Skoči na vsebino

VIŠJE KAZNI ZA PROMETNE PREKRŠKE


BremzPenzl

Priporočene objave

Oh, spet eno gobezdalo. i-m-so-bored.gif

Ja res. Eden v lesenem invalidskem vozičku, drug pa s kosmatim rilčkom. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil I30
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res. Eden v lesenem invalidskem vozičku, drug pa s kosmatim rilčkom. :evilgrin:

a se tebi nikoli ne dozdeva , da ko si tipkal svoj "nick name " pozabil en "q" stisnit vmes .... matr tkole se zmeraj začnemo nekaj obmetavat , ko začne nekdo srat drugim po glavah in to brezveze , zato ker misli , da je najpametnejši ter čisto nezmotljiv .. fantje ma ga ni takega na svetu kamoli na forumu .. tako da mogoče bi se kdaj vsi mi lahko malo zadržali in ne bi provocirali in žalili v vsaki temi ...

te kazni so odločno previsoke ... in sovražim policaje - take , ki v sredo zvečer z novim focus-om ustavijo nek mali avto na izvozu iz AC za domžale...in potem svetniki na poln gas po makadamu ( seveda je treba pokazati , kako se lahko izživljajo na naš račun ter uničujejo državno lastnino ) kjer nekje obrnejo ter nazaj grede zavijejo na AC proti krtini ... brez smerokaza !!!!! ja carji .. še osnovnošolec v petem razredu ve , da je treba spremembo smeri ZMERAJ !!! nakazati !!! ...

ali je tukaj kak ali nekaj bogatašev , ki bi bili pripravljeni kupiti civilno provido za kontrolo policajev ???

ne moti me , če me zakasira za stvar , ki sem jo sam usral... a potem naj oni , ki bi morali biti že preventivno vsem za zgled, dajejo prostovoljno po 20% kazni od vseh prekrškov , ki jih naredijo v službenem času v sklad za pomoč invalidom prometnih nesreč...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se tebi nikoli ne dozdeva , da ko si tipkal svoj "nick name " pozabil en "q" stisnit vmes .... matr tkole se zmeraj začnemo nekaj obmetavat , ko začne nekdo srat drugim po glavah in to brezveze , zato ker misli , da je najpametnejši ter čisto nezmotljiv .. fantje ma ga ni takega na svetu kamoli na forumu ..

Nasprotno. Čisto vsi smo na forumu najpametnejši. Malce poglej objave - tudi svoje, pa od Dr Slonjegarilčka, pa podobno ...

Wir sind ajnštajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej Vam plačam kavico, pridte kdaj na ride, do črnega kala, pa kamorkoli hočete in me PROOOOsim podučlite o tej vaši nezmoti in fenomenalnem talentu PCprometnega psihiatra. evilgrin.gif

Zakva si pa morš plačevat da se ljudje s tabo družijo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a veljajo tote primerjave ?

kazen v SLO v Nemčiji

prekoračitev v naselju do 10 km/h 80 € 15 €

preko. v naselju nad 10 km/h 250 € + 3 k.t. 25-35 €

prerako va naselju nad 20 km/h 500 € + 5 k.t. 50 - 60 € + 1-3 k.t.

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da se razumete iz te kvake, ko napišeš stran in ko daš na povezavo je čist druga oblika, pa še ta ureditev dela fantastično, tak da ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dizla si kupi! :)

SAJ GA MAM!!!! samo ni švabski zato nima traktorskega zvoka :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgleda ,da sem najpametnejši jaz,ki nič ne vem :P.

Kazeni so astronomske, zadostovale bi le točke, ampak potem v Uljcinju nekdo nebi mogel imet privezane jahte :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko je Slovence skregat, da se potem med sabo udrihajo, namesto, da bi stopili skupaj in pokazali hudiča tem političnim zajedalcem.

Ker Slovenija ne premore novinarja, ki bi analiziral stanje nesreč, kazni, prekrškov, postavitev prometne signalizacije, dela policije itd.., to anlazizo primerjal vsaj s sosednimi državami in nam, pa tudi vseuki politiki prikazal rezultate, predlagam, da se tega lotimo sami. Argumenti seveda morajo držati vodo.

Pa gremo po točkah:

1. (Eden izmed nas je že omenil primerjavo med SLO in D), dajmo poiskati še druge države v soseščini

2. Absolutno potrebna natančna analiza prekrškov in prometnih nesreč. Naj nam ne serjejo samo o neprilagojeni hitrosti, če je nesrečnež priletel z gumo na pesek ali luknjo...

