Skoči na vsebino

Dainese


devilish

Priporočene objave

mogoče kdo kaj ve za koliko bi se dobilo zenski kombinezon dainese na sejmu v nemčiji (imot)

če mene vprašaš, ne bo nič kaj dosti ceneje. Lansko leto so imeli kar dobro navite cene, tako za kombije, škornje, kot čelade. Tko da...ne vem, mogoče se motim, ampak moje mnenje je, da se gor ne splača hodit kupovat.

Na ebayu sta se med vikendom prodajala ženski in moški kombi dainese. ženski se je prodal za 108 € :blink: , praktično nov, kupjen lani in zelo malo vožen, za moškega ne vem.

Mihec..če mi poveš kok je punca velika in katero številko nosi, poznam nekoga, ki prodaja opremo dainese in škornje diadora - al kaj so že :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ne bi raje druge izbral. Računaj si pot v ITA pa ne vem če se splača.

Hja, to vem, da se sploh ne splaca, ampak prijetno zdruzim s koristnim, tako da drago peljem na izlet, pa se jakno dobim! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, to vem, da se sploh ne splaca, ampak prijetno zdruzim s koristnim, tako da drago peljem na izlet, pa se jakno dobim! :whistle:

Lep izlet želim. Pa da ne boš preveč zapravil za drago. Raje daj več za jakno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep izlet želim. Pa da ne boš preveč zapravil za drago. Raje daj več za jakno.

Hej! Izlet uspel!! Jakno ki sem iskal sem dobil, in to toliko ceneje kot bi jo dobil pri nas, da sem imel pot tja pa nazaj povrnjeno!!! (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com), še me bo videla, ker sem bil z vsem, tako ponudbo, kot postrežbo več kot zadovoljen!! :worship: Pa še izlet je uspel!

PS

Brez GPS-a, bi verjetno še zdaj iskal to trgovino!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hm jaz pa gledam jakno NEWSAN, vendar sem tukaj v dilemi glede velikosti 52 ali 54 - obe sta mi nekako prav.

Zdej pa ne vem - imel sem na sebi sicer precej tanek puli + dal sem spodaj eno dainese želvo, ki pa sploh ni bila motoristična in mi je 52 bil zelo tesen, sploh čez prsni koš, 54 je bil bolj komot, še vedno dokaj oprijet vendar mi je prodajalec nekaj govoril da se mi premikajo komolčniki v njem. Probal sem se še vsesti na motor z obemi in pa iskren ne vem koliko naj me "tišči" oz usnje se itak še malo raztegne potem ali ne?

-Na jetra mi gre da "slavni" dainese na svoji spletni ne premore nobene kurčeve tabelice z merami (pas,prsni koš, ramena) da bi se potem lažje odločil človek

-Kaj praviš Antares; kero velikost naj naročim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, če greva lepo po vrsti:

- prvo probaš jakno

- potem probaš jakno kateri si odstranil notranjo "termo" podlog

Nato se moraš odločit, ali boš jakno spenjal s hlačami ali ne (se pravi da jo nosiš samostojno): če jo spajaš z usnjenimi hlačami, potem bodo težave zaradi želve in podobnih zadev; jakna pa ima na hrbtu žep, kamor se da vstavit Dainese protektor (cca 45€) ...

Ko sva mi2 nabavljala, sva po nasvetu prodajalke pač probala čim več variant (prva in druga alinea) in potem še brez/ali z podlogo in z želvo, pa z original protektorjem v jakni, pa vse skupaj z/brez podloge v jakni in na koncu še upoštevaj, da se po parih nošenjih jakna malo "preoblikuje" po postavi in "uleže" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, kmalu bo poletje,pa bom rabla pomoc v sluzbi...vidim da kar obvladate...pridni,vse moje pohvale!!!! :winkiss:

za testerat opremo sm vedno na voljo hehe :whistle:

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smesno se mi zdi, ...

Pa ob priliki,me pridite kaj obiskat z konjicki,da vidim kako vam kaj stoji oprema....

Zakaj je smešno ?!?

Aja, bomo predebatirali ob priliki, ko se oglasiva ...

