Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ej. Cudno je. Na oko, ne vzbuja zaupanja.  ce vidim vzorc posipanja peska pac ne morm pelat sprosceno. Sm pa pelal zelo pocasi, in je prevozno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kugelschreiber pravi:

Ej. Cudno je. Na oko, ne vzbuja zaupanja.  ce vidim vzorc posipanja peska pac ne morm pelat sprosceno. Sm pa pelal zelo pocasi, in je prevozno. 

edin prevozno..užitka nobenga, TC rad sveti..da ne govorim, kok so serpentine zdrsane že sedaj od šleperjev. Me res zanima, ko bo sonce zaevo speklo, kamijoni zglancali, pol pa bo kak fin dežek, pa une bele pence..pa kak motorist v malinah :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Borutt said:

Mitas lima. Mogoče so pa plačane boljše. 

Paaaa glede na to de si gume placijem sam, povrh sm pa se soliden neto placnik v proracun, mislim da imava enake mitaske. Sej (so)financiram oboje.  Pa zarad pussijevstva v ridah nekega uzitka ne vidim. Verjetno mas ti vecja jajca, in vozis bol po mosko. Strom 650 ipak sune precej drgac ko moj litrski v2. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Kugelschreiber pravi:

Paaaa glede na to de si gume placijem sam, povrh sm pa se soliden neto placnik v proracun, mislim da imava enake mitaske. Sej (so)financiram oboje.  Pa zarad pussijevstva v ridah nekega uzitka ne vidim. Verjetno mas ti vecja jajca, in vozis bol po mosko. Strom 650 ipak sune precej drgac ko moj litrski v2. 

Se strinjam. Z vsem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, ukica pravi:

Pesek?

gor na FB gledam da ga fantje ze kolenckajo:hmm:

datume si zamešal, če pa je kdo kolenčkal po pesku je pa zihr nenamerno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

peljal kot običajno .. le parim zglancanim  flikam sem se rade volje ognil..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč posebnega za ns, k se peljemo po omejitvah .. nubene panike ... nubenga zdrsa ... ne low ne hight sida .. trekščn se ni uklaplu, vilikontrol se ni uklaplu, abs se ni uklaplu ... edin kar je delu (poleg motorja seveda) je kviki delu PK PK PK ...

to je moje izčrpno poročilo iz sobotne gor in nedeljsko-večerne za dol :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov asfalt drži v mokrem tako, da te prej na prvega postavi, kot pa da bi se vklopil ABS. Sam ne me za besedo držat, ne odgovarjam za neumnosti. Tiste zlizane fleke so pa zato tam, da se ne prepustimo preveč brezkrbnosti, da si zmeraj v dvomih, kaj pa če, a bo, nebo, bo...

Ma pa spodaj od Planine proti Postojni ta ovink lukno in te grdo strese. Kaj so delali tam, res ne vem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, basbas pravi:

Drži , sam ne vsakemu- tud vsaka guma te v mokrem ne postavi na prvo kolo.:hmm:

 

Trenutno imam gor Pirelli Diablo Rosso III. Pa MT07 je lahka zadi ja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sprobal z zadnjo bremzo tiste gladke flike - na ravnem v planini..ene 25 % prej zablokira - torej je torni koeficient veliko manjši kot na delih , kjer se je pesek vtisnil v bitumen... iz postojne dol pa že zjebani ovinki - zaglajeni in usrani zgleda od polite nafte.. 

lepo bo ratalo ob dežju..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, thumper pravi:

včeraj sprobal z zadnjo bremzo tiste gladke flike - na ravnem v planini..ene 25 % prej zablokira - torej je torni koeficient veliko manjši kot na delih , kjer se je pesek vtisnil v bitumen... iz postojne dol pa že zjebani ovinki - zaglajeni in usrani zgleda od polite nafte.. 

lepo bo ratalo ob dežju..

Baje je to zadnja kvaliteta, boljše ne gre. :P

no končno nekdo ki zna opažati, kaj so naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

Baje je to zadnja kvaliteta, boljše ne gre. :P

no končno nekdo ki zna opažati, kaj so naredili.

Še enkrat preberi, kaj je napisal. 

Drugače pa na ridah guma drži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drži do 50 na uro v suhem kolkr je omejitev..in do padca.. od tu naprej pa neprilagojena hitrost ali se bo našel kak drug izgovor za neenakomerno površino ?

zgornji sve serpentini ne bosta prevživeli niti tega hladnega poletja.. 

nekdo se je vštel ..zato so znaki za omejitev 50 ostali ..za zdaj ..če bo šlo tako naprej , jih bodo zmenjali po prvi nesreči s 40 ali 30 z izgovorom zaščititi ranljive motoristične divjake.

če omejitev ne bo zalegla pa postavijo še par stacionarcev in kasirajo..in projekt bo uspel in zasijal v vsej svoji veličini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Še enkrat preberi, kaj je napisal. 

Drugače pa na ridah guma drži. 

Zlo dobro sem prebral, ti pa kr živi v utvari, ki so ti jo povedali. Če pa maš kdaj čas in se ti ne bo dalo ustavljati objestnežev, pa le poglej kako so zalite serpentine z bitumnom in kako škodo delajo že sedaj šleparji na podlagi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Zlo dobro sem prebral, ti pa kr živi v utvari, ki so ti jo povedali. Če pa maš kdaj čas in se ti ne bo dalo ustavljati objestnežev, pa le poglej kako so zalite serpentine z bitumnom in kako škodo delajo že sedaj šleparji na podlagi.

Nisi dobro prebral. On piše o ravnem v Planini. Kaj je naslov teme? In s čim je do odstotka natančno izmeril drsnost podlage? 

Kdo naj bi mi kakšno utvaro povedal? 

Škodo delajo? Ne vem, zakaj spet nekateri z ušesi drsajo po tleh. Imajo žeblje na kolesih? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

54 minutes ago, mladench said:

a tale RR je mau zvišan moped?

Druga, visja balanca je. 

Je pa pomoje tud v krizu dvignen, ni cist na podnu nos..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, ukica pravi:

Druga, visja balanca je. 

Je pa pomoje tud v krizu dvignen, ni cist na podnu nos..

bolj na miška letel k na prstkih stoji :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Škodo delajo? Ne vem, zakaj spet nekateri z ušesi drsajo po tleh. Imajo žeblje na kolesih? 

Priznam da sem ga mogoče malo preveč založil :whistle:

DiIrtooWsAELVED.jpg:large

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!