoletni dozi kazni zanemarljiva.

:naughty:

Predem me kdo obtoži, da pišem bedarije, naj krepko premisli, kaj je pisal sam... zase vem, da sem namenoma naklamfal neumnost.

:blink: :blink: :wacko: a tu nekak tako dela. Ko te polcaj ujame z radarjem, ta stvar to zazna .... samodejno sproži raketo izpod oklepa motorja..... zadane policaja ... ga skuri... njega ... aparat... še druge polcaje z avtom vred tak da ni prič. Al kaku??? :blink:

(joke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flare, flare, flare, chaff, chaff, chaff,... ....EJECT! :D

Flare proti radarsko v. ne pomaga :whistle: da se še jaz naredim pametnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :wacko: a tu nekak tako dela. Ko te polcaj ujame z radarjem, ta stvar to zazna .... samodejno sproži raketo izpod oklepa motorja..... zadane policaja ... ga skuri... njega ... aparat... še druge polcaje z avtom vred tak da ni prič. Al kaku??? :blink:

(joke)

Nisi nobenga 007 gledal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flare proti radarsko v. ne pomaga :whistle: da se še jaz naredim pametnega

Saj zato je preventivno spustil oboje, flare in chaff... eno bo že zaleglo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!