Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Ko drsiš z ritjo po asfaltu, potem, ko te je konjiček prevrnu, ti takle ščitnik prav nič ne pomaga. Rit bo oguljena in ožgana :kva2:

Priporočam usnje, vseeno, tud če je kaj cenejšega od Lojzeta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodaj je slikica od Dainese 3X Knee Armor. S punco razmišljava o nakupu zadevščine. Sicer je preko mojih načel, ampak dejansko je stiska z denarjem precejšnja, zato za spodnji del kombinezona še ni soldov, in zato bi vzela ta kompletek ščitnikov za pod kavbojke. Me kar zvijat začne če pomislim, da bi se peljala samo v hlačah ... brrr. Vem da je vsak ščitnik bolje kot nič, ampak me vseeno zanima kako Dainese klasicifira ta ščitnik? Gre za smučarski ščitnik, mountain bike ščitnik ali zadovolji tudi z uporabo na motorju? Če je bil namenjen smučariji pač ne bo kos asfaltu ...

dainese3xkneeguard.jpg

Uporabljam take ščitnike pod kavbojkami, vendar si ne delam utvar, da bi mi v primeru padca obvarovali kolena, noge oz. spodnji del telesa. Služijo kvečjemu temu, da mi ne prepiha kolen tako zelo ... So pa uporabni za drsanje, rolanje, DH bicikl ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam uporabljam te ščitnike pod kevlar hlačami na ss motorju,ker za kombinezon ni se denarja.Občutek je definitivno boljši,kot biti brez.imeu sem pa priložnost ga tudi sprobati pri 4kolesniku,ko je vame priletela balanca v piščal,ščitnik je dobro ublažil zadevo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedati, da je Nena (Bella81) bila prva v Evropi na testu, ki ga je pripravila tovarna Dainese, glede usnjenih kombinezonov; pridobila je tudi certifikat za naročanje kombinezonov po meri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedati, da je Nena (Bella81) bila prva v Evropi na testu, ki ga je pripravila tovarna Dainese, glede usnjenih kombinezonov; pridobila je tudi certifikat za naročanje kombinezonov po meri.

Meni je bolj vsec ta verzija...Imam potrjeno crno na belem,da lahko stranko slecem in celo preslatam :naughty: ...(smeh),brez da mi nic ne rece...la,la,la,la,la,la,la,...

Ce bo slo tako naprej,bom sla naredit certifikat za odpret kaksen vecerni lokal,kjer bi vsem babam,ki bi delale noter skrojila lepe usnjene kombice,mmm... :kva2: pa bi vidli kako nebi jokali za recesijo....(neumesna?)..morda,vendar resnicna...

Dejte malo navijat za temperaturo zraka...meni je dolgcas....pa se auspuh je menjan na motorcku,pa se mi ne da poslusat sound sam na dvoriscu....

Ok,koncam..lepo se imejte...

Bela81

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... prva v Evropi na testu ... /quote]

Bravo ! :worship:

Ja, saj vem, da je rubrika "Naši poslušalci pardon pisalci čestitajo in pozdravljajo", ampak vseeno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bolj vsec ta verzija...Imam potrjeno crno na belem,da lahko stranko slecem in celo preslatam :naughty: ...(smeh),brez da mi nic ne rece...la,la,la,la,la,la,la,...

.....se takoj postavim v vrsto.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bolj vsec ta verzija...Imam potrjeno crno na belem,da lahko stranko slecem in celo preslatam :naughty: ...(smeh),brez da mi nic ne rece...la,la,la,la,la,la,la,...

Bela81

:yea1: :whistle: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram povedati, da je Nena (Bella81) bila prva v Evropi na testu, ki ga je pripravila tovarna Dainese, glede usnjenih kombinezonov; pridobila je tudi certifikat za naročanje kombinezonov po meri.

Nič kaj takega. Že lani sem naročil kombinezon DAINESE po meri v MB pa so me pravilno zmerili. Dobava je bila cca 45 dni. Ustreza mi v nulo. Jih priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!! Mojega kolega zanima ta Dainese trgovina v Kozini Outlet. Prosim če ima mogoče kdo kakšno kontaktno številko, saj ta ki je objavljena na internetu ki se začne z 05, na to se nihče ne javi!

Prosil bi če ima mogoče kdo kakšno mobitel številko ali kaj podobnega, Najlepša hvala!!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!! Mojega kolega zanima ta Dainese trgovina v Kozini Outlet. Prosim če ima mogoče kdo kakšno kontaktno številko, saj ta ki je objavljena na internetu ki se začne z 05, na to se nihče ne javi!

Prosil bi če ima mogoče kdo kakšno mobitel številko ali kaj podobnega, Najlepša hvala!!

LP

05 6802601 ....mislim da je edino ta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vseeno, sem potem malo pobrskal, pa je zgleda ta ki si jo navedel napačna, namesto da je na koncu 01 je 00

Hvala, je že urejeno, LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa kaj razlika v ceni če daš delat kombi po meri?

