Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

Če pa ne pa drugo leto ko bo patentin nared. :(

Kaj je to?

Pošlji mi mobi na PM, da te pokličemo, če bomo šli mimo tebe.

Iztok

To morš gorensko primorskega prevajalca vprašat.

Patentin je taka rdeča knižica kjer je not ena zelo grda slika pa par štemplov in če te policaj vstav te vpraša če maš ispit !

Patentin - vozniško dovoljenje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To morš gorensko primorskega prevajalca vprašat.

Patentin je taka rdeča knižica kjer je not ena zelo grda slika pa par štemplov in če te policaj vstav te vpraša če maš ispit !

Patentin - vozniško dovoljenje!

izhaja iz italijanske besede patente di guida.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj v bistvu je to ta ista McAdam-ka ampak ker bi prišli od morja bi jih na njo pripeljal iz smeri Vremščice pol pa nad Neverkami proti Lažam in namesto v Laže bi prišli ven v Slavini in nato na cesto proti Postojni, Ljubljani...

McAdam pa niti ni tako spran kot pravi Vinjetka, jaz sem ga prevozil z Metzeler Tourance-kami in ni panike.

Torej, če se le odločite za to smer bom zelo vesel, da se spoznamo.

Če pa ne pa drugo leto ko bo patentin nared. :(

Ti Scottie tale Patentin se ti pa vleče, nas tuki je ene par čez 100kg če maš probleme z ispitno komisijo kar povej :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti Scottie tale Patentin se ti pa vleče, nas tuki je ene par čez 100kg če maš probleme z ispitno komisijo kar povej :evilgrin: :naughty:

:) jap tudi jaz imam krepko čez 100 pa nič ne pomaga. Sej še zraven ne prideš da bi kej prtisnu ;).

tel.: PM-jam vsem, ki ste omenili možnost prihoda. Torej če bo po sreči se v Nedeljo popoldne vidimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob cca. 9.00 bomo v Brezovici, takoj iz avtoceste, gostilna v križišču, levo. Tu se nam pridruži Filipe. Še kdo?

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal korekcije, štajerci krenemo ob 8.15, bencinska Šentrupert, ob 9.00 Brezovica,(Filipe), Logatec (XLMV)...

Iztok

Iztok, mene žal ne bo, ker me daje neka klinčeva virozica in sem pokrit pod dekco pred TV-jem... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Pirana te pokličemo!

Lp! Iztok

Midva greva tut prot Piranu samo malo kasneje 9:00 mi je prezgodi!Moto GP Formula megla !Od 9:30-10:00 nekje jo bom mahnu prot Vrhnki ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo midva srečno parkirala stroj in se razkomotila. Je sedu en šnopček, da je en mal žile razširu in pretok pospešu.

Vojska PRIMA dan smo pognal! Se zahvaljujeva Valentinki za rundo. Smo na koncu tko na furjo popokal, da sem komaj zahajal vse skupaj! Sem dojel šele, ko so oni v Portorož zavil, da grejo po svoje.

Slike prpopam ko jih "razvijem"! Zdej pa hit še čajčka popit!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar iz temnice, pa merkejte k boste gledal, so še mokre!

Superca, prve slike na katerih sva tudi midva :) z zahlo poškodovano ljubico.

Ma kdo kako idejo kje bi najhitreje dobil tačko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjutraj sem skoraj zmrznil, v Piranu skoraj zgoru, do doma zopet zmrznu, a se je splačalo!! Lepa fura, super družba!! :worship:

Še bom šel letos!!

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 6 uram še v Piranu zdaj v Modeni !Lepa furca mi je kar žal ker nisva šla pol z vami v DIVAČO in Pivko!Kaj čmo šefica je se je še mal soncu nastavla :naughty: !

Itak smo se pa pol srečal in jo žgal prot LJ :worship:

Se razume da gremo še Kotzi pa tut če zmrznemo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raza a si upisu una dva ta nova v našo knjigo? :naughty:

Ta dva bom jaz upisu v "mojo" knjigo, v Razino pa se vsak sam na srečanju - unim tapravim srečanju. (če ne bote rekl drugače) :naughty: :whistle:

Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta dva bom jaz upisu v "mojo" knjigo, v Razino pa se vsak sam na srečanju - unim tapravim srečanju. (če ne bote rekl drugače) :naughty: :whistle:

Iztok

Agree :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vam fovš de me kar vse boli! Zaradi službe lohk de sem zamudu eno zadnih lepih nedel letos :headbang:

ni še vse izgubljeno :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!