Skoči na vsebino

Problem prikaza strani v FireFox


Priporočene objave

sem našel problem in se mu reče Adblock Plus. ko sem ga izklopil vse kaže normalno. ker pa je zelo uporaben program ga bom imel izklopljenega samo na MS, drugje ne pokvari izgleda strani, lepo pa blokira nadležne reklame, flash animacije, pop-upe in podobno.

Mogoče za razmislek da se stran naredi adblocku prijaznejša ker vem da je ta program dosti v uporabi.

Počistite CACHE oz. REFRESH strani vedno pomaga ... brskalniki pomešajo vse skupaj v nerazpoznavno vsebino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tudi jst dobim prvo stran čist zbrkano v Chromu - ko jo refreasham, se pa porihta...

slikce v postih so pa - od zadnje prenove foruma - še vedno "čudne", ker je preko zadnje črta in moj podpis -> to se dogaja samo v mojih postih, pri ostalih je OK?!?!

Ja, bug v forumu .... kaj in kako lahko preverite tukaj: http://community.invisionpower.com/tracker/project-24-ipboard-3x/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počistite CACHE oz. REFRESH strani vedno pomaga ... brskalniki pomešajo vse skupaj v nerazpoznavno vsebino.

Tudi pri meni je v Firefoxu vse pobrkljano.. Win7, zadnja verzija brskalnika, dodatkov nimam, cookije sem počistil, refresh pa tudi ne pomaga :hmm:

V Explorerju pa dela..

@EDIT: Lihkar začelo samo od sebe delat tudi v Firefoxu.. No ja sam da je ok :)

Pohvale drugač, všečna stran

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počistite CACHE oz. REFRESH strani vedno pomaga ... brskalniki pomešajo vse skupaj v nerazpoznavno vsebino.

Pomagalo, deluje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Moderatorji

 

Verjetno že veste da se ne da komentirati nekaterih člankov na prvi strani. Opazno so nekateri članki brez komentarjev. 

Ko napišeš komentar in klikneš.... se pojavi stran z napisom Not Found.

 

post-13449-0-46969400-1360583511_thumb.jpg

 

 

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Se da kako odstraniti reWords oglase, ki so označeni kot odebeljene dvojno podčrtane besede? Ste to namestili na forum ali je problem pri meni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!