Skoči na vsebino

Nosilec registrske tablice


dusk

Priporočene objave

No pa naj bo nekdo tako dober in mi pokaže kje piše, da mora biti odsevnik na (ob) tablici. Kar sem jaz našel sicer piše o odsevnikih ampak nikjer da imajo kakršno koli zvezo s tablico.

lp

Franc

Tisto, da morjo bit, pa noben ne ve zakaj, me ne gane, vse kar piše je: da mora imeti odsevnik, ki pa je lahko integriran (in nima nobene veze s tablico). Pri 99% motorjev je odsevnik del zadnje luči, če pa kje dejansko piše, pa lepo prosim naj mi nekdo pokaže kje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri 99% motorjev je odsevnik del zadnje luči, če pa kje dejansko piše, pa lepo prosim naj mi nekdo pokaže kje.

Od mojih motorjev ga ni imel še noben v zadnji luči.

 

edit: APN6 ga je imel, se opravičujem.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si vzel cajt in še slikovno potrdil zgoraj napisano. Torej noben motor nima odsevnika integriranega! Vsi so ga imeli posebej.
Kot je videti sem imel tudi neoriginalne nosilce brez odsevnikov. Kazni plačal sicer nisem, sem pa bil opomnjen s strani policista naj to uredim.

 

tabliceodsevniki.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aftermaket nosilec, z odsevnikom, ki ni niti 1x nikogar motil

 

post-18923-0-00273200-1363200058_thumb.jpgpost-18923-0-61712800-1363200071_thumb.jpg

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest sem kupil odsevnike v Bauhausu... take ozke in tanke z zarezo za nataknit na vrata avtomobila.

Sicer nima homo številke, ampak recimo, tudi ko me je v Avstriji ustavil policaj, se ni nič pritoževal...

Nataknil sem ga pod tablico... pa sploh ni zgledalo grdo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, nobenih težavs plavimi (za enkrat).

 

image2.jpg

 mačji uć je mau postran :? .. a je to v redu :? .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, ceu moped je postrani, uč je prou!!! :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zanima me če kdo prodaja, oziroma kje bi dobil, original nosilec tablice za yamaha fazer fz1s letnik 2006

 

če kdo prodaja naj me prosim kontaktira ali pusti kontakt. kupim takoj (seveda za realno ceno). lahko mu dam v račun tudi moj nosilec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Kolk so pa kej obcutljivi na sidemount tablice pri chopperjih...se pravi levo ob ketni, pa ce upostevas, osvetlitev, vidnost in macje oko?...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Da mau popestrim temo

in sicer kupu sm Kawasakija z750 in ma takle nosilec tabelce pa me zanima če ma kdu izkušne če bi blo na meji kakšni problemi stem??

post-22915-0-20738200-1375429981_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi smel, če že karkoli bi ti tečnarl da jo imaš pod prenizkim kotom nastavljeno. Vsaj izgleda tak na sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kota na slikah zgleda velik če ne pa se vidi tabelco dobro tako da na sliki zgleda res velik kot ja

zanima me to če bi na meji zajebaval ker nima osvetlitve tabelce 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede kota na slikah zgleda velik če ne pa se vidi tabelco dobro tako da na sliki zgleda res velik kot ja

zanima me to če bi na meji zajebaval ker nima osvetlitve tabelce 

Pozdravček glede na to da ni original bi moral homologirati ta nosilec za to pa rabiš certifikat nosilčka in pa potrdilo o strokovni ugradnji vedi da ti pa še tuki manjka osvetlitev reg tablice in pa mačje oko če se bo ne glede kje policaj zapičil verjemi da boš dobil kazen odvzem registrske tablce in pa izredni tehnični pregled lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček glede na to da ni original bi moral homologirati ta nosilec za to pa rabiš certifikat nosilčka in pa potrdilo o strokovni ugradnji vedi da ti pa še tuki manjka osvetlitev reg tablice in pa mačje oko če se bo ne glede kje policaj zapičil verjemi da boš dobil kazen odvzem registrske tablce in pa izredni tehnični pregled lp

aha sorči sem pozabil da tudi smernikov nimaš originalnih tudi to bi moral vpisati v homologacijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mau popestrim temo

in sicer kupu sm Kawasakija z750 in ma takle nosilec tabelce pa me zanima če ma kdu izkušne če bi blo na meji kakšni problemi stem??

attachicon.gif2013-07-23 19.06.00.jpg

- KOT tablice prevelik!

- Ni mačjega očesa!

- Ni osvetlitve tablice

 

Znajo bit problemi...menjan nosilec tablice ni tak problem, če so stvari ki sem jih naštev upoštevane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da mau popestrim temo

in sicer kupu sm Kawasakija z750 in ma takle nosilec tabelce pa me zanima če ma kdu izkušne če bi blo na meji kakšni problemi stem??

attachicon.gif2013-07-23 19.06.00.jpg

Ti sam malo poravnaj nosilc da bo bolj pravokotno na cestišče dodaj en rdeč odsevnik pod tablico in pa eno led lučko nabavi za osvetlitev, pa maš vsega skup dobrih 10€ stroškov pa mal ročnih spretnosti, pa ti nima kaj bit pol pa sam gasa. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36. člen

(vsebina registrske tablice)

(1) Registrska tablica vsebuje razpoznavni znak Republike Slovenije (evropski znak), registracijsko območje oziroma oznako starodobnega vozila ter prostor, predviden za grb in registrsko oznako, ki jo sestavljajo kombinacija črk in številk ali kombinacija črk. Registrska tablica, izdana za označitev vozila, ki ga uporablja Predsednik Republike Slovenije, vsebuje zastavo Republike Slovenije namesto razpoznavnega znaka Republike Slovenije.

(2) Registracijska območja so zaokrožena območja več upravnih enot.

(3) Na registrski tablici sta oznaka registracijskega območja, v katerem je bilo vozilo registrirano, oziroma oznaka starodobnega vozila in grb občine, v kateri je sedež upravne enote, na območju katere so bile izdane registrske tablice. Na podlagi predhodnega naročila lastnika vozila se registrska tablica lahko izda z oznako registracijskega območja in grbom ustrezne občine po izbiri lastnika vozila.

(4) Registrskih tablic na vozilu ni dovoljeno spreminjati. Vozilo ne sme biti v prometu z drugačno registrsko tablico, kot je predpisano, ali s spremenjeno registrsko tablico.

(5) Registrske tablice morajo biti pritrjene tam, kjer je to predvidel proizvajalec vozila, in sicer tako, da so dobro vidne in čitljive, niso poškodovane, upognjene, zakrite, dodatno prevlečene ali prekrite. Registrske tablice so lahko prikovičene, privijačene ali kako drugače čvrsto pritrjene.

(6) Z globo 200 eurov se kaznuje za prekršek voznik vozila, ki ravna v nasprotju s četrtim ali petim odstavkom tega člena.

 

To je iz Zakona o motornih vozilih. Enostavno se držiš tega in ni problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen 5. člena, ne piše nič pametnega... Bolj bi mu pomagal, če bi nalimal kje točno mora bit tablica. To pa piše nekje drugje. Določen je kot, osvetlitev, mačje oko,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!