Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

pred 5 urami, Borutt pravi:

Nisi dobro prebral. On piše o ravnem v Planini. Kaj je naslov teme? In s čim je do odstotka natančno izmeril drsnost podlage? 

Kdo naj bi mi kakšno utvaro povedal? 

Škodo delajo? Ne vem, zakaj spet nekateri z ušesi drsajo po tleh. Imajo žeblje na kolesih? 

Nič hudega, sj ti bo prišlo z leti :P

Aja, rude so po kvaliteti primerljive z grobnikom, majkemi, Evo sem priznal. Tako lepega pa kvalitetnega asfalta še nismo vidu :fyou:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, thumper pravi:

komot se je duvat na starem asfalru parkplaca.. 

kje pa nj se .. če se peljem se vidi samo obris .. od brzine :P

tuki sm šu iz Grobnika, pa sem se moral mal spočit in FOČK narest in seveda scat it :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, thumper pravi:

 

kajti tudi pri omejitvi 50 km/h niso vsi ovinki na ridah z vsemi motorji in vsemi gumami prevozni s to hitrostjo.

 

tut pr ns v službi nimamo vsi enakih plač, pa js najbolj garam od useh :huh:

res pa je, da se z vsakim motorjem in drugačnimi pnevmatikami vsak ovinek pelje drugače... pa še od voznika je malo odvisno ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem se peljal čez Ride.Na novo je bil spet posut pesek,zakaj vejo samo ta brihtn. Asfalt je že zdaj nekje totaln podn.Tist majstr,ki je izvajal nadzor,je verjetno veliko preveč časa hodil v šolo. V glavnem tale asfalt bo drugo leto spomladi katastrofa,ampak to ni bistvo,bistvo je,da je na novo preplasteno in da so nekateri orng spet pobasal.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Marcel-F pravi:

Včeraj sem se peljal čez Ride.Na novo je bil spet posut pesek,zakaj vejo samo ta brihtn. Asfalt je že zdaj nekje totaln podn.Tist majstr,ki je izvajal nadzor,je verjetno veliko preveč časa hodil v šolo. V glavnem tale asfalt bo drugo leto spomladi katastrofa,ampak to ni bistvo,bistvo je,da je na novo preplasteno in da so nekateri orng spet pobasal.  

u soboto za gor pa dol ni blo nobenega peska .. prou lepo se je blo u izi zapeljat in mau poiskrit ;)

asfalt je zelo grob, ko sem se gor peljal, mi je po drsnikih kr orn ružilo, tko da sem moral na Grobniku mal drsnike pogladit, saj je asfalt na ovinkih bolj grob kot na novem asfaltu na Grobniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jskrablin pravi:

@Borutt in @thumper - nehajta. Al pa vaju bom jaz nehal. Pejta enkrat na pir in se zmenita v živo. Tole obračunavanje na vsaki brezvezni malenkosti ratuje precej moteče.

 

Golden-Cup-PNG-Image-40387.png

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, jskrablin pravi:

@Borutt in @thumper - nehajta. Al pa vaju bom jaz nehal. Pejta enkrat na pir in se zmenita v živo. Tole obračunavanje na vsaki brezvezni malenkosti ratuje precej moteče.

Zakaj nisi vse zbrisal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, maus said:

u soboto za gor pa dol ni blo nobenega peska .. prou lepo se je blo u izi zapeljat in mau poiskrit ;)

asfalt je zelo grob, ko sem se gor peljal, mi je po drsnikih kr orn ružilo, tko da sem moral na Grobniku mal drsnike pogladit, saj je asfalt na ovinkih bolj grob kot na novem asfaltu na Grobniku

Jest sem se peljal včeraj in je bilo lepo vidit,kako je posipal s kamijona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

 

na planini je asfalt enak kot na ridah.

javno zavajaš voznike s trditvijo , da "asfalt drži" .neenakost površine pomeni različen torni koeficient..

si bil pri merjenju tornega koeficienta povabljen zraven kot usposobljen strokovni sodelavec?imaš uradne podatke meritev , da je torni koeficient po celih širinah vseh ovinkov enak? nimaš..

torej ne spravljaj ljudi v nevarnost..kajti tudi pri omejitvi 50 km/h niso vsi ovinki na ridah z vsemi motorji in vsemi gumami prevozni s to hitrostjo.

s svojim pisanjem ustvarjaš neresnično dojemanje voznikov,ki berejo tvoje zavajujoče pisanje  o "kvaliteti" vozne površine .

in za take neresnične izjave policista na javnem forumu, ki spravljajo udeležence v prometu v smrtno nevarnost  obstajajo ustanove - sodišča ..

Kaj je s teboj narobe? Zakaj nonstop nekaj zavajaš in lažeš? Kje sem sploh omenil asfalt oziroma oprijem podlage? 

pred 1 minuto, Marcel-F pravi:

Jest sem se peljal včeraj in je bilo lepo vidit,kako je posipal s kamijona.

Jaz sem bil včeraj 2x tam in ni bilo nobenega posipanega peska. Ob kateri uri si se peljal čez ride? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali mi lahko kdo od moderatorjev pojasni razliko med oprijemom asfalta in oprijemom gum?

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

Kaj je s teboj narobe? Zakaj nonstop nekaj zavajaš in lažeš? Kje sem sploh omenil asfalt oziroma oprijem podlage? 

Jaz sem bil včeraj 2x tam in ni bilo nobenega posipanega peska. Ob kateri uri si se peljal čez ride? 

Peljal sem se ob cca 16h,je pa res,da je očitno posipal samo zgornji del,se pravi od zadnjega 180 stopinjskega ovinka naprej proti Postojni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Zakaj nisi vse zbrisal? 

