Skoči na vsebino

VIŠJE KAZNI ZA PROMETNE PREKRŠKE


BremzPenzl

Priporočene objave

Predlagam skrajšanje na 25 min in pravico uporabe armbrusta ali zolje v prvih 10 minutah :whistle:

Tole mi je nekako bolj všeč. Bistveno manj "vzporedne (stranske) škode". :D :D ;)

Parker Hale Model 85

ph85b.jpg

Popravljeno . Popravil Geiger Sturzflug
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mi je nekako bolj všeč. Bistveno manj "vzporedne (stranske) škode". :D :D ;)

Parker Hale Model 85

ph85b.jpg

Dober ror, le kaliber je malo švoh. Kakšna 12mm za daljše strele ne bi bila odveč :evilgrin: :whistle:

Pa protioklepma municija, saj cestaki imajo menda oklepe.

(MadMaxČasiPrihajajoPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober ror, le kaliber je malo švoh. Kakšna 12mm za daljše strele ne bi bila odveč :evilgrin: :whistle:

Pa protioklepma municija, saj cestaki imajo menda oklepe.

(MadMaxČasiPrihajajoPress)

nism mogu verjet kuko na američki real tv modri angeli ganjajo prehitre, na konc ga še ubijejo, zej pa vidm da me čaka isto... :surrender: :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober ror, le kaliber je malo švoh. Kakšna 12mm za daljše strele ne bi bila odveč :evilgrin: :whistle:

Pa protioklepma municija, saj cestaki imajo menda oklepe.

(MadMaxČasiPrihajajoPress)

Take your pick! ;)

Falcon_den.jpg

ai-as50-0.jpg

ksvk.jpg

Za trdovratne tarče priporočam tole (v kombinaciji z A-10):

Gau8a_a.jpg

:D ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam ...

Sosed pa 3 (tri) leta staro simentalko

:whistle:

Zaklano, ali v živi obliki? Menda jo ne bo treba s snajperjom po gmajni lovit?

(ŽeVidenoPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaklano, ali v živi obliki? Menda jo ne bo treba s snajperjom po gmajni lovit?

(ŽeVidenoPress)

:grrr Domača in ubogljiva.

Vendar priporočam vedro namest flinte :yes:

mljekoooopres

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Kaj je že topic te teme? :SS

Jamranje o ZVCPju, kaznih, policajih, malo tudi o vseh drugih udeležencih v prometu... tako kot v enih štirih-petih drugih temah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pravim da je usak kaliber premejhn za polcaje

N'č bat, zate imajo dovolj močan kaliber. Gumijast pendrek za čez smrkava plečetca. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolš je tista palica....joj kak se ji že reče....k USA policjoti uporbljajo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolš je tista palica....joj kak se ji že reče....k USA policjoti uporbljajo :hmm:

Tonfa B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vesel je ker so ga zmeram zateral zdej se pa lahk usaj na leta sklicuje.

sam kurc je k tut to nemors dolgo :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mater je*** tistemu, ki je kupu moj motor (pustil sem mu zavarovanje), ga zlomu in mi nič povedal. Zdaj sem šel registrirat nov motor in šok. Ker je povzroču nezgodo, je verjetno že plačal kazen, ker imam pa jaz zdaj manj bonusa, bi mu moral pa tačko polomit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm zdle poslušu na svet na A kanalu...če te zaradi alkohola pridržijo ti pri izplačilu kazni še popust upoštevajo...seveda na državne stroške :headbang: :headbang:

ker majmun je ta zakon spisal je verjetno v sorodstvu kj s Tarzanom...al pa Čito... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za alko nič ne rečem. Naj bo kazen še višja. Ampak kaj so kreteni mislili, ko so znake postavljali?!Včeraj ajnfaral motor in se odločil, držati se omejitev (ker itaK ne smem več kot 4000RPM). To je znanstvena fantastika. Na določenih odsekih je v roku 200m omejitev naslednja 90, 60, 70, 40, 90, 50?! Vse to na 200m! Kreteni prometni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na določenih odsekih je v roku 200m omejitev naslednja 90, 60, 70, 40, 90, 50?! Vse to na 200m! Kreteni prometni!

Za ulavfavat motor je spremenljiv režim zelo priporočljiv. :grim

Ogibaj se enakomerne daljše vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je znanstvena fantastika. Na določenih odsekih je v roku 200m omejitev naslednja 90, 60, 70, 40, 90, 50?! Vse to na 200m! Kreteni prometni!

in kako je pol zgledala tvoja vožnja po teh omejitvah?? :lol1:

sm že videl podobno..... cestarji zmečejo s kombija table z omejitvami..... drugi jih pa čez nekaj časa samo pokonc postavi.... pa kak so dol padle...take so omejitve.... :slap: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri cestariji se pogosto dogaja, da postavijo omejitev tik pred križiščem, kar pomeni da se le ta takoj razveljavi. Imamo pa pri nas, kjer živim omejitev v vasi 40, če prideš iz ene strani, če prideš pa iz druge pa 50. Krog skozi vas je dolg pa cca. 500m. :headbang:

LP

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri cestariji se pogosto dogaja, da postavijo omejitev tik pred križiščem, kar pomeni da se le ta takoj razveljavi. Imamo pa pri nas, kjer živim omejitev v vasi 40, če prideš iz ene strani, če prideš pa iz druge pa 50. Krog skozi vas je dolg pa cca. 500m. :headbang:

LP

Johnny

Vozi se samo iz druge smeri :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri cestariji se pogosto dogaja, da postavijo omejitev tik pred križiščem, kar pomeni da se le ta takoj razveljavi. Imamo pa pri nas, kjer živim omejitev v vasi 40, če prideš iz ene strani, če prideš pa iz druge pa 50. Krog skozi vas je dolg pa cca. 500m. :headbang:

LP

Johnny

ne se sekirati........ poznam odsek, kjer je z ene strani omejitev 60 z druge je ni (ali pa so tablo skrili/ukradli/karkoli), ergo 90.

his pa na obeh straneh enako. se vedno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Znam tut v Maribor prit, kjer ni table za naselje. Pa so bistroumneži napisali v zakon, da je 50, če ti okolje daje vtis naselja...Kaj pa če mi da cesta vtis, da lahko 250 potegnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za alko nič ne rečem. Naj bo kazen še višja.

A zdaj pa še alke ne bom smel obiskat, ne da bi kazen fasal? :?

Kaj pa če mi da cesta vtis, da lahko 250 potegnem?

Pač potegneš 250, v čem je problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!