Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

meni analogni števec za hitrost na splošno ni grd, mi je fajn :) ampak tale števec pa res ni posrečen...

Ni sam ta števc cela amrmaturka je grda(usi števci) :grim

Popravljeno . Popravil _Misko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni analogni števec za hitrost na splošno ni grd, mi je fajn :) ampak tale števec pa res ni posrečen...

jaz bi tui po eni strani mel raje analognega na moji ninji...da bi se vidlo ko bi hitrost šla z obrati vred gor hehe, zdaj pa mi tiste številke skačejo:0, 36, 110, 176, 215, 240.....heheheh...samo jebiga, zgleda pa lepše če je vse digitalno :D

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tui po eni strani mel raje analognega na moji ninji...da bi se vidlo ko bi hitrost šla z obrati vred gor hehe, zdaj pa mi tiste številke skačejo:0, 36, 110, 176, 215, 240.....heheheh...samo jebiga, zgleda pa lepše če je vse digitalno :D

To je to, zto mam rad analogne, da kazalc lpo potuje gor, ne pa pr digitalnih ko kr neka skačejo številke

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi tui po eni strani mel raje analognega na moji ninji...da bi se vidlo ko bi hitrost šla z obrati vred gor hehe, zdaj pa mi tiste številke skačejo:0, 36, 110, 176, 215, 240.....heheheh...samo jebiga, zgleda pa lepše če je vse digitalno :D

jebeš števc, vse kar rabiš je analogen obratomer z belim poljem in rdečim cagrom, pa eno majhno lučko za prazn kestl zravn :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebeš števc, vse kar rabiš je analogen obratomer z belim poljem in rdečim cagrom, pa eno majhno lučko za prazn kestl zravn :grim

ej samo to pa je res edina pomanjklivost ki sn jo najdo na ninji...da ne kaže kolk mam pofukanega benza, ampak mi tista jebena lučka začne samo goret, pomožnosti da sn v kaki vukojebini 30 km od pumpe(tak ko sma enkrat z čamacom v onih selih okol lenarta bla) , pol pa se lahko na 5 tisoč obratih furam hehe...kaj ma 05 kaj drugače, ker ko sn se jaz vozo z 05 nisn kaj druga opazo oz. nisn bil pozorn, mensezdi da ko je bil prazn kesl je na displeju FUEL utripalo...al se motim??

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo to pa je res edina pomanjklivost ki sn jo najdo na ninji...da ne kaže kolk mam pofukanega benza, ampak mi tista jebena lučka začne samo goret, pomožnosti da sn v kaki vukojebini 30 km od pumpe(tak ko sma enkrat z čamacom v onih selih okol lenarta bla) , pol pa se lahko na 5 tisoč obratih furam hehe...kaj ma 05 kaj drugače, ker ko sn se jaz vozo z 05 nisn kaj druga opazo oz. nisn bil pozorn, mensezdi da ko je bil prazn kesl je na displeju FUEL utripalo...al se motim??

tojepa čudn

zakaj pa piše u manualu

citiram": merilec količine goriva je sestavljen iz segmentov, kateri se prikažejo na ekranu desno. v kolikor je rezervar poln se prikažejo vsi segmenti. z padanjem nivoja goriva v rezervarju izginjajo segmenti. ko je prikazan zadnji segment pomeni da je v posodi še 5l...

WTF JST TEGA TUD NISM NA NINJI OPAZU... kaj pol to pomen kar piše u manualu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nism biu pozorn tud nikol nism meu več kot recmo ene 5L notr...

pa tud pr grčarju vem da je meu Z ene take segmente ki so izginjali z porabo... zdej pa ne vem ... wtf pol piše u manualih :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nism biu pozorn tud nikol nism meu več kot recmo ene 5L notr...

pa tud pr grčarju vem da je meu Z ene take segmente ki so izginjali z porabo... zdej pa ne vem ... wtf pol piše u manualih :alien1:

grčar je res meu ja..pa matex tud vem da ma...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej samo to pa je res edina pomanjklivost ki sn jo najdo na ninji...da ne kaže kolk mam pofukanega benza, ampak mi tista jebena lučka začne samo goret, pomožnosti da sn v kaki vukojebini 30 km od pumpe(tak ko sma enkrat z čamacom v onih selih okol lenarta bla) , pol pa se lahko na 5 tisoč obratih furam hehe...kaj ma 05 kaj drugače, ker ko sn se jaz vozo z 05 nisn kaj druga opazo oz. nisn bil pozorn, mensezdi da ko je bil prazn kesl je na displeju FUEL utripalo...al se motim??

ja fuel utripa ja, tak da tut kurčeve ure ne morm pogledat, pa živcira me čist to, ko d bo lih kar crknu motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar je res meu ja..pa matex tud vem da ma...

