Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

:hmm:

čist tk je...

vsak začne z 2T tja do 250ccm oz. v mladosti potem jih pa večina preide na 4T saj nerabiš skrbet za mešanco oz. olje ampak narediš tiste redne servise pa maš mir...pa kar še zvoka motorja tiče se meni osebno veliko bolj dopade 4T...tak globok rubusten zvok še posebej v kombinaciji z Akrapovičem :worship:

zdej je pač tako izpit mamo večinoma tukaj do 125ccm še za enkrat in zato imamo 2T motorje da kam prideš ko dobiš pa a neomejeno pa itak nimaš kaj iskat več na 2T

jap, that is just the way it is... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno. Svojega sina raje spustim do Grčije, kot pa do Kačjih rid/Marije Reke/whatever, da bo malo "potreniral". :headbang:

Si se že peljal proti Grčiji?Kolk je pa asfalt spolzek?Moje mnenje je,da je pot do Grčije veliko bolj nevarna.Da o sami Grčiji ne govorima!Vsak pa ima svoje mnenje!

Pozabljate pa na nekaj, čisto vsi... Pravega motorista ne naredi motor, motorist se naredi (prekali- bodisi na pisti, bodisi na cesti) sam.

:grim šlo se je zato,ker eni ekstremno hitro vozijo z temi ala "er5,er6,ninja 250.. ",ki pač niso za divjanja!

Je pa res nekje potrebno začet in sam sem že večkrat napisal,da spoštujem vsakega motorista!Seveda pod pogojem,da se normalno obnaša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei sesir:

Tole slikco k maš :worship:

A je to 2t al 4t ?

p.s. The show must go one :rolleyes:

3t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si se že peljal proti Grčiji?Kolk je pa asfalt spolzek?Moje mnenje je,da je pot do Grčije veliko bolj nevarna.Da o sami Grčiji ne govorima!Vsak pa ima svoje mnenje!

:grim šlo se je zato,ker eni ekstremno hitro vozijo z temi ala "er5,er6,ninja 250.. ",ki pač niso za divjanja!

Je pa res nekje potrebno začet in sam sem že večkrat napisal,da spoštujem vsakega motorista!Seveda pod pogojem,da se normalno obnaša!

Kar se ti sigurno ne... Mislm da take pokaš o rs da naščije er5 to je za budale k še nikol niso slišal za motor. Če ma er5 skor šenkrat tok konj k rs ka pa več navora pri majnših obratih ti je lahko že po teoriji jasno da nima rs za burek. Drgač sm pa že furu rs ko (odprto) chesterfield in morm priznt leti lih 3x tolk k moj tomos sam kokr sm slišu o problemih tek 2t- jev mam raj 4t in se za sigurno vozm kjerkol za malo denarja (kle mislm bencin+ servise) pa čeprou bol počas pač ane. No pa kokr sm že večkrat napisu da ga ni bolšga zvoka (125) k tomos z akrapovičem... edin za tiste k jim je zvok motorke bol ušeč...

Tko da jst sm za 4T. Aja pa za une k so carji z oprtimi aprilijami nj povem da do 18 leta nimajo kej met več kot 11kw. V tem pogledu pa niso potem nč hitrejši od 4T.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablabla...

Tko da jst sm za 4T. Aja pa za une k so carji z oprtimi aprilijami nj povem da do 18 leta nimajo kej met več kot 11kw. V tem pogledu pa niso potem nč hitrejši od 4T.

Lp, Miha

seveda gospod policist :lol1: ......ja sej je res čudno met eno najpočasnejših 125-tk, ampak tako pač je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko da jst sm za 4T. Aja pa za une k so carji z oprtimi aprilijami nj povem da do 18 leta nimajo kej met več kot 11kw. V tem pogledu pa niso potem nč hitrejši od 4T.

Lp, Miha

Zase se brigaj, vsak vozi kar želi, pa tud če 1000ccm pri 15-tih, je to njegova(in stvar njegovih staršev), ne pa tvoja.

