Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

lepa res, lepa je tale oranžna....letnik je itak ta najboljši hehe, barva pa je druga najboljša :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah koci saj bi jo imel zeleno pa je tako tezko dobiti ustrezen zelen dvodelni kombinezon zraven pa čelado, kaj šele čevlje. Črne stvari pa dobiš povsod od glave do pete. Saj črna paše povsod je pa hudo videt, če si v kompletu. Je pa res da je zelena zaščitni znak kawe oz sploh ninje, sam mi je bolj všeč lanska barva ki je nakako kovinsko zelena. Hja bomo vidli kako bo.

Pa zanima me še to ker bodo na voljo 2 različice pa sem bolj bos v sami tehniki agregatov. Piše tole pa me zanima kaj je bolje in kaj je prednost enega pred drugim oz z uplinjači ali z neposrednim vbrizgavanjem goriva. Prva razvije 23,5 kW ali 32 konjskih moči pri 11.000 vrtljajih, druga pa 22,2 kW ali 30 konjev pri 10.500 vrtljajih. Navora je 21,7 oziroma 21 Nm pri 10.000 oziroma 8.500 vrtljajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no no no khm khm khm :D .... kuščarji ne bit preveč pametni, oz bolje rečeno solatarji ker vas je resnično ko solate....vsi vemo da lahko vsak ima zeleno ninjo, ker so praktično vsepovsod, ne more pa met vsak črne ali še bolje- PLAVEEE!!! :D....ker po mariboru se točno ve ko ljudje vidijo zeleno ninjo, pač rečejo zdolgočaseno: "jah, en solatar več"....ko pa vidijo plavo ninjo, pa vsi v en glas evforično zakličejo: "LJUDJE, POGLEJTE, SAJ TO JE NEJKOOOOO!!!" :lol1: :lol1:

sam škoda k od daleč vidijo modro ninjo in rečejo: eh spet še ena honda, če pa je zelena se pa že od daleč ve da je to ninja :OK:

hornet: sej črna prov lop paše zravn zelene, tudi jaz imam zelen motor pa komplet črno opremo, zdaj sem kupil tudi mat črno čelado, sploh pa motor ni cel zelen ampak ima črne feltne, sedež, ogledala, okvir, stopalke,........ tako da glede barvne kombinacije sploh ni problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr veš, da ninja mora bit zelena, in če ni zelena, sploh ni ninja :grim

s tem pa se absolutno NE strinjam. ni je čez modro in pa črno.

če bi kdaj kupovala ninjo... obvezno modra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s tem pa se absolutno NE strinjam. ni je čez modro in pa črno.

če bi kdaj kupovala ninjo... obvezno modra :worship:

srebrna al pa črna :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vzami an fergije čese ti bo kdaj ki slučajno zaluštalo pokat. pa še večja moč je. čeprav težko opazna

Bl je zanimivo kako je s krivuljo moči&navora. Recimo, če sam podatke vidiš, je razvidno da ma pr ajnšpricu moč in navor pri mal nižjih obratih, mogoče je celotna krivulja pri nizkih obratih boljša? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko ga gledam bolj si ga želim, sam april je še tko daleč joj joj... vse bi dal da bi na trg prišel decembra al pa vsaj marca joj :yawn: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj ko ga gledam bolj si ga želim, sam april je še tko daleč joj joj... vse bi dal da bi na trg prišel decembra al pa vsaj marca joj :yawn: :(

tej pa dej, ker na trgu je že, v SLO se ga bo dalo dobit kmalu, do marca pomoje že! ... DKS... poklič Šparla (direktor DKS) pa se pozanimi ;)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurba si ti neumen ! Motor je še v proizvodni, na Evropski trg pa pride šele v Aprilu joj ej !!!! Če bi bil na trgu bi ga že kupu včeraj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kurba si ti neumen ! Motor je še v proizvodni, na Evropski trg pa pride šele v Aprilu joj ej !!!! Če bi bil na trgu bi ga že kupu včeraj!

mavo se zadrži, pa ahti ka govoris!

tej pa ne sprašuj tu kda pride na trg, če pa veš da pride Aprila, a pol sm pa js neumn?!?! :slap:

Pokliči na DKS pa se pozanimi ne pa da tule bluziš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro zgleda od daleč, dokler ni nekdo na njem :BUA:

poglejte si tole sliko: http://www.kawasaki.com/Products/Detail.aspx?id=263

tole mi je najbolj gnila drža na motorju, ko bi nakedu nabil eno kilometrsko masko spredej

čis isti šmorn, kokr je bla tastara oz. zzr, samo malo prenovljen

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidm obstaja tudi ninja 500R ki bi bila boljša pa je verjetno pri nas kmalu še ne bomo videli bo pa za nabiranje prvih km in učenje prestavljanja ter drugih stvari ki so potrebne za obvladovanje močnejših motociklov 250 čisto uredu. Za barvo se bom pa odloču ko jih vidim v živo ker bom imel kombinezon najverjetneje črn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidm obstaja tudi ninja 500R ki bi bila boljša pa je verjetno pri nas kmalu še ne bomo videli bo pa za nabiranje prvih km in učenje prestavljanja ter drugih stvari ki so potrebne za obvladovanje močnejših motociklov 250 čisto uredu. Za barvo se bom pa odloču ko jih vidim v živo ker bom imel kombinezon najverjetneje črn.

a to misls prou ninja ? taka k 250ka ?

a misls GPZ500

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da je zamenjal ninjo 500 za zxr 400:///// tale masinca ze kar leti, vendar ce bom imel se priloznost peljati z ninjo 250 me pa res zanima koliko moci lahko pokaze. Ce pokaze vsaj pol toliko kot kawa kr1s potem je ta motor pravi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to misls prou ninja ? taka k 250ka ?

a misls GPZ500

če gledaš to stran obstaja sam zgleda kot izpred 10 let

sicer drža,gume grozn zgleda se vid da japonci neznajo nardit uporabnega cestaka do 250ccm

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer drža,gume grozn zgleda se vid da japonci neznajo nardit uporabnega cestaka do 250ccm

pač ni supersport.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak so nori!! motor od kle5 daj v neki retardet kao super sport varianto pol pa se sprasujejo zakaj se ne prodaja. kdo bo te kupo nijo 500. pa daj lepo vas prosim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kak so nori!! motor od kle5 daj v neki retardet kao super sport varianto pol pa se sprasujejo zakaj se ne prodaja. kdo bo te kupo nijo 500. pa daj lepo vas prosim

ninjo 500 bo kupu točno tist k ga vidš na sliki od 250 in to so ženske... oz nekdo k išče izkušnje...

moja mt je mela zzr 250 pa je biu motor k ulit zanjo, pol je mela pa fazerja ji pa ni biu ql..

tko da mogoče bo pa al ninja 250 al pa 500 zanjo ql?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!