Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

Misliiimm, Biker777, zaslužil bi si zaušnico ali vsaj sočno psovanje.

Piki vam je s sobojevnicami izbojeval nekaj, kar si sami s svojim odnosom tudi pod slučajno ne bi.

In osebno mislim, da je to celo napaka. Jaz bi s poostrenim nadzorom vztrajal, dokler se situacija ne razreši dokončno. A očitno vam tudi Policija ponuja roko sprave, kar v primeru, da vas ne bo srečala pamet, lahko pomeni tudi kakšno žrtev. Tudi nedolžno. Ker presneto sumim, da bo v primeru obdobja lepega vremena še kakšen juriš na ride pod geslom, "dejmo mal žgat, sej so policaji šli".

Ok, kakorkoli, zaključeno je prvo pogajanje. Voditelj in zaslužni za nekaj, kar boste težko presegli, se po vaši zaslugi umika.

Sedaj imate prvo in glavno nalogo določiti naslednika, ki bo vreden prevzeti to dediščino.

Osredotočite se na to in ne pametujte drugih reči, saj so popolnoma brez veze, če naslednika ne bo!

In upam si staviti, da ga iz vrst najglasnejših kritikov Pikija sigurno ne bo.

Piki čestitam tebi in kolegicam za doseženo in podpiram tudi v tem odstopu! Naj se sedaj drugi izkažejo, če so sposobni, drugače pa naj bo tako kot mora biti po črki zakona.

LP

@HHV......... :worship:

@PikiJapok...... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm.....HHV malo pomešal vse skupaj........skleroza maybe? Veš, malo težko bom kaj naredil za Ride, mi dol visijo (dnevno ne gre zaradi oddaljenosti)........Ni pa bilo nič mišljeno kot paljenje nekoga, zgolj predlog kako zadeve rešujejo drugje.....Bo zdaj šlo?? :naughty:

HHV-ja pa prek poletja ni blo nč za videt po forumu, da bi kaj pokomentiral.. Ja zgleda da se je res ohladilo tole vreme in da ni več za na motor, to potem daje ostalim veliko časa za limanje komentarjev..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV-ja pa prek poletja ...

Hja, jeleni so umirili ruk, vreme pač, srnjad se pred gobarji skriva po največjih goščavah, prašiči takisto, gobarjev ni v planu, zajec še ni odprt, race me ne zanimajo, pa pišem tu, marsikoga nerviram in obenem študiram ali smo za vse znake za nevarnost naleta divjadi že ta 17tič obvestili upravljalca cestišč. :P

Sicer pa je bil tvoj post verjetno mišljen kot prijava za zamenjavo Piki Japoka in aktivno reševanje ridaške problematike, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, jeleni so umirili ruk, vreme pač, srnjad se pred gobarji skriva po največjih goščavah, prašiči takisto, gobarjev ni v planu, zajec še ni odprt, race me ne zanimajo, pa pišem tu, marsikoga nerviram in obenem študiram ali smo za vse znake za nevarnost naleta divjadi že ta 17tič obvestili upravljalca cestišč. :P

Sicer pa je bil tvoj post verjetno mišljen kot prijava za zamenjavo Piki Japoka in aktivno reševanje ridaške problematike, kajne?

Niti me ne privlačijo ride, in ja človek res po nekaj lepih izkušnjah-beri padcih drugač gleda na vse skupaj in se popolnoma strinjam da to zbirateljsko sranje ponavadi ne pripelje nikamor, v črni kroniki pa je vedno več mladih..Moderna doba nehote uničuje lepe odseke, škoda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... morda bo zvenelo malenkost cinično, pa vseeno... Kam so naenkrat izginili vsi glasni kritiki zastavljene metodologije? :rolleyes: Fantje in dekleta, časa da se zorganizirate nimate veliko in če hočete spomladi še uživati na ridah, bo potrebno pozimi aktivno sodelovati še naprej z omenjenimi inštitucijami...