to izgleda sam mi še nismo pogruntal... no ja nism jst niti pozornosti na to vrgu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nism biu pozorn tud nikol nism meu več kot recmo ene 5L notr...

pa tud pr grčarju vem da je meu Z ene take segmente ki so izginjali z porabo... zdej pa ne vem ... wtf pol piše u manualih :alien1:

A je možno da iz digitalnega obratomerja iz kkšno tipko spremeniš v porabo goriva...pa da ti tm pol kaže kok benza je še :unsure:

drugač tud pr men nč ne kaže za benz...sam na konc začne lučka utripat :slap:

Popravljeno . Popravil _N3jC_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tojepa čudn

zakaj pa piše u manualu

citiram": merilec količine goriva je sestavljen iz segmentov, kateri se prikažejo na ekranu desno. v kolikor je rezervar poln se prikažejo vsi segmenti. z padanjem nivoja goriva v rezervarju izginjajo segmenti. ko je prikazan zadnji segment pomeni da je v posodi še 5l...

WTF JST TEGA TUD NISM NA NINJI OPAZU... kaj pol to pomen kar piše u manualu :huh:

hmmm čudnoo...al pa maš ti nek čudn ne glih za to ninjo manual

ja fuel utripa ja, tak da tut kurčeve ure ne morm pogledat, pa živcira me čist to, ko d bo lih kar crknu motor

aja, no pri 04 nič ne utripa, samo pač tista lučka začne goret, to je pa tut vse...res bad da ne kaže postopoma kolk bencina še maš...

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je možno da iz digitalnega obratomerja iz kkšno tipko spremeniš v porabo goriva...pa da ti tm pol kaže kok benza je še :unsure:

drugač tud pr men nč ne kaže za benz...sam na konc začne lučka utripat :slap:

sej pravm sigurno more bit :)

sam najdt bi blo treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa res nima veš, ker pri cestakih že tko ni v navadi da bi imeli merilec količine benza, lučko pa ima itak vsak, razen tistih kjer si moral ročno vklopit rezervo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa res nima veš, ker pri cestakih že tko ni v navadi da bi imeli merilec količine benza, lučko pa ima itak vsak, razen tistih kjer si moral ročno vklopit rezervo

čuj na 05, maš lap counter gor??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa res nima veš, ker pri cestakih že tko ni v navadi da bi imeli merilec količine benza, lučko pa ima itak vsak, razen tistih kjer si moral ročno vklopit rezervo

To mamo mi, ko zmanka, zacne stekat, se lpo ustavis, preklopis pipco (ko na sodu) pa gremo dalje :D

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mamo mi, ko zmanka, zacne stekat, se lpo ustavis, preklopis pipco (ko na sodu) pa gremo dalje :D

hehe poznam jaz to, mam na jawi isto sranje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj na 05, maš lap counter gor??

mam ja, ampak mislim da je neuporaben, vsaj na mobiju sem ga hotel uporabit ene parkrat pa sem imel preveč dela z sklopko, zaviranjem, pospeševanjem tak da ne vem kolk v bistvu prav pride, razen na kakih res dolgih ravninah, če češ met pravi lap counter potem morš kupit uno ko dela brezžično, oddajnik je na motorju, sprejemnik pa na ciljni črti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe poznam jaz to, mam na jawi isto sranje :D

tud aprilia je na isti sistem svirala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, no pri 04 nič ne utripa, samo pač tista lučka začne goret, to je pa tut vse...res bad da ne kaže postopoma kolk bencina še maš...

...kaže pa postopoma po črticah koliko bencina imaš na Hondi... :D

drugače pa ko đeri in ostali s temi manuali... očitno ma kawasaki en manual in je kr univerzalno za vse njihove motorje haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kaže pa postopoma po črticah koliko bencina imaš na Hondi... :D

drugače pa ko đeri in ostali s temi manuali... očitno ma kawasaki en manual in je kr univerzalno za vse njihove motorje haha

ja sej smo čakali da boš zaj ti prišo in povedal da honda pa ma to...bravo res :worship: ...honda je itak tak počasna da lahko še maš radio pa mp3 plejer gor na armaturki, pri ninji pa maš pač tisto osnovno kar se rabi za dirkaško vožnjo, ker za druga pač ni časa pri taki brutalni moči :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni analogni števec za hitrost na splošno ni grd, mi je fajn :) ampak tale števec pa res ni posrečen...

Analogna tehnika je zakon, sploh obratomer, ko kazalec skače kot divji proti rdečemu polju :D So pa nekako ustrelili mimo z dizajnom pri tej armaturki..

Drugače pa fantje, Kawasaki je zakon, prvi motor bil Kawasaki in lahko samo :worship: :worship:

Ta Ninja vsekakor zna bit zanimiv začetniški motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!