Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

S to cagivo je John Kocinski končal leta 94 kot tretji v skupnem seštevku,Avstralski grand prix pa celo zmagal.Skupno Cagiva v grand prix zmagala 3krat!Enkrat 92,enkrat 93 in 94!

To se jim je menda smejalo :evilgrin:

Leta 2003 po jih dali 25 primerkov originalnih in delujočih v prodajo za ceno 250,000$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp 180 tocneje :D

Takrat je pisalo preko 177konjev zato.Potem vem,da je pisalo 180konjev,vendar nisem hotu.Kolk se pa jz spomnim pa niti ni imela vsaka isto,zato je bilo tako deklarirano "over 177"

Tud suzuki od Schwantza je mel napisano over 180 pa jih je pol mel kolk se spomnim 185konjev.Te slike pa nažalost nikjer ne najdem.Menda je v kateri omari na vratih ostala.Mam jih pa od takrat še par od predelav,Od Luca Cadalore in mislim Capirosija,ko vozita ferrari,avti iz filma mad max...takrat je blo res noro!Pa seveda sliko od Honde rvf750 rc45,ki je meni še danes :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

?

jezen je ker ste njegov post brez preverjanja zbrisali,seveda po nepotrebnem,če je res to napisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takrat je pisalo preko 177konjev zato.Potem vem,da je pisalo 180konjev,vendar nisem hotu.Kolk se pa jz spomnim pa niti ni imela vsaka isto,zato je bilo tako deklarirano "over 177"

Tud suzuki od Schwantza je mel napisano over 180 pa jih je pol mel kolk se spomnim 185konjev.Te slike pa nažalost nikjer ne najdem.Menda je v kateri omari na vratih ostala.Mam jih pa od takrat še par od predelav,Od Luca Cadalore in mislim Capirosija,ko vozita ferrari,avti iz filma mad max...takrat je blo res noro!Pa seveda sliko od Honde rvf750 rc45,ki je meni še danes :whistle:

hah., no vsak dan se neki naucimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa po moje OPRAVIČENA.Ker to je pravi tovarniški dirkalni motor in neki skup zmetanega kot dukati desmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste postali ze precej OFF TOPIC! Sam menim in sem pristaš 4T motorja, ze prvic ker ne moram poslušati tega brencanja, kot da bi poslušam apn6 z lipnikom, kar je prednost pri nekaterih 4t motociklih da imajo zvok vsaj podobno motorju in se lahko celo kosa z kakimi 600 kub. štiritaktarji.

2. ne vem kaj usi govorite da vam je hudo ker se ne moras peljati 100 po cesti. Jaz se svojo varadero brez problema peljem 100 koliko casa hocem in koncno imam 125 km/h kar je cisto dovolj, pri tem moram se dodati, da brez problema prehitim avtobus tovornjak ali kakšen počasnešji avtobomobil

3. glede na porabo recimo da ti naredis v eni sezoni 10000 km, in ce racunas pri 4T porabis 3-4L/100 km to je 300-400L bencina letno, posledicno cirka 400 €, pri 2T imas porabo v vecini primerov 10L/100 km ali se vec, kar ti pride 600 € več, da ne omenjam se olja in servisov

ampak treba gledati na stvar objektivno in iz 2 kotov. pač nekateri gredo raje malo hitreje, nekateri imajo rajsi zvok 4T in imajo manj stroškov. To je odvisno od posameznika, za kateri motor bi se odločil

in sam sem še vedno pristaš 4T motorja in nebi nikoli kupil 2T

lp :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste postali ze precej OFF TOPIC! Sam menim in sem pristaš 4T motorja, ze prvic ker ne moram poslušati tega brencanja, kot da bi poslušam apn6 z lipnikom, kar je prednost pri nekaterih 4t motociklih da imajo zvok vsaj podobno motorju in se lahko celo kosa z kakimi 600 kub. štiritaktarji.