V nasprotnem primeru pa veste kaj vas čaka... DeX vam bo z veseljem pojasnil, kaj je slišal iz njegovih virov. Menda informacije, s katerimi je razpolagal niso bile ravno spodbudne. :whistle:

Mimogrede še morda podvprašanje: Polona N. in Tanjuška naj bi razpolagali z dokumenti (vsaj tako sta sami zatrdili), ki naj bi moje trditve postavile na laž. Z veseljem bi si jih ogledal in dovoljujem njihovo javno objavo in obe vabim k objavi tukaj. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi da bo use skupi ostalo sam pri pogovorih...

Sredinska črta se mi zdi čist ok, bi pa še raj vidu da bi ta denar od črte prestavli v postavitev ograje...

čeprav me zanima kolko bo črta motla kamione, iz preteklih izkušenj so pomagale le skale na robu

vozišča, da niso vozili preko...

no ja bomo vidli kaj bo... sem se pač navadu drugje vozit in mislim da bo tako tudi v bodoče...

usaj dokler ne bodo ride spucane nesnage oziroma komerciale...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Emmm... morda bo zvenelo malenkost cinično, pa vseeno... Kam so naenkrat izginili vsi glasni kritiki zastavljene metodologije? :rolleyes: Fantje in dekleta, časa da se zorganizirate nimate veliko in če hočete spomladi še uživati na ridah, bo potrebno pozimi aktivno sodelovati še naprej z omenjenimi inštitucijami...

V nasprotnem primeru pa veste kaj vas čaka... DeX vam bo z veseljem pojasnil, kaj je slišal iz njegovih virov. Menda informacije, s katerimi je razpolagal niso bile ravno spodbudne. :whistle:

Mimogrede še morda podvprašanje: Polona N. in Tanjuška naj bi razpolagali z dokumenti (vsaj tako sta sami zatrdili), ki naj bi moje trditve postavile na laž. Z veseljem bi si jih ogledal in dovoljujem njihovo javno objavo in obe vabim k objavi tukaj. :naughty:

em jz ti nism govorila o nobenih dokumenti, tko da...

Men se zdi da bo use skupi ostalo sam pri pogovorih...

Sredinska črta se mi zdi čist ok, bi pa še raj vidu da bi ta denar od črte prestavli v postavitev ograje...

čeprav me zanima kolko bo črta motla kamione, iz preteklih izkušenj so pomagale le skale na robu

vozišča, da niso vozili preko...

no ja bomo vidli kaj bo... sem se pač navadu drugje vozit in mislim da bo tako tudi v bodoče...

usaj dokler ne bodo ride spucane nesnage oziroma komerciale...

LP

mene tud boli za sredinsko črto, jz itak kolenčkam po svojmu pasu, tko da kar se mene tiče, niso čist nč naredl. k bo pa dvojna ograja gor, takt si pa zaslužjo use pohvale. do takt mi pa dol maha ka so se z policaji menil, mlatenje prazne slame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tud boli za sredinsko črto, jz itak kolenčkam po svojmu pasu, tko da kar se mene tiče, niso čist nč naredl. k bo pa dvojna ograja gor, takt si pa zaslužjo use pohvale. do takt mi pa dol maha ka so se z policaji menil, mlatenje prazne slame

ka pa teb nuca dvojna ograja ti rabiš kol med noge! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

občutek imam, da je na forumu čutiti hud vpliv lune. pa ne samo v tej temi.

adeus rally na kačjih ridah. adeus GHD na kačjih ridah. jamais plus. folk se bo pa zbiral naprej.

......Nothing's changed but the surroundin' bullshit

That has grown.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em jz ti nism govorila o nobenih dokumenti, tko da...

