Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

kje si pa ti ta podatek dobil, v nedeljo bi naj bilo najlepše v tem tednu. Al sam provociraš? :D

ko se srečava ti razložim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in jurko prideva jutri odpeljat par krogov. Ampak bo bol izi rajder varianta, mi ni uspelo pobarvat poliestrov do konca, pa še vulkanizerja sem zamudil, da bi dal druge gume gor. :doze:

Se vidimo

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo me pravkar prispel iz Novega marofa, fajn turca bla nimam kej za rečt. Pa tud na sami pisti se je dost dogajal, videt se je praktično dal vse od dkuterja do starodobnika, da ne omenjam 1000ccm zverin ki si jih lahko samo slišal videl pa ne zaradi hitrosti :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že vidim kaka gužva je morala bit k je bil tak lep dan pa so se domačini spravli pokazat kaj znajo :whistle: zato pa sem se jaz odločla še malo počakat.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi za nama je prijeten vikend na Marofu.

V ponudbi je bilo vse od vetra in dežnih kapelj v soboto pa do pripekajočega sonca danes.

Včeraj smo vozili po na trenutke prazni pisti, danes popoldan pa je bila gužva kot v petek okrog 16h na Ljubljanski obvoznici.

Skratka za vsak okus nekaj.

Želela bi se pa zahvaliti Dančiju za čevape, Sharpninji za pecivo, vsem ostalim pa za družbo (ne bova naštevala poimensko, da koga ne izpustiva).

Letos se vidimo še večkrat ... obljubiva!

Pa ena slikca za tiste, ki ne vedo kako je fajn :yes:

post-15771-1208722278_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je super :worship: :worship: :worship:

Sicer je bilo res ogromno folka, tudi ogromno nas je vozilo, ampak se je vseeno dalo shajat. Popoldne se je naredilo dve skupini, supermoto, pa moto, ki so se izmenjavale na 20 min in je šlo :D

Drugače pa hvala vsem za nasvete ob prvem marofu, predvsem pa Danciju, ki nas je vse nafutral z res odličnimi dobrotami iz žara. Čevapčiči so bili fenomenalni :OK:

Pa še utrinek:

post-1190-1208722347_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stestiral Buell-e

moja nasljednji motor, vozli pa smo se po podobni štreki kot Marof, 2 ovinka manj

bilo fantastično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bla res gužva, obiskovalcev je blo za mali miting.

...dobro ste ga žgali :worship: malo grozljivo za gledat na trenutke, ampak lepo, lepo..... evo par borcev v elementu:

hunter1 in lotmerk

post-4603-1208725710_thumb.jpgpost-4603-1208725482_thumb.jpg

...pa Dex verjetno, vidim zdaj po fotki zgoraj....a ti si potrpežljivo čakal na čevape pri Dančiju :D

post-4603-1208725858_thumb.jpg

post-4603-1208726337_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo, tud jst doma, vidim da ste v glavnem že vse izvedeli, dodal bi samo še mal soli na rano vsem tistim, ki ste cincali in/ali se izgovarjate/tolažite z nekakšno silno gužvo: večino sobote smo bili na pisti samo trije, štirje, enako v nedeljo zjutraj... tko da... ugriznite se v komolec, če se lahko :P res odličen začetek letošnje sezone na pistah :yea2:

PS nekdo je za dobrih 5 sekund izboljšal svoj PB :worship: seveda samo zato, ker ne vozi več Honde, hehehe... čestitke :krneki: , :winkiss:

PS2 slikce z mojega trotlbutlzihrja so res švoh, evo ene vsaj na pol ostre... verjamem da bodo veliko boljše tiste od mojgapa in PROBike Bojana :worship:

post-163-1208729983_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Pozabil še PS3: zahvala vsem udeležencem za prijetno družbo, zlasti in še posebej lastniku, glavnemu kuharju, šefu pomivalcev posode in strokovnemu vodji (v eni in isti osebi) Gostione kod Dančia, ki se je spet izkazal, kot vedno :worship: :worship: in drugi polovici mojgapa, ki mi je v pomoč, za vtis in okus posodil Aprilio RSV Mille... zanimiva izkušnja :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tale petek... pismo KeC, sej je res hudo mamljivo, ampak pred vrati so prvomajski prazniki - če SN dobi dopust greva na Sardinijo in ne bo zneslo en dan prej še na Marof...

po praznikih pa zagotovo, razen če bo Panonija padla vmes :naughty:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo, PROBike Bojan mi je poslal eno hudo slikco z včerajšnjega drajsanja :kva1: :winkiss:

ful hvala, mojster B :worship:

post-163-1208782509_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha-ha, malo se pa moram pohvalit, prvič na MAROF-u, pa peljal 1.19.75 :yea1:

Danci hvala za okusne čevape, drugim pa hvala za družbo, še posebej DEX-u, da me je povabil na MAROF!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worship: :yes:

no ja, zdaj ste videli, da ne "kosim" trave samo na ridah, ampak tudi na MAROF-u! :hmm: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor podpiram, da se "dirkanje" iz cest prenese na dirkališče in me veseli, da ti je bilo dobro, ob tem pa tudi čestitke za dosežen čas ob tvojem prvem obisku dirkališča. Te pa v imenu vseh za tvoje in naše dobro prosim, da naslednjič malce bolj zmerno pelješ, pa ne bo nič košnje trave, ne na marofu, ne na ridah :)

Bolje večkrat it pa bit desetinko počasnejši in se peljat varno kot bit tisto malenkost hitrejši in prit polomljen domov (motor ali pilot). Pa še koga snameš, če imaš smolo. No pa saj sem ti vse to že včeraj razlagal ;)

Pa prednjo gumo zamenjaj! :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!