Skoči na vsebino

Koliko nas bo letos na cesti preživelo?


moto rider

Priporočene objave

Prste imam vedno na sprednji zavori. Vsaj dva (naveza kazalec - sredinec). Nekak se trudim, da imam tudi nogo vedno na zadnji. Kar se pa tiče krčevitega zaviranja pa moram priznat, da sem vesel, da imam tak motor s lokomotivnimi zavorami, saj se da bistveno boljše dozirati kot pa recimo s kakšnim cestakom. Vsaj na Ninji sem imel skoz plava jajca (in dlani).

Hmja, torej nekako podobno kot jaz. Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Cesta Medvode - Zbilje je zaprta! Prometna - motorist! Upam, da ni smrtna, je pa huda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js tudi.. Drugače pa js tudi upam da letos nebo več akkega sranja pri meni. Eno prometno sm že dal čez in se je kolkr tolk dobr iztekl, upam da je to to in da bo zdaj mir :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 let pozneje...

Lahko malo opišeš nezgodo, da vidimo za kaj je šlo? 

ne, to je dovolj kar piše.... tudi slik iz CTja ne bo, še manj polomlenih kosti....

več ne bom pisala, res ne ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, to je dovolj kar piše.... tudi slik iz CTja ne bo, še manj polomlenih kosti....

več ne bom pisala, res ne ....

razen za tiste ki razumejo:

 

fractura comm. intraarticularis antebrachii distalis sin., fractura ramii comm. ossis pubis.bil., fractura masse lateralis sacri.... 8 tednov zunanjih fiksaterjev, dober da ni strela sekala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen za tiste ki razumejo:

 

fractura comm. intraarticularis antebrachii distalis sin., fractura ramii comm. ossis pubis.bil., fractura masse lateralis sacri.... 8 tednov zunanjih fiksaterjev, dober da ni strela sekala :D

Ouch :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko malo opišeš nezgodo, da vidimo za kaj je šlo? 

...saj je slika...po moje je avtobus nekaj mučkal, ali je obračal al kaj..

 

čimprejšnje okrevanje, pajkica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, to je dovolj kar piše.... tudi slik iz CTja ne bo, še manj polomlenih kosti....

več ne bom pisala, res ne ....

 

Prosim, napiši. Če že pišeš, kako hudo ti je bilo, povej še, kaj se je zgodilo ... Če drugega ne, lahko zgodba vsebuje nauk za kolege motoriste. 

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če malo razbremenim pajkico in vam jaz pomorem je imela (verjetno kompliciran) zlom podlahti (ulne in radiusa), sednice obojestransko in del križnice. Očitno je z zadnjico zadela ob tla ali ob vozilo, kje pa je z roko opletala, pa po mojem še sama ne ve. Rehabilitacija v postelji in ob njej je posledica poškodbe medenice in križnice, zaradi roke pa bo vsaj še enkrat pod nožem.

pajkica, popravi me če sem se kje zmotil, pa uspešno rehabilitacijo še naprej.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, napiši. Če že pišeš, kako hudo ti je bilo, povej še, kaj se je zgodilo ... Če drugega ne, lahko zgodba vsebuje nauk za kolege motoriste. 

nauk je na koncu zgodbe.... če vse prebereš, je to dovolj... vsak sam zase ve najboljše :)

razglabljanja pa ne bom brala, zakaj, kdo kriv, pa če bi ali bi blo drugač...bla bla bla.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če malo razbremenim pajkico in vam jaz pomorem je imela (verjetno kompliciran) zlom podlahti (ulne in radiusa), sednice obojestransko in del križnice. Očitno je z zadnjico zadela ob tla ali ob vozilo, kje pa je z roko opletala, pa po mojem še sama ne ve. Rehabilitacija v postelji in ob njej je posledica poškodbe medenice in križnice, zaradi roke pa bo vsaj še enkrat pod nožem.

pajkica, popravi me če sem se kje zmotil, pa uspešno rehabilitacijo še naprej.

poškodbe so od udarca v kestl..... ostalo pa ja :) thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poškodbe so od udarca v kestl..... ostalo pa ja :) thx

 

Po vsaki turi si rečem še sva tu in resnično upam, da bo zmeraj tako. Nimam izkušenj in upam, da jih ne bom imel - takšnih.

Pa vsem ostalim želim enako.

Tebi pajkica pa želim uspešno okrevanje.

 

Pozdrav od Scarabea

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica ....

 

Le tisti, ki je vsaj približno doživel podobno kot ti, si lahko predstavlja, kaj vse si mogla dat skozi. Moja izkušnja še zdaleč ni taka kot tvoja, saj je bil samo zlom leve podlahti in vsega skupaj 14 dni bolnice. Vseeno se mi je zdela cela večnost in v zlatu bi plačal, da bi se lahko v postelji svobodno obrnil in v miru zaspal. Kasnejša fizioterapija, pregledi in ponovna operacija so bili še najmanj. Prestat vse to kar si ti le pohvalno in z veliko mero sočustvovanja. Resnično ti želim čimhitrejše naknadno okrevanje, potem pa osvojit vse tiste vrhove, katere še nisi. Največjega pa si verjetno že v zadnjih nekaj mesecih ...