Ti si meni zatrdila, da razpolagaš z dokazi, da ni vse, kar je bilo objavljeno v tej temi, tudi dejansko vse in da imaš tudi ti "veze na MNZ" in da naj se pazim, ker me lahko razkrinkaš. Jaz te sedaj javno pozivam, da svoje trditve utemeljiš in me javno razkrinkaš tako, da te dokaze javno objaviš.

mene tud boli za sredinsko črto, jz itak kolenčkam po svojmu pasu, tko da kar se mene tiče, niso čist nč naredl. k bo pa dvojna ograja gor, takt si pa zaslužjo use pohvale. do takt mi pa dol maha ka so se z policaji menil, mlatenje prazne slame

Sredinska črta je še najmanj, kar je bilo na okrogli mizi doseženega. Veliko več je vredno to, da se je vzpostavil dialog, da se bo lahko na sejah KS pojavil tudi predstavnik(-ica) motoristov in tako sovplival na odločitve in predvsem to, da se spremeni mentaliteta in v bodoče prepreči tudi ogrožanje motociklistov na kačjih ridah (saj veš, olje na cesti, itd.), po drugi strani pa, da se namesto policije (ki udari po žepu - in to znatno) podeli mandat motoristom, da se z medsebojnimi opozorili umiri promet.

Toliko o mlatenju prazne slame. ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mene tud boli za sredinsko črto, jz itak kolenčkam po svojmu pasu, tko da kar se mene tiče, niso čist nč naredl.

Zelo lepo bi bilo, da se vzdržiš svojih imbecilnih odgovorov. Sploh, ko hočeš kaj povedati.

V glavnem, prejšnji kritiki so tiho zato, ker nimajo kaj povedati. Tako, kot prej niso imeli, razen takrat, ko je bilo potrebno udrihati, pa ne po predlogih, ampak po osebi, ki je predloge izoblikovala. :krneki:

Se že veselim vožnje po prenovljenih Ridah. B) Tako, ene parkrat na leto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa teb nuca dvojna ograja ti rabiš kol med noge! :)

kdo pa je reku, da ga nimam že, enga tazga mmmmmmmmmmm :naughty:

Ti si meni zatrdila, da razpolagaš z dokazi, da ni vse, kar je bilo objavljeno v tej temi, tudi dejansko vse in da imaš tudi ti "veze na MNZ" in da naj se pazim, ker me lahko razkrinkaš. Jaz te sedaj javno pozivam, da svoje trditve utemeljiš in me javno razkrinkaš tako, da te dokaze javno objaviš.

Sredinska črta je še najmanj, kar je bilo na okrogli mizi doseženega. Veliko več je vredno to, da se je vzpostavil dialog, da se bo lahko na sejah KS pojavil tudi predstavnik(-ica) motoristov in tako sovplival na odločitve in predvsem to, da se spremeni mentaliteta in v bodoče prepreči tudi ogrožanje motociklistov na kačjih ridah (saj veš, olje na cesti, itd.), po drugi strani pa, da se namesto policije (ki udari po žepu - in to znatno) podeli mandat motoristom, da se z medsebojnimi opozorili umiri promet.

Toliko o mlatenju prazne slame. ;)

noben ni govoru o nobenmu razkrinkanju in noben ni govoru o pisnih, materialnih dokazih, kar se pa vez na MZNju tiče pa ni tvoja stvar - tko da ne ti men klele neki javno, ker forum sicer je javn, ni pa rečeno, da je resnično. itak se mi pa ne da več s tabo ukvarjat, tko da me pust čist pr miru in ne izivej folka.

debata z moje strani je zaklučena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben ni govoru o nobenmu razkrinkanju in noben ni govoru o pisnih, materialnih dokazih, kar se pa vez na MZNju tiče pa ni tvoja stvar - tko da ne ti men klele neki javno, ker forum sicer je javn, ni pa rečeno, da je resnično. itak se mi pa ne da več s tabo ukvarjat, tko da me pust čist pr miru in ne izivej folka.

debata z moje strani je zaklučena

Odlično. Sploh zadnji stavek me navdaja z navdušenjem.

