Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Sem nov v svetu motocikla, zato se ne spoznam najbolje vsega.

Čez eno leto si bom kupil 125cc motor. Izbiram med SS in sicer honda NSR, aprilia RS in yamaha yzf 125.

Glede na to da sta prva dva motorja 2-taktna in da imam rad adrenalin, torej hitrost in pospeške, bi si najraje kupil 2 takten motor.

Toda ker se ne mislim vozit samo na kratke razdalje, in bi rad odšel pogledat tudi preko meja, bi se mogoče bolj splačalo kupit yamaho ker je 4-taktna torej manjša poraba in manj se kvari. No, kaj pa vi mislite?

Vem, da je še daleč toda raje se malo prej pozanimam :rolleyes: :D....

Hvala ža vnaprej za odgovore,

Gapi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da boš vse odgovore dubil v tej temi če malo poiščeš

sicer pa tko če ti denar dopušča vzdarževat 2t in kokr pišeš, da se raje hitreje voziš si kupi 2t, če je pa problem v denarju pa sigurno 4t

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem nov v svetu motocikla, zato se ne spoznam najbolje vsega.

Čez eno leto si bom kupil 125cc motor. Izbiram med SS in sicer honda NSR, aprilia RS in yamaha yzf 125.

Glede na to da sta prva dva motorja 2-taktna in da imam rad adrenalin, torej hitrost in pospeške, bi si najraje kupil 2 takten motor.

Toda ker se ne mislim vozit samo na kratke razdalje, in bi rad odšel pogledat tudi preko meja, bi se mogoče bolj splačalo kupit yamaho ker je 4-taktna torej manjša poraba in manj se kvari. No, kaj pa vi mislite?

Vem, da je še daleč toda raje se malo prej pozanimam :rolleyes: :D ....

Hvala ža vnaprej za odgovore,

Gapi

Tudi sam sem bekslal med RS in NSR :rolleyes: A sem nenazadnje kupil RS.

Če bi se šeenkrat odločeval BI VSEKAKOR kupil NSR.

1. Sedi se veliko bolj V motociklu (eni to opazjo, drugi ne, no jaz sem :unsure: )

2. Imel sem velike plane z njo (če bi jo kupil)... sedaj je vse ostalo v skicah na papirju :cry:

(upam, da bom mel kdaj priliko, da NSRko premenim v HANNspree wanabe replico :doze: :slap:

p.s. NSR ni SS. Prej potovalni športnik ala NINJA 250.

Varandero tud ni kei preveč delč kar se vožnje tiče. A zopet ni niti malo blizu športne vožnje :evilgrin:

Kupi NSR. In dobrodošel na forumu.

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? in po čem vidiš razliko med hondo nsr in SS? Zakaj, če bi še enrat premislil nebi kupil RS?

BTW hvala

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem bekslal med RS in NSR :rolleyes: A sem nenazadnje kupil RS.

Če bi se šeenkrat odločeval BI VSEKAKOR kupil NSR.

Kupi NSR. In dobrodošel na forumu.

No,no brejker zdaj ga pa že biksaš! :rolleyes:

Tolk hvališ ves čas rs125 in zagovarjaš,zdaj pa tako pribiješ! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS je R6

proti

NSR ni nevem kakšn Super preformance Street mashine :rolleyes:

Sm vozu obe.

In če me mude upraša ki gri iz APNja na 125, bi mu priporoču NSR.

Če bi mel pa ATXa bi mu pa reku naj kup RSko :evilgrin:

Haha. :P

Zdei je kar je. Kupu sm. Servisera se. Gume bojo. Kolenčkal bomo. Kaj hočš še lebšga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS je R6

proti

NSR ni nevem kakšn Super preformance Street mashine :rolleyes:

Sm vozu obe.

In če me mude upraša ki gri iz APNja na 125, bi mu priporoču NSR.

Če bi mel pa ATXa bi mu pa reku naj kup RSko :evilgrin:

Haha. :P

Zdei je kar je. Kupu sm. Servisera se. Gume bojo. Kolenčkal bomo. Kaj hočš še lebšga :whistle:

Hehe......RS ne pride R6 niti do gležnja :)

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Armany:

Rska tko poč nsrko dol, da škoda zgubljat besede. (NSRke maš tud kkšne k majo po 30 KONJEV ! a morš met srečo, da že napadenano kupiš_ena se prodaja na PIKAnetu_modra: 2fast4you gor piše :evilgrin: )

Drgač so pa dobre, ker manjžrejo. Pa še Japonc je :rolleyes: No sej je moia tud (mam Jap. zastavo ki prekriva Italjansko :headbang: :alien1: )

Nsr je bolj zadržana. Na rs velik bol trpiš na motorju ker ma tako konstrukcijo, da je na HARD.

NSR je pa bl u izy. Glih za voznika APNja :rolleyes:

@Shadow:

Primerjava. Način sedenja, način kako se mašina VRTI,...

Nsr je kukr Ninja 250. Kar se STILA tiče. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, fak, kakšn se to vse po forumu piše, kakšne buče. Dej, reč da se hecaš.

svašta :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Armany:

Rska tko poč nsrko dol, da škoda zgubljat besede. (NSRke maš tud kkšne k majo po 30 KONJEV ! a morš met srečo, da že napadenano kupiš_ena se prodaja na PIKAnetu_modra: 2fast4you gor piše :evilgrin: )

Drgač so pa dobre, ker manjžrejo. Pa še Japonc je :rolleyes: No sej je moia tud (mam Jap. zastavo ki prekriva Italjansko :headbang: :alien1: )

Nsr je bolj zadržana. Na rs velik bol trpiš na motorju ker ma tako konstrukcijo, da je na HARD.

