Skoči na vsebino

lcd ali plazma


Priporočene objave

Z nobeno firmo ne bos velik zgresu, Full HD obvezen (tv prihodnosti), 100 Hz priporocljivo, ce dnar tisci kar 200 Hz nabav. Sam imam 2 mesca Bravio, ce bi se enkrat kupval bi kupu malenkost vecjo, 100 hz osvezevanje, firma bi pa ostala ista.. Kupuj v rangu nad 700€..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi priporočal Gorenje Illumina (LCD)... Nekih jakih izkušenj sicer (še) nimam, ker ga imamo komaj par ur. V sedanjem božično / novoletnem času za 530€ pri Gorenju dobiš Full HD in 'PictureInPicture' z dvema tunerjema...

Ampak mene ti itak nočeš poslušat. :P

D.

seveda te hočem in bom tudi ta tvoj nasvet upošteval :P ... ob kavi te bom zelo pozorno poslušal :lol1:

.

Kaj naj kupim?

To odločitev prepuščam tebi :grim

Lahko ti samo namignem med čem bi se odločal jaz:

Best buy zame: klik

še dve dobri tv: klik1 klik2

Tukaj sem ti dal predloge samo znamke Philips, to zato ker poznam par ljudi ki so z philipsovimi lcd-ji zadovoljni. To pa ne pomeni da tv-ji drugih proizvajalcev niso dobri (sony, gorenje, samsung) ... kako je pa z LG-jem pa nevem.

Upam, da sem ti z mojim postom vsaj malo pomagal.

Lp.

Urban

zelo so pomagal, hvala :beer2:

Mislim, da z nobeno znamko ne bos zgresil, vse imajo napredne tv-je, izbiraj nad rangom 700€, Full HD obvezno (tv prihodnosti), 100 hz priporocljivo.

Pred slabima dvema mescema sem nabavu bravio, ce bi se enkrat kupval bi najbrz izbral vecjo in 100 hz, firma bi pa sigurn ostala Sony..

odpru se mi bo nou svet, ker bom mel kmau novo televizijo :010

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem naroču LG32SL8000, bomo vidl, če sem se uštel :P .. sicer pa... ne rabim bogve kaj, saj televizijo gledam le ko je slabo vreme, pa še to ne vedno :)

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem naroču LG32SL8000, bomo vidl, če sem se uštel :P .. sicer pa... ne rabim bogve kaj, saj televizijo gledam le ko je slabo vreme, pa še to ne vedno :)

Malo heca. Na mimovrste sem našel enak TV za 5,61€ ceneje :naughty: :P:hmm:. To je za cca 100 km vožnje z motorjem :grim :whistle:.

LP Robert

Popravljeno . Popravil trebor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo heca. Na mimovrste sem našel enak TV za 5,61€ ceneje :naughty: :P:hmm:. To je za cca 100 km vožnje z motorjem :grim :whistle:.

LP Robert

:D :D :D

daj no bogi siii :Ptrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gifworship.gifworship.gif

zihr veš napamet kolko je ena štruca belega kmečkega kruha km z tvojo mašino :P boš prej mrtu kot pa debel :P

drž se :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo heca. Na mimovrste sem našel enak TV za 5,61€ ceneje :naughty: :P:hmm:. To je za cca 100 km vožnje z motorjem :grim :whistle:.

LP Robert

js sm šu tud mimo vrste :P ... pa bo vsaj 150 € cenejš :P ... prideš.. daš čelno in dobiš popust :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole sem naroču LG32SL8000, bomo vidl, če sem se uštel tongue.gif .. sicer pa... ne rabim bogve kaj, saj televizijo gledam le ko je slabo vreme, pa še to ne vedno smile.gif

Jaoj, maus....a misls tale tv res iz razdalje 1,5 metra gledat?headbang.gifheadbang.gif

Zakaj si zbral taksno velikost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaoj, maus....a misls tale tv res iz razdalje 1,5 metra gledat?headbang.gifheadbang.gif

Zakaj si zbral taksno velikost?

za igrice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Maus, kako se kaj obnese tvoja SL8000?

sem jo moral dat v rešetke, da mi ne bi kakšna žvau iz animal planeta vn skočila :P

dela k šus.. slika izredno lepa, moraš jo imeti na digitalnem signalu, da vidiš, kako lepa slika je. Skratka, zelo zadovoljen in v skladu s pričakovanji :OK:

sem pa malo len in jo še nisem priklopil na računalnik (čakam novga :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mene pa zanima kakšna je razlika če kupim lcd ki ima odzivni čas 5ms in lcd ki ima 8 ms... kakšna je razlika in kaj to sploh pomeni ? drgač pa se zanimam za samsung le32a330... je to za kej? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole preberi, da dobiš občutek kaj je kaj :)

