Skoči na vsebino

KAČJE RIDE - PASTI IN (NE)VARNOST


PikiJapok

Priporočene objave

Spet poskušaš diskreditirat mene namesto da bi utemeljil svoje predhodne trditve. Moja napaka ne opraviči nikogaršnje. In nikogaršnja ne opraviči moje. In nobena diskreditacija mene ne naredi tvojih izjav verodostojnih. Got the picture?

Da, res sem hčer pelja po gozdni cesti pri enajstih letih v smeri iz Logatca proti Vrhniki. Res je sama vozila TOMOS MC 50 po gozdni cesti in ko sva prišla do asvalta, sva parkirala je šla dalje peš z menoj na sladoled. Vse je res. Naučila se je razlikovati med manjšim in večjim zlom.

Nikoli nisem zagovarjal togega držanja predpisov. Vendar pa sem vedno zagovarjal, da če se že krši predpise, da se to počne z veliko mero previdnosti. Ali se morda motim?

What's your point? ;)

dj na okrogli mizi predlagej še, da bojo poostril nadzor nad gmajno, sam pazi po, da ne bojo tvoji hčerki preverjal prvo pomoč, pa homologaciji, uf pa še na izpit da naujo pozabl,...

o joj piki piki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vendar sem sralec, ki nekaj naredi. Ti pa še vedno zgolj pljuvaš po meni in nisi uspel še ene zadeve konkretno argumentirati, kaj šele da bi mi svetoval, kako kaj narediti BOLJE. Hja, sem raje sralec, kakor slednje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah Dani je ze kaj naredil za varnost na ridah letos....mogoce kdo tud zarad njega ni kje v malinah pristal?! (samo v razmislek kar se tice zgodbe o dejanjih in govorjenju) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vendar sem sralec, ki nekaj naredi. Ti pa še vedno zgolj pljuvaš po meni in nisi uspel še ene zadeve konkretno argumentirati, kaj šele da bi mi svetoval, kako kaj narediti BOLJE. Hja, sem raje sralec, kakor slednje.

odnehaj, predno se čisto zaplezaš ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vendar sem sralec, ki nekaj naredi. Ti pa še vedno zgolj pljuvaš po meni in nisi uspel še ene zadeve konkretno argumentirati, kaj šele da bi mi svetoval, kako kaj narediti BOLJE. Hja, sem raje sralec, kakor slednje.

zj si že tko fajn zasru, da ne vem če bo kdaj bolje :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN DAJTE SI ŽE NEKAJ DOPOVEDAT: Ta tema je namenjena predlogom in pripombam, kako izboljšati varnost na ridah. Ne o meni, ali komerkoli drugemu. Zaradi mene lahko odprete posebno temo, če hočete in tam pišete vaše mnenje o meni. Kakršnokoli e komu paše. Tukaj pa prosim, da se držimo teme. Saj toliko mentalne higiene pa zmoremo vsi skupaj, kajne?
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vendar sem sralec, ki nekaj naredi. Ti pa še vedno zgolj pljuvaš po meni in nisi uspel še ene zadeve konkretno argumentirati, kaj šele da bi mi svetoval, kako kaj narediti BOLJE. Hja, sem raje sralec, kakor slednje.

sralec si zato ker se greš pajdašit s policijo na način dejte preverjat vse kar se prevert da..

dejmo jebat une k majo honde k ne morjo PP notr dat čeprav ti vsak reševalec pove da je tist samo za prvo pomoč če se urežeš na papirju..

dejmo jebat vse ki majo karkol spremenjen na motorju..

pa kje si prišel na to idejo no..

to men ni jasn..

kar se da naredit na ridah je da se zares izloči "nevarne"..policaji v civilu bi to naredl v enem mesecu če bi hoteli..

ostale pa nej pustijo pri miru..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vendar sem sralec, ki nekaj naredi. Ti pa še vedno zgolj pljuvaš po meni in nisi uspel še ene zadeve konkretno argumentirati, kaj šele da bi mi svetoval, kako kaj narediti BOLJE. Hja, sem raje sralec, kakor slednje.

ma dej povej kaj si naredu!!! TABLE?!!?!!? PLAMAFLEX?!?!?!?!!? STUDIOPROTEUS TE JE SNEMU?!?!!? :worship: :worship: :worship: :worship: PRAISE THE LORD !!! I BOW TO SUPERIOR MAN!!

ti povem kaj si naredu. u obraz si plunu vsem k gremo skoz ride domow, al pa u logatc na drink do frenda. namest de bi probal zanimirat narod de se z rid umakne, in s tem rešu pol problema.. neee ti morš narest red po svoji meri. pa ride tud. pizdarija filing mam de bi ti ride sprivatiziral. de bodo tvoj personal playground.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sralec si zato ker se greš pajdašit s policijo na način dejte preverjat vse kar se prevert da..

dejmo jebat une k majo honde k ne morjo PP notr dat čeprav ti vsak reševalec pove da je tist samo za prvo pomoč če se urežeš na papirju..

dejmo jebat vse ki majo karkol spremenjen na motorju..

pa kje si prišel na to idejo no..

to men ni jasn..

kar se da naredit na ridah je da se zares izloči "nevarne"..policaji v civilu bi to naredl v enem mesecu če bi hoteli..

ostale pa nej pustijo pri miru..