:yea1:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina fora je da NEWSAN nima ne termo snemljive podlage (neke nove "mehurčke" ima) in žepa za protektor na hrbtu

To niso navadni mehurčki ampak se zaradi njih ustvarja prijetna mikroklima (3D BUBBLE) v jakni. To pomeni, da ti ni vroče ali, da te ne zebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina fora je da NEWSAN nima ne termo snemljive podlage (neke nove "mehurčke" ima) in žepa za protektor na hrbtu

Malo si se ustel.Ker New san IMA zep za protector G2,pa pozitiva te podloge "mehurcki" je ta,da nimas skrbi,kako ti bo poleti oprijeta jakna,ko se malo obdela,popusti-ko bos snel termo podlogo.Funkcija ni glih enaka-toplo,mrzlo ampak je definitivno dobra za poleti.

Po zimi,pa itak usnje ni bilo nikdar za pohvalit-malcek je potrebno stisnit zobke,ce spodaj ne obleces ustrezno podobleko,katere jih sestavlja micro-pile,licra-pile,windtoper-pile,in podobne...

Lp :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žIVJO - Hvala za odgovor; točno to mi je povedal trgovec ja; da zadeva deluje kot pasivna klima, pa da jakna ne opleta temveč se drži telesa.

Za protektor pa nisem vedel; no itak sem kupil želvo tko da ne bom potreboval.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žIVJO - Hvala za odgovor; točno to mi je povedal trgovec ja; da zadeva deluje kot pasivna klima, pa da jakna ne opleta temveč se drži telesa.

Za protektor pa nisem vedel; no itak sem kupil želvo tko da ne bom potreboval.

LP

Zelvica je pa definitivno pametnejsa zadeva.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem gledal v Radomljah model T Fluid znižanega iz 1.140 na 700 (popust 40%), to je za 200 euro dražje od cene na tem linku :headbang: Bom še malo premislil.

http://www.1000ps.de/produkt-12960-Dainese...warz_chrom_blau

Pozdravljeni!

Sem danes probaval kombinezon Dainese T Fluid - lahko rečem da je eden prvih kombinezonov ki mi je prav v celoti. Zanima me predvsem to kateri model kolekcije 2008 naj bi ga nadomestil - ker bi prav tak kroj rabil kot je.Gre se predvsem zato ker trenutno nimam denarja in me zanima kaj naj bi gledal če tega slučajno ne bo več. Zanima me tudi če ima kdo kakšno informacijo kje poceni dobiti tak kombinezon.

Hvala LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogledam na Dainese.com letošnjo kolekcijo in ga ni; pogledam še našega zastopnika v Ljubljani - tudi on ga nima v ponudbi za letošnje leto; to kar je na 1000ps.de in če slediš prodajalcu Mlol.de - tudi on ga nima več v ponudbi: po vsem tem bi jaz sklepal, da gre že za kar precej "star" model in ne vem če je sploh še vreden 700€ (moje osebno mnenje). Več pa bi ti znala povedat okoli tega kombinezona tudi Bela81 (napiši ji PM in boš izvedel) ....

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon je, če se ne motim iz kolekcije stare približno 6-7let. Verjetno se še kdo spomni modela T-age, ki spada

v isto kolekcijo

se popravljam kombinezon je letnik 05' :whistle:

Popravljeno . Popravil P182
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kombinezon je, če se ne motim iz kolekcije stare približno 6-7let. Verjetno se še kdo spomni modela T-age, ki spada

v isto kolekcijo

se popravljam kombinezon je letnik 05' :whistle:

Potem je kombinezon drag...cca 660€ ima ceno... Mogoče kakšen isti kroj iz zdajšne kolekcije.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

upam da sem izbral primerno temo...

Torej, opazil sem, da se v nekatere nove jakne ne samo dainese vključuje elment: Aerodynamic spoiler oz moto gp grba(je to to?)

Zanima me če to kaj moti želvo ki jo oblečeš spodaj in predvsem če to moti sopotnico? Tega se pa vrjetno ne da vzeti vn?

Lp Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

upam da sem izbral primerno temo...

Torej, opazil sem, da se v nekatere nove jakne ne samo dainese vključuje elment: Aerodynamic spoiler oz moto gp grba(je to to?)

Zanima me če to kaj moti želvo ki jo oblečeš spodaj in predvsem če to moti sopotnico? Tega se pa vrjetno ne da vzeti vn?

Lp Matic

Želve spodaj nič ne moti. Glede sopotnice pa je odvisno od motorja, na kakšnem cestaku bi jo znalo motit. Pa še moje mnenje: za vožnjo s sopotnico ne potrebuješ nobene grbe, kvečjemu je prej neumno kot koristno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zasledil sem da vas veliko hvali trgovino v sistiani pa me zanima kako se rece tej trgovini in ce ima mogoce kdo kak kontakt od trgovine.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!