Sem razširil jagodni izbor izjav za brisat. Načeloma je pa smotano brisat zadeve par strani skupaj, ker pol je treba odstraniti tudi (ne vedno napačne) reakcije ostalih sodelujočih v debati - kar ni vedno najboljše.

 

Nasvet za naprej (velja za vse) - veliko se da naresti s sledečim pristopom:

  • U lej, spet mi tale [nickname po izbiri] kvasi gluparije in mi gre na penis!
    • Vdihni, izdhini, vdihni, izdihni, pejd na sprehod.
    • Po parih minutah še enkrat premisli a se res hočeš obmetavati z drekom.
    • Pogruntaš da nima smisla in si nagrado privoščiš kofe/keks/ogled nagih bab na internetu
  • Prav moraš tekmovati na izpadanje v tekmi butec vs butec.
    • Objaviš blesarijo
    • Moderatorji jo pobrišemo in v kolikor je potrebno dodamo še kak bonus ukrep.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Marcel-F said:

Jest sem se peljal včeraj in je bilo lepo vidit,kako je posipal s kamijona.

 

Zgleda kot da je frisno posuto, ampak ni. To je blo posuto ze takrat, in nekje so vzorci ostali. Niso ravno pomirjujoce lise, ne. 

 

Mi je pa ful vsec startno ciljna crta hehe

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

ali mi lahko kdo od moderatorjev pojasni razliko med oprijemom asfalta in oprijemom gum?

Razlika je v tem, da nekateri člani Msja ne bodo dopustili drugim drugačnega mnenja, ampak bodo slepo verjeli floskulam, ki jih navijajo lokalni veljaki, ali pa še kdo drug.

Kole, komur ja cestišče na ridah ok, no prav mu je kul, nikakor pa ni potrebe da mene ali kogarkoli drugega prepričuje, da zamizim in ne gledam zdrsanih serpentin, ter politega bitumna.

Da ne bi kdo moje objave slučajno brisal.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Marcel-F pravi:

Peljal sem se ob cca 16h,je pa res,da je očitno posipal samo zgornji del,se pravi od zadnjega 180 stopinjskega ovinka naprej proti Postojni.

Jaz sem bil kakšno uro prej in ni bilo nič. 

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

Razlika je v tem, da nekateri člani Msja ne bodo dopustili drugim drugačnega mnenja, ampak bodo slepo verjeli floskulam, ki jih navijajo lokalni veljaki, ali pa še kdo drug.

Kole, komur ja cestišče na ridah ok, no prav mu je kul, nikakor pa ni potrebe da mene ali kogarkoli drugega prepričuje, da zamizim in ne gledam zdrsanih serpentin, ter politega bitumna.

Da ne bi kdo moje objave slučajno brisal.

 

Kje najdem te floskule lokalnih veljakov? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Kugelschreiber said:

 

Zgleda kot da je frisno posuto, ampak ni. To je blo posuto ze takrat, in nekje so vzorci ostali. Niso ravno pomirjujoce lise, ne. 

 

Mi je pa ful vsec startno ciljna crta hehe

Mogoče je res samo tko vidit,sam zakaj samo tam zgoraj? Je pa res zelo moteče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

 

Kje najdem te floskule lokalnih veljakov? 

Jih že imaš, med ušesi zakoreninjene :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Jih že imaš, med ušesi zakoreninjene :P

 

Ti trdiš o nekih floskulah. Razloži sedaj. Ali spet samo nekaj nabijaš iz nevednosti in škodoželjnosti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Ti trdiš o nekih floskulah. Razloži sedaj. Ali spet samo nekaj nabijaš iz nevednosti in škodoželjnosti? 

Ne bom in ni mi potrebno. Tebi pa bo potrebno razumeti, da moreš tudi drugim dopustiti drugačno mnenje.

Hvala

pred 3 urami, The Lakl pravi:

Madonca! Pa vidva sta, kot mož in žena

:l_01:

Nope, moja žena deli z menoj o ridah identičnao mnenje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

Nope, moja žena deli z menoj o ridah identičnao mnenje :P

Too stari. Nema prava glasnja. Zna ona, ko je gazda. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Spodaj sta sliki tistega asfalta, ki je videti zlizan, v predzadnji serpetini proti Postojni. Slikano z razdalje približno 10cm:

20180718_155408.thumb.jpg.c2fd46ef987c8e50022fd6e55abf2a14.jpg

20180718_155419.thumb.jpg.79521a8870c70172c0f1d6813b72b2d0.jpg

Spodaj je makro posnetek asfalta z zgornje slike. Slikan z razdalje približno 2cm:

20180718_155442.thumb.jpg.7655f5d66b2c30436ef71c48423a6d00.jpg

 

To je "nezlizan" novi asfalt v ridah slikan z razdalje približno 10cm:

20180718_154949.thumb.jpg.4da9e457418545e39c015fba1f30b0c0.jpg

 

20180718_154946.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

Ne bom in ni mi potrebno. Tebi pa bo potrebno razumeti, da moreš tudi drugim dopustiti drugačno mnenje.

Hvala

Nope, moja žena deli z menoj o ridah identičnao mnenje :P

Ne trdi nekaj na pamet, da nekdo nekomu nekaj prodaja v zvezi kvalitete asfalta na ridah. 

Hvala. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Ne trdi nekaj na pamet, da nekdo nekomu nekaj prodaja v zvezi kvalitete asfalta na ridah. 

Hvala. 

Ne trdi, da nekaj nisem videl, če sem.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!