Hja... To pa je že sestavek, ki mi je povšeči. Lahko bi te sicer podučil še o kaki stvari, ampak ne bom, ker to ni namen te teme. Mi je pa všeč, da se strinjava v tem, da se izloči "nevarne". To je tudi ves namen. In tvoja ideja sploh ni slaba.

Še kaka?

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja... To pa je že sestavek, ki mi je povšeči. Lahko bi te sicer podučil še o kaki stvari, ampak ne bom, ker to ni namen te teme. Mi je pa všeč, da se strinjava v tem, da se izloči "nevarne". To je tudi ves namen. In tvoja ideja sploh ni slaba.

Še kaka?

ti se lahko le sam sebe še kej podučiš..ker si itak naj naj naj..

mi ne vemo nič..

zato ti kar delaj tako kot si si zamislil..itak je prav če ti praviš da je prav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@biker77: Kaj ni že čas, da prenehaš izigravat užaljenega otroka in poveš kaj konkretnega? Kot je bila npr. predhodna izjava? Vraga, vsak izmed nas lahko na drugem najde tisoč in eno napaČo, ker nihče med nami ni popoln. Umetnost pa je videti tisto nekaj pozitivnega potenciala, ki se skriva v vsakem izmed nas.

Vsi delimo "sorodno idejo". Nikoli nisem trdil, da so moje ideje najboljše. Žal pa je tako, da boljših zaenkrat ni. In to je problem. Namesto, da bi prihajali na dan z boljšimi ali vsaj dobrimi in v končni fazi - zakaj pa ne - tudi slabimi idejami, se raje zabubite v neko kvazi obrambno pozicijo in... gremo pljuvat Pikija, ker si je upal sploh kaj reči...

Zatorej... Vsi smo lahko tvorci dobrih (in manj dobrih) idej. Skupaj pa lahko sestavimo dobro argumentirano in interesno celovito strategijo. VSI SKUPAJ. Ne jaz, ne katerikoli od nas posameznikov tukaj.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In vendar sem sralec, ki nekaj naredi. Ti pa še vedno zgolj pljuvaš po meni in nisi uspel še ene zadeve konkretno argumentirati, kaj šele da bi mi svetoval, kako kaj narediti BOLJE. Hja, sem raje sralec, kakor slednje.

Pa če bi že enkrat nehu nabijat besedo argumentirati bi blo tud uredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bi že enkrat nehu nabijat besedo argumentirati bi blo tud uredu...

Morda bi pa bilo še bolj v redu, če bi še kdo podal kak pogled na rešitev problema in jo podkrepil s kakim argumentom. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če bi že enkrat nehu nabijat besedo argumentirati bi blo tud uredu...

je njegova tema to tko da moraš argumentirat svoje besede..

evo en predlog..piki za eno leto se umakni s položaja "rešitelj na ridah" pa da vidmo kaj se bo zgodl..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav je tema z določeno vsebino in ne moja. Da ne bo spet kake napačne interpretacije. Argumentiranje pa pač sodi h kulturi dialoga. Osnove bontona pač.

In Piki ni rešitelj rid... Piki je samo človek, ki vidi, kako mladi in malo manj mladi fantje vsakodnevno padajo na ridah in kako je to postalo kar nekako "sprejemljivo". Celo na nek način zaželeno... In kako nihče ne migne s prstom, da bi to ustavil. In Piki se je odločil, da bo to morijo poskusil zaustaviti. Seveda je računal na ljudi, ki so zmožni kulturnega dialoga, zdaj pa vedno bolj ugotavlja, da se je zmotil in da več kot očitno situacija vsem ustreza.

Priznam, da sem presenečen... In priznam, da sem razočaran. Nisem si znal predstavljati, da zares obstajajo tako dvolični posamezniki. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z gillero SP2 125 Nejc z BMW F650 prvi dve leti

Potem pa CBR250RR in FZR 1000

Ducati SS750 in VTR 1000

. .

. .

. .

To so bili lepi sproščeni časi v ridah!!!!!!! brez kakih PJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PJ a mi lahko razložiš, kaj bi sploh rad dosegu? Da bodo ride urejene varno skoraj kot dirkališče, zraven bo bifejček pa zelenica za piknike, motoristi se bodo pa gor vozili po omejitvah in zraven še spotoma rekli dober dan stari mami ob robu!!??

Pa kje ti živiš? Vse kar boš dosegu je to, da boš naredu celo sceno iz tega (z raznimi snemanji itd) in bo policija še bolj težila vsakmu, ki pelje malce hitreje al pa ima npr. zamenjan izpuh. In potem bom jaz pelal svojo v nedeljo v portorož in me bo tm jebal en policaj zato, ker sem po njegovem mnenju preveč položil ovinek!!??