lp :closedeyes:

resno ti priporočam da obiščeš zdravnika da preveri tvoj sluh.........4T 125 ima zvok podoben le kakemu SM motorju, potem pa še vidiš SS obliko in ti res v želodcu kontra vseka.......125 2T ima zvok podoben screamer motorjem v moto gp, zato res ne vem kako lahko ta zvok primerjate z brenčanjem, saj je veliko bolj podoben inline 4 mopedom, v nasprotju z 4T 125, ko misliš da se travožer pelje po cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste postali ze precej OFF TOPIC! Sam menim in sem pristaš 4T motorja, ze prvic ker ne moram poslušati tega brencanja, kot da bi poslušam apn6 z lipnikom, kar je prednost pri nekaterihblablabla

blalblabla

lp :closedeyes:

:D

in še enkrat bl abla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej sej ste pametni usi po vrst, vidim da ne razlocis zvoka med cestakom 4T 1000 kub. in 125 2T, Tomos SM ima glas pravega motorja ne pa tist RS 125...

pa glede 125 km /h, kaj mislis da mi gre vedno toliko. na avtocesti na ravnini dobim vedno 125, drugace po regionalnih cestah, ce se sam gor in nimam vetra vame 110-115 km /h

sicer si lahko tudi sam opazil da r125 ima koncno 136 na testiranju tako da ne ti men o tem da naj grem okulistu

pa rad bi se povedal, da bi bilo cas da nekateri postanete zreli in nehate uporabljati te vase primitvne fore in poskusajte biti objektivni in realni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajoj, sem čisto objektiven in na trdnih tleh in resno te vprašam: kateri zvok je bolj podoben recimo 1000cc inline 4 motorju? zvok aprilie rs ali zvok tomosa SM :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajoj, sem čisto objektiven in na trdnih tleh in resno te vprašam: kateri zvok je bolj podoben recimo 1000cc inline 4 motorju? zvok aprilie rs ali zvok tomosa SM :hmm:

Nobeden pa kaj ti je kere primerjave da dol butnš... dej pa koga boli za zvok... men je od 4t bolš tep pač ni pa komu drugmu tut ne... usakmu je neki ušeč in to je to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomos SM ima glas pravega motorja ne pa tist RS 125...

:lol1: :lol1: če bi to reko MUJO ali HASO bil bil še vic,če pa eden to resno pa :slap:

pa glede 125 km /h, kaj mislis da mi gre vedno toliko. na avtocesti na ravnini dobim vedno 125, drugace po regionalnih cestah, ce se sam gor in nimam vetra vame 110-115 km /h

sicer si lahko tudi sam opazil da r125 ima koncno 136 na testiranju tako da ne ti men o tem da naj grem okulistu

Ja no ti si napisal,da ti gre 125 to pa sam po hribu navzdol!

In kje je test od varadero,da gre 136?Al mešaš neke druge motorje zraven,ker veš,da si za svojega otresal prazno slamo??

pa rad bi se povedal, da bi bilo cas da nekateri postanete zreli in nehate uporabljati te vase primitvne fore in poskusajte biti objektivni in realni

To najbolj velja zate....no vidiš si že bolj realen,da gre varadero 115km/h sej bo počas ti bo potegnilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden pa kaj ti je kere primerjave da dol butnš... dej pa koga boli za zvok... men je od 4t bolš tep pač ni pa komu drugmu tut ne... usakmu je neki ušeč in to je to...

daj prosim drugič si preberi začetek debate, ne pa kar vmes skočit in trobezljat: koga briga zvok, ...........oni je začel o zvoku in sem samo vprašal, ker je rekel da je tomosov zvok bolj podoben pravemu motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj prosim drugič si preberi začetek debate, ne pa kar vmes skočit in trobezljat: koga briga zvok, ...........oni je začel o zvoku in sem samo vprašal, ker je rekel da je tomosov zvok bolj podoben pravemu motorju

In če je s pravim motorjem misliu kakšnega supermoto z ENIM cilindrom je imeu zagotovo prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In če je s pravim motorjem misliu kakšnega supermoto z ENIM cilindrom je imeu zagotovo prav.

Citiram: "lej sej ste pametni usi po vrst, vidim da ne razlocis zvoka med cestakom 4T 1000 kub. in 125 2T, Tomos SM ima glas pravega motorja ne pa tist RS 125..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Tomos SM ima glas pravega motorja ne pa tist RS 125...

2.tako da ne ti men o tem da naj grem okulistu

1. Je bolj globok. A negre nikamor (vsaj civilna različica).

2. Sam ne se jim pustit, da te sprovocirajo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!