 

Dovoli mi, pa da vseeno pripomnem, da vsa ta tvoja težka izkušnja, ti ne daje in ti ni dajala nikakršne pravice ali razloga za bit žaljiva do vseh, ki smo medtem brusili gume ali podplate na nogah ...

 

Srečno še naprej

 

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica ....

 

Le tisti, ki je vsaj približno doživel podobno kot ti, si lahko predstavlja, kaj vse si mogla dat skozi. Moja izkušnja še zdaleč ni taka kot tvoja, saj je bil samo zlom leve podlahti in vsega skupaj 14 dni bolnice. Vseeno se mi je zdela cela večnost in v zlatu bi plačal, da bi se lahko v postelji svobodno obrnil in v miru zaspal. Kasnejša fizioterapija, pregledi in ponovna operacija so bili še najmanj. Prestat vse to kar si ti le pohvalno in z veliko mero sočustvovanja. Resnično ti želim čimhitrejše naknadno okrevanje, potem pa osvojit vse tiste vrhove, katere še nisi. Največjega pa si verjetno že v zadnjih nekaj mesecih ...

 

Dovoli mi, pa da vseeno pripomnem, da vsa ta tvoja težka izkušnja, ti ne daje in ti ni dajala nikakršne pravice ali razloga za bit žaljiva do vseh, ki smo medtem brusili gume ali podplate na nogah ...

 

Srečno še naprej

 

Igor

v glavnem še vedno ne štekaš... baš me briga res ....

sem pa vesela za vse ki to še vedno počnejo, se pridno vozijo naokoli :OK: z glavo plis... moja je odlutala za trenutek

 

poleg tega tole tudi pod razno ni bilo postano za to, da zdej poslušam užaljene tipe, res ne, tudi komentarjev ni treba ... včasih moramo nekaj tudi dati iz sebe kar je še ena izkušnja več, pa čeprav na papir....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem še vedno ne štekaš... baš me briga res ....

 

 

Sva že dva 

Popravljeno . Popravil igorkr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, eni pa res...

 

Moje mnenje....pajkica je želela deliti svojo težko življenjsko izkušnjo z drugimi, z namenom, da bi mogoče koga spametovalo. Sploh ni pomembno....ali je kriv avtobus, ona, pesek na cesti (sem opazil, da ga jim ne manjka)....ne spremeni dejstev. Tudi če v podrobnosti opiše, če se sploh spomni, ne bo nihče tukaj bolj previden ali pameten na cesti. Parkrat je napisala....z glavo je treba vozit...in se zelo strinjam. Če ti je že zate vseeno, pomisli vsaj na tiste, ki te imajo radi....je moje mnenje. 

 

Ne bom več pametoval.....pajkica, hitro in uspešno začni osvajat vrhove!

 

Vsem ostalim pa srečno in po pameti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dve leti nazaj za prvi šolski dan me je stari ata nabasal od zadaj, ker sem lepo ustavil pred prehodom za pešce. Ni bil takoj za menoj in me ni videl, ker so ga zmotili v rumene odsevne jopiče oblečeni enaki stari ati ob cesti. Sem preživel en cel dan v bolnici, kjer me niso pustili na WC zaradi suma poškodbe hrbtenice. Ma sem jim ušel in ga otr... Prvi dan je bilo grozno, ker nisem vedel, kako se bo izšlo oziroma, če bom moral urediti začasno prebivališče na bolniški postelji. Drugi dan so me razveselili, da bom lahko odpeketal na svobodo. Kakšno olajšanje. Torej, neso lhke, te bolniške posteljne dogodivščine.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, eni pa res...

 

Moje mnenje....pajkica je želela deliti svojo težko življenjsko izkušnjo z drugimi, z namenom, da bi mogoče koga spametovalo. Sploh ni pomembno....ali je kriv avtobus, ona, pesek na cesti (sem opazil, da ga jim ne manjka)....ne spremeni dejstev. Tudi če v podrobnosti opiše, če se sploh spomni, ne bo nihče tukaj bolj previden ali pameten na cesti. Parkrat je napisala....z glavo je treba vozit...in se zelo strinjam. Če ti je že zate vseeno, pomisli vsaj na tiste, ki te imajo radi....je moje mnenje. 

 

Ne bom več pametoval.....pajkica, hitro in uspešno začni osvajat vrhove!

 

Vsem ostalim pa srečno in po pameti!

Jaz pa vidim več zadev. Vsakemu se lahko zgodi, spametujes se, da opustis motoriranje, poškodbe motorista so hude.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica, pocajtaj se, upam na cimprejsne okrevanje.................... :004 

 

 

In ja, tudi jaz sem zrtev letosnje sezone, hraste bodo pocasi odpadle iz nog, na motorju se bodo pa tudi pajki zaredili, pa naj se..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pajkica, lepo se pozdravi. Sam sem pred leti imel srečo, da ko sem poletel sredi noči s ceste (butl sem po neznani cesti startal na polno. Po 200 metrih je ceste 'zmanjkalo'.. ) , so na bližnji kmetiji rano končevali neko delo in so slišali in videli luč motorja kako leti nekam v grmovje pod cesto... Pa da je takoj zatem pripeljal dr Slemenik, ki je nudil prvo pomoč in poklical rešilca. Zlom stegnenice, mesec bolnice, bergle pol leta... Ja, ko potem prvič greš brez bergl, nepopisna zmaga. :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil motofrik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!