Tud sam sem pri 19 vozil ninjo 6 z izpitom do 25kw, pa pri 20-tih R1, pa obe neregistrirani, pa kaj, a sem ti kaj naredil s tem mogoče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se ti sigurno ne... Mislm da take pokaš o rs da naščije er5 to je za budale k še nikol niso slišal za motor. Če ma er5 skor šenkrat tok konj k rs ka pa več navora pri majnših obratih ti je lahko že po teoriji jasno da nima rs za burek. Drgač sm pa že furu rs ko (odprto) chesterfield in morm priznt leti lih 3x tolk k moj tomos sam kokr sm slišu o problemih tek 2t- jev mam raj 4t in se za sigurno vozm kjerkol za malo denarja (kle mislm bencin+ servise) pa čeprou bol počas pač ane. No pa kokr sm že večkrat napisu da ga ni bolšga zvoka (125) k tomos z akrapovičem... edin za tiste k jim je zvok motorke bol ušeč...

Tko da jst sm za 4T. Aja pa za une k so carji z oprtimi aprilijami nj povem da do 18 leta nimajo kej met več kot 11kw. V tem pogledu pa niso potem nč hitrejši od 4T.

Lp, Miha

-problemov ni če znaš z motorjem ravnat :D

zapomn si to !

-hahaha :lol1: :lol1: :lol1: te vici so d best... tomos sm 125 kovan v zvezde :worship: defentivino sanje vsakega 14 letnika, da bo prid 16 si kupu tega tomosa :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Đeri, prek kakimi 2 leti si tud ti še govoril kok je fajni hehe.. :whistle:

ja za po parkplacu vozt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa za une k so carji z oprtimi aprilijami nj povem da do 18 leta nimajo kej met več kot 11kw. V tem pogledu pa niso potem nč hitrejši od 4T.

Vsaj en pameten :worship:

:slap: Ah koga slepim?! :slap: Itq mam pa izpit za 25Kw tko, da

zrd mene lahko več napišejo v prometno :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsaj en pameten :worship:

:slap: Ah koga slepim?! :slap: Itq mam pa izpit za 25Kw tko, da

zrd mene lahko več napišejo v prometno :lol:

Dobesedno pameten, ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda gospod policist :lol1: ......ja sej je res čudno met eno najpočasnejših 125-tk, ampak tako pač je

Ma dej kaj si ti pametn kle... a zdj k si moderator pa lahk kr prbijaš karkol... Hotu sm sam povedt da do 18 leta NESMEŠ vozt več kot 11kw ti pa pametujš pol neki (povej v čem se tuki motm al pa raj tih bot)... zrd mene se pa vozte s čimer se pač hočte, nobenmu nism osebno kej učitu kar si lahko šenkrat preberete v textu zgoraj. Aja pa tomos ni najpočasnejši... v pospeških tja do 80 nese cbr 125 druzga pa še nism probu. In če tkole nakratko črto potegneva je tvoj comment brez predmeten.

Lp še naprej, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ti ne boš nobenemu govoril kaj sme in kaj ne sme, zato ne kriči tu povprek, pa nima veze al sem moderator ali ne, verjemi da bi ti še par bolj sočnih spustil če ne bi bil moderator, tako pa se moram zadržat........če bi ti vozil 125 2T ne bi tega tu trosil, ker pa imaš 4T z 8kW pa palamudiš da se z izpitom za 125ccm ne smeš vozit z več kot 11kW, lahko se, samo če narediš pizdarijo potem boš gagal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej ti ne boš nobenemu govoril kaj sme in kaj ne sme, zato ne kriči tu povprek, pa nima veze al sem moderator ali ne, verjemi da bi ti še par bolj sočnih spustil če ne bi bil moderator, tako pa se moram zadržat........če bi ti vozil 125 2T ne bi tega tu trosil, ker pa imaš 4T z 8kW pa palamudiš da se z izpitom za 125ccm ne smeš vozit z več kot 11kW, lahko se, samo če narediš pizdarijo potem boš gagal

