Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

Večinoma so ti že povedal prednosti/slabosti enih in drugih, jest bi ti reku še to, da če boš kupu 2t, mej v mislih tudi to, da boš vrjetno mogu dost šraufat. Zdej če sam znaš šravfat, pa maš dost orodja, ni problema, da bi ga pa skoz mogu h (uradnmu) servisu vozt, bo pa res šlo en kp keša sam za delo.

Sej tok hudo se spet ne kvarjo, sam... nikol pa ne morš bit 100% da ti nau ke zaribal.

Jest mam zdele Cagivo, 2t, med zimo menan cilindr, bat, ležaji (strošk 400€)pa teško rečem, kaj bi uzev če bi šeenkrat kupvov. Vrjetno 4T, čeprov lih dons sm se vozu na zadnmu sedežu CBRke, 125 cc, pa...je v klanc kr zlo moči primankval, tk da me to mal odbija.

To je pač moj mnenje, kok ga upuštevaš mi ni važn :) Dobr se udloč, pa fajn kup :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc vas gleda :P ...zj sm še bol zmeden ko sm biu :kva2: :kva2: :kva2: ...hehe joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc vas gleda :P ...zj sm še bol zmeden ko sm biu :kva2: :kva2: :kva2: ...hehe joke

glej kupi to kaj bi raje sam mel :) ker kupuješ zase in ne za druge...če ti hitrost ni tolk pomembna pa da bi rad majnše stroške kupi 4t...če bi rad mal večjo hitrost pa bolše pospeške pri čemer je tut več stroškov kupi 2t :) čist simpl sam odločit se morš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi mz rt 125. eden zmoglivejših 4-taktnikov. ima 11kW, potegne preko 125km/h, z novo odmično gredjo in izpuhom pa iztisne kar 24 konjev, to je pa že kar konkretno...pa maš vse v enem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi mz rt 125. eden zmoglivejših 4-taktnikov. ima 11kW, potegne preko 125km/h, z novo odmično gredjo in izpuhom pa iztisne kar 24 konjev, to je pa že kar konkretno...pa maš vse v enem :OK:

še to:

samo vseeno ne pričakuj brutalnih pospeškov in končne preko 150km/h :doze:

da se pa po mojem precej bolj kulturno peljat vseeno...torej, če bi js še enkrat kupovov, bi biu to mz .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ktm mogoce ?

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1393825

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/zadetki.asp?znamka=vse%20znamke&model=katerikoli&tip=&cenaMin=min&cenaMax=2000&letnikMin=min&letnikMax=max&bencin=&zavore=&pogon=&klima=&servo=&lastnik=&servis=&garancija=&automatic=&starost2=min&presort=cena&tipsort=DESC&star1=1&star2=1&star3=1&star4=1&star5=1&karambolirano=&oblika=Enduro&kmMin=&kmMax=&kwMin=&kwMax=&ccmMin=min&ccmMax=max&mocMin=min&mocMax=max&lokacija=&izpis=&brezcene=&stran=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa naj najdem mz rt 125 za 2k? :blush:

Lahko ti priporočam Yamaho DT125.Zelo vredu motor,sem jo že nekajkrat zapelov pa sploh ni napačna.Moči ima ravno dovolj za naše ceste pa tudi za kakšna brezpotja bo dovolj konjev pod ritjo.Zna tud priplezat v kakšen ne ravno dolg in strm breg tako, da je za prvi motorček zanimiva,ker, če boš padel nebo skoraj nič stroškov,dočim na RSki,Mito,TZR bojo pa plastike pokale vsepovprek.PESHY BOY jo zelo pocen daje in če bi bil namesto tebe bi jo vzel, da jo nebo prej kdo drug :) pa po slikah sodeč je tudi zelo ohranjena,vsekakor bo dober nakup ;)

Pa srečno :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klinc vas gleda :P ...zj sm še bol zmeden ko sm biu :kva2: :kva2: :kva2: ...hehe joke

se kr strinjam z Rokyjem, tale Yamaha DT, je res super motorček, moči ne zmanjka, poraba tut ni tok velika, gre hitrej k 4T, loh zapelješ na kakšen makadam, al pa kkšno soft off road turco udarš, tko da mislm, da je to res ql motorčk, Če ga boš kupu, ti verjetno ne bo žel.