Najbolje pri zaslonih je tako kot piše v priloženem linku, greš v trgovino pa isto sliko pogledaš na večih monitorjih pa videš kaj tebi najbolj odgovarja. Nekaj po specifikacijah se ne splača kupovat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole preberi, da dobiš občutek kaj je kaj :)

Najbolje pri zaslonih je tako kot piše v priloženem linku, greš v trgovino pa isto sliko pogledaš na večih monitorjih pa videš kaj tebi najbolj odgovarja. Nekaj po specifikacijah se ne splača kupovat.

dobr link :) tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

odločam se za nakup novega Tv, 42" ali 46", plasma ali lcd/led...

trenutno kolebam in čakam prihod novih modelov na trg, da se malo spusti cena starih ali pa kaj novejšega ugodno dobim...

najbolj me prepričujeta naslednja dva.

LCD Philips 8404 H

in

Plasma Panasonic G20E

kako mnenje bi bilo dobrodošlo, tudi LED pride v poštev saj so cena kar normalne že, predvsem mi je pomembno da ima Tv internet in pa čim boljšo sliko za SD signal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Thundercat, ako ga se nisi, ti nakup Panasonicove plazme toplo priporocam, jaz imam sicer TX-P50V10E, se mi pa zdi slika nekaj let pred sony bravio, ki jo imajo pri punci... je pa res, da imajo vsake oci svojega malarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thundercat, ako ga se nisi, ti nakup Panasonicove plazme toplo priporocam, jaz imam sicer TX-P50V10E, se mi pa zdi slika nekaj let pred sony bravio, ki jo imajo pri punci... je pa res, da imajo vsake oci svojega malarja...

še vedno kolebam in premišljujem in čakam:surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno kolebam in premišljujem in čakam:surrender:

Pojdi v večjo trgovino in si jih oglej, potem pojdi domov in preberi vse o tehnikalijah, izkušnjah uporabnikov in ostalem. Eden boljših naslovov za to je avforums. Po vsem tem, ko si najdeš nek ožji izbor pojdi še enkrat h trgovcu in kupi tisti TV, ki ti v živo najbolje sede.

Sam bi ti lahko priporočal Panasonicovo plazmo, ker jo imam in sem z njo zelo zadovoljen ampak to kar velja zame ne bo nujno všeč tebi. Poleg FullHD, ki je skoraj standard (čeprav še vedno relativno nepodprt s ponudbo TV kanalov) imaš sedaj pri LCD-jih še LED variante in tako pri plazmah kot pri LCD-jih še 3D. Najnovejšo tehnologijo pa boš, v večini primerov, nesorazmerno preplačal, če se boš odločil zanjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločam se za nakup novega Tv, 42" ali 46", plasma ali lcd/led...

trenutno kolebam in čakam prihod novih modelov na trg, da se malo spusti cena starih ali pa kaj novejšega ugodno dobim...

najbolj me prepričujeta naslednja dva.

LCD Philips 8404 H

in

Plasma Panasonic G20E

kako mnenje bi bilo dobrodošlo, tudi LED pride v poštev saj so cena kar normalne že, predvsem mi je pomembno da ima Tv internet in pa čim boljšo sliko za SD signal....

Na tvojem mestu bi kupil Panasonic....,sem ga včeraj gledal pri sosedu in moram reči,da je celo boljši G20E,kakor lanska serija V....,skratka vsake oči imajo svojega malarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Panasonic viera bo zagotovo dobra izbira !

le LG ne kupuj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa pocaki se par tednov, da mi na firmo dobimo par komadov 3d televizorjev, pa bom mal porocal, kak so kej tisti... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

odločam se za nakup novega Tv, 42" ali 46", plasma ali lcd/led...

trenutno kolebam in čakam prihod novih modelov na trg, da se malo spusti cena starih ali pa kaj novejšega ugodno dobim...

najbolj me prepričujeta naslednja dva.

LCD Philips 8404 H

in

Plasma Panasonic G20E

kako mnenje bi bilo dobrodošlo, tudi LED pride v poštev saj so cena kar normalne že, predvsem mi je pomembno da ima Tv internet in pa čim boljšo sliko za SD signal....

Zelo preprosta odločitev:

Obe TV sta odlični, zato ne moreš zgrešiti. Obe imata to kaj je danes dobro imeti - full HD, dig. sprejemnik, hdmi priklopi...

Moja dilema bi bila sledeča: boljša slika panasonica proti energijsko bolj varčnemu philipsu.

V kolikor pa nisi taki navdušenec, da bi to razliko dejansko videl, pa vzemi LCD.

Pa še enkrat, obe sta zakon. :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!