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 kw? :hmm: :lol1: :lol1: :lol1: l :worship:

drgač 8kw je okol 11hp ane? pa še to je blo merjeno na gredi.

sam tej kitajci so pa pojebal vse. zdej se ma že vsak kurac z 8kw za motorista :rolleyes:

drgač sm pa jst hondo cbr 125 z tzr-ko nažgav :worship: v pospeških itak v končni so bla pa skor enaka, sam sm biv še zmeri jači :whistle:

se mi je taku fajn zdelu d sm 4t 125-ko nascal :evilgrin:

drgač so pa men osebnu od 4t 125 všeč sam suprmototi, "cestni" pa podn

evo en midrace 50ccm kit ma okol 15hp, pa je miderace, kje je šeli high end.

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 kw? :hmm: :lol1: :lol1: :lol1: l :worship:

drgač 8kw je okol 11hp ane? pa še to je blo merjeno na gredi.

sam tej kitajci so pa pojebal vse. zdej se ma že vsak kurac z 8kw za motorista :rolleyes:

drgač sm pa jst hondo cbr 125 z tzr-ko nažgav :worship: v pospeških itak v končni so bla pa skor enaka, sam sm biv še zmeri jači :whistle:

se mi je taku fajn zdelu d sm 4t 125-ko nascal :evilgrin:

drgač so pa men osebnu od 4t 125 všeč sam suprmototi, "cestni" pa podn

evo en midrace 50ccm kit ma okol 15hp, pa je miderace, kje je šeli high end.

hehe.....upam da se kje srečamo, da probamo :winkiss: No vsaj predvidevam da tvoj TRZka ni hitrejša od 80ccm RSke? Če ni pol se te ne bojim, RS 80 je dokaj hitra ma še vedno počasnejša ;)

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.....upam da se kje srečamo, da probamo :winkiss: No vsaj predvidevam da tvoj TRZka ni hitrejša od 80ccm RSke? Če ni pol se te ne bojim ;)

ja ker cilinder pa maš na rs-ki? jst sm mew tega KLIK

sam bi šlo še več pa sm mev leovinča. pa 14 zobnik!

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker cilinder pa maš na rs-ki? jst sm mew tega KLIK

sam bi šlo še več pa sm mev leovinča.

Nimam jaz RSke. Jo ma kolega. Sem jo tut peljal. Saj ne rečem....ni veliko razlike med CBRko pa RSko 80 ki jo ima on. Sam je še vedno počasneja. Na RSki se nisem počutil. Skoz morš držat obrate da sploh kaj potegne, itd..... Seveda pa bi raje mel novo RS 125 kakor CBR 125. Ma imam še vedno raje CBR 125 kot kako staro RS 125. Moje mnejnje :)

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej edino to je problem k moraš v obratih jo skus držat.

drgač pa vsakemu svoje. kdor se odloča met 4t al pa 2t, naj presliš gostilniške govorice, pa proba enga pol pa druzga. tako najbl vidš ker ti bol sede.

sam zame je pa tut 125 2t že prešvoh :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej edino to je problem k moraš v obratih jo skus držat.

drgač pa vsakemu svoje. kdor se odloča met 4t al pa 2t, naj presliš gostilniške govorice, pa proba enga pol pa druzga. tako najbl vidš ker ti bol sede.

sam zame je pa tut 125 2t že prešvoh :evilgrin:

Res je. Vsaj naj proba sam oboje in se odloč kar mu paše. Nobeno ni bolje...vsak ma svoje slabosti in svoje pluse.

Če bom še imel CBRko če se kje srečava lohk vseno probava :) Sm verjento CBRke nebo več v kratkem :) Morm tut jst nekaj več konjev dobit pod mojo rit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!