Skoči na vsebino

napihal ko so me ustavili policisti


JaRaNe

Priporočene objave

Ja jest tud upam, da ti bodo pustili izpit, ker pijača na cesti je čist OK.

Aja, zdej pa morm it. Se grem še v temo "Koliko nas bo letos na cesti preživelo" pofočkat :headbang:

P.S. če ti slučajno že vozniška ostane upam da si se vsaj kaj koristnega iz tega naučil. Pa ne zaradi tebe ampak drugih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ga pa vzamejo, greš pa še enkrat delat izpit ... tako, kot ga je ali ga pa še bo moral marsikateri motosvetovec :whistle: ...

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti ga pa vzamejo, greš pa še enkrat delat izpit ... tako, kot ga je ali ga pa še bo moral marsikateri motosvetovec :whistle: ...

točno tko, kar bo pač bo

no name: o moraliziranju in tem smo že dost govorili, preber mal poste na prejšnjih straneh.....

p.s.: nevem zakaj vsi neki moralizirate o tem, kot kaže noben ne pije, nevem pa zakaj pol ustavljajo policisti, sigurno se ravnmo za temi, ki največ moralizirajo skrivajo tisti ki najpogosteje pijejo ko so na cestah....... saj veste kako gre... sicer pa vsak ima svoje prepričanje mu je težko v glavo vbiti neko drugo... tolk glede tega moraliziranja

drgač pa, se kdaj zgodi, pa kaj naj, pač sem pil, ker nisem imel namena voziti,kasneje pa glava ni bila več trezna in je pač blo kar je blo, komaj čakam da izumijo časovni stroj :whistle:

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

drgač pa, se kdaj zgodi, pa kaj naj, pač sem pil, ker nisem imel namena voziti,kasneje pa glava ni bila več trezna in je pač blo kar je blo, komaj čakam da izumijo časovni stroj :whistle:

Točno tako. Usoda je tako hotela, anede?

Kakor kaže in kakor piha.

Včeraj zajoka, danes pojamra, vmes še ene dve a la 'ne mi moralizirat', podkrepi pa vse skupaj s 'se kdaj zgodi'.

In pojutrišnjem bo car. :beer2: Čudna je tale.

Bo treba glavo naštelat.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, danes sem dobil sodbo, izrečejo se mi ukrepi:

- globa v znesku 500€

- 6kt

- varnostni ukrep- prepoved vožnje za 1 mesec (bom še dobil obvestilo od kdaj do kdaj)

Popravljeno . Popravil JaRaNe
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale 1 mesec prepovedi vožnje me mal jezi :) sam še vseen sem kr precej zadovoljen s sodbo, lahko bi blo dost hujš, upam pa da dobim to prepoved vožnje čimprej. Mogoče kdo ve kolk časa nj bi trajal, da bom dobil obvestilo iz občine, da moram prinest izpit, ker bi mi precej ustrezalo, če bi mi začel ta en mesec veljati čimprej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pri tem je pomoje odvisno koliko dela imajo. Meni so, semizdi, poslali po cca pol leta.

Upaj da bodo tudi pri tebi malo zamutili, tako kot pri meni. Poslali so mi ga namreč 3 tedne po tem, ko mi je že veljala prepoved (dejansko "odslužil" samo en teden) :whistle:

Popravljeno . Popravil misty
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
še neki bi povedu, kar nima lih kšne zveze s tem, je pa moje osebno mnenje....

uglavnem tale odvzem izpita se mi ne zdi neka pametna kazen (sploh, če je to prvi prekršek) meni osebno se veliko primernejša zdi kazen da dobiš 1 kt manj kot jih imaš lahko, npr. če si voznik začetnik jih dobiš 6, če si navadni voznik pa 17.... jaz osebno bi tako vozil v prometu veliko bolj previdno, ker se pač bojiš tiste pike, katera bi ti odvzela izpit, če pa ti odvzamejo izpit si takoj spet pri 0kt in veš da jih lahko ponovno dobiš 6

to sm napisu zato, k se ves čas sliši po radiu, bere v medijih in gleda na televizije, kako naj bi vzgojili voznike, da bi vozili po predpisih

jst odkar so me ustavli vedno vozim po predpisih - v naselju nikoli nad 60 (izvem naselja kdaj pritisnem do 100 al pa mal čez, kar pa itak še ni kaznivo), ker se bojim še tiste točke, ki bi bila res usodna, tko pa upam da se bom lahko kj zmenu d bom dobil 6 kt

kdo ti je dal izpit še omejitev ne poznaš, maš srečo ker do zdej bi te lahko še 3x ustavli!

