Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

v rokah sm mel od xt 660, er5, z750, hornet 600, r6,... marsikaj sm že pelal no tk, da se zavedam da 250 ni neki pretresljivega ampak zame bi bilo dovolj, ampak pravim ni 100% da bom res kupil to ker mam izbiro med 3emi motorčki. April marec bo vse 100% jasno kaj bom vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to pa itq!!! ka pa js ko morn skoz v garaži gledat 636 ccm ninđo, furam se pa z 125 jajco :rolleyes: !

pa dobr uzameš ninjo pa je

al pa prodaš 125 ccm pa še ti ninjo kupš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko in đeri, v tem primeru ne moreta flatronu čisto nič zamerit, ker kupuje ninjo 250, katera sploh še ni prišla ven, tako da nima druge opcije kot da kupi novo, res pa je da se kupovat rabljen motor bolj splača, saj je tudi že v tej temi napisanega veliko o tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobr uzameš ninjo pa je

al pa prodaš 125 ccm pa še ti ninjo kupš :D

Ja za kako furco jo tak dobim včasih :whistle: !!! Prodau bom pa bol tam proti konc sezone (avgust, september...), morn počakat da

dobim za 25kw štempl :naughty: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejko in đeri, v tem primeru ne moreta flatronu čisto nič zamerit, ker kupuje ninjo 250, katera sploh še ni prišla ven, tako da nima druge opcije kot da kupi novo, res pa je da se kupovat rabljen motor bolj splača, saj je tudi že v tej temi napisanega veliko o tem

ja sej, mi2 mu odsvetujema da kupi to novo ninjo, raje kako rabljeno 600-ko :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju bo ta Ninja super motor. In tudi pri nakupu novega nebo tako grozno izgubil. Ta ninja je 3600€ in če ga bo mel vsaj 2 leti...več kot 1000€ nebo izgubil. Sepa ne splača kupiti nove 600tke ker zgubiš veliko več v tem primeru. Za ta denar bo dobil novo Ninjo 250R z garancijo, ali pa 600ccm približno letnik 2000. Lahko se tudi motim. Tudi sam razmišljam o nabavi tega motorja prihodnje leto ko dobim 25kw :rolleyes: Glede velikosti. Sam sem velik 187cm in vozim hondo CBR 125R ki je dokaj majhen motor in pomoje tudi velik manjši od nove Ninje 250R. O tem motorju sem prebral že ogromno. Po nekaterih podatkih na internetu (neka revja ki je predstavla motor) naj bi motor dosegel hitrost med 160-170kmh. pospeški od 0-100kmh pa naj bi bili med 6-7 sekund. To mislim da je dokaj zadovoljiva števlika! Po mojem ima zablokirana 600tka manjši pospešek in manjšo končno hitrost kot pa tale Ninja 250R. Ker 600ccm ni narejenih za 25kw :) Samo moje mnenje in lako se motim :unsure:

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo že držal... od 0-100 bi te tud zablokirana pojedla, ker ma več navora , ccm jev ,pa še konjev edin končna ni tak velika... kaj se pa zgodi ko 636ko odblokiraš pa upam da veš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem mnenju bo ta Ninja super motor. In tudi pri nakupu novega nebo tako grozno izgubil. Ta ninja je 3600€ in če ga bo mel vsaj 2 leti...več kot 1000€ nebo izgubil. Sepa ne splača kupiti nove 600tke ker zgubiš veliko več v tem primeru. Za ta denar bo dobil novo Ninjo 250R z garancijo, ali pa 600ccm približno letnik 2000. Lahko se tudi motim. Tudi sam razmišljam o nabavi tega motorja prihodnje leto ko dobim 25kw :rolleyes: Glede velikosti. Sam sem velik 187cm in vozim hondo CBR 125R ki je dokaj majhen motor in pomoje tudi velik manjši od nove Ninje 250R. O tem motorju sem prebral že ogromno. Po nekaterih podatkih na internetu (neka revja ki je predstavla motor) naj bi motor dosegel hitrost med 160-170kmh. pospeški od 0-100kmh pa naj bi bili med 6-7 sekund. To mislim da je dokaj zadovoljiva števlika! Po mojem ima zablokirana 600tka manjši pospešek in manjšo končno hitrost kot pa tale Ninja 250R. Ker 600ccm ni narejenih za 25kw :) Samo moje mnenje in lako se motim :unsure:

prvi 3,4 stavki so živi bullshit, drugo pa tut več ali manj bullshit...in nevem kaj poudarjaš tolko to blokado 25 kw...to se nardi samo za vpis v prometno in pol gre ven, tak da sploh ne omenjaj tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi 3,4 stavki so živi bullshit, drugo pa tut več ali manj bullshit...in nevem kaj poudarjaš tolko to blokado 25 kw...to se nardi samo za vpis v prometno in pol gre ven, tak da sploh ne omenjaj tega :D

Kaj si pa ti konstruktivnega povedal? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo že držal... od 0-100 bi te tud zablokirana pojedla, ker ma več navora , ccm jev ,pa še konjev edin končna ni tak velika... kaj se pa zgodi ko 636ko odblokiraš pa upam da veš :)

@Bloodyshadow... če ti je motor ql ga kup... za vozi je zihr lažji kot use 600tke in podobno.. ciklistika je zihr tut uredu tko da...če ti je motor ušeč vizualno mislm da za tisti 2 leti nemorš falit.. sam ti bo pa premalo ratalo teh 25kW.. sam jbg zakonodaja ne dopušča več...

Gizmo_ sam mal sm tvoj post popravu, da nau spet ena kost za glodanje...sej veš ;) by: Roky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kdo bo pa te pusto gor ta zadnji nosilec...to je pa res najmanjsi problem

Ja sej ... če ž ne drugega, kr odrežeš pod tablco pa je :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, lih nek čudež umetnosti res ni...

men sicr ne zgleda lih slaba, bi pa 100% zamenjal ozadje pri števcih... pa škoda k je merilc obratov tok mejhn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

armaturka je taka ko pri onih starih japoncih letnik 90, 91 :lol1:

Retro style :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!