Čeprav nekako dvomim v njegovo verodostojnost. Le zakaj? :whistle:

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredinska črta je še najmanj, kar je bilo na okrogli mizi doseženega. Veliko več je vredno to, da se je vzpostavil dialog, da se bo lahko na sejah KS pojavil tudi predstavnik(-ica) motoristov in tako sovplival na odločitve in predvsem to, da se spremeni mentaliteta in v bodoče prepreči tudi ogrožanje motociklistov na kačjih ridah (saj veš, olje na cesti, itd.), po drugi strani pa, da se namesto policije (ki udari po žepu - in to znatno) podeli mandat motoristom, da se z medsebojnimi opozorili umiri promet.

O.K. use lepo in prav... zanima me samo kdo bo ta predstavnik, ki naj bi oz bo usklajeval interese motoristov

cele slovenije, ss,touring,cross,chopper in kaj jz vem še česa???? :headbang:

sicer pa kolkor poznam planince jih bo hrup še vedno motil pa tud če se bomo z bicikli gor vozil...

tko da kot sm že reku, kdor zida ob cesti se nima kaj pritoževat čez hrup... jebat ga... vedno ne mormo zbirat kaj

bi radi...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakamo še na to razkrinkanje... :unsure:

Čist za prow nič te nismo potreboval.. sam si za nekaj oklical.. noben te ni prosu...

DEX-a pa pusti pri miru in ni nič stisnu rep med noge sam videl je da le ni vse tak kot ti praviš....

Čez par dni bom mela dokaze, tak da do takrat pa se še lahko delaš svetnika....

No, punco osebno poznam in kolikor mi je znano, se ponavadi drži tistega kar reče (oz. v tem primeru napiše). :worship: Od radovednosti me kar razganja. :whistle:

Pa dejte prosim pohitet, ker bi se rad umaknil... in bi rad razčistil morebitne nejasnosti... ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. use lepo in prav... zanima me samo kdo bo ta predstavnik, ki naj bi oz bo usklajeval interese motoristov

...

Hja to pa je sedaj čisto odvisno od vseh tistih kritizerjev, ki so imeli toliko čez pikija za povedat.

Je jasno povedal, da se ne gre več in da izberite predstavnika, ki bo lahko nadaljeval na osnovi, ki vam jo je pripravil in dosegel več kot bi si lahko pred tem mislil.

Torej bi v tej temi sedaj pričakoval prerivanje za to mesto ali vsaj dogovarjanje, namesto raznih "boli me " ipd. sadov ridaške inteligence.

A mislim, da tudi tokrat ne boste razočarali in bo stanje odraz vaših visokoumnih odgovorov.

Se že prav veselim nadaljnih nebuloz, ki razbijajo monotonost delovnih dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliiimm, Biker777, zaslužil bi si zaušnico ali vsaj sočno psovanje.

Piki vam je s sobojevnicami izbojeval nekaj, kar si sami s svojim odnosom tudi pod slučajno ne bi.

In osebno mislim, da je to celo napaka. Jaz bi s poostrenim nadzorom vztrajal, dokler se situacija ne razreši dokončno. A očitno vam tudi Policija ponuja roko sprave, kar v primeru, da vas ne bo srečala pamet, lahko pomeni tudi kakšno žrtev. Tudi nedolžno. Ker presneto sumim, da bo v primeru obdobja lepega vremena še kakšen juriš na ride pod geslom, "dejmo mal žgat, sej so policaji šli".

Ok, kakorkoli, zaključeno je prvo pogajanje. Voditelj in zaslužni za nekaj, kar boste težko presegli, se po vaši zaslugi umika.

Sedaj imate prvo in glavno nalogo določiti naslednika, ki bo vreden prevzeti to dediščino.

Osredotočite se na to in ne pametujte drugih reči, saj so popolnoma brez veze, če naslednika ne bo!

In upam si staviti, da ga iz vrst najglasnejših kritikov Pikija sigurno ne bo.

Piki čestitam tebi in kolegicam za doseženo in podpiram tudi v tem odstopu! Naj se sedaj drugi izkažejo, če so sposobni, drugače pa naj bo tako kot mora biti po črki zakona.