Popravljeno . Popravil zuzek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, danes sem dobil sodbo, izrečejo se mi ukrepi:

- globa v znesku 500€

- 6kt

- varnostni ukrep- prepoved vožnje za 1 mesec (bom še dobil obvestilo od kdaj do kdaj)

isto ti je kukr da bi ti ispit uzeli, lih 500€ bi dal pa nč točk mel :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto ti je kukr da bi ti ispit uzeli, lih 500€ bi dal pa nč točk mel :D

A ti misliš, da ti ga kar "zastojn" vzamejo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, nevem zakaj plačujem 42€ za sodne stroške ljudem, ki so totalno nesposobni.... najprej so mi v obdolžilni predlog napisali, da sem večkratni kršitelj, kar ni res (sem kasneje zrihtov)... obtožbo sem dobil v kateri celo ni bilo napak, danes pa dobim obvestilo o prepovedi vožnje motornega vozila za 1 mesec in sicer od 26.3 do 26.4 ...... pa kako za hudiča, če prepoved vožnje velja 1 mesec od datuma pravnomočnosti obsodbe, v mojem primeru od 6.3. do 6.4., preberete si lahko tu:

(1) Kazen prepovedi vožnje motornega vozila se izvrši z dnem pravnomočnosti sodbe, s katero je kazen izrečena.

(2) Kazen prepovedi vožnje motornega vozila se za potrebe izvrševanja te kazni vpiše v evidenco izdanih vozniških dovoljenj. Podatke vpisujejo sodišča, pri katerih ti nastanejo. Vpišejo se:

- podatki o sodbi (številka in datum sodbe, organ, ki je sodbo izdal, datum pravnomočnosti sodbe, podatki o kategorijah vozniškega dovoljenja za katere je izrečena kazen prepovedi vožnje motornega vozila),

- podatki o času trajanja izrečene kazni, računajoč od dneva pravnomočnosti sodbe in

- podatki o preteku časa iz prejšnje alinee.

(3) Dostop do podatkov iz evidence iz prejšnjega odstavka in pravico do njihove uporabe imajo le tisti, ki so po zakonu upravičeni do pridobivanja podatkov iz kazenske evidence (105. člen Kazenskega zakonika).

(4) Vpis iz drugega odstavka tega člena se opravi z elektronsko obdelavo podatkov.

(5) Sodišče seznani obsojenca z dnem vpisa iz drugega odstavka tega člena.

(6 Minister, pristojen za vodenje evidence izdanih vozniških dovoljenj, lahko podrobneje predpiše način izvršitve kazni prepovedi vožnje motornega vozila.".

Najprej jim plačam 500€ kazni, 42€ sodnih stroškov, pol se morm pa še skoz s temi zakoni je.at pa njihove napake iskat... kdo bo pa men plaču stroške, tud moj čas ni zaston.... mater to me pa pogreje.... moj edini primer s sodiščem, pa so mi kr 2x za.ebal vse....

Jutri grem na upravno enoto jim jebat mater :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sj zastopm d se človk zmot, sam d se pa 2x v 3eh listinah zmot pri takih nujnih stvareh je pa mal preveč, če že jst morm zakone spoštvat nj jih pa še oni, tko kot vsi drugi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Jutri grem na upravno enoto jim jebat mater :naughty:

...

In boš car. Vezano na nekaj postov nazaj.

rrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm zrihtu dons, zj mam od 11.3. do 11.4, sicer nevem zakaj 11. sam se mi ni več dal ubadat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Napihal, ko so me ustavili policisti" in "Črni forum" sta najboljša kombinacija za direkten prestop iz ene, v drugo dimenzijo!

Žal pa tega nekateri, še zlepa ne bodo osvojili.

AMEN :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Najprej me to zanima, če ti dajo kazenske točke oz. odvzamejo vozniško dovoljenje, ker ti je alkotest preveč nameril na skuterju, a ti vzamejo tudi izpit za avto (za skuter H sem delal posebej že preden sem delal za avto).

Potem me pa še to zanima, kako je s pritožbo, ker najprej sta se mi policista smejala nato pa danes vidim na papirjih še kup enih stvari, ki naj bi jih jaz kao potrdil pa me sploh nista vprašala. Recimo piše, da se strinjam z rezultatom alkotesta medtem ko sem jaz večkrat vprašal, če je možno še enkrat pihat ker se mi je zdel čuden rezultat. Potem piše da sem odklonil pridržanje, in da nisem obrazložil zakaj, v resnici pa sta me peljala na urgenco, kjer so mi vzeli kri - tudi za kri me ni noben nič vprašal, pa nič nisem odklonil. Ko sem tam ležal na postelji pač pod vplivom, mi je policist skozi nek list dajal da naj podpišem kao da se strinjam da so me pripeljal na urgenco al nekaj takega, pač jasno je bilo da sem bil v takem stanju da nisem mogel tistega brat ampak sem moral vseeno podpisat - rekel mi je ene 3x dokler nisem podpisal. Pa recimo piše da na mojo željo niso klical nikogar, kar me tudi ni nihče vprašal.. Polovica stvari v glavnem kjer piše z mojo vednostjo itd, me sploh ni noben vprašal.

