Skoči na vsebino

Problem prikaza strani v FireFox


Priporočene objave

Ja fino :D, včeraj sem tu postavila nekaj vprašanj in mal "pojamrala", kako bi raje star izgled, ki je bil vsekakor bolj pregleden. Zdaj je v nekaterih delih pomešano in razumljivo najbrž tistemu, ki je to sestavljal, vsak pač najbolj razume svojega "otroka" :).

No pustimo to, bolj me je zmotilo dejstvo, da mojih vprašanj ni več tu gor. Namesto odgovora ste jih preprosto izbrisali :(. Saj, če ne drugega bi lahko napisali, daj baba mir pa si drug brskalnik namesti al pa karkoli drugega. Lepo, da ste prišli pogledat moj profil in z vaše strani je najbrž vse ok. No na žalost z moje ni.

Spoštujem vaše delo zato se mi ne zdi prav, da ste zadevo rešili na tak način. Vsako delo je deležno pohval, kakor tudi kritik in v zvezi s tem tudi neprijetnih vprašanj. Slednja pa lahko nadgradijo zadevo v marsičem.

Tako povedala sem kar mi je ležalo na duši. Še naprej veliko uspehov vsem, ki se trudite za MS, a ne pozabite, da obstaja tudi zaradi nas, uporabnikov. :)

Pa lep pozdrav, :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res. površna si. tvoj odgovor je tu in nihče ga ni brisal.

Nisi povedala kateri brskalnik uporabljaš in če bi prilepila print screen bi bilo vsem veliko lažje - ugibati kaj dogaja na tvoji strani je težko, ker nismo šlogarji. Ergo - malo pomoči in več doslednosti. energije za poročanje imaš očitno dovolj, glede na frekvenco in dolžino pritožb.

note: Zadeva ne deluje v i.e. 6 in starejših verzijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej kadar naredim napako jo priznam in ja, včeraj sem postavila vprašanja v temi "težave", ponoči sem zgrešila in videla, da me pač ni in napisala tekst v napačno temo pod katerim je danes odgovor s pridigo. Zahvaljujem se in hkrati opravičujem.

Še vedno pa mislim, da je bila prejšnja oblika boljša in bolj pregledna, zdaj je preveč klikov do željenega cilja :).

Pa lep dan še naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni..več klikov namreč. samo navadit se moraš.

po tujih profilih lahko čečkaš če v profilu v levem meniju izbereš "zadnje posodobitve statusa" - odpre se ti okence v katerega lahko tipkaš. če zgleda drugače, še ne pomeni da je bolj komplicirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno pa mislim, da je bila prejšnja oblika boljša in bolj pregledna, zdaj je preveč klikov do željenega cilja :grim.

Pa lep dan še naprej :yes:

Konkretno do česa je več klikov?

P.S.

Če se stran ne prikazuje pravilno je potrebno počistiti cache v brskalniku oz. recimo v IE uporabiti CTRL + F5.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

A se da preklopit na staro verzijo?

Dvomim. :smoke:

Kje pa se da videt ostale uporabnike, ki danes praznujejo rojstni dan? Na začetni strani je prikazanih samo pet uporabnikov

od šestnajstih... :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osveževanja me je "zabrisal" ven, vrača me na začetek strani ipd. Definitivno mi ni všeč nova "podoba".

lp

Franc

Bo potrebno malce brskalnik posodobit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

meni pa malo smešno prikazuje pripete slike, če ima uporabnik podpis. Tekst je malo levo malo desno od slike, črto, ki ločuje podpis pa včasih potegne kar čez sliko. Mi manjka kak upgrade ali kaj drugega (mam 3.6.23) ? Hvala.

priponka.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa malo smešno prikazuje pripete slike, če ima uporabnik podpis. Tekst je malo levo malo desno od slike, črto, ki ločuje podpis pa včasih potegne kar čez sliko. Mi manjka kak upgrade ali kaj drugega (mam 3.6.23) ? Hvala.

priponka.bmp

Huh, na mojem pravkar posodobljenem piše 7.0.1...

post-15567-0-94520400-1320698082_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa malo smešno prikazuje pripete slike, če ima uporabnik podpis. Tekst je malo levo malo desno od slike, črto, ki ločuje podpis pa včasih potegne kar čez sliko. Mi manjka kak upgrade ali kaj drugega (mam 3.6.23) ? Hvala.

priponka.bmp

Bo treba malce brskalnik posodobit, ki podpira HTML5, CSS3 (to velja tudi za Internet Explorer, trenutno aktualna verzija je 9), sicer se vam bo kaj kmalu zgodilo, da se vam ne bo več pravilno izpisovala nobena stran.

Ravno danes je izšel že Firefox 8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi vprašal zakaj se mali š avtomatsko spremeni v veliki š ( v postih in PM) ?

In seveda, se dogaja da se vsi veliki š-ji avtomatsko spremenijo v male š-je ?!??!

napisan mali š : šššššššššššššššššš

napisna veliki š : šššššššššššššš

rezultat --> vedno mali š (v tem primeru)

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je v firefox 8.0 tudi prva stran porušena in neberljiva. še na forum ne morem (ne najdem linka) drugače kot z direktnim zaznamkom. evo kako zgleda pri meni prva stran danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem našel problem in se mu reče Adblock Plus. ko sem ga izklopil vse kaže normalno. ker pa je zelo uporaben program ga bom imel izklopljenega samo na MS, drugje ne pokvari izgleda strani, lepo pa blokira nadležne reklame, flash animacije, pop-upe in podobno.

Mogoče za razmislek da se stran naredi adblocku prijaznejša ker vem da je ta program dosti v uporabi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tudi jst dobim prvo stran čist zbrkano v Chromu - ko jo refreasham, se pa porihta...

slikce v postih so pa - od zadnje prenove foruma - še vedno "čudne", ker je preko zadnje črta in moj podpis -> to se dogaja samo v mojih postih, pri ostalih je OK?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!