Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

o bolečinah v križu in zapestjih jamrate taki ko se še niste nikol pelali na SS motoru.. bolečeine se pojavijo ko se pelješ 200+ na daljši razdalji, če pa se voziš normalno pa ti ljubezen do motorja in vožnje prežene vse bolečine :D

Ja itak. SS motorji so najbolj udobni motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pomoje lahko Nejkoo komentira.. on gre manj kot 200 samo pri pospeševanju :rolleyes:

eh, sej pa včasih ko je je fejst gužva ob dnevni konici ob 15h, te moram upočasnit na penzionističnih 160- 170 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, sej pa včasih ko je je fejst gužva ob dnevni konici ob 15h, te moram upočasnit na penzionističnih 160- 170 :D

ti pa mal manj pretiravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej če samo te pa te, tak ni panike....

saj jaz vem da samo te pa te tak vozi ampak on misli da je ghostrider..saj pa tudi jaz sn mislo tak ko sn bil 14let star

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je je sploh še žiw ghostrider? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si se že plo 200 + ? :lol1:

ja

Ja itak. SS motorji so najbolj udobni motorji.

poj ga pa kup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj tako pljuvate po tem motorju. Komur je všeč naj ga kupi kdor ima več denarja naj si kupi litrskega. Jaz sem na njem imel možnost sedet in je zame več kot dovolj da varno vstopim v svet motociklizma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, tale ninja je prav všečen motorček, tako da tisti komur je všeč in misli, da bi mu tak segment motocikla ustrezal za vstopit v svet motorizma, naj se ne ozira na razne neutemeljene komentarje, ampak motor kupi in z njim uživa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kle se ti zdi lep ker je nov..pol ko bo rabljen slikaj ta del pa boš vidu kok bo sexy

to je IDENTIČNO k CBR 125...sej kul..nej delajo take motorje sam nej ne dajo imen ki dobesedno ŽALIJO starejše sestre ;) (velja za cbr in ninjo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a-a, jest bi reku da ne...

zdej, v čem si mislu, v končni al v pospeških, na dirkališču?

Se mi zdi da, če kje, bi bila edino v končni lahko odprta 2t 125 SS bolš k pa tale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama lepota

aprilia ma lepš zadej :) saj men se tko zdi. zgleda mal bolj masivno use skp. ni samo ena 4kotna štanga.

post-5337-1200838072_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!