Po tvoji zaslugi bodo na koncu od vseh predlogov zagrabili tistega s frezanjem asfalta, pa bomo veseli ko bo konec rid a ne?

po moje je največ slabega za ride naredila taka popularizacija tega odseka, ki privablja čedalje več firbcev in motoristov začetnikov, ki bi radi pookazali kar največ pred gledalci..

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in potem bo piki enkrat rekel: sej sm sam podrezal da se boste mal zamislili..

kot se je že zgodilo nekaj časa nazaj v temi kačje ride II

ti se kar tolaži..

ampak dvoličen si ti..kolegom rečeš da so omejenci potem pa se jim smehljaš

ne ga srat piki..in to gre tebi direkt ne temi v kateri pišem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja piki..napiši si položnico ker je bla hčerka na javni cesti, brez reg. motorja brez izpita..

ti ki si tako zelo ozaveščen..

BREZ OPREME,KAR SE LEPO VIDI NA SLIKI!!!!!!!!!!!!!!! In taki nam pol težijo o odgovornosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravzaprav je tema z določeno vsebino in ne moja. Da ne bo spet kake napačne interpretacije. Argumentiranje pa pač sodi h kulturi dialoga. Osnove bontona pač.

In Piki ni rešitelj rid... Piki je samo človek, ki vidi, kako mladi in malo manj mladi fantje vsakodnevno padajo na ridah in kako je to postalo kar nekako "sprejemljivo". Celo na nek način zaželeno... In kako nihče ne migne s prstom, da bi to ustavil. In Piki se je odločil, da bo to morijo poskusil zaustaviti. Seveda je računal na ljudi, ki so zmožni kulturnega dialoga, zdaj pa vedno bolj ugotavlja, da se je zmotil in da več kot očitno situacija vsem ustreza.

Priznam, da sem presenečen... In priznam, da sem razočaran. Nisem si znal predstavljati, da zares obstajajo tako dvolični posamezniki. :unsure:

Jao pa kaj se ti tok sekiraš zarad drugih...sej nisi ti padu, usak že sam ve zkaj je padu, pa tega ne morš preprečt :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PJ a mi lahko razložiš, kaj bi sploh rad dosegu? Da bodo ride urejene varno skoraj kot dirkališče, zraven bo bifejček pa zelenica za piknike, motoristi se bodo pa gor vozili po omejitvah in zraven še spotoma rekli dober dan stari mami ob robu!!??

Pa kje ti živiš? Vse kar boš dosegu je to, da boš naredu celo sceno iz tega (z raznimi snemanji itd) in bo policija še bolj težila vsakmu, ki pelje malce hitreje al pa ima npr. zamenjan izpuh. In potem bom jaz pelal svojo v nedeljo v portorož in me bo tm jebal en policaj zato, ker sem po njegovem mnenju preveč položil ovinek!!??

Po tvoji zaslugi bodo na koncu od vseh predlogov zagrabili tistega s frezanjem asfalta, pa bomo veseli ko bo konec rid a ne?

po moje je največ slabega za ride naredila taka popularizacija tega odseka, ki privablja čedalje več firbcev in motoristov začetnikov, ki bi radi pookazali kar največ pred gledalci..

lp

se podpišem pod tole :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak dvoličen si ti..kolegom rečeš da so omejenci potem pa se jim smehljaš

Res je. In zaenkrat nimam nobenega razloga, da bi mislil drugače. Zgolj še nekaj dokazov, ki podkrepijo mojo izjavo. Mora biti človek res ZELO OMEJEN, da lahko npr. trdi to, kar si TI trdil v tej temi v tem večeru ( z nekaj svetlimi izjemami ). Samo za primer, če se že midva "pogovarjava". Že stavek da sem dvoličen, ker nekaj povem in si upam človeku pogledati v obraz je dokaj kontradikktoren, se ti ne zdi? ;)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da se držite teme. Nabijat pojdite drugam. :naughty:

KDO JE PRIPRAVLJEN V SREDO OB 16:00 SESTI S POLICISTI ZA OKROGLO MIZO IN PREDSTAVITI SVOJE POGLEDE NA REŠITEV PROBLEMA?

TI SE PRIJAVI RAJE KAM DRUGAM,KO BOŠ ŠEL V RIDE PEJT V KALCAH NARAVNOST SO LEPI OVINKI DO "HRIBČKA" IN TUD BRUNARCO SI LOHK POSTAVIŠ DA BOŠ MEL BLIŽJE!!!!!!!!!!

POLICISTI imajo vsa sredstva in večji proračun od 60k eur in verjemi nerabjo tebe :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je. In zaenkrat nimam nobenega razloga, da bi mislil drugače. Zgolj še nekaj dokazov, ki podkrepijo mojo izjavo. Mora biti človek res ZELO OMEJEN, da lahko npr. trdi to, kar si TI trdil v tej temi v tem večeru ( z nekaj svetlimi izjemami ). Samo za primer, če se že midva "pogovarjava". ;)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!