3. KDO so slovenski strokovnjaki odgovorni za prometno signalizacijo ??

4. Kraji najhujših prometnih nesreč, kraji, kjer se nesreče dogajajo pogosteje in kraji, kjer naša policija najpogosteje vrši kontrolo. Včasih imam obučutek, da ti kraji ne sovpadajo...

5. Ljudje, zadnjič sem zasledil, da slovenska policija premore preko 8000 uslužbencev !?! KJE PA SO ??? Če bi bili v preteklosti več na cesti, zakona z takimi kaznimi nikoli ne bi imeli.

6. Kdo je dovolil sedaj še občinam, da nas sedaj njihovi vaški šerifi poleg policije oglobijo ? Kaj če se čez pet let župan in minister ne bosta mogla dogovorit? Bomo imeli potem vojno med zvezno in občinsko policijo ?? BUDALE

7. Kaj nam pomagajo kazni, če naši ne rabijo plačat nič, ker so v pravi stranki, ker poznajo znanca od mame od vodje kabineta ministra, vsi ostali pa morajo, ker pač nimajo nobenega. Vam je kaj znan sprehod Vlačiča in Kresalove po avtocestah. Ne mi nismo, saj imamo šoferja, ne, ne, ta pa je vozil ne vem koliko, ker sem sedel/a zadaj.

Dragi kolegi, če se bomo znali kdaj povezat in se ne med seboj zajebavat, povabit k forumu člane drugih društev, bomo tudi pri nas živeli lažje.

Mislite, da zakona ne moremo spremenit ? Spomnite se referendumov...

NE POZABITE: Slovenija niso politiki, SLOVENIJA SMO MI !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko je Slovence skregat, da se potem med sabo udrihajo, namesto, da bi stopili skupaj in pokazali hudiča tem političnim zajedalcem ...

Zelo v redu zapis - vendar brez upa zmage.

Na žalost. V Butalah je kakršna koli organizacija proti vladi samo fikcija.

Razlaga:

1

Butalci verjamejo, da žive v demokraciji in se ne zavedajo realnosti: mafiokracije

2

Butalci nasedajo TV-show-u imenovanemu parlament .. čemur ne bi več verjel niti otrok

3

Butalci mislijo, da lahko na voliščih izbirajo - seveda lahko. Med marionetnimi lutkami.

4

Butalci ne vedo kdo v resnici vlada Butalam. V temi ozadja je le ena sama vlada: janševistično-pahorska mafija.

Zato v Butalah nimamo nobenih najmanjših možnosti.

Zadnjič sem se z veliko upanja udeležil sestanka/okrogle mize/odprtih vrat ali nekaj podobnega nekega gibanja za pravično družbo, katerega vodi neka znana ženska ... mislim. Halooo!! To naj bi bil nek butalski upor proti vladajoči kliki.

:lol1:

Brezdušni enolično uspavajoči govori "vodilnih" v gibanju - za 15 poslušalcev iz celih Butal od Mure pa do morja.

:yawn: :yawn: :yawn: :yawn: :yawn:

Za jokat.

:cry:

Po pol ure sem razočaran v dno duše odšel domov. Pa sem se skušal pridružiti že nekaj takim in podobnim gibanjem.

"Fulbrezveze!" bi rekla moja hči.

:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, saj to je to. Mislimo, da smo butalci.

PA NISMO, samo "elita" nam to nonstop dopoveduje.

Saj znamo, smo že pokazali, stopiti skupaj in tem elitistom povedati, da so oni zaradi nas in ne obratno.

Ko bomo to dosegli, bomo spet lahko normalno dihali.

Kaj če preko 70 % Slovencev trdi, da zakon ni pravi? Ta odstotek predstavlja Slovenijo in ne Pahorji, Ropi, Janše itd...

Še enkrat bom povedal; več nas bo proti takšni obliki skupinskega kazovanja, lažje nam bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo jasno vsakemu, zakaj se sploh oglašam, prilagam zanimivo lestvico iz Nemčije:

Tole je nemški “cenik”

znotraj naselja (velja tudi za 30km/h cone !)

bis 10 km/h 15,- EUR

11-15 km/h 25,- EUR

16-20 km/h 35,- EUR

21-25 km/h 80,- EUR, 1 Punkt

26-30 km/h 100,- EUR, 3 Punkte

31-40 km/h 160,- EUR, 3 Punkte, 1 Monat Fahrverbot

41-50 km/h 200,- EUR, 4 Punkte, 1 Monat Fahrverbot

51-60 km/h 280,- EUR, 4 Punkte, 2 Monate Fahrverbot

61-70 km/h 480,- EUR, 4 Punkte, 3 Monate Fahrverbot

über 70 km/h 680,- EUR, 4 Punkte, 3 Monate Fahrverbot

zunaj naselja

bis 10 km/h 10,- EUR

11-15 km/h 20,- EUR

16-20 km/h 30,- EUR

21-25 km/h 70,- EUR, 1 Punkt

26-30 km/h 80,- EUR, 3 Punkte

31-40 km/h 120,- EUR, 3 Punkte

41-50 km/h 160,- EUR, 3 Punkte, 1 Monat Fahrverbot

51-60 km/h 240,- EUR, 4 Punkte, 1 Monat Fahrverbot

61-70 km/h 440,- EUR, 4 Punkte, 2 Monate Fahrverbot

über 70 km/h 600,- EUR, 4 Punkte, 3 Monate Fahrverbot

PA PRIMERJAJTE NAŠE IN NEMŠKE PLAČE.