Lp

Kukr sm enkrat neki slišov je cena potem taka : redna cena + 20 %

Ne me pa držat za besedo, tako sm slišov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna je pa kaj razlika v ceni če daš delat kombi po meri?

Lp

Ojla...

zal so cene katastrofalne...+40%

Tako, da ce bi si nekdo zelel..ne vem...recimo en Steel prof.,ki po ceniku stane 1099.00eu,se pravi,da ceni dodamo se te procente ...smo na 1539.00eu..pa glede na okoliscine,po navadi se da vecji popust,ker je cena..da te na rit vrze...pa smo tam okrog...1232.00eu

Kar naj bi bilo sprejemljivo, da je za 135eu drazje od redne cene...Glede na to, da je stvar narejena samo zate,in kot ful izkuseni pravijo,...stoji kot ulito...

To cenijo le tisti,ki zal imajo problem glede postave...npr. visina 195cm pa 75kg..ali pa visina 170cm pa kaksnih 95kg...taksni pac nimajo dosti izbire,pa so veseli ze samo zaradi varjante,da se to da izvest.Pa placajo kaksen stotak ali dva vec,pa se glih tako peljejo, kot ostali.

Glede na komentarje,pa takole...tale tecaj pa licenca je bila ideja tovarne,ker se je ze velikokrat zgodilo,da so kombinezone dobili tudi po 2x povrnjene,ker niso bili 'kot uliti'.

Eden od problemov je bil v cakalni dobi,ki je od 30-60dni,tako,da morda v teh dneh se kaksen nehote zredi za kaksnih 5kg,kar ne menja konf.stevilke,je pa 'ta stara' mera definitivno tesna.To je pac eden od razlogov,poleg tega,da se je trgovcem zgodilo,da zgresijo,ali pa preveckrat klicejo v tovarno zaradi detajlov...

Tako,da so te tezave in dolocene detajle resili z dvo-dnevnim tecajem.Definitivno pa ni nic kaj posebnega,ker niti prej nisem nikdar imela reklamacij.Tako,da sam en papir vec in to je to

Lep pozdrav vsem,

Bela81

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr sm enkrat neki slišov je cena potem taka : redna cena + 20 %

Ne me pa držat za besedo, tako sm slišov.

Za teh +20% je pa takole...ce se morda zgodi varjanta,da je stranka perfekni dec in ima postavo zgornji  del st.54 in spodnji 52,pol pa se tale menjava stevilk doplaca z +20% od cene iz cenika..pol pa odvisno kaksen model je in na to se pol doloci popust.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za leto 2009 je Dainese na sejmu pokazal kombinezone, ki ne bodo nikdar videli proizvodnje. To je naprimer doletelo kombinezon Domina (ženski).

Tudi na internetni strani je tovarna še v letu 2008 (za razliko od prejšnjih let, ko so že konec novembra šli na novo kolekcijo).

Očitno je najboljši recept pri vseh govorica o recesiji ta, da se tovarna zaziblje v neaktivnost; po recepti: če nič novega ne ponujamo, ne riskiramo, da bi stranke spraševale po naših izdelkih. Uspeh zagotovljen.

V letu 2009 tako tovarna sploh nima omembe vrednega novega kombinezona; vse je iz leta 2008 s po eno novo barvno varianto pri dveh modelih (laguna seca in Steel divisibile-deljen).

Mission je prodajno zanemalrljiv; Stripes je nek cenen grd kombinezon.

Ostane samo Gran Premio, ki je nek retro model kot bivši Jack kombinezon (zadnji je bil malo časa v prodaji, trgovcem je ostajal, v outletih ga sam Dainese po enem bogem letu prodaja zelo poceni, da bi se znebil kupa zaloge).

Spodnje objave imajo dodatke kolekciji leta 2008 (brez Stripes, ki je nagnusen).

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za leto 2009 je Dainese na sejmu pokazal kombinezone, ki ne bodo nikdar videli proizvodnje. To je naprimer doletelo kombinezon Domina (ženski).

Tudi na internetni strani je tovarna še v letu 2008 (za razliko od prejšnjih let, ko so že konec novembra šli na novo kolekcijo).

Očitno je najboljši recept pri vseh govorica o recesiji ta, da se tovarna zaziblje v neaktivnost; po recepti: če nič novega ne ponujamo, ne riskiramo, da bi stranke spraševale po naših izdelkih. Uspeh zagotovljen.

V letu 2009 tako tovarna sploh nima omembe vrednega novega kombinezona; vse je iz leta 2008 s po eno novo barvno varianto pri dveh modelih (laguna seca in Steel divisibile-deljen).

Mission je prodajno zanemalrljiv; Stripes je nek cenen grd kombinezon.

Ostane samo Gran Premio, ki je nek retro model kot bivši Jack kombinezon (zadnji je bil malo časa v prodaji, trgovcem je ostajal, v outletih ga sam Dainese po enem bogem letu prodaja zelo poceni, da bi se znebil kupa zaloge).

Spodnje objave imajo dodatke kolekciji leta 2008 (brez Stripes, ki je nagnusen).

Antares

Stripes je prav lep in ugoden. Različni okusi žal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!