Skoči na vsebino

Kakšna 16letnica tuki?


enduraš

Priporočene objave

Vrtnica dejva jih mal! Fantje tega nikakor ne sprejmejo, da smo ženske res bolj brihtne, če ne jih nebi tako lahko "vrtele"! joke

Sam res ta trditev drži!

Resnica res boli!

Res, da ma kolega glavico sam ne vem kako velike možgančke, ker lahko naredijo kar velik problem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a boš rekel, da ni res?? :D  

Zakaj pa tega nebi napisala ni kaj skrivat!!!!

OK Te držim za besedo :D  :D  :twisted:

Hej Tatjana, definitivno NI RES!

Maš poleg velikosti, tut še ene XX drugih stvari, ki se razlikujejo od enega parča do drugega.

OK ker temo berejo mladoletni in celo pod XX leti, ne bom razlagal.

Hej ne res ni nič za skrivat tuki se pa strinjam 300%

In ja za pijačo velja! :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš še ena stvar! Tako ste vsi obremenjeni s tem, da ženske samo hujšamo in kupujemo cunjice pa bla, bla, bla....

Zakaj?

zarad vas moških! Pa take spet nismo vse!!!! to so take kot jim pravte vi Lovače!

Seveda rade smo v središču pozornosti, ker vi padate na to! Pa ozka krilca.......nebi o tem.

:twisted: Smo me brihtne!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica bambina, beri moj post zgoraj, samop tri leta, hej včasih je bila vaša vrsta 5-6 let pred nami, ....kaj to pomeni, da mlade generacije popuščate?! :roll:  :lol:  :shock:  

Sploh pa kako ti veš s čim kom ali kako moški razmišljamo? Se mi Cyc zdi tako intelektualno računalniško navdihnjen in splohj človek, ki nebi kršil zapovedi, da res ne vem od kje take klevete naše vrste?! :(  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:  :roll:  :wink:  

Z.t.H.! :evil:

Hmm kako vem... Ja vas hormoncki dajejo pogelj npr endurasa!

Mam pa celo kopico sosolceu in frendou tko da se vid!

Ma cyc je pru fajn! cak sej s tem k povem ne mislim sam na spolnost al pa kej ... Sej vsakega moskega hormonki dajejo sej nekatere zenske tud sam ne tok ku moske pa tud se ravno pr zenskah ne opaz.

Hmm od kje take klevete? cak da mal pomislim ... hodm na morje, hodm v toplice, hodm vn tko da vidim! K grem itaq sam naprej se mi ne da z unimi ubadat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš še ena stvar! Tako ste vsi oremenjeni s tem, da ženske samo hujšamo in kupujemo cunjice pa bla, bla, bla....

Zakaj?

zarad vas moških! Pa take spet nismo vse!!!! to so take kot jim pravte vi Lovače!

Seveda rade smo v središču pozornosti, ker vi padate na to! Pa ozka krilca.......nebi o tem.

:twisted: Smo me brihtne!!!!!

Sej ne hujsamo vse zenske.... ce nekatere hujsajo hujsajo zato da bojo moskim vsec!

Jap smo brihtne ja znamo moske obnoret :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrtnica bambina, beri moj post zgoraj, samop tri leta, hej včasih je bila vaša vrsta 5-6 let pred nami, ....kaj to pomeni, da mlade generacije popuščate?! :roll:  :lol:  :shock:  

Sploh pa kako ti veš s čim kom ali kako moški razmišljamo? Se mi Cyc zdi tako intelektualno računalniško navdihnjen in splohj človek, ki nebi kršil zapovedi, da res ne vem od kje take klevete naše vrste?! :(  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:  :roll:  :wink:  

Z.t.H.! :evil:

Hmm kako vem... Ja vas hormoncki dajejo pogelj npr endurasa!

Mam pa celo kopico sosolceu in frendou tko da se vid!

Ma cyc je pru fajn! cak sej s tem k povem ne mislim sam na spolnost al pa kej ... Sej vsakega moskega hormonki dajejo sej nekatere zenske tud sam ne tok ku moske pa tud se ravno pr zenskah ne opaz.

Hmm od kje take klevete? cak da mal pomislim ... hodm na morje, hodm v toplice, hodm vn tko da vidim! K grem itaq sam naprej se mi ne da z unimi ubadat

Yess, upanje še živi, celo v tej temi se še najde kdo ki zna umirjenim in normalnim tonom na kaj odgovoriti!

Vrtnica Respect! 8)

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yess, upanje še živi, celo v tej temi se še najde kdo ki zna umirjenim in normalnim tonom na kaj odgovoriti!

Vrtnica Respect! 8)  

Z.t.H.! :evil:

No vidis verjetno sm te kr presenetla kaj hehe

odvisno od vprasanja ter o cem se tema odvija hihi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej puncke tut niste tak 'nedolzne' al kak bi reku no :)

Sam je vecina takih k vas je sram priznat, drgac so pa pravi vrageci v vas skriti.. :twisted:

Sicer pa ni to nic narobe..

Enduraš pa se itak zajebava ane..a je tko? :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš is in the house!! RESPECT!!! :D

Po najnojših ugotovitvah znanstvenikov (mene in brata :D ) so ženske enakovredne moškim oz. so kakšen let zadi. Ne vem no... ampak men se zdi da je vse v ženskem življenju podrejeno moškemu!?! :?: :? :?:

Oblač se izzivalno da bi koga najdla , hujša ne 100 ampak 200km/s , hodjo po lokalih in iščejo žrtev , zakaj vse kadijo ,če so tko brihtne???