UPAM, DA JE VSAKEMU JASNO, KAJ DELAJO Z NAMI !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bo jasno vsakemu ...

UPAM, DA JE VSAKEMU JASNO, KAJ DELAJO Z NAMI !!!

Si se že vozil po D?

Morda.

Primerjaj še njihovo vozniško kulturo z butalsko,

primerjaj % smrtnih žrtev, % poškodovanih in potem opletaj s temi kaznimi ...

tako ti bo šele jasno "kaj delajo z nami"!

Če ti bo!

:wallbash:

Zbutalcipobutalskopress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se že vozil po D?

Morda.

Primerjaj še njihovo vozniško kulturo z butalsko,

primerjaj % smrtnih žrtev, % poškodovanih in potem opletaj s temi kaznimi ...

tako ti bo šele jasno "kaj delajo z nami"!

Če ti bo!

:wallbash:

Zbutalcipobutalskopress

Torej Nemci imajo boljšo prometno kulturo in ne samo absolutno tudi relativno manjše kazni (glede na plače) trance_11_confused.gif Zej bi blo že počas lahko jasno, da astronomske kazni pač le niso povezane s prometno kulturo. Ampak ni važno koliko bi dvignili kazni zmeraj bi se našli čistuni ki jih bodo zagovarjali in ko slišim takega človeka me prime da bi mu nasu ene par batin oz. bi mu privoščil, da ga enkrat en policaj zjebe za 300€, ko se bo ob 3h ponoči peljal čez "naselje" s 3 hišami na polju. Js ne vem kaj je v tej državi narobe, da gredo taki zakoni gladko skozi parlament medtem ko se pri ostalih obdrgnejo ob vsako vejicoheadbang.gif Ožemajo nas na vsakem koraku, eni pa to še zagovarjajo worship.gif

Kar se tiče pa diskrecijske pravice policajev, pa še nisem doživel, da bi me policaj samo opozoril, pa čeprav je bla prekoračitev v decimalkah trance_33_sleep.gif Očitno sem bil zmeraj ob koncu meseca ustavljen, bo treba pogledat rolleyes.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... in ko slišim takega človeka me prime da bi mu nasu ene par batin oz. bi mu privoščil, da ga enkrat en policaj zjebe za 300€, ko se bo ob 3h ponoči peljal čez "naselje" s 3 hišami na polju ...

Lej, občasno se trudim kot nor, da bi se policaji sploh zmenili za mene.

Zelo rad bi namreč preizkusil ono alko-pihalno napravo - jebemjim, pa nikakor ne pridem na vrsto. V pričo policaja sem že počel take traparije, da bi moral ta dojeti, da me je treba preveriti. Pa je samo zamahnil "naprej" - kot bi na mehurju čutil. Že skoraj 25 let je temu tako.

:alko:

Ti imaš pri tem - vse tako kaže - precej več sreče.

:yes:

Če si pa resno zainteresiran, da mi naložiš batine, kot si želiš, se pa lahko mirno dogovoriva za srečanje v Šiški. Če se boš potem počutil ozdravljenega od svoje more - zakaj pa ne? Iz srca rad pomagam ljudem do ozdravitve. Ne garantiram pa ti, da jih bom "okol kepe" dobil samo jaz. Mogoče tudi meni uspe kaka kontra. Človek nikoli ne ve kako je s tem, a ne?

:bum:

No, premisli.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se že vozil po D?

Morda.

Primerjaj še njihovo vozniško kulturo z butalsko,

primerjaj % smrtnih žrtev, % poškodovanih in potem opletaj s temi kaznimi ...

tako ti bo šele jasno "kaj delajo z nami"!

Če ti bo!

:wallbash:

Zbutalcipobutalskopress

Do sedaj nisem imel prometne nesreče (20 let izpita) ne z motorjem, ne z avtom, še peški nisem nobenega podrl. Pri avtu zadnjih deset let nisem plačal kazni.

Sem pa jih z motorjem.

