Skoči na vsebino

Husqvarna SM 125 S


apriliabiker

Priporočene objave

Enako tudi jaz razmišljam, vendar vsi govorijo, da je ta igla tako  ključnega pomena, ali pač? Igle pa žal ne moreš drugače dobit kakor, da kupiš original racing Kit. Ima mogoče kdo  kakšne izkušnje s tem, da bi zamenjal kar cel fergazer in npr. vzameš še kaj večjega 32mm ali 34mm? 

Kaj ne moreš dubit igel... Za dellorto fergazerje se da use dubit, no vsaj u domžalah Jeras ma ceu prodajni program od dellorta. (igle, dize, šiberje, stranske dize, skratka ni da nii)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ne moreš dubit igel... Za dellorto fergazerje se da use dubit, no vsaj u domžalah Jeras ma ceu prodajni program od dellorta. (igle, dize, šiberje, stranske dize, skratka ni da nii)

Maš mogoče kej več podatkov, ker ga stric google ne najde. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš mogoče kej več podatkov, ker ga stric google ne najde. 

Stric google nebo nč najdu... nima spletne, nažalost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš mogoče kakšno telefonsko? 

Brat jo ma... Ti jo kasneje pod privat pošlem... dons ga itk neboš dubu :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje včeraj sem pihnil eno aprilio rx 125 z 34 dellorto za šalo....to sm omenu zto k sm hotu rect da karburator ni vse...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje včeraj sem pihnil eno aprilio rx 125 z 34 dellorto za šalo....to sm omenu zto k sm hotu rect da karburator ni vse...

Če ni pravilno nastavljen je bol da je original... ei matr si me zdražu hehe... upam da ga še ne prodam ta tedn, med vikendom se morva nujno srečat da vidm za kolk te uzad pustim hehe :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni pravilno nastavljen je bol da je original... ei matr si me zdražu hehe... upam da ga še ne prodam ta tedn, med vikendom se morva nujno srečat da vidm za kolk te uzad pustim hehe :naughty:

hhe upam da ge ne prodaš pa js tud ne...oz. sej js ga mogoce tud ne bom k mi tastari teži da krosa pr hiši ne bo kr je neregistriran... tko da bomo vidli...mogoče pa res :) sploh pa sm ti še dolžan "en burek":P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dobu novice od električarja....crknu regulator za nadzor napetosti,bo pa mogu naročat iz zunaj,ker v sloveniji tega ni,pm....bo pa zamenjal še gume če že motor stoji tako dolgo

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem več urejati

zanima me še če bi šel na huso dellorto 34 ki bi nej bil za apirlie RS primeren,ker teh je kr dost pa še relativno poceni so

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem več urejati

zanima me še če bi šel na huso dellorto 34 ki bi nej bil za apirlie RS primeren,ker teh je kr dost pa še relativno poceni so

lp

seveda bi ti šel samo prvo moraš met plac kr 34 je kr velika stvarca pol ga morš pa še nastavt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kaj in kje je ''solenoid valve''. Motor mi je javil ECU 3 problem. V manualu pod št. 3 piše Solenoid valve, to naj bi bil nekakšen elektromagneten ventil. Zanima me kje sploh je ta ventil in kaj dela. Zaenkrat sem rajši motor kar pri miru pustil dokler ne zvem, kaj je narobe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve kaj in kje je ''solenoid valve''. Motor mi je javil ECU 3 problem. V manualu pod št. 3 piše Solenoid valve, to naj bi bil nekakšen elektromagneten ventil. Zanima me kje sploh je ta ventil in kaj dela. Zaenkrat sem rajši motor kar pri miru pustil dokler ne zvem, kaj je narobe. 

Če je to isti ventil k pr apriliji bo potem izpušni ventil oz. tist kar ti odpre izpušno luknjo na obratih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je to isti ventil k pr apriliji bo potem izpušni ventil oz. tist kar ti odpre izpušno luknjo na obratih...

Nep... Ni. Tisto je exhaust valve. Ta elektromagneten ventil je nakoncu ene cevke ki gre v fergazer, potem iz ventila je pa še ena mala cevka ven in to je to. :D Uglavnem nevem zakaj bi to nucal, menda pa da ni nič tako narobe, da se ne bi smel peljat. Zdej sm se pelju v šolo in mi ni nič šeenkrat javil problema. Bomo vidl kako bo naprej, če ne bo vredu pa na servis. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj pravite na takšno masko? 

bikepics-1928533-full.jpg

original:

bikepics-1928533-full45.jpg

Šlo pa naj bi za nekakšen fejk tele: 

husqvarnate310.jpg

Ta nalepka ko je sedaj gor se viha po robovih, zato bom najbrš dal prebarvat in je mir potem. 

Popravljeno . Popravil pevecm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pevec kaj tvoja ma črne feltne?

Ne,  ma še vedno sive. Sej sem razmišlju da bi jih prebarval, sam se mi ne splača. Brezveze vlagat preveč v motor. 

Tale Hardendurca mi tok huda zgleda, je pa res kar  si reku ti budacki. Ta HE ima črne feltne pa še maska je malenkost drugačna. Zato pa sprašujem za mnenje. :) 

Popravljeno . Popravil pevecm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka se naredi v primeru da mi toplota od žarnice topi zadnjo luč?če se dougo furam,naj zamenjam z žarnico z manj vati?voltaža je tak 12.Kolk vatna je original žarnica?

lp

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, ma še vedno sive. Sej sem razmišlju da bi jih prebarval, sam se mi ne splača. Brezveze vlagat preveč v motor.

Tale Hardendurca mi tok huda zgleda, je pa res kar si reku ti budacki. Ta HE ima črne feltne pa še maska je malenkost drugačna. Zato pa sprašujem za mnenje. :)

Sei una SM 125 ma tut črne :naughty:

Sicer pa izredno lepo pašejo na Husqvarno belo-rdeče :D

tukej se super vidi. Črne pa tut niso slabe :$

Pa to barvanje ( če daš eloksirat ) sploh ni nekj drago. Mislm da te use skup pod 100€ pride. Je pa problem vse napere ( špice ) dol posnemat pa potem gor nataknt.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei una SM 125 ma tut črne :naughty:

uni sem jaz v slikarju narisal tako masko, da sem videl, kako bi zgledal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!