Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

takle zgleda moja thundercat , pa me noben ni vprašal za homologacijo niti na tehničnem niti na cesti, http://shrani.najdi....-002.jpg����aja pa zadnja guma je 180 namesto 160. zgledat bi morala tako : http://shrani.najdi....rcat-sexy-b.jpg

Sej kdo se te pa upa kaj vprašat, če maš pa neke čudne bombice ob straneh... pomojem tak k te vidijo, hočejo čim hitreje opraviti posel s tabo :D

Kaj ste eni pojave...haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......ENI PA IMATE CAJT PA DNAR :headbang::OK:

Še dobro da svojega porabljam. A je tko?

Raje dam 30€ za homologacijo, kot pa 500€ (?) zaradi tega, ker nimam npr. avspuha vpisanega.

Jebiga, vse sort nas je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da svojega porabljam. A je tko?

Raje dam 30€ za homologacijo, kot pa 500€ (?) zaradi tega, ker nimam npr. avspuha vpisanega.

Jebiga, vse sort nas je...

.....ne se jezat, sam opazka.......ja ok....avspuh je avspuh.......žmigavci, pa nosilec tablice pa ???????

Popravljeno . Popravil TOMCAT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je potrebno poenostavit...in kralju dati kar je kraljevega...na avspuhe se obešajo, se pravi ga bomo homologirali...in to je to...al pa naredili takega, da ima gor "original" številko proizvajalca...sploh pri starejši modelih motorjev se to da.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Se opravičujem nisem prebiral cele teme ampak me zanima če ve kdo za koga ki bi mi naredil nosilec tablice pomeri za mojga Gikserja 750 k5 ker tale original res zgleda kot da bi hotel zahalkati prikolico pa si pripeljati domov furo drv. Se gledal malo tudi po oglasih in Ebayu sam so cene za tist kos pleha ubitačne, js bi mel pa neki čist simpl ne rabi bit zakomplicirana zadeva :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Bom ker sem napisal ker nisem našu v iskalniku bolj primerne teme.

No torej zanima, če se komu valjajo (kupim) doma luči za osvetlitev tablice, ker bi jih nujno potreboval oz. če kdo ve kje bi jih ugodno dobil. Ker razni TC, KMC,... cenjo tud do skor 30€. Če jih do sredine naslednjega meseca ne dobim se bom poslužil ebaya. Potreboval bi pa take (slika)

post-23467-0-56030800-1356464880_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Brzi Erko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom ker sem napisal ker nisem našu v iskalniku bolj primerne teme.

No torej zanima, če se komu valjajo (kupim) doma luči za osvetlitev tablice, ker bi jih nujno potreboval oz. če kdo ve kje bi jih ugodno dobil. Ker razni TC, KMC,... cenjo tud do skor 30€. Če jih do sredine naslednjega meseca ne dobim se bom poslužil ebaya. Potreboval bi pa take (slika)

post-23467-0-56030800-1356464880_thumb.jpg

13 € za kos v "Lojzu"

post-9103-0-43761300-1356521195.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za odgovor. Rabu bi pa dva komada torej 26€ + poštnina. Po vsej verjetnosti se bom poslužil ebaya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Da se še jaz malo vtaknem. Ne se sekirati, če ste menjali nosilec registrske tablice. Bolj je problem, če je tablica horizontalno namesto vertikalno. Kaj še ne veste, da snemajo s helikopterja in se takšno tablico zelo lepo vidi. Tablica naj bo tako, da jo v helikopterju ne bodo videli. Na cesti greste pa itak prehitro, da bi lahko kdo prebral registrsko oznako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem v temi o jodlarskih kaznih prebral, da je bil bajker štrafan zaradi tega, ker ni imel rdečega odsevnika pod tablico!

Kako je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da sem v temi o jodlarskih kaznih prebral, da je bil bajker štrafan zaradi tega, ker ni imel rdečega odsevnika pod tablico!

Kako je s tem?

 

So tudi pri nas že fejst težili, kolikor so drugi pričevali...jo privijačiš pod tablico pa je mir :)..5min dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So tudi pri nas že fejst težili, kolikor so drugi pričevali...jo privijačiš pod tablico pa je mir :)..5min dela

 

Pa to je lahko klasično...nevem...okroglo kolesarsko rdeče mačje oko...ali so točno predpisane mere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rdeč odsevnik netrikotne oblike al nekaj takega mora bit...

Mal prebrskaj tole kolobocijo-nekje mora točn pisat:

http://www.mzip.gov.si/fileadmin/mzip.gov.si/pageuploads/DPR/MOTORNA_VOZILA/TSV_-_2_in_3_kolesna_vozila/TSV_308-01.pdf

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na hitro si bom sposodil tole temo!

Zamenjaš  nosilec tablice in pač tega odsevnika nimaš dodatno  namontiranega spodaj. Ves point je da je pač zadaj odsevnik,kaj pa če namesto tega odsevnika spodaj  na rob nosilca tablice nalimaš odsevno nalepko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsej tej solati pdf-jev nisem nikjer našel mer oz minimalne velikosti površine!

 

Kakorkoli, če naša pokradena deželica zahteva, da so gor, ga bom pač dal gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vsej tej solati pdf-jev nisem nikjer našel mer oz minimalne velikosti površine!

 

Kakorkoli, če naša pokradena deželica zahteva, da so gor, ga bom pač dal gor.

Razen l.95 in pol na Tenere ga nisem nikoli imel.Pa nikoli nihče ni nič vprašu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen l.95 in pol na Tenere ga nisem nikoli imel.Pa nikoli nihče ni nič vprašu

 

Tudi meni nikoli nihče nič rekel (tok tok), pa sem na vseh motorjih imel aftermarket oz doma narejene nosilce tablice. Razen stric na homologaciji je hotel tisti odsevnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finta je ravno v odsevniku, jaz sem imel tudi aftermarket nosilec(smernike pa originalne), drugače pa pravilen kot (kot mora biti) in odsevnik, pa me niti 1x polcaj ni nič vprašal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, torej zmontiram odsevnik in nimam nobenih težav več (mal sarkazma) .

Ampak resno, kje hudiča ste zdaj najdli odsevnik (na tablici) ?

V "pradavnini" so montirali odsevnike na tablice (spredaj zelene in zadaj rdeče) pa še takrat verjetno niso bili obvezni (kot otroku pa so mi bili grozno všeč, okrogli odsevniki na vijakih za pritrditev) .

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj tretjina tem na motosvetu je samo nabijanje.

Ko pa hočeš najti koristen odgovor, pa moraš prebrati vseh 500 strani določene teme, od katerih pa najdeš koristne informacije samo v treh objavah.

 

Odsevnik mora biti in pika. Če ga hočeš imeti ga imej ali pa NE. Koga briga!

Tudi zven naselja ne vozimo vsi 90 km/h in kaj potem?! Naj odprem novo temo? :kva1:

Popravljeno . Popravil strajnarR
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V vseh teh pdf-jih ni nikjer omenjen odsevnik (ali pa ga računalnik ne zna najti).

Komp ti štrajka :P-v linku od Jeznega Pohorca so omenjeni npr. 121. Je v teh Pdf-jih vs razloženo, sam se je treba mal potrudit. 

Če hočte bit res po reglcih pa itak rabte original odsevnik z serijskimi številkami-homologacijo.

 

Ampak tud če ste brez, pomoje nebi smelo bit problema-jst ga še nikoli nisem imel. Če bi pa vseeno bili radi mirni preprosto našravfajte pod tablico nek rdeč NEtrikoten odsevnik. Se pravi okrogel, elipsast, pravokoten,...pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!