Pa ti bom povedal, da ti bo jasno, kaj sem ZAGREŠIL:

1. Komenda, nedelja okoli 12.00 ure, 64 km/h

2. Vrhnika, sobota okoli 08.00 ure, 62 km/h

3. V Zagorju sem se posatvil pred semafor (obvozil 1 !! osebno vozilo, črte se nisem dotaknil)

4. Hotemež, nedelja okoli 11.00 ure, ca. 50 m pred tablo konec naselja smer Sevnica (domačini najbrž vedo, kje mislim)79 km/h (ob tem, da sem skozi Radeče in večino naselja vozil ca. 60 km/h)

Še to naj povem; od uveljavitve novega zakona, se v Sloveniji vozim po AC. Z enduro motorjem !! Ko prečkam mejo, pa po regionalkah naprej.

Za našo državo sem povratnik.

Tempomata motor pač nima. Nekje je eden napisal, da zna oceniti hitrost glede na zvok motorja. Vsaka mu čast...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, ne se jezit - eden mi že obljublja batine. Vse kaže, da bom moral narediti urnik. Bi šlo takole - enega na teden - da se mi buške vsaj malo pozdravijo?

:fight1:

Spodaj bom v tvoj post pripisal odgovor za posamezne grehe, ker je v naseljih omejitev 50km/h:

Do sedaj nisem imel prometne nesreče (20 let izpita) ne z motorjem, ne z avtom, še peški nisem nobenega podrl. Pri avtu zadnjih deset let nisem plačal kazni.

Sem pa jih z motorjem.

Pa ti bom povedal, da ti bo jasno, kaj sem ZAGREŠIL:

1. Komenda, nedelja okoli 12.00 ure, 64 km/h .... + 14 km preveč

2. Vrhnika, sobota okoli 08.00 ure, 62 km/h .... + 12 km preveč

3. V Zagorju sem se posatvil pred semafor (obvozil 1 !! osebno vozilo, črte se nisem dotaknil) ... tole bi ti jaz odpustil, policaj pa je verjetno bil zavrnjen od žene (nedojeban) in zato tečen - saj veš: tudi oni so samo pofuklni ... res smola

4. Hotemež, nedelja okoli 11.00 ure, ca. 50 m pred tablo konec naselja smer Sevnica (domačini najbrž vedo, kje mislim)79 km/h (ob tem, da sem skozi Radeče in večino naselja vozil ca. 60 km/h) ... 29 km preveč

Še to naj povem; od uveljavitve novega zakona, se v Sloveniji vozim po AC. Z enduro motorjem !! Ko prečkam mejo, pa po regionalkah naprej.

Za našo državo sem povratnik.

Tempomata motor pač nima. Nekje je eden napisal, da zna oceniti hitrost glede na zvok motorja. Vsaka mu čast... to sem napisal jaz - za naš avto, pa tudi na motorju znam precej natančno, ko se navadim in ga "dobim v uho". Je*atga - ne morem pomagat. Menda mi boš sedaj tudi ti obljubil batine zaradi tega - al kaj?

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, ne se jezit - eden mi že obljublja batine. Vse kaže, da bom moral narediti urnik. Bi šlo takole - enega na teden - da se mi buške vsaj malo pozdravijo?

:fight1:

Spodaj bom v tvoj post pripisal odgovor za posamezne grehe, ker je v naseljih omejitev 50km/h:

:kva2:

Ha, ha, nič ne skrbi. Jaz sem teznčan; smo znani po miroljubnosti :closedeyes:

Da se vrneva k temi; nič ni narobe, da sem jih pokasiral za vse kazni, ki sem jih opisal.

Težava je v tem, da sem za te kazni dal skoraj dve mesečni plači, pa še pik sem nabral za pol Mercatorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako lahko je Slovence skregat, da se potem med sabo udrihajo, namesto, da bi stopili skupaj in pokazali hudiča tem političnim zajedalcem.

Ker Slovenija ne premore novinarja, ki bi analiziral stanje nesreč, kazni, prekrškov, postavitev prometne signalizacije, dela policije itd.., to anlazizo primerjal vsaj s sosednimi državami in nam, pa tudi vseuki politiki prikazal rezultate, predlagam, da se tega lotimo sami. Argumenti seveda morajo držati vodo.

Za to je potrebnih nekaj ljudi, ki so sposobni zbrati in primerjati podatke. Recimo 5 ljudi, ki vložijo vsak vsaj 10 dni dela v ta projekt (koordinacija, analize, zbiranje informacij ... ). Že delamo na tem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7. Kaj nam pomagajo kazni, če naši ne rabijo plačat nič, ker so v pravi stranki, ker poznajo znanca od mame od vodje kabineta ministra, vsi ostali pa morajo, ker pač nimajo nobenega.

Navedi 2, 3 primere ...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!