Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

Ta je pa dobra :OK: , to mi pa ni padlo na pamet hehe. Dj raj ti zamenji, bodo nekateri fejst veseli :evilgrin: . Morva bit na vezi da neb ena drugo prehitele :lol1:

Najbl bom pa jz vesela, hehe :evilgrin: ....ma to itak, k d ti zamenaš, za to kar mislš :naughty: , pa jz zamenam za tist kar mislm :whistle: , se bomo spet križale :grim

Če mislite tolk menjat, je že boljš, da se zmente, pa vsak let naredite switch med seboj. Bo cenej :P .

Ja ni slaba ideja, sm kaj k jz rabljenih motorjev ne vozm spljoh :grrr (že novi znajo bit rahlo škart roba :whistle: ). Drgač pa se lohk prdružš temu switch-u, tko d lohk z Laro kr začneta mal kšeftat za čelado :whistle: .

D ne bo čist :topic: , a je kdo sprobal že prat uno mrežasto podlogo v Dainese enodelcu.....ker me zanima kaj se zgodi s tistimi gobastimi zadevami, k mi zgledajo pršite gor. K konc sezone, če ne že prej bom mogla mal oprat zadevo, d nau smrdel k mrhovina :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele jumbo plakate sem u nedeljo na furci po Primorski regiji videl tudi jest. Ko pa sem tankal na Kozini, sem opazil trgovino ki stoji točno ob OMV črpalki ( velika črna stavba z rdečim napisom Dainese) Valjda da sem šel mal povohljat,velikost trgovine cca 100-150m, pa že kr nekaj robe je notr. Piše da je še zaprto.

Upam da bodo cene&odnos do strank povzeli iz Sistiane.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem tudi povohljal okoli te nove trgovine, ko smo se včeraj vračali iz ilirske bistrice. tako kot je BIZIXXX rekel, se trgovina nahaja točno poleg/za OMV črpalko, je kr velika zadeva, notri imajo obešenih že kr dost kombinezonov in jaken vendar žal trgovina še ne obratuje. me prav zanima kakšne bodo cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva se dons s Suzukijem žrtvovala in šla umazat bleščeče čiste motorje po dežju do Kozine :slap: , d sva zvedla d z mal sreče zna bit trgovina odprta jutr popoldne, čist zihr in bl realno pa v sredo. Bo pa zadevščina outlet....se prav d je to roba, ki ostane in je ne morjo prodat razn po nižjih cenah oz. drugač povedano morš met srečo, d trofiš glih tist kar si si zamislil v svoji cifri. Robe je blo vidt pa kr precej :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo pa zadevščina outlet....se prav d je to roba, ki ostane in je ne morjo prodat razn po nižjih cenah oz. drugač povedano morš met srečo, d trofiš glih tist kar si si zamislil v svoji cifri. Robe je blo vidt pa kr precej :naughty: .

Itak. Kdo bi pa šel kupovat po cenah, ki jih ima AC?

No, jest sem naredu nakup pri njih, zato ker je kombijev vsepovsod zmanjkalo, sezona je bla pa odprta  :whistle:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak. Kdo bi pa šel kupovat po cenah, ki jih ima AC?

No, jest sem naredu nakup pri njih, zato ker je kombijev vsepovsod zmanjkalo, sezona je bla pa odprta :whistle:

Jaz sem kupil pri AC MB najceneje, kot kjerkoli po celem netu. Pozimi so radodarni s popusti :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem šel en krog do kozine in trgovina je še vedno bla zaprta....sm pa vidu notr enga tipa k je filal police...ma nevem zgleda, da bo kmalu, ker je že kr dosti založeno!

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tulk jumbo plakatov ko majo dol proti primorski pa okol postojne bi lahka bla zadeva kr nekak vredna ogleda.

hehe tud popović ma jumbote, pa ga zato ni za volit. . . .ju3 grem pogledat to čudo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sm si to čudo ogledal danes....je kr veliko in tudi kar dosti robe je notr...veliko izbire...sam pa morš imet srečo da trefneš tvojo številko....jst smo jo :naughty: ...no no se splača it pogledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tulk jumbo plakatov ko majo dol proti primorski pa okol postojne bi lahka bla zadeva kr nekak vredna ogleda.

Pa na bledu tud :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa sm si to čudo ogledal danes....je kr veliko in tudi kar dosti robe je notr...veliko izbire...sam pa morš imet srečo da trefneš tvojo številko....jst smo jo :naughty: ...no no se splača it pogledat!

si mogoče pogledal urnik?, bi se jez kr zdej odkotalil ke dol. . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpatična trgovina in soliden nabor artiklov. Težava je le v številkah ki so na voljo,

primanjkuje predvsem najpogostejših številk (moške 52,54,56). Prednost imajo XX..L in XX..S, podobno je z ženskimi oblačili.

Vseeno dobil jakno po ceni ki je enaka cenam v spletnih trgovinah. (konkretno 350 eur za jakno flanker pelle). Prodajalci zelo prijazni, vsekakor vredno ogleda. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sm zvedu, da danes odpirajo vrata!

Sedaj, ko je zadevščina očitno ODPRTA bi bilo fino, če bi nekdo mogoče napisal, kakšen je urnih odprtja trgovine, ker dvomim da je non-stop od 0-24.00.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj, ko je zadevščina očitno ODPRTA bi bilo fino, če bi nekdo mogoče napisal, kakšen je urnih odprtja trgovine, ker dvomim da je non-stop od 0-24.00.

Hvala.

Urnik ter kontaktni podatki trgovine Dainese Kozina :

dainese.kozina@eurosport-trade.si

tel: 05 - 689 26 01

Obratovalni cas je: Pon. – Sob. 10h – 19h

Ned. 9h – 13h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urnik ter kontaktni podatki trgovine Dainese Kozina :

dainese.kozina@eurosport-trade.si

tel: 05 - 689 26 01

Obratovalni cas je: Pon. – Sob. 10h – 19h

Ned. 9h – 13h

spletne trgovine nimajo ali?

ve kdo kje bi lahko dobil Steel model v velikosti 50? Na autocommercu majo samo vlke stevilke se, ker je 20% popust

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spletne trgovine nimajo ali?

ve kdo kje bi lahko dobil Steel model v velikosti 50? Na autocommercu majo samo vlke stevilke se, ker je 20% popust

V Kozini imajo modele, ki so šli iz proizvodnje (stare modele), ker so outlet. Kar pomeni, da moraš imeti poleg tega srečo, da je stari model v barvi,ki ti je všeč in v tvoji številki.

Model Steel je popolnoma NOV model; tvojo številko imajo v Sesljanu (Sistiana), in to z močnimim popustom. V Sistiani namreč držijo samo tekoče kolekcije in nič od tega, kar je šlo ven iz kataloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Kozini imajo modele, ki so šli iz proizvodnje (stare modele), ker so outlet. Kar pomeni, da moraš imeti poleg tega srečo, da je stari model v barvi,ki ti je všeč in v tvoji številki.

Model Steel je popolnoma NOV model; tvojo številko imajo v Sesljanu (Sistiana), in to z močnimim popustom. V Sistiani namreč držijo samo tekoče kolekcije in nič od tega, kar je šlo ven iz kataloga.

kje pa je ta Sesljan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje pa je ta Sesljan?

Štacuni se reče (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com).

Če greš po avtocesti čez mejni prehod Fernetiči zaviješ desno v smer Venezia, potem pa pičiš še ene 10 km (približno) po avtocesti in zaviješ iz avtoceste na izvozu Sistiana. Na koncu mesteca zagledaš štacuno na levi strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!