LP

še en težak..a se boš tut ti umaknu? al boš najprej še par nas mulcev oklofutal?

@HHV......... :worship:

@PikiJapok...... :worship:

še en težak..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en težak..a se boš tut ti umaknu? al boš najprej še par nas mulcev oklofutal?

še en težak..

V mojem podpisu imaš obrazložitev, zakaj ne obravnavam fizično takih primerkov kot si ti.

In da, tudi BMW ima svojo težo! Dobesedno in simbolno :worship:

Pa da ne bova čisto off topics, si že premislil o kandidaturi za Pikijevega naslednika?

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si meni zatrdila, da razpolagaš z dokazi, da ni vse, kar je bilo objavljeno v tej temi, tudi dejansko vse in da imaš tudi ti "veze na MNZ" in da naj se pazim, ker me lahko razkrinkaš. Jaz te sedaj javno pozivam, da svoje trditve utemeljiš in me javno razkrinkaš tako, da te dokaze javno objaviš.

Sredinska črta je še najmanj, kar je bilo na okrogli mizi doseženega. Veliko več je vredno to, da se je vzpostavil dialog, da se bo lahko na sejah KS pojavil tudi predstavnik(-ica) motoristov in tako sovplival na odločitve in predvsem to, da se spremeni mentaliteta in v bodoče prepreči tudi ogrožanje motociklistov na kačjih ridah (saj veš, olje na cesti, itd.), po drugi strani pa, da se namesto policije (ki udari po žepu - in to znatno) podeli mandat motoristom, da se z medsebojnimi opozorili umiri promet.

Toliko o mlatenju prazne slame. ;)

koga zdej ti jebeš?

k smo oblačl stebričke so se gladko nekateri vozil gor dol..motoristi seveda..se niso dal motit..ker to je dejansko njihova pravica..

in kdo bo zdej koga umirjal?? in kako? smešen si no..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja to pa je sedaj čisto odvisno od vseh tistih kritizerjev, ki so imeli toliko čez pikija za povedat.

Je jasno povedal, da se ne gre več in da izberite predstavnika, ki bo lahko nadaljeval na osnovi, ki vam jo je pripravil in dosegel več kot bi si lahko pred tem mislil.

Torej bi v tej temi sedaj pričakoval prerivanje za to mesto ali vsaj dogovarjanje, namesto raznih "boli me " ipd. sadov ridaške inteligence.

A mislim, da tudi tokrat ne boste razočarali in bo stanje odraz vaših visokoumnih odgovorov.

Se že prav veselim nadaljnih nebuloz, ki razbijajo monotonost delovnih dni.

ti pa maš pestro življenje..

V mojem podpisu imaš obrazložitev, zakaj ne obravnavam fizično takih primerkov kot si ti.

In da, tudi BMW ima svojo težo! Dobesedno in simbolno :worship:

Pa da ne bova čisto off topics, si že premislil o kandidaturi za Pikijevega naslednika?

nikakor ne..si ti??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

????????????????????????

kake že bojo to???

ene 10x si že reku da se boš umaknu...

pa še kr..

To da se je umaknil iz pogajalske skupine in prepustil mesto nekomu od samogobezdačev še ne pomeni da se bo ali bi se moral umakniti iz te teme na forumu.

Bo prav lepo vas podjebavat sedaj in gledati kako se bo vaša sapa razblinila, ko nesposobneži ne boste zadeve premaknili niti ped naprej. Kvečjemu uničili boste dobro osnovo, ki vam jo je podaril, kljub nenehnemu praznoglavemu gobezdanju, kar je očitno edino kar zmorete in kar je očitno tudi tisto kar vas je vleklo na ride.

Torej še enkrat, bom doživel, da bo kdo od vas, najraje tisti najglasnejpi, mogoče ti ali tanjuška, prevzeli krmilo dogovarjanja z lokalno skupnostjo in policijo, da vas bova s Pikijem lepo v miru jebala kot ste to do sedaj počeli vi? Prosim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!