Men se kajenje zdi VIŠEK idiotizma! Zavestno uničuješ ...ok drugič o tem.

Potem je pa tko (brat reku) ...čist vse ženske se ''gonjo'' do poznega 25 leta. Če najdejo fanta in jih ne ''pedena'' tko kot je treba ga pa dumpnejo. Če dobr premislm je vse v ženskinem življenju podrejeno sexsu in posledici njega-otroku. Glede na to da vidm FULLL velik punc k kadi in se daje dol vsevprek in si povrh vsega še đolice zvija in misl da so čefurji božji dar... sklepam DA SO PUNCE KAKIH 9LET ZA MOŠKIMI!!!!!

Ocean modrosti je spregovoril! 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej puncke tut niste tak 'nedolzne' al kak bi reku no :)

Sam je vecina takih k vas je sram priznat, drgac so pa pravi vrageci v vas skriti.. :twisted:  

Sicer pa ni to nic narobe..

Enduraš pa se itak zajebava ane..a je tko?  :wink:  :)

izgovori, izgovori, izgovori!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš is in the house!! RESPECT!!!  :D  

Po najnojših ugotovitvah znanstvenikov (mene in brata :D ) so ženske enakovredne moškim oz. so kakšen let zadi. Ne vem no... ampak men se zdi da je vse v ženskem življenju podrejeno moškemu!?! :?:  :?  :?:  

Oblač se izzivalno da bi koga najdla , hujša ne 100 ampak 200km/s , hodjo po lokalih in iščejo žrtev , zakaj vse kadijo ,če so tko brihtne???

Men se kajenje zdi VIŠEK idiotizma! Zavestno uničuješ ...ok drugič o tem.

Potem je pa tko (brat reku) ...čist vse ženske se ''gonjo'' do poznega 25 leta. Če najdejo fanta in jih ne ''pedena'' tko kot je treba ga pa dumpnejo. Če dobr premislm je vse v ženskinem življenju podrejeno sexsu in posledici njega-otroku. Glede na to da vidm FULLL velik punc k kadi in se daje dol vsevprek in si povrh vsega še đolice zvija in misl da so čefurji božji dar... sklepam DA SO PUNCE KAKIH 9LET ZA MOŠKIMI!!!!!

Ocean modrosti je spregovoril! 8)

ROTFL

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej puncke tut niste tak 'nedolzne' al kak bi reku no :)

Sam je vecina takih k vas je sram priznat, drgac so pa pravi vrageci v vas skriti.. :twisted:  

Sicer pa ni to nic narobe..

Enduraš pa se itak zajebava ane..a je tko?  :wink:  :)

izgovori, izgovori, izgovori!

Kar je res je res..mam en mali ocen prjatlc pa vem kak je to..že res, da ponekod na velko (ampak vedno bolj kt ne v hecu) govorimo o spolnosti, tičih, bradavičkah in kajjazvemočemše, pol se pa pogovarjam s kako k ji je moj frend usec pa rece uuu, kako dobro ritke ma...Pa ne mu povedat!! Mislim DDDD..kaj pa je to tazga..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš is in the house!! RESPECT!!!  :D  

Oblač se izzivalno da bi koga najdla , hujša ne 100 ampak 200km/s , hodjo po lokalih in iščejo žrtev , zakaj vse kadijo ,če so tko brihtne???

Men se kajenje zdi VIŠEK idiotizma! Zavestno uničuješ ...ok drugič o tem.

Potem je pa tko (brat reku) ...čist vse ženske se ''gonjo'' do poznega 25 leta. Če najdejo fanta in jih ne ''pedena'' tko kot je treba ga pa dumpnejo. Če dobr premislm je vse v ženskinem življenju podrejeno sexsu in posledici njega-otroku. Glede na to da vidm FULLL velik punc k kadi in se daje dol vsevprek in si povrh vsega še đolice zvija in misl da so čefurji božji dar... sklepam DA SO PUNCE KAKIH 9LET ZA MOŠKIMI!!!!!

Glede sexa pa nimaš prav! Res, da nekatere pecajo na veliko in padajo na nevem kaj! Mislim da ste pri tem v prvi! V družbi ste 1st ki začnete o tej temi in potem to speljete naprej! Če je punca naivna bo podlegla!

CIGARETI! To je čisto osebna stvar posameznika! Res se zavedam, da je brezveze, nezdravo..... pa čeprav tudi jaz kadim! Razlog za to pa je najbrž dolgčas! rada bi se odvadla pa ni taprave volje!

Proti travci se pa tudi jaz! Brezveze raje ga mal spiješ pa je učinek isti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdej pa priznej vesoljni javnosti ...da te je xxlet mlajši tip dobil v pest...čeprov bi me mogla po vseh pravilih zabit na kitajsk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja my mistake..

Zato ker jest te besede ne uporabljam sploh..k jo pa pa uporabljam ROFL..ki naj bi bla tui prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vrtny če se gremo tko antalagentno vojno ...kaj pomen NOB???

Ne veš??? MATR SI NEUMNA!!! Nedovoljeno obiranje banan!!!

Isto je blo prej z mano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!