Skoči na vsebino

Novi Marof 2008


Frips

Priporočene objave

Jaki ste to vi... zakaj ne bi v dežju potrenirali, tako zagreti.... :zzz:

Zato, ker jogurt nima kosti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem spet gledal 15 dnevno napoved. :slap:

Tole pa je trenutno stanje

Bo zgleda treba en dan kar riskirat, se zjutri napokat in gasaaaa...

Danes naslednja sreda ne izgleda več tko lepo, pismo... prej in potem dež, pa hladno... bom počakal do ponedeljka, kako bo takrat zgledalo...

(ja, sej vem, sploh nisem taprav motorist ker se ne maram vozit po mokrem... Gody, kapo dol, sej veš :) )

post-163-1207899020_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi tut....

Sam kako pa je kej z oprijemljivostjo v teh mrzlih dnevih. K me na mojih sportuirng kar pošteno poplesava pri pospeševanju v teh hladnih denvih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes naslednja sreda ne izgleda več tko lepo, pismo... prej in potem dež, pa hladno... bom počakal do ponedeljka, kako bo takrat zgledalo...

(ja, sej vem, sploh nisem taprav motorist ker se ne maram vozit po mokrem... Gody, kapo dol, sej veš :) )

Sam za četrtek pa približno kaže. Jaz sem v niskem štartu. Še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marko55!

četrtek... hmmm... oblačno, veter in dva dni dežja prej in potem, kaže vremenska... zaenkrat lepše zgleda nedelja...

post-163-1208208768_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marko55!

četrtek... hmmm... oblačno, veter in dva dni dežja prej in potem, kaže vremenska... zaenkrat lepše zgleda nedelja...

Res je. V nedeljo bo pa verjetno precej gužve. Jaz sem že čist pripravljen za četrtek. Je že čas za začetek sezone...

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marko55,

sej mene tud ful matra tale četrtek, ampak 3 stopinje zjutraj pomeni ne samo mraz ampak tudi zlo švoh track temperature... no sej bomo še videli, tole aprilsko vreme je zelo spremenljivo

mimogrede, si že s kom zmenjen al bi šla skupaj? maš mogoče kaj prostora zame in za 7of 9?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola marko55,

sej mene tud ful matra tale četrtek, ampak 3 stopinje zjutraj pomeni ne samo mraz ampak tudi zlo švoh track temperature... no sej bomo še videli, tole aprilsko vreme je zelo spremenljivo

mimogrede, si že s kom zmenjen al bi šla skupaj? maš mogoče kaj prostora zame in za 7of 9?

Danes popoldne zvem če bova na prikolici 2 ali sam in te zvečer pokličem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola Marofoljupci,

evo današnja vremenska :headbang:

tudi nedelja se že kvari... ja pismo, no...

post-163-1208349117_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

današnja vremenska pa kaže prav lepo za vikend, hehehe... upajmo da bo ostalo takole in bo končno tudi malo akcije, da se ne bomo samo po forumu drajsal :naughty:

post-163-1208439808_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo kaj v nedeljo gor? Sicer nimam še poliestrov zrihtanih, ampak bi vseeno šel odpeljat kakšen krog v izi, če ne drugače, da malo ponucam Qualifierce še po robu in spoznam pisto :D

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo kaj v nedeljo gor? Sicer nimam še poliestrov zrihtanih, ampak bi vseeno šel odpeljat kakšen krog v izi, če ne drugače, da malo ponucam Qualifierce še po robu in spoznam pisto :D

ej kolega, če se odločiš da boš šel gor mi sporoči, mogoče se kaj oglasim..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo bolj natančno pove kje se nahaja to dirkališče, bi rad šov v nedeljo na izlet pa mal pogledat vožnje po pisti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

@ FazerMan: 18 km naprej od Varaždina, maš skoz smerokaze za Novi Marof :whistle:

midva s SN planeva gor jutri zjutraj, za cel vikend, tko da se vidimo :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok dogovorjeno črn fazer nimaš kej zgrešit :OK: . Sam en problem še mam zelene karte še nimam urejene upam da to ni prevelik problem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok dogovorjeno črn fazer nimaš kej zgrešit :OK: . Sam en problem še mam zelene karte še nimam urejene upam da to ni prevelik problem?

v nedeljo bo tak dež, tak da gužve ne bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo bo tak dež, tak da gužve ne bo :D

kje si pa ti ta podatek dobil, v nedeljo bi naj bilo najlepše v tem tednu. Al sam provociraš? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš zelene karte za cro.

Matr...hm... ne vem če mi bo potegnlo ta vikend....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!