Pa še kaj se zgodi potem z pritožbo, če jo ne zavrnejo, pa a obstaja pri takem prekršku tudi ta 8 dnevni rok za polovično kazen, in če daš pritožbo, a potem se pač odrečeš tej možnosti? Kako težko pa je dokazovati take stvari, kot sem jih zdaj opisal, a se to sploh splača ali ne?

Aja, za H kategorijo nisem več mlad voznik, če to kaj spremeni (za B pa). Pa še prosim, da se vzdržite kakšnih nepovezanih komentarjev, vsi vemo da alko+vožnja ni dobra ideja, jaz sem pač čisto narobe ocenil koliko sem spil in se pač tudi to zgodi.

Popravljeno . Popravil mrbrdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U peesda dobro so te po****l!

Če pritožba ne bo utemeljena boš plačal še sodne stroške, polovičke pri pritožbi ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ga izgubiš tudi za avto. Ko pa spet narediš H kategorijo se ti za avto avtomatično obnovi. Pritožbe na tvojem mestu nebi pisal, s tem ko si podpisal tist listek si se strinjal. Brez veze se se zajebavat ker ne boš nič dosegel. požri zdej to pa naslednjič bol pametno :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ne morem urejat zgornjega posta, bi pa dodal še to (zdaj sem malo več prebral to temo, ker sem prej naredil samostojno temo).

Torej če mi odvzamejo izpit - napihal sem na skuterju (H kategorija), potem mi gre tudi B ampak če grem v avtošolo in ponovno naredim H dobim vse nazaj tako kot je bilo - ali morda mi ne gre izpit za B? Postanem potem za H kategorijo mladi voznik (trenutno nisem)?

Jaz denarno kazen bom že plačal skrbi me le za odvzem, tudi točke bi še preživel... Sicer imam izpit za H 3 leta in za B okrog 1 leto, nikoli še nisem imel nobene kazni, sem pa študent 19 let in se z avtom in skuterjem vozim na faks. Sicer imam možnost tudi z avtobusom vendar moram 1x prestopit in se peljat nekaj časa v nasprotno smer, predavanja se mi pa začnejo včasih tudi ob 7ih.

Pa koliko časa traja da se ti točke 'zbrišejo' - če se ti sploh kdaj?

Poleg zgornjih stvari ki so bile napačno narejene je še nekaj, zdaj sem prebral in na listu piše da kao 30 min pred alkotestom nesmeš nič pit, jaz sem pil 5 min pred testom (ravno preden sem šel na skuter sem popil dve vodke) in pa tudi čik sem ravno ugasnil kakšno minuto preden so me ustavili. Povedal mi ni pa nihče nič. Pa baje je to kar hudo, če se nespoštljivo obnašajo do tebe (se ti smejijo), poleg tega so mi še vzeli bundo ki še zdaj ne vem kje je (bom videl ko grem dvignit vozniško po 24 urah). Predvsem me skrbi, če bi že šel delat kakšno pritožbo, kako bom jaz karkoli dokazal, saj sem bil pod vplivom in lahko rečejo da se ne spomnim kaj se je dogajalo... Napihal sem pa 0,92 (piše tudi na listu ki sem ga dobil), potem pa še rezultat krvnega kjer je navedeno 2.0 promila etanola. Ampak kot sem rekel že, za krvnega me ni nihče nič vprašal prav tako nisem odklonil pripora je pa res da sem bruhal v glavnem odpeljali so me na urgenco vprašal me pa ni nihče nič, razen tega da naj podpišem neke stvari. Zdaj me skrbi da me ne čaka še kakšna kazen ker sem kao odklonil pripor al nekaj takega kot tam piše, čeprav nisem odklonil, oz sem bil v takem stanju da nisem mogel podpisat takrat morda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če ima kdo kakšne izkušnje, če so do skuterjev kaj bolj prizanseljivi kot pa če te dobijo v avtomobilu... To kar sem prej pisal sem mislil tudi kot kakšne olajševalne okoliščine, če se da kaj upoštevat, poleg tega sem si pa še pred kratkim kupil svoj avto in sam plačal zavarovanje in reg. (okoli 800€ in avto je bil 2800€) - če kdo misli da karkoli od tega lahko kaj pomaga pred sodnikom :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal ga izgubiš tudi za avto. Ko pa spet narediš H kategorijo se ti za avto avtomatično obnovi.

A si ti 100% za tole?

Ker meni se zdi, da so to že ukinili.

Popravljeno . Popravil SiM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je pa to tvoja rešilna bilka, da so ti dali podpisat pijanemu. Pozanimaj se pri kakšnem odvetniku, če ti lahko dajo v tako neprištevnem stanju karkoli podpisovati :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!