Mislm da je Peši boy kr dobro ponudbo ti dau, njegov motor je res ful ohranjen, pa smo se dost skup prevozil, tko da vem kako se je z motorjem delal. Če bi zdej kupvov 125ccm motor, bi sigurno kupu DT, še posebi če je od takega lastnika, k lohk use preverš na forumu, kaj se je z motorjem delal.

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

No lepo...se bom s PESHY BOY-em zmenu...upam da ga še ta teden ne bo prodal .)...kok je pa ta TD koštal nov? Sam za info.

Popravljeno . Popravil Cola400
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No lepo...se bom s PESHY BOY-em zmenu...upam da ga še ta teden ne bo prodal .)...kok je pa ta TD koštal nov? Sam za info.

tale dt je bil nov mislm da okrog milijona bivših tolarjev

.upam da ga še ta teden ne bo prodal .).

bom pršparu! kokr sm reku, velik rajše ga prodam motosvetovcu za 200 ojrov manj, pa da se še kdaj vidimo in zapeljemo, kot pa kar enmu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to:

samo vseeno ne pričakuj brutalnih pospeškov in končne preko 150km/h :doze:

hehe moj gre še več :evilgrin: :grim :P

drgač je pa 2000€ res ugodno za motor kot je td ka

glede na to kako jo je peshy čuvov :worship: brez praske... je vredna denarja :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...nimaš kaj dost premišlevat, ker boš težko dobu dobro ohranjeno za ta denar .)

Kje pa naj najdem mz rt 125 za 2k? :blush:

na avto netu se je en prodajal za dobre dva jurja 2005 letnik, se mi zdi, če pa bol cilaš na enduro, potem lahko pomisliš na mz sm (supermoto sicer)

ampak, zdej maš itak prilko, da vzameš od pešija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe moj gre še več :evilgrin: :grim :P

Aerodinamika,več KM,drugačni prenosi,čisto drug rank motorja :kva1: Valda, da gre več,govora je blo o MZju :kva1: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Jah no glede na vaše komentarje zgleda motor...zelo "dober"..tak da če se bomo lahko zmenl da pridm nasledn viknd s fotrom to čudo pogledat? Kok pa DT potegne(max.)?

Popravljeno . Popravil Cola400
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe moj gre še več :evilgrin: :grim :P

drgač je pa 2000€ res ugodno za motor kot je td ka

glede na to kako jo je peshy čuvov :worship: brez praske... je vredna denarja :OK:

ja lok si ti hud k gre tvoj več..moj tud :kva2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo nea kupuj 4 taktnega, ker je kur** od ofce... na začetku je sicer res kul, da se navadiš pa to, ampak po enem mescu ti bo dopizdlo totalno ker motor ne bo šou nikamor....govorim namreč iz lastnih izkušenj, ker mam 4 taktno 125 ko in sem se je naveličal po pol leta, zaj jo uporablam samo še za vožnjo na trening, do šole, pa malo po mestu, v vožnji do 110 kmh pa žal ne uživam več in raje šparam za novi motor ko pa da brezveze benz trošim :D :D ybr in podobnih 4 taktnih jajc ne kupuj, te še res najboljše tale DT, čeprav bi ti priporočal kako rs 125 al pa mitota, čeprav lahko maš nesrečo pa naletiš na sfukan motor, je užitek v vožnji bistveno večji... zdaj pa odvisno čemu ti daješ prednost :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če je pa 2T res tko bol zabaven, pa naj bo ;)...zanima me še če se je težko navadit na enurota 125 ccm...k do mi rekl kolegi da te pr spelevanju na zadno vrže. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če je pa 2T res tko bol zabaven, pa naj bo ;)...zanima me še če se je težko navadit na enurota 125 ccm...k do mi rekl kolegi da te pr spelevanju na zadno vrže. :eek:

Pri 125ccm enduru te nč na zadnjo ne vrže :krneki: Se da kr lepo spelat in pelat tko, da se s tem ne obremenjuj.Še Husqvarno TE450 ne meče po zadnjem, če znaš spelat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!