Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

OK hvala za odgovore bella ;)

*Je še kje za videti 09 collection?

Ni za kaj, ce le lahko...z veseljem...

Kako sem jz srecna da imamo Antaresa... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en moški kombinezon:

Tatto.

Inspiracijo naj bi pobrali pri Maorih in samurajih.

Kok je pa tole lepo :yes: :wub: ...čist slinasta...(pa sm misla d lepšga kt je moj že ne morjo nardit :whistle: )....sm kaj k babe zmer takratko potegnemo, tistole belo k nj bi bil ženski kombinezon je čist mim :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimi ti je? - Jaz bi jo z veseljem rad srečal :naughty:

V vsebino omenjenga usnja se nism nit spuščala, k jz če kupujem kupujem praznga :whistle: ....sm pa dons zvedla, d ma uno bitje not kačje oči :krneki: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sm pa dons zvedla, d ma uno bitje not kačje oči :krneki: :naughty:

Hola,

ja, menda te čist hipnotizirajo, sploh ne moreš umaknit pogleda :whistle: no jst nič ne verjamem dokler jih ne vidim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok je pa tole lepo :yes: :wub: ...čist slinasta...(pa sm misla d lepšga kt je moj že ne morjo nardit :whistle: )....sm kaj k babe zmer takratko potegnemo, tistole belo k nj bi bil ženski kombinezon je čist mim :slap:

To maš pa čist prav, žal, :angry:. Sicer pa..je tudi tvoj zelo leeep .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kombinacija belo črna je čist lepa,...samo kaj ko je bela barva prehitro umazana,...pa tud očistiš jo težko,tko,da se moraš kar sprijazniti,da je bela,potem umazano bela :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo tu ve kdo popravlja oz.zamenjuje uničene zadrge izven garancije na Dainesejevih cordura-goretex jaknah?

Ej,že druga zadrga,pa na isti način strgana,,,spodaj,ko se spojijo in kjer pride zadrga prešana v neko plastiko..prva na usnjeni...zamenjal mi jo je Borko....zdaj še na goretex...pa mi še zdaleč ni jakna ozka ali tesna.Poleg tega pa niti profi šivilja noče tikat,ker so lepljeni šivi...a kdo sploh to popravlja? Jakna je že skoraj 1 mesec na popravilu,pa niso naredili nič.Hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo tu ve kdo popravlja oz.zamenjuje uničene zadrge izven garancije na Dainesejevih cordura-goretex jaknah?

Ej,že druga zadrga,pa na isti način strgana,,,spodaj,ko se spojijo in kjer pride zadrga prešana v neko plastiko..prva na usnjeni...zamenjal mi jo je Borko....zdaj še na goretex...pa mi še zdaleč ni jakna ozka ali tesna.Poleg tega pa niti profi šivilja noče tikat,ker so lepljeni šivi...a kdo sploh to popravlja? Jakna je že skoraj 1 mesec na popravilu,pa niso naredili nič.Hvala za pomoč.

Če imaš račun pa vseeno probi pri Dainese. Sm slišal, da vseeno popravijo. Nes tja kjer si jo kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo tu ve kdo popravlja oz.zamenjuje uničene zadrge izven garancije na Dainesejevih cordura-goretex jaknah?

Ej,že druga zadrga,pa na isti način strgana,,,spodaj,ko se spojijo in kjer pride zadrga prešana v neko plastiko..prva na usnjeni...zamenjal mi jo je Borko....zdaj še na goretex...pa mi še zdaleč ni jakna ozka ali tesna.Poleg tega pa niti profi šivilja noče tikat,ker so lepljeni šivi...a kdo sploh to popravlja? Jakna je že skoraj 1 mesec na popravilu,pa niso naredili nič.Hvala za pomoč.

zakaj kupuješ smeti od daineseja???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj kupuješ smeti od daineseja???

sej jakna ok,ma nad zadrgami pravo razočaranje...na prejšnji kombinezon mi je potem Borko prišil novo zadrgo...sam videt moraš kakšna razlika(mi je dal še tastaro zraven),on pravi,da šiva na svoje kombinezone najmočnejše zadrge,ki se dobijo na tržišču, na Dainese šivajo pa Made in China.....

Popravljeno . Popravil roadbuster
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej jakna ok,ma nad zadrgami pravo razočaranje...na prejšnji kombinezon mi je potem Borko prišil novo zadrgo...sam videt moraš kakšna razlika(mi je dal še tastaro zraven),on pravi,da šiva na svoje kombinezone najmočnejše zadrge,ki se dobijo na tržišču, na Dainese šivajo pa Made in China.....

Sej v tem je problem,vse kr izvira od tarmenih je fuk :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dainese je bil zakon kaj pa je sedaj pa ne vem moja jakna je stara skor 10let in zadrga je ku šus

sicer zgleda že kr sterana in mam namen nabavit novo

vendar ko sem zadnjič nekaj probavala sem bila full razočarana nad zadrgami,jih je pol manj skup kot na moji stari jakni

na novih se mi zdijo full švoh im sem sedaj kr v delemi oz nisem več tako odločena za dainese kot sem bila :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No voprašanje za naša eksperta Bello in Antaresa :)

Danes sem imel zjutraj lepo prezeble konice prstov, tako da je skrajni čas da kupim kaj bolj toplega za roke.

Potrebujem nekaj kar drži nekje od nule do cca 15 stopinj + veter, meglo (da ne premoči) seveda, motor je pa superšportak, tako da bi rad imel dober feeling in oprijem (da ni preveč "špeha" vmes)

Tako da me zanima sledeče.

Kaj je boljše D-Dry anli Goretex? (+ in - obeh zadev)

Kaj je razlika med Dexfil® thermal padding in Microloft® thermal padding

Katere bi se najbolj obnesle glede na vse navedeno

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=1815528

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=1815498

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?ca...rticolo=1815495

-Katere druge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!