Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

nego kdo?

SORRY!!!

Ne vem, kje jo je staknu!!

Žal tisti moto popoldan ni bil moj. Moja Lepotica je NAJLEPŠA!

Upam, da uživaš! Se vidmo v pon na kafetku!

Razen če bo vlepo vreme in grem z Lepotico na potep! Če se hočeš pridružit se slišva v nedeljo?

lp pp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a maš problema z levo in desno'

TO JE ....................POGLEJ OČALA- SO MOJA!"!"

Uf šele sedaj sem videl, bedarijo z levo :)

Torej če je moj zablojeni um prav razumel si to ti majstr?

@Vinjetka itaq je lepa sen ne gre drugače, če pa je žlahta Vari ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen če bo vlepo vreme in grem z Lepotico na potep! Če se hočeš pridružit se slišva v nedeljo?

jaz sem že pospravil....če pa hočeš na -5 in sneg pa kar izvoli... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem že pospravil....če pa hočeš na -5 in sneg pa kar izvoli... :worship:

Matr pa glih ti k si iz primorske bi mogu ta zadn pospravt!Lani sem še decembra vozu in mislm da bo še kakšen lep dan za malo naokrog,če me pa kaj useka bom pa še na une slone skoču nikol se ne ve :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kak lep dan v decembru, bomo šli obiskat Majstra!! Bomo videli , če bo zdržu!! :naughty:

Tudi jaz se nadejam kakega lepega dneva in ga ne bom neč "konzerviral"! :whistle:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr pa glih ti k si iz primorske bi mogu ta zadn pospravt!Lani sem še decembra vozu in mislm da bo še kakšen lep dan za malo naokrog,če me pa kaj useka bom pa še na une slone skoču nikol se ne ve :naughty:

Damo od ledenega spidveja gume z žeblji gor pa v dojčlandijo! :naughty:

Tud jaz ga ne mislim konzervirat, 25 minut potrpim pa sem na Jadranu pol pa levo al pa desno. En dan na teden je ob morju sigurn 10 stopinj. Za na slone se pa mal bojim, sem na srečanju v Braslovčah mal sneg gor probu pa nisem prov nobene kontrole mev, bomo še mal treneral!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dans sem se tut jaz spravu na hoch putz pol pa en krog po Kosezah da se mal posuši,! mal polirnge in pokrivalo!Bo mal lubica počivala do prvega malo toplejšega vikenda ker tole dans je blo pa že malo premrzlo za daljšo furco!Definitivno pa še nism in tud ne bom konzerviru(za 2 al 3 mesce se pa ne splača komplicirat! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena prav luštna po Krasu danes, sam v rokce je mal zebel ( so gorateks rokavice od lojzeta bolj pocen kuplene, pa še narodne povrh) izvolte dve tihožitji za mal sline cedit :naughty:

post-20301-1227381232_thumb.jpg

post-20301-1227381336_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena prav luštna po Krasu danes, sam v rokce je mal zebel ( so gorateks rokavice od lojzeta bolj pocen kuplene, pa še narodne povrh) izvolte dve tihožitji za mal sline cedit :naughty:

kolkr te jest poznam so to vorng tace :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste se v lukne poskril :naughty: ??? Dons fantastičen dan na Primorskem :yea2: ! Hvala XVA da si me ven spravu :worship: . za ostale pa dokaz, da se gorenci in primorce lohk tud pozim okrog vozmo! Na cesti sem pa sam ene par golih (naked) sreču in enga makaronarja na Goldwind-ki.

post-20301-1227464845_thumb.jpg

post-20301-1227464885_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti NM-Metlika srečal eno plavo varo (zdi se mi, da je imela samo en ror????), kar dokazuje da se dolenci tud vozjo :worship: ! Potem pa so me v Mačkovcih presenetili še trije na čoperjih! Za ilustracijo naj povem, da je bilo v senčnih legah na debelo slane, v avtu pa je kazalo eno do dve stopinji. Ko sem se pa vračal okoli 18 ure pa je nasproti v smeri Vinice pripeljal en dvojni žaromet SS motorja z dolgo lučjo pri -2!!!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti NM-Metlika srečal eno plavo varo (zdi se mi, da je imela samo en ror????), kar dokazuje da se dolenci tud vozjo :worship: ! Potem pa so me v Mačkovcih presenetili še trije na čoperjih! Za ilustracijo naj povem, da je bilo v senčnih legah na debelo slane, v avtu pa je kazalo eno do dve stopinji. Ko sem se pa vračal okoli 18 ure pa je nasproti v smeri Vinice pripeljal en dvojni žaromet SS motorja z dolgo lučjo pri -2!!!!!!!!! :headbang:

dolge gate pomagajo :slap:

post-19018-1227474567_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si pa bil na dolenskem bi lahko prišel na kakšen kozarček cvička. :naughty:

filipe

Se zna zgodit, da bom moral v kratkem ponovit pot v Belo krajino!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolge gate pomagajo :slap:

Matr učeri je bil pa res lep dan za eno furco sem dol z Nanosa gledu motorje k so šibal prot morju!Mi je blo pol kr mal žal ker sem jo v soboto preveč zglancal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr učeri je bil pa res lep dan za eno furco sem dol z Nanosa gledu motorje k so šibal prot morju!Mi je blo pol kr mal žal ker sem jo v soboto preveč zglancal :headbang:

Se mi zdi da sem te od odcpodi iz ceste vidu gor na vrh Nanosa, škoda da nis mal pomahu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da sem te od odcpodi iz ceste vidu gor na vrh Nanosa, škoda da nis mal pomahu :naughty:

Ja sm bil un k je mal sopihu ke po ta strmi !Je bil zihr oblak sopare nad mano :naughty: !Pa še zavist je bla tm nekje vedno k se je kakšen mem pelu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ene dva meseca bova z Majstrom zbirala predloge za spomladansko otvoritev sezone! Pol bomo pa glede na vreme določil datum in ostalo!

Razmišlava o dveh variantah za ljubitelje McAdama ali asfaltnih ovinkov, seveda s turistično ,zgodovinsko in ostalo noto, in eventuelno možnostjo prespanja (spalne vreće)?

Popravljeno . Popravil pmali
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!