NSR je pa bl u izy. Glih za voznika APNja :rolleyes: .....

LoL...ka misliš s tem ''glih za voznika apn?''....Ker če misliš, da če mam APN, da nimam rad hitrosti se zelo hudo :D motiš... Kar se tiče pa atx pa apn je pa moja apn hitrejša od katerega koli atx-a :evilgrin: :yea1: Če si mislil na hitrost.

Drugače pa hvala za predlog vendar bom še razmislil...Še eno leto bom mislil hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Armany:

Rska tko poč nsrko dol, da škoda zgubljat besede. (NSRke maš tud kkšne k majo po 30 KONJEV ! a morš met srečo, da že napadenano kupiš_ena se prodaja na PIKAnetu_modra: 2fast4you gor piše :evilgrin: )

Drgač so pa dobre, ker manjžrejo. Pa še Japonc je :rolleyes: No sej je moia tud (mam Jap. zastavo ki prekriva Italjansko :headbang: :alien1: )

Nsr je bolj zadržana. Na rs velik bol trpiš na motorju ker ma tako konstrukcijo, da je na HARD.

NSR je pa bl u izy. Glih za voznika APNja :rolleyes:

@Shadow:

Primerjava. Način sedenja, način kako se mašina VRTI,...

Nsr je kukr Ninja 250. Kar se STILA tiče. :rolleyes:

enkrat se usedi na pravi dirkalnik in boš videl kaj je to hard, drugače je pa glede vožnje teh 125 več odvisno od pilota kakor pa od motorja (kar se vzmetja tiče, ciklistike) - kakšne razlike v moči med našpičeno NSR in RS so malenkostne - pozna se, če je pilot lahke kategorjie hehe...

kar se pa drže tiče, je rs tak mucek za sedet kot nsr, sploh pa starejši letnik so komot, nova rs je že bolj našpičena (čeprav se tudi z novo da delat kilometre brez bolečin v zapestju, hrbtu,...).

Popravljeno . Popravil MatexDeLuxe46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@armani:

I dont think soo :winkiss:

...Kr razmišli celo sezono :unsure:

:whistle:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@armani:

I dont think soo :winkiss:

...Kr razmišli celo sezono :unsure:

:whistle:

You should think so..sorry za OFF sam...glede na to, da mam na apn ZAENKRAT use navadno pa mi gre hitrej k enmu atx z 42L batom pa MF....nwm no :hmm:

No, tist da mi gre hitrej k kateri kol ATX...to že ni res hehe...sam bistvo je blo, da sm hotu povedat da mam rad hitrost

In ja, CELO SEZONO bom raumišlu..nemorm pomagat...ka češ..

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You should think so..sorry za OFF sam...glede na to, da mam na apn ZAENKRAT use navadno pa mi gre hitrej k enmu atx z 42L batom pa MF....nwm no :hmm:

No, tist da mi gre hitrej k kateri kol ATX...to že ni res hehe...sam bistvo je blo, da sm hotu povedat da mam rad hitrost

In ja, CELO SEZONO bom raumišlu..nemorm pomagat...ka češ..

Use navadno pravš? Glih prej si reku

Citiram: Kar se tiče pa atx pa apn je pa moja apn hitrejša od katerega koli atx-a.

No no. Potem si "enakovreden" poštarju :unsure:

Če ma pa kolega 42 notr. Al te vsaj v klanc pusti za seboj, ali pa nima pojma kaj hoče iz mašine dobit.

...Ne ne, ti si uzem cajt. Kup si kkšno motosi revijo :rolleyes: Pomaga.

Ma mot me to da ti povem zakaj NSR, posledično kritike od od ostalih,...

In za namešček pravš da ti apn pihne ATXa.

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Use navadno pravš? Glih prej si reku

Citiram: Kar se tiče pa atx pa apn je pa moja apn hitrejša od katerega koli atx-a.

No no. Potem si "enakovreden" poštarju :unsure:

Če ma pa kolega 42 notr. Al te vsaj v klanc pusti za seboj, ali pa nima pojma kaj hoče iz mašine dobit.

...Ne ne, ti si uzem cajt. Kup si kkšno motosi revijo :rolleyes: Pomaga.

Ma mot me to da ti povem zakaj NSR, posledično kritike od od ostalih,...

In za namešček pravš da ti apn pihne ATXa.

:headbang:

Ja mi..pa če verjameš al pa ne..mi je čist useen...Mnda bom pa že js bol vedu a je moja APN hitrejša od sošolčevga k se skor usak dan skup furama...Edin kar mam js gor je ta visok MF..to je use..nč druga ni predelano..končna in realna hitrost je pa 65m/h.

Zdej se pa požri če se hočš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..končna in realna hitrost je pa 65m/h.

Zdej se pa požri če se hočš.

No sei pravm. Tok gre poštarju :closedeyes:

Ma nebom se žru, zdej k vem, da bi te z svojmu ATXu scat pelu :rolleyes: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sei pravm. Tok gre poštarju :closedeyes:

Ma nebom se žru, zdej k vem, da bi te z svojmu ATXu scat pelu :rolleyes: :naughty:

No no no..sj ne vem ka nj rečem... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: 4T :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: 4T :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship: :worship:

seveda 4T ... samo 600ccm + :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda 4T ... samo 600ccm +

Ne,ne on je imel v mislih motorno žago saj pa vidiš kako že trenira,da jo bo lahko držal v rokah :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne,ne on je imel v mislih motorno žago saj pa vidiš kako že trenira,da jo bo lahko držal v rokah :alien1:

ke si ti še vidu 4